לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2012, 14:43
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "זהו, שאני מניח שמי שצייר את..."

א. אם כולם (במדינות מערביות) יבחנו היום בצורה קרה את המצב שלהם לעומת המצב של אבותיהם הם יגלו שחלו אינספור התפתחויות חיוביות שמעידות על זה שהמצב הקיים היום (מבנה שלטון של נבחרי ציבור והפרדת רשויות) יותר יעיל בשיפור המצב האנושי מכל שיטה אחרת שהייתה בעבר. אנשים חופשיים יותר, בריאים יותר והחיים שלהם נוחים יותר.

ב. הדמוקרטיה אינה מושלמת, היא פשוט עדיפה על כל שאר החלופות שהאנושות הכירה ועל מנת לשמור עליה מפני השתלטות של גורמים בעייתיים האזרח צריך לשחק תפקיד מסוים - לכל הפחות להצביע בבחירות.

ג. את האנשים בכנסת ובממשלה אפשר להחליף - אם לתחושתך המערכת לא עובדת כמו שצריך ואתה לא מנסה להיכנס לתוכה כדי לשנות אותה או לא תומך באנשים שרוצים לשנות אותה אז זה כמו לשבת על הספה בסלון מול תוכנית גרועה בטלוויזה ולסבול בגלל שאתה מתעצל לקום להביא את השלט שנמצא בחדר אחר - כאילו, הפסיביות שלך משמרת אותך בנקודה שאתה לא מרוצה ממנה.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 20-10-2012 בשעה 14:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2012, 00:58
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה לגמרי ספקולטיבי. כשמדברים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
זה לגמרי ספקולטיבי.
כשמדברים על כמות מצביעים לא יודעים מי יצביע מה,
אתה לא יודע כמה מהאנשים שלא הלכו להצביע היו מצביעים לבוש וכמה לאל גור.
אני יכול לטעון באותה מידה שאם היו יותר מצביעים, הפער היה דווקא גדול יותר (לטובת בוש).

ואפילו במצב הזה בו כמה מאות כביכול השפיעו (אם אתה לחלוטין מתעלם ממליוני האנשים בשאר מדינות ארה"ב שבאמת השפיעו בצורה משמעותית), זה לא קול אחד שעשה את ההבדל.
אתה לגמרי ספקולטיבי. אני ממליץ למרשי לשמור על זכות השתיקה. או לפחות לקרוא לפני שהוא מגיב, אפילו אם הוא מגיב לצ'אקי.
צ'אקי לא כתב "אם היו יותר מצביעים", שאולי היו מצביעים לבוש, אלא "תדמיין שביום הבחירות עוד אלף או אלפיים דמוקרטים היו הולכים להצביע". ספק שדמוקרטים היו מצביעים לבוש.

just sayin'‎

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-10-2012, 15:50
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
מבולבל עצרו הכל!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "dump\זרוק מס' 3 (של פורום 20+)"

בואו נחליט כמה תגובות צריכות להיות לפני שפותחים אשכול דאמפ 20+ חדש

נראה לי שפוסטים פה יעוררו יותר שרשורים מאשר בדאמפ של מה שבראש... אז אולי צריך לזרום עם הרעיון של גולני שאומר 150 תגובות לכל אשכול דאמפ 20+.

סקר:
1. אני בעד 100 תגובות לאשכול.
2. אני בעד 125 תגובות לאשכול.
3. אני בעד 150 תגובות לאשכול.
4. אני כמו שיפ - אני לא מאמין שהקול שלי חשוב אז אני לא משתתף

הרוב יחליט ובמקרה של שיוויון גולני יכריע כי הוא זה שיכול לחסום את מי שבא לו לא טוב
יום בחירות נמשך בערך 15 שעות (הרי זה מהבוקר עד הערב) אז נעגל את זה ל24 שעות. כאילו, כל קול נחשב (כולל של שיפ) עד ליום ראשון (21.10.12) בשעה 17:00 בערב.

אז תבחרו. ביצ'ז אנחנו חיים בדמוקרטיה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:57

הדף נוצר ב 0.49 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר