לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2012, 13:22
  floyd01 floyd01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.10
שלח הודעה דרך MSN אל floyd01
האם מותר למפקד לתת לי משימה שאני לא יודע לבצע?

קצת רקע לפני... אני מש״ק צפ״ה(צוות פיתוח הדרכה) בתפקידי ומפקד הגפ״ה בבסיס שלנו רוצה שאני יעשה איזו משימה באקסל(excel של מיקרוסופט). זה פרוייקט די מורכב שהתחיל אותו מישהו אחר בבסיס עם ידע מקצועי בתוכנה(הבן אדם השתחרר והם לא חשבו מראש מה הם הולכים לעשות עם זה) ובוצע על ענף מסויים ואני צריך לשכתב אותו לשאר הענפים ולמצוא דרך להציג את התוצאות בצורה שתעניין אנשים. הוא אמר שישלחו אותי לקורס אקסל בשלב כלשהו ושאני צריך לסיים את זה תוך שבועיים. אמרתי לו שזה נשמע לי סביר ואני יתן לו הערכת מצב ברגע שאני ישב על זה.

עכשיו העניין הוא שכשאמרתי לו שזה הרבה יותר קשה ממה שזה ניראה ושאין לי מושג בכלל מאיפה להתחיל הוא הניח שאני משקר כדי להתחמק מעבודה ורק אחרי שישבתי איתו ביחד ולקח לנו שעה כדי לרשום שורה אחת עובדת מכל הפרוייקט הענקי הזה הוא הודה שזה באמת קצת קשה אבל אין מה לעשות אני חייב לעשות את זה.
בחיים שלי לא השתמשתי באקסל, אני בכללי בור בעבודה עם כל התוכנות של office ולמדתי java וhtml בבית ספר ככה שאני יודע מה זה עכשיו פרוייקט עם הדברים האלה. זה דבר מאוד מתסכל שדואש המון עבודה וכל טעות קטנה שאתה עושה זה לשבת שעה מול הקוד ולנסות להבין איפה שמת פסיק לא במקום, וזה עוד כשיש ספר לימוד, מורה וגישה חופשית לאינטרנט אזרחי. הוא מצפה שאני יסיים את זה תוך שבועיים בלי קורס, בלי שמישהו יסביר לי דברים בסיסיים או אפילו איזה ספר שאני יוכל ללמד את עצמי.

יש לי עוד הרבה עבודה חוץ מהדבר הזה, ובתאכלס גם אם לא היה לי, הבן אדם הזה אף פעם לא עשה שום דבר למעני מעבר למה שהוא חייב(וגם את זה הוא מציג כאילו הוא עשה לי טובה). העניין הזה אולי קשור לתפקיד שלי אבל הוא ממש לא חלק ממנו וגם אני באמת לא יודע איך להשתמש בתוכנה הזאת.

הוא יכול לחייב אותי לעשות את זה או לשפוט אותי במקרה ולא עמדתי בלו״ז?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2012, 12:12
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "בלי קשר ליכולת ההוכחה, זו..."

אם מה שפותח הדיון אומר הוא נכון אז גם המפקד שלו לא מתנהג כמו מפקד בצה"ל.

ידעו שהחייל עוזב מראש ויכלו להתארגן בהתאם.

גם אי נתינת כל הכלים לחייל פוגעת ביכולתו לבצע את המשימה.

הטיעון שלך הוא חרב פיפיות - עובד ל-2 הכיוונים.
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 27-10-2012, 17:22
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי jefferson82 שמתחילה ב "סוף סוף דעה רלוונטית לעולם האמיתי"

אבל אנחנו לא דנים פה בעולם האמיתי, למקרה שלא שמת לב. אנחנו דנים בעולם דמיוני שהכל בו ירוק ושום דבר לא הוגן. זה עולם שבו מכבדים אנשים על פי הזמן בו הם קיימים בעולם הזה ולא על פי ההישגים שלהם או יכולותיהם, בעולם הדמיוני הזה, יש אנשים שרואים בית פעם בחודש, ויש כאלה שרואים כל יום, יש כאלה ששותים בוץ, ויש כאלה ששותים פראפצ'ינו במגדלי עזריאלי, יש שנותנים פקודות ויש שמבצעים אותם. ברוך ה', בזכות העולם הזה, העולם האמיתי חי קיים ובועט, כן, העולם בו אתה בוחר את התנאים שלך ואם לא מתאים לך הבוס, אתה יכול להתפטר. לא הכל צודק ונכון בצה"ל אבל ב64 שנות קיומנו בעולם האמיתי, הצבא עשה מעל ומעבר לעזור לנו להשאר קיימים, אז אני מקווה שתסלח למי שחושב שלנסות לעשות את התפקיד הקטן והשולי שלנו (עד כמה שהוא אולי נראה חסר משמעות) בצורה הטובה ביותר, זה הדבר הנכון. אין רע בלנסות לשפר ולתקן, יש דרך תקינה לעשות את זה. אבל להגיד בגלל שהמפקד מניאק/כלב/מטומטם/קוקסינל וכו', אתחיל לזרוק זין על הכל, פה משהו פשוט דפוק מוסרית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:57

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר