לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2012, 01:52
  taxas taxas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.12
איך יודעים מתי מישהי בקטע שלך או בכלל לא?

מישהי שאתה עובד איתה, וממש זורם לכם בשיחה אבל היא חמודה כזו שמדברת עם כולם, אבל השוני איתי שתמיד יש לנו משפטים שיוצרים ממש מתח ביננו, זאת אומרת אני יכול להחמיא לה שהיא מהממת והיא תזרום איתי ,היא תגיד לי שממש בה לה להשים לי ביס ואני יזרום איתה בהומור ציני או משהו כזה..(אני כבר יודע עליה בערך הכל)
ובכלל בימים האחרונים היא זורקת לי מן רמזים כאלה שמשגעים אותי ושאני מתחמק מזה או עונה לה בצחוק היא אומרת שאני משגע אותה או שמישהו מפריע לנו באמצע..היא גם ממש רוצה לבוא אחרי העבודה לאיזה שיעור שאני עושה ועדיין לא יצא לנו להיפגש אבל חבר'ה מהעבודה כבר הספיקו להתרגש בשבילי שאני ניפגש איתה אחרי העבודה..
קיצר יש עוד מלא דוגמאות של מצבים שאני מרגיש את זה ממש שהיא רומזת לי משהו..
מצד שני, היא יכולה להתעלם מרמיזה שאני שולח לה..אני מבולבל לגמריי..

הקטע שאני לא סגור על זה ואני מפחד לעשות צעד שאני יתחרט עליו, כי אנחנו עובדים ביחד, היא לא מתרוצצת סיביבי כל היום ולפעמים אני אומר שאולי אני סתם מגזים ,הקטע שכל הסיפור הזה התחיל לפני חודש ואנחנו עובדים ביחד כבר איזה 4 חודשים..אז זה די מוזר ששמתי לב רק עכשיו..

קיצר יש דרך לעשות את זה מבלי להרוס הכל? אולי לשאול חבר לעבודה שיבדוק בשבילי למרות שאני מרגיש ממש לא נעים לעשות את זה..ממש לא נעים..
אם זה באמת משהו שהיא מתכוונת אליו אני לא רוצה לפספס, אבל אני גם לא בלחץ בכל הקטע הזה..פשוט לא רוצה לפספס הזדמנות..

סליחה על החפירה, ותודה לכל מי שיתן פה קצת טיפים ועזרה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2012, 16:35
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי taxas שמתחילה ב "האמת זה גם לא פייר מצידי לבוא..."

אני מבינה את ההסתייגות "לעשות פאשלה" במקום עבודה. דרך האינטרנט אני באמת לא יכולה לקבוע אם היא בעניין או סתם מנומסת. הסיפור נשמע טוב, היחסים בינכם בהחלט יכולים להעיד על רצון שאולי יש לה. אבל שוב, אין לי מושג למה מתכוונת המשוררת. מה שבטוח- היא מחבבת אותך.

כמובן שלא צריך לבוא אליה בישירות, אבל אתה גם לא צריך לחשוש מלנסות. לדעתי, שווה להמשיך וכל פעם "למתוח" עוד קצת את המתח בינכם. לראות תגובות שלה ולנסות להבין יותר. אם תעשה את זה בעדינות ובטאקט, יש מצב שמעצמכם תגיעו לשיחת "יחסנו לאן", שקוראת לפעמים בין עמיתים טובים שנהפכים בסוף לבני זוג.

אני פשוט לא רוצה לייעץ משהו בלי להבין אותו לעומק. רק אתה יכול להגיד אם יש שם משהו או אין. זה מתסכל, אבל אין מה לעשות. אם כבר אתה רוצה להתייעץ, קח לך חבר טוב/ ידידה שאתה סומך עליה ותנסה לפרש ביחד את המצב.

לפי איך שזה נשמע לי, אתה יכול לנסות להעביר את היחסים האלו לשלב אחד הלאה. אבל זה תלוי במלא גורמים.. נסה בעדינות, שלב קצת הומור.. אם היא נחמדה ואיכותית, אז גם במקרה הכי גרוע שהיא תגיד לך "לא" מפורש, אני חושבת שתצליחו להשאיר את הסוגייה הזו מאחור. בסופו של דבר היא צריכה לקבל את זה כמחמאה.

זה לא "שיגעון", תמחק את המחשבה הזו מהראש. זה טבעי לחלוטין. אתה לא גבר זר ש"מתנפל" על בחורה אקראית ברחוב ומנסה להוציא ממנה מספר טלפון..

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 29-10-2012 בשעה 16:38.
ישן 29-10-2012, 18:32
  taxas taxas אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי taxas שמתחילה ב "איך יודעים מתי מישהי בקטע שלך או בכלל לא?"

קודם כל המון תודה על התגובות זה בהחלט נותן ביטחון ומסדר לי את הדברים בראש..

אבל אני ינסה להבהיר קצת יותר את הנושא:
אני יכול להגיע לעבודה ברגע שאנחנו לבד באותו יום אז אנחנו מדברים מלא, לפעמים גם שיש איתנו עוד מישהו היא 99% מהזמן הפנוי מדברת איתי, הכל קליל ובהומור ציני ובגלל זה עוד יותר קשה לי לפרש את היחס שלה, סתם דוגמא, לפני שבועיים בערך היא שלחה לי הודעה לפלאפון והודיעה לי שהיא לא תגיע לשיעור שקבענו ללכת ביחד, אז שלחתי לה הודעה וזה הפך לשיחה קלילה אבל כמו טמבל שאלתי אם יש לה פייסבוק והיא אמרה לי ישר שיש לה אבל היא לא בבית ומיד אמרה לי לילה טוב..לא משנה שאחרי זה עברתי על השיחה והבנתי שדיברתי כל כך הרבה באיזשהו שלב, סתם חפרתי, למחרת שלחתי לה הודעה שאני יגיע קצת מאוחר לעבודה ועל הדרך אמרתי לה שאני מצטער על אתמול שחפרתי לה פשוט הסרט שראיתי שיעמם אותי אז הייתי חייב לחפור למישהו..
והיא לא התייחסה לזה יותר מדי..אמרה משהו כמו "שטויות"..

עוד משהו, אנחנו יכולים לדבר בעבודה, ופעם קניתי לה משהו לאכול אז אני תמיד מציק לה על זה ,כאילו שהיא צריכה להיות חמודה איתי כי הזמנתי אותה לאיזה חטיף או משהו כזה (הכל בציניות כמובן) ואז היא אמרה משהו כמו הזמנת אותי רק לחטיף, ואמרתי לה למה את רוצה שאני יזמין אותך? היא ענתה לי אתה הורג אותי או משהו כזה , ואחרי זה הפריעו לנו...ובקטע הזה הרגשתי שאני סוגר כאן את הסיפור רק אם לא היו מפריעים לנו!!!
, ומאז זה לא יוצא לי מהראש..

בחרו אותה להיות נציגה באיזו שיחה בעבודה והיא אמרה שהיא הולכת להתכונן ולהתאפר, ואמרתי לה שהיא מהממת והיא לא צריכה להתאמץ מדיי, ואז היא אמרה שבגלל זה בחרו בה..(עכשיו הכל בצחוק ועם טיפה ציניות..

מצד שני של כל הסיפור הזה, לפעמים שאנחנו מלא אנשים בעבודה אז היא עדיין צוחקת איתי ואנחנו מדברים הרבה אבל היא יכולה גם לעבור לידי ולא להגיד כלום..
אני לא מצפה שהיא תרוץ סביבי כל היום, אבל אני רואה אותה צוחקת עם חבר'ה אחרים נותנת כיפים וכאלה ...(חלילה אני לא מצפה שהיא תפסיק לדבר עם אנשים ממש לא) אבל זה כל כך מקשה עליי להבין אותה)...
אם היא היתה בקטע שלי היא לא היתה שולחת לי יותר הודעות או מנסה ליזום יותר?
ולמרות שהיא נראת טוב, והיא יודעת שהיא נראת טוב..

עוד חפירה , אבל אתם לא מבינים כמה אתם עוזרים..

כמובן שאני ינסה לעשות את מה שאמרתם ל ואני יעדכן אתכם! אוהב אתכם!
ישן 31-10-2012, 01:33
  taxas taxas אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "ילך - ילך לא ילך - חוזרים..."

אז ככה חברים, לא יצא לי לראות אותה עד שבוע הבא (אולי רק 10 דקות מחר),מחר עובד איתה מישהו אחר, וזה די משגע אותי מסיבה פשוטה - המששפט שהיא אמרה לי והמבט ובכלל כל הניצוץ שהרגשתי ששאלתי אותה למה היא רוצה שאני יזמין אותה והיא ענתה לי - אתה משגע אותי עם חיוך מדהים...לא יוצא לי מהראש...

בלי כוונה ובלי אפילו רצון אני מתחיל להרגיש אליה משהו..פאק!

עכשיו שני דברים שחשבתי עליהם...
1-לשלוח לה הודעה מחר או לקראת סופ"ש מתי היא באה איתי לשיעור..(שהיא מעבירה לי אותו)...(מן שיעור פרטי)...
2-קודם כל לבקש מחבר שעובד איתה מחר לחקור קצת איתה עליי, אני לא אוהב את הרעיון הזה כי אני מרגיש מאוד רע..כאילו אני עושה לה משהו מאחורי הגב וגם לא נעים לי מאותו חבר..

אני יומיים עם הסיפור הזה בראש ,לא בא לי על זה, מגעיל לי ,מוזר לי, אני מתחיל להיכנס לסרטים של אולי היא בזמן הזה ככבר תשכח את כל הסיפור, אם היא בכלל מרגישה משהו, ולמה היא לא שולחת לי הודעה אם היא מרגישה משהו, פשוט כלום ..

אני צריך את העזרה שלכם..מצטער שאני חופר, אבל אני ממש על סף לא יודע מה פה...
ישן 31-10-2012, 23:07
  taxas taxas אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי taxas שמתחילה ב "חחח..תודה רבה אחי..פשוט קשה..."

אני בדאון מטורף..אתם לא מבינים מה עבר עליי היום..
באתי היום לעבודה ההיתי אמור לפגוש אותה, פגשתי אותה, צחקנו קצת עזרתי לה בכמה דברים ואז איזה מישהו התחיל איתה מול העיינים שלי!!!...הייתי בשוק ולא האמנתי שזה קורה לי..היא לא התיחסה אליו בסוף והמשכנו הלאה...
לפני שהיא הלכה, בא מישהו לא ראיתי איך היא קבלה אותו אבל הבנתי שהוא ידיד או אפילו חבר...הוא בא לאסוף אותה מהעבודה...הוא החזיק לה את התיק כמה דקות היא החליפה בגדים..והם יצאו ביחד..אני לא צוחק...לרגע הייתי בשוק טוטאלי..זה היה בתחילת היום עבודה שלי ועכשיו הגעתי הביתה..

זה לא פייררר...!!..התכוונתי לעשות צעד, יש לי את הפלא שלה אבל אני לא מתכוון לשלוח לה משהו כרגע, ואני לא סגור אם הוא חבר שלה או ידיד או אפילו אחיה...קיצר חברים...המצב על הפנים...קשה לי כל כך..והכי מצחיק שהיא הכניסה אותי למצב הזה אם לא הרמזים שלה לא הייתי מתייחס אליה כל כך..

זה כאילו היה בכוונה מישהו מתחיל איתה ומישהו בא לקחת אותה מהעבודה, בדיוק ביום שהתכונתי לדבר איתה וא לפחות להתקדם לאנשהוו..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר