לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2012, 16:08
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה זה שבוחר להשתמש במונח..."

תשמע, זה נורא פשוט - אתה קורא לזה טעות כדי להתייפייף... כאילו שאם זו פיראטיות אז וואלה, אתה סתם עושה משהו לא נחמד שלא פוגע באיש.... אבל אתה שוכח שהמושג פיראטיות (Piracy) פירושו שוד מזוין של ספינות בלב ים... והעיקר שאתה מאשים אותי בשימוש במושגים לא נכונים... אז די.. פיראטיות של זכויות יוצרים נקראת כך כי מישהו לוקח משהו שלא שייך לו ומאפשר לאחרים ליהנות ממנו בצורה לא חוקית, בדומה לשודד ים המוכר את שללו. הצביעות שמאחורי מכבסת המילים שנקראת פיראטיות היא דוחה ומעידה בעיקר על חוסר רצון של אנשים להודות שמה שהם עושים הוא לא בסדר....
אתה מוזמן להמשיך להתווכח, לי אין עוד מה לומר בנושא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2012, 19:29
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "למרבה ההפתעה אתה לא יוצר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
למרבה ההפתעה אתה לא יוצר מציאות ע"י כתיבה.

Can say the same thing about you

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
גם אם תכתוב שוב שזה "כמו גניבה", זה נשאר "לא כמו גניבה",
ובגלל זה זה מרגיש לך יותר בסדר מ"גניבה" אמיתית.

גם הטיעון של התחמקות מתשלום קצת מצחיק כי לא כל מי שמסכים לצפייה ישירה/האזנה לשיר ברשת היה מסכים לשלם על זה, ולכן הוא לא באמת גוזל שום דבר בתיאוריה או בפועל.
לעומת זאת מי שבאמת גונב כן גוזל משהו בפועל.

טוב די, מה אתה, נציג המפלגה הדמוקרטית? זו לא גניבה, מחבלים הם רק "קיצונים בעלי דיעות שונות", מהגרים בלתי חוקיים ממקסיקו הם רק "בלתי רשומים"... די... תכבס מילים כמה שתרצה, אתה לוקח שירות שאיננו חינם בלי לשלם עליו, זו גניבה. בדיוק כפי שאם תתגנב אל מטוס ותטוס ללא כרטיס זו גניבה אף כי לא לקחת דבר מחברת התעופה... והסיבה שאתה עושה את האחד ולא את השני איננה כי זה שונה אלא כי לא תופסים אותך. זו הסיבה היחידה שאתה חושב ש"פיראטיות" היא "לא נוראית"... כי דוגרי, לא תופסים אותך

ישן 21-10-2012, 09:19
צלמית המשתמש של KRIDoron
  משתמש זכר KRIDoron KRIDoron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=sheep]למרבה ההפתעה אתה..."

אני לא מבין על מה הויכוח פה... ברור שהפרת זכויות יוצרים היא לא חוקית, אבל היא לא גניבה. יש לנו עוד מילים למעשים לא חוקיים חוץ מ"גניבה". למשל מילה שאני בטוח שאתה מכיר- "infringement". ההשוואה הכי טובה היא למישהו שהלך לחנות, קנה בגד, שכפל מיליון חתיכות ועכשיו הוא מחלק אותם לאנשים ברחוב בחינם. יש כאן אלמנט ברור של עבירה על החוק, אבל אף אחד לא יכול להאשים את אותו אדם או את האנשים שלוקחים ממנו בגדים בגניבה.

מי שמעלה סדרות וסרטים לאינטרנט פוגע אולי ברווחיות של חברות הפקה כאלה ואחרות, אבל הוא לא גונב להם כסף שכבר היה בידיהם, וזה לדעתי ההבדל המהותי.

נערך לאחרונה ע"י KRIDoron בתאריך 21-10-2012 בשעה 09:21.
ישן 21-10-2012, 10:08
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "אני לא מבין על מה הויכוח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KRIDoron
אני לא מבין על מה הויכוח פה... ברור שהפרת זכויות יוצרים היא לא חוקית, אבל היא לא גניבה.

בבגדול אני מוכן לקבל את זה שאולי המילה גניבה לא מתאימה כי הפרת זכויות יוצרים ושימוש לא מורשה בתוכן הן לא פעולות שמבחינה טכנית חופפות את המושג "גניבה". לפי ההיגיון שעומד מאחורי הקונספט של לקרוא לזה "גניבה" אפשר היה גם לקרוא לזה חטיפה כי הצרכנים שלא משלמים כאילו חוטפים את היצירה (ואז אנשים שמתנגדים למונח "חטיפה" היו שואלים: "ראית פעם אדם חטוף שנשאר חופשי?").

מקובל עלי שגניבה זו גניבה והפרת זכויות יוצרים ושימוש לא מורשה זה פשוט הפרת זכויות יוצרים ושימוש לא מורשה. 2 עבירות נפרדות כמו רצח ואונס.
ישן 21-10-2012, 05:44
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "נגיד שהיינו חיים בעולם שיש בו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
נגיד שהיינו חיים בעולם שיש בו מכונות שכפול ניידות שאפשר לשכפל איתן כל דבר. עכשיו, נגיד שבעולם הזה אתה הבעלים של חנות בגדים ואני בא לחנות שלך ובמקום לקנות חולצה אני אשכפל אותה ואלך בלי לשלם. האם אתה תהיה מבסוט מזה? כאילו, מבחינתך אין לך שום בעיה עם זה שאנשים ישכפלו את הבגדים שלך במקום לקנות אותם בגלל שהטכנולוגיה תאפשר את זה?
ונגיד שבעולם הזה הייתי בא, קונה חולצה, משלם עליה!!!111, ואז בבית משכפל טריליון עותקים ומוכר אותם. זה כן היה עושה אותך מבסוט?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-10-2012, 11:07
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "למה היא מעצבנת אותך?"

כי בוהו האנק לא יכול לשלוט ביצרים שלו וזה למה קארן לא רוצה להיות איתו ואז בגלל שהיא לא איתו הוא ממשיך להרשות לעצמו לעשות את כל הדברים האלה שאף בחורה שמכבדת את עצמה לא הייתה עוברת על זה בשקט.

פלוס כל הקטעים האלה כמו כשהוא ירד למישהי אחרת בטעות.. כאילו, ברצינות?
קארן טיפשה שהיא נותנת לו לברוח ככה אם היא אוהבת אותו
או שהיא טיפשה כי היא אוהבת אותו בגלל כל הדברים האלה.

הוא טיפש כי הוא עושה את הדברים האלה ואז מתרץ כ"כל אישה היא הדבר הכי יפה שהוא אי פעם ראה והוא לא יכול שלא להתפעם מיופי שכזה" ואז בום היא יורדת על 4.

פלוס מן הסתם שסקס זה תכסיס זול לגרום לסדרה להמכר ולהיות להיט והיות שזה כמעט כל מה שהיא מבוססת עליו...

יש כאלה שזה מגניב להם לראות מישהו שעושה כל מה שהם חלמו לעשות (לשתות, לעשות סמים ולזיין כל בחורה שווה באזור) אבל אני בחורה של גבר אחד והסדרה הזאת הופכת את כל רעיון המונוגמיה למשהו נלוז ולא חשוב.

ישן 21-10-2012, 23:57
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "הסדרה הזאת מאוד מעצבנת..."

הסדרה קורעת, אבל גם לי ירד ממנה בעונה האחרונה...
כלומר, הכתיבה שלה מתחילה להתמחזר, חוץ מהעובדה שהם אשכרה חוזרים על בדיחות מעונות קודמות, גם הסגנון שלהן מעצבן (עלק כמעט כל פרק תהיה דמות שתזרוק קיצור מורכב ומפגר שאף אחד לא משתמש בו).
מה שגם מציק זה הצורה שבה הם פותרים דברים. כל פרק נגמר עם סיבוך, ואז בפרק הבא אין כזה.
פרק אחד הילדה שלו שונאת אותו על שהוא גרם לזה שיאשפזו את החברה שלה, בתחילת הפרק הבא היא משחקת איתו ושכחה הכל. פרק אחד עוצרים אותם בסוף, בתחילת הפרק הבא אין לזה שום אזכור.

אבל בכללי היא סבבה.

נערך לאחרונה ע"י infected aviad בתאריך 22-10-2012 בשעה 00:06.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:11

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר