לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2012, 13:42
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אשכול נבחר Babylon השתלטו לי על הדפדפן...

רשאית עליי לפתוח עם:
אמן, שמי שיצר את התוכנה הזאת, מי שעובד בחברה הזאת, וכל מי שמרוויח מהתוכנה המטומטמת הזאת, יפשוט את הרגל, ויסבול כמו שמליוני משתמשים תמימים ברחבי העולם סבלו, וממשיכים לסבול מהתוכנה שלהם שדופקת את הדפדפן.

-וכן, אני מודע לכך שמדובר בחברה ישראלית, ואני מתבייש שהם מהעם שלי, צריך להוציא את התוכנה שלהם אל מחוץ לחוק, ולארגן מולם תביעה ייצוגית על סך מילארדי דולרים.

אז ככה:

אין לי מושג מתי, או איך, הבבילון המעאפן הזה הגיע למחשב שלי, מעולם לא הורדתי את התוכנה שלהם, מעולם לא נכנסתי לאתר שלהם, ואין לי שום צורך או רצון להשתמש במוצר (המעאפן) שלהם, אך עם זאת, בדרך כלשהיא, הדפדפן שלהם השתלט לי על הפיירפוקס.

ניסיתי להסיר את התוכנה בכל דרך אפשרית, אבל זה פשוט בלתי אפשרי לזהות את התיקיה במחשב.

הנזק של בבילון, זה שכמעט בכל חיפוש שני או שלישי שלי, הוא נותן תוצאת חיפוש של בבילון, ולא של גוגל (פשוט גורם לו להיעלם), אני מצרף תמונות מסך:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

*מיותר לציין שכתוצאה מכך חווית הגלישה דיי הדרדרה, אני אודה מאוד למי שיוכל לסייע לי להעיף לקיבינמט את התוסף המעאפן הזה.

תודה, ניר.

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 27-10-2012 בשעה 13:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2012, 10:53
צלמית המשתמש של Babylon Support
  Babylon Support Babylon Support אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.12
Babylon Support
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "Babylon השתלטו לי על הדפדפן..."

שבוע טוב Narion

מצטער לשמוע על חווית ההיכרות שלך עם בבילון, בבילון היא חברת תוכנה רצינית שמספקת פיתרונות שפה ליותר מ100 מיליון משתמשים בעולם הכוללים חברות,סקטור פרטי ועוד.. אני מודע לזה שזה כרגע לא נתון שמעניין אותך, בכל מקרה אני אשמח לעזור לך לפתור את הבעיה (אנחנו לא כאלה רעים כמו שזה נשמע לך )

דבר ראשון על מנת להסיר את בבילון אתה יכול להיכנס לאתר מיוחד שהקמנו שמראה את תהליכי ההסרה של ה ADD ON'S של בבילון

http://www.babylon.com/uninstall_search/index

או שאתה יכול לעבור על ההוראות האלה :

Go to Control Panel, click Programs (software).

Uninstall "Browser Manager" + "Bprotector" + "Object Installer" + "Babylon Toolbar on IE"

Then depending on which browser you use , follow the relevant steps:

----------------------Firefox ---------------------------

> Open a new Firefox window (website)

> Go to Tools> Options> and go to change your order, the Home. ( f.e www.google.de) and click OK.

> Remove the search engine of Babylon by clicking the small arrow next to the icon of Babylon

> Manage Search Engines

> select Babylon and Remove

> Close Firefox and open again

> write in the address Bar "about:config " and click Enter

> Write in the search engine "Babylon."

> Click on any 'Babylon' preferences with the right mouse button and select "Reset"

In the following video you can see how to change TAB URL :

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

----------------------------- Chrome -------------------------------------------------

Open Google Chrome and click on the "wrench" icon:

Click> Settings , choose the option "Open a particular page or set of pages."

Click "Set Pages" on page Babylon and delete from the list.

To change the search engine in Google Chrome, please follow the instructions below:

Open Google Chrome on the "wrench" icon on the right side of the address bar, click:

Settings> Under "Search", click "Manage Search Engines ...".

If you see "Babylon Search" as a standard (default), select please another search engine as the default from (Google, Bing, etc.). Only then will you Babylon You can remove by clicking the little 'X'.

--------------------------------- Internet Explorer (IE) ------------ -------------------------------------

Open your Internet Explorer browser, click on "Tools", then "Internet Options" and in the section "Tabs" click on "Settings". It will open a new window, on the option "When a new tab is opened, open:" in the drop-down menu please choose "Your first homepage". Then click OK, Apply and OK.

במקרה של שאלות,בקשות ועזרה נוספת, נשמח לעמוד לרשותך בדרכים הבאים:

Support@babylon.com
03-5382169
או דרך צ'אט עם נציג תמיכה :

http://bitly.com/Rny9nP

שבוע טוב
BABYLON SUPPORT
ישן 28-10-2012, 11:10
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Babylon Support שמתחילה ב "Babylon Support"

שלום לך נציג בבילון יקר. כמו שאתה מבין, זו לא התלונה הראשונה. כבר היו אצלינו
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=566220
וגם
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=565536
אם יש משהו שמעצבן משתמשים זו השתלטות לא רצויה על דף בית ודברים דומים. להזיכרך אנו לא מדברים על משתמשי אקספולרר שרובם ככולם לא מוגדרים משתמשים "מתקדמים", אלא על גולשים המשתמשים בפיירפוקס. ניצול התקנת תוכנה לצורך התקנת הרחבה בלי ידיעת המשתמש גובלת בהגדרה "ספייוור" (Spyware), מה שאומר שלא ירחק היום ותוכנות להסרה של כאלה יזהו את בבילון כאיום פוטנציאלי למשתמש... זו יריה ברגל. חבל.

אני מניח שהדף הזה מוכר לך http://tomercohen.com/2012/09/04/התקנתם-בבילון-נדפקתם/
שם אתה צריך להגיב, רצוי גם עם פתרון והודעה על כך ש"התקלה" תוקנה.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 28-10-2012 בשעה 11:15.
ישן 29-10-2012, 12:08
צלמית המשתמש של תומר_כהן
  תומר_כהן תומר_כהן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.07
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Babylon Support שמתחילה ב "אתה יכול להוריד משחקים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Babylon Support
אתה יכול להוריד משחקים שיורידו לך את בבילון
אתה יכול להוריד תוכנת הקרנת סרטים וזה יוריד לך את בבילון
אתה יכול להוריד תוספים וזה יוריד לך את בבילון
אלה דברים שלא באחריות בבילון, אין לנו שליטה על מהיכן,איך וכיצד תוספים אלה יורדים, יש אתרים וחברות שעושות את זה כנגד החוק או כנגד הסכמים ובבילון פועלת להפסקת הקשר אם אתרים האלה
אנחנו יכולים לעשות הרבה דברים בשביל "לקבל" בבילון, אבל רק תוכנת ההתקנה של בבילון תדחוף לנו את אתר הבית של בבילון ואת כל שאר הזבל של בבילון למחשב. כלומר שום יישום שאני אתקין לא יגדיר לי את search.babylon.com בתור דף הבית אלא רק תוכנת ההתקנה של בבילון. חוץ מזה, היה נכון יותר לו הייתם מחייבים את כל אותם "שותפים עסקיים" שלכם לאפשר התקנה של בבילון בתור opt-in בלבד ולא כ־opt-out או opt-out by uninstall, כי לא כל המשתמשים רוצים לקבל את המוצר שלכם ואת כל הנוזקות הנכללות בו כיום. חבל.

ישן 29-10-2012, 12:51
צלמית המשתמש של תומר_כהן

Follow me...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Babylon Support שמתחילה ב "היי זיו בבילון לעומת חברות..."

ציטוט:
בבילון לעומת חברות אחרות כמו שאתה רואה מסתובבת ברחבי הרשת בפורומים רבים וגדולים (YAHOO, GOOGLE , MICROSOFT COMMUNITY) ועוד ומנסה כמה שיותר לעזור לגולשים שבטעות, או לא בטעות או לא במתכוון הורידו את בבילון והכל ברוח וברצון טוב.
אתה לא מבין את הבעיה או שאתה מנסה להתעלם ממנה באופן מודע. הבעיה היא לא אנשים שמורידים את Babylon בטעות, אלא אנשים שעושים זאת במודע כי לקבל את תוכנת התרגום המוכרת ורבת המוניטין. הבעיה היא שחברת בבילון מנסה להגדיל בכל דרך את ההכנסות שלה והסתבר לה שמודל הכנסות Freemium מכניס לכיסה כסף רב יותר ממכירת התוכנה בתשלום. לפי פרסומים זרים המצב הנוכחי הוא שרק כ־6% מהכנסות החברה מגיע ממכירות תוכנה וכל השאר מגיע משילוב פרסומות בתוכנה.

ציטוט:
ברוב המקרים סרגל הכלים ומנוע החיפוש יורד דרך תוכנה צד שלישי כלומר בלי שום קשר לבבילון, ורוב האנשים לא שמים לב שהם מאשרים את התקנת בבילון אם זה דרך הסכמה לתנאי ההורדה או אי סימון של הורדת התוכנה...
למרבית המשתמשים אין בעיה עם פרסומות בהנחה שהמוצר שהם קיבלו אותן עמו שווה את ההטרדה, ובמקרה של תוכנה בסדר גודל לזו של בבילון אכן הדבר הולם. הבעיה היא שבניגוד לתוכנות אחרות, בבילון החליטה שכל משאבי המחשב הם שלה, ומשלבת את הפרסומות שלה מחוץ לגבולות התוכנה במטרה למקסם את הרווחים שלה עצמה. אני לא אתפלא אם תוך זמן קצר תתחילו לשלב פרסומות גם בשולחן העבודה של המשתמש ובכל "שטח פרסום לא מנוצל" אחר על מחשבו של המשתמש. זו לא דרך פעולה, ואתם רק גורמים למשתמשים שלכם לחשוב ברצינות על חלופות חודרניות פחות, או על תוכנות תרגום חלופיות שמשתמשות במילונים של בבילון.

ציטוט:
אנחנו באמת לא מעוניינים להכריח אף אחד להשתמש במוצר שלנו וזו הסיבה שאנחנו פה להסביר כיצד להסיר אותה בכל דרך אפשרית !
בוא אני אגלה לך סוד קטן. אנשים שמגיעים לאתר הזה יודעים להסיר תוכנות מהמחשב שלהם, ולא היו טורחים להתלונן על זה אם הדבר היה פשוט ואפשרי. עצם זה ששכירים מטעם חברת בבילון מוצאים את עצמם מנטרים את הרשת ומציגים לכל דורש "הוראות הסרה של הסרגלים" מראה כי יש אנשים בהנהלת חברת בבילון שנכנסו להיסטריה, ובמקום לתקן את התוכנה כך שתתאפשר הסרה מסודרת של אותם סרגלים הם מפיצים מידע על הסרה ידנית. מיותר לציין שההוראות אינן עדכניות ובכל מקרה לא יסייעו למרבית המשתמשים, אבל גם ככה מי שיצליח לעקוב אחר הוראות אלו הוא מספיק מקצועי שבסופו של דבר ימצא בעצמו את הדרך להסרת התוכנה.

ישן 29-10-2012, 13:01

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי תומר_כהן שמתחילה ב "[QUOTE=Babylon Support]בבילון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תומר_כהן
אתה לא מבין את הבעיה או שאתה מנסה להתעלם ממנה באופן מודע. הבעיה היא לא אנשים שמורידים את Babylon בטעות, אלא אנשים שעושים זאת במודע כי לקבל את תוכנת התרגום המוכרת ורבת המוניטין. הבעיה היא שחברת בבילון מנסה להגדיל בכל דרך את ההכנסות שלה והסתבר לה שמודל הכנסות Freemium מכניס לכיסה כסף רב יותר ממכירת התוכנה בתשלום. לפי פרסומים זרים המצב הנוכחי הוא שרק כ־6% מהכנסות החברה מגיע ממכירות תוכנה וכל השאר מגיע משילוב פרסומות בתוכנה.

למרבית המשתמשים אין בעיה עם פרסומות בהנחה שהמוצר שהם קיבלו אותן עמו שווה את ההטרדה, ובמקרה של תוכנה בסדר גודל לזו של בבילון אכן הדבר הולם. הבעיה היא שבניגוד לתוכנות אחרות, בבילון החליטה שכל משאבי המחשב הם שלה, ומשלבת את הפרסומות שלה מחוץ לגבולות התוכנה במטרה למקסם את הרווחים שלה עצמה. אני לא אתפלא אם תוך זמן קצר תתחילו לשלב פרסומות גם בשולחן העבודה של המשתמש ובכל "שטח פרסום לא מנוצל" אחר על מחשבו של המשתמש. זו לא דרך פעולה, ואתם רק גורמים למשתמשים שלכם לחשוב ברצינות על חלופות חודרניות פחות, או על תוכנות תרגום חלופיות שמשתמשות במילונים של בבילון.

בוא אני אגלה לך סוד קטן. אנשים שמגיעים לאתר הזה יודעים להסיר תוכנות מהמחשב שלהם, ולא היו טורחים להתלונן על זה אם הדבר היה פשוט ואפשרי. עצם זה ששכירים מטעם חברת בבילון מוצאים את עצמם מנטרים את הרשת ומציגים לכל דורש "הוראות הסרה של הסרגלים" מראה כי יש אנשים בהנהלת חברת בבילון שנכנסו להיסטריה, ובמקום לתקן את התוכנה כך שתתאפשר הסרה מסודרת של אותם סרגלים הם מפיצים מידע על הסרה ידנית. מיותר לציין שההוראות אינן עדכניות ובכל מקרה לא יסייעו למרבית המשתמשים, אבל גם ככה מי שיצליח לעקוב אחר הוראות אלו הוא מספיק מקצועי שבסופו של דבר ימצא בעצמו את הדרך להסרת התוכנה.

תומר לגבי ההודעה שלך

דבר ראשון תודה על הכנות
דבר שני , מי שמוריד את תוכנת בבילון ואינו מרוצה מהשרות, הפלאטפורמה וכל מה שמסביב יכול להסיר אותה ולבחור להשתמש בכל תוכנה אחרת או אתר,

לגבי הפרסומות זה לא שקר שפירסום הינו מקור הכנסה , ולכל חברה יש זכות להשתמש בו כיצד היא רואה בו לנכון וללקוח ישנה אפשרות לבחור אם להנות מהבחירה הזאת או לעזוב, כמו שיוטיוב שמים פרסומות במהלך או באמצע הסרטונים, כמו שפייסבוק התחילו לדחוף פרסומות וגוגל גם בג'ימייל, אף אחד לא נמנע מזה גם אתרים גדולים כמו אלה שהזכרתי

לגבי נושא התמיכה וההפצה של מידע בפורומים, הסיבה שהדבר הזה נעשה הוא מכיוון שיש "קהילה" גדולה שלה גולשים שמחפשים פתרון הסרה או מדריכי הסרה באינטרנט, לא חסר להיכנס לגוגל ולכתוב
"HOW TO REMOVE BABYLON " כדי לראות את זה, מכיוון שרובם לא שמעו על מערך התמיכה של בבילון והם אינם מגיעים אליו ביחס לגולשים שכן מגיעים, אז עשינו מאמץ נוסף להגיע לאנשים אלה ולקבל הדרכה מסודרת בכל דרך אפשרית, מאשר לשוטט ברשת ולחפש הוראות הסרה שחלקן שונות אחת מהשניה ואי אפשר לדעת מה יהיו ההשפעות של אותן הוראות, אז העדפנו ליצור ריכוז ולנסות להגיע לכמה שיותר אנשים מחוץ למעגל של אלה שפונים אלינו, ואנחנו שמחים לבשר שזה עובד, לאט לאט יש כבר ביקורות טובות לגבי המהלך, ואם יש לך או לאחרים הצעות נוספות , אוזננו פתוחה לכל הצעה והכל נשקל ומועבר לגורמים גבוהיים יותר אם צריך

תודה :-")
ישן 29-10-2012, 12:19
צלמית המשתמש של תומר_כהן

Follow me...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "שלום לך נציג בבילון יקר. כמו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
ניצול התקנת תוכנה לצורך התקנת הרחבה בלי ידיעת המשתמש גובלת בהגדרה "ספייוור" (Spyware), מה שאומר שלא ירחק היום ותוכנות להסרה של כאלה יזהו את בבילון כאיום פוטנציאלי למשתמש... זו יריה ברגל. חבל.
ראיתי שחלק מתוכנות הסרת הרוגלות כבר מזהות את הסרגלים של בבילון כנוזקה ומסירים אותן. בנוסף לכך, ישנה את האפשרות שיצרני הדפדפנים יזהו שהמשתמשים נפגעים כתוצאה משימוש בתוספות אלו ויפעלו לחסום את התקנתן. בינתיים בבילון היקרים לא נקטו שום צעד באופן פומבי כדי להקטין את מספר המשתמשים הלא מרוצים ולטווח הארוך זה עשוי רק לפגוע בהם.

http://www.themarker.com/markets/1.1852195

ישן 29-10-2012, 12:45

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי תומר_כהן שמתחילה ב "[QUOTE=זיו] ניצול התקנת תוכנה..."

לכל הגולשים..

אנחנו מבינים שהדעות חלוקות לפה או לפה, ננסה לשים את העובדות על השולחן:

לא רק תוכנת בבילון תדחוף לך אתר בית או מנוע חיפוש שלה, ישנן עוד חברות רבות בחוץ (ראה AVG , INCREADMAIL של יאהוו וכדומה..) הן קשות יותר להסרה מבבילון ( שווה בדיקה ! ) ובנוסף הן לא מספקות את מערך התמיכה שלהן גם לגולשים שאינם לקוחות על מנת לספק את כל המידע, והכלים הדרושים להסרה של אותם מרכיבים, אנחנו כן, נכון שזה לא נחמד שיורדים מרכיבים נוספים למחשב ומשנים לנו את ההגדרות, אבל מרכיבים אלה אינם מגיעים מהשמיים , עצם הפעולה של הורדת תוכנה חינמית או התקנה של תוכנה לרוב כרוכה בתוספות שהחברה המייצרת דוחפת כשיתוף פעולה בינה לבין חברה אחרת (ראה "בבילון), כמו שנאמר הרווח הוא לכאן או לכאן אבל זה לא הנושא המרכזי, במידה ודבר כזה קורה לאותו אדם ישנה אפשרות הסרה פשוטה דרך הגדרות המחשב או הגדרות הדפדפן, במידה ואותו אדם אינו בקיא , אינו מצליח אנחנו מראים כיצד לעשות את זה כמו שעשינו בפורום הזה וכמו שנציגי התמיכה של בבילון עושים בטלפון, בצ'אט , במייל ובשליטה מרחוק, הפרוצדורה קלה, קצרה ואותם גולשים כמוכם שנשמעים עצבניים או חסרי סבלנות פתאום מודים ואפילו מחייכים בטלפון לאותו נציג שעזר להם, אז יכול להיות שהכל נראה עכשיו שחור אבל המצב לא באמת ככה, עדיין לא המצאנו משהו כל כך מהפכני שהוא בלתי ניתן להסרה, ובאמת שמי שחושב ככה שיפנה אלינו ויווכח שזה לא ככה

שבוע טוב לכולם ! :-)
ישן 29-10-2012, 13:05
צלמית המשתמש של תומר_כהן

Follow me...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Babylon Support שמתחילה ב "לכל הגולשים.. אנחנו מבינים..."

ציטוט:
אנחנו מבינים שהדעות חלוקות לפה או לפה
"אנחנו"? כמה אנשי בבילון צריך כדי לנסח הודעה בפורום?

ציטוט:
לא רק תוכנת בבילון תדחוף לך אתר בית או מנוע חיפוש שלה, ישנן עוד חברות רבות בחוץ (ראה AVG , INCREADMAIL של יאהוו וכדומה..) הן קשות יותר להסרה מבבילון ( שווה בדיקה ! ) ובנוסף הן לא מספקות את מערך התמיכה שלהן גם לגולשים שאינם לקוחות
כל אדם שמתקין את התוכנה הוא לקוח בצורה זו או אחרת, ואם הוא מאפשר ליצרן התוכנה לעשות רווח על השימוש שלו בתוכנה הוא למעשה גם לקוח משלם, כך שההפרדה הזו אינה מדויקת בלשון המעטה. לגבי AVG ו־Incredimail, בשני המקרים מדובר אמנם ביישומים חינמיים שמשולבות בהם פרסומות, אבל צריך לזכור שעבורן אין צורך בהוראות הסרה מפורטות, כי תוכנת ההסרה של היישום "פשוט עובדת", ובשני המקרים מדובר ביישומים הרבה פחות חודרניים מרכיבי הפרסום שמשתלטים על הדפדפן של המשתמש במקרה של Babylon Software ושותפותיה העסקיות שאחראיות לחבלה הממוקדת הזו במחשביהם של משתמשים רבים מסביב לעולם.

ישן 29-10-2012, 13:05
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Babylon Support שמתחילה ב "לכל הגולשים.. אנחנו מבינים..."

ציטוט:
לא רק תוכנת בבילון תדחוף לך אתר בית או מנוע חיפוש שלה, ישנן עוד חברות רבות בחוץ (ראה AVG , INCREADMAIL של יאהוו וכדומה..) הן קשות יותר להסרה מבבילון ( שווה בדיקה ! ) ובנוסף הן לא מספקות את מערך התמיכה שלהן גם לגולשים

מה שאתה אומר זה "יש הרבה חזירים, גם אנחנו חזירים" כאילו זו נורמה. זהו שלא. אני לא ממליץ לאף אחד להתקרב למוצרים של AVG בגלל הסיבה הזו. הסרגל של יהו אכן מזוהה כספייוור, וחברות דומות שעשו את הטריק הזה - כמו speedbit הישראלית עם DAP מסווגות אצל רוב תוכנות ההגנה כספייוור. בבילון תוכנה לא רעה, אפילו השתמשתי בה פעם בסוף הניינטיז. אז לא היו חלופות. היום יש, והרבה. חלקן חינמיות לחלוטין. מה שהדבר הזה עושה לתוכנה זה בעיקר שירות דוב. אני יודע שאתה לא מחליט על מהלכים, ואפילו לא דובר החברה. אבל אולי אתה יכול להעביר את הלך הרוח לאלו שכן מחליטים, שידעו מה טוב להם ומה לא.

ישן 29-10-2012, 14:24

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "[QUOTE=Babylon Support]לא רק..."

אף אחד לא חזיר ואף אחד לא בא להאשים את הלקוח על הבחירה שלו גם כאלה ששילמו בסופו של דבר יכולים לקבל את כספם אם הם אינם מרוצים, בגלל שזה ויכוח שאין לו סוף כי יש דעות לכאן ולכאן (כמו מערכת הבחירות הקרבה), לא חסרים פורומים ופוסטים ברשת לכך שלא ניתן להסיר את AVG או אינקרדמייל וכמות הפוסטים שאי אפשר להסיר את בבילון, תנסו רק לראות בכל הפוסטים האלה בכמה אנחנו , ובמונח אנחנו זה לא "כמה אנשים שצריכים לנסח הודעה בפורום", הכוונה היא לחברה =אנחנו, נוכחים בפורום האלה כולל זה לא בשביל להתווכח או להאשים מישהו אלא רק בשביל לעזור להסיר, להסביר ולכוון בכל מה שהגולש יחפוץ בו..

מקווה להבנתכם
ישן 29-10-2012, 23:30
צלמית המשתמש של תומר_כהן

Follow me...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Babylon Support שמתחילה ב "אף אחד לא חזיר ואף אחד לא בא..."

ציטוט:
אנחנו, נוכחים בפורום האלה כולל זה לא בשביל להתווכח או להאשים מישהו אלא רק בשביל לעזור להסיר, להסביר ולכוון בכל מה שהגולש יחפוץ בו..
אני מסתובב בהרבה פורומים ובאתרי תמיכה בארץ ובעולם. המוטיבציה שלי להעלות לרשת את הרשומה שכתבתי על בבילון היא עשרות תלונות כנגד התוספות שבבילון דוחפים למחשבי משתמשים בארץ ובעולם. עשרות תלונות בזמן קצר יחסית, כמות עצומה של תלונות על בבילון בהשוואה לכמות זעומה של יישומים מטרידים אחרים, ואני מוכרח לציין שזו הפעם הראשונה שאני מבחין במישהו מטעם בבילון מגיע לתלונה בכוחות עצמו ולא לאחר שהפנו את הנושא הזה לתשומת ליבו. איפה אתם למשל בכל הפעמים בהם אנשים מתלוננים שדרכי ההסרה שאתם מציגים באתר שלכם כלל לא עובדות? זה מאד נחמד שאתם מיוזמתכם ומרצונכם הטוב, אבל חשוב יותר שתשקיעו את המשאבים הדרושים לתקן את תוכנות ההתקנה וההסרה שלכם כך שלא ישאירו שאריות מיותרות על מחשבי הגולשים.

ובבקשה תעבירו מסר לדרגים הניהוליים בחברה שישקלו לוותר על שילוב פרסומות מחוץ לגבולות התוכנה כי אין להן שום ערך מוסף מבחינת המשתמש, ועדיף להתמקד בשיפור המוצר עצמו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:46

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר