לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2012, 10:17
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
מאבטחות שתלו קליעים בתיקי צעירות חרדיות - בכדי להתלוצץ

http://news.walla.co.il/?w=/90/2580069
בעקבות פניית וואלה! חדשות לתחנה המרכזית בירושלים, פוטרו שתי המאבטחות מעבודתן. בחודש יולי דווח כי הנהלת התחנה המרכזית בירושלים אף החליטה לשנות את נהלי האבטחה במקום, ולהסיר את חובת הבידוק הביטחוני במכונת שיקוף.

מהתחנה המרכזית בירושלים נמסר בתגובה: "בשבוע שעבר התקבלה תלונה בדבר התנהגות לא ראויה של אנשי האבטחה. התלונה נבדקה על ידי קצין ביטחון התחנה ונמצאה נכונה, והמעורבים בפרשה טופלו. יש לציין ששירותי האבטחה בתחנה ניתנים על ידי חברה חיצונית, והדבר הועבר לטיפולה המיידי. אנו רואים בחומרה רבה כל חריגה מנהלים והתנהגות שאינה הולמת ואינה מכבדת את באי התחנה המרכזית. כמו תמיד, אנו נשתדל להמשיך ולתת שירות מכבד וראוי ללקוחותינו".

אביה של צעירה חרדית נוספת בת 19 אשר חוותה חוויה דומה בשבוע שעבר, הוסיף: "בשעה עשר בלילה הבת שלי הגיעה לתחנה המרכזית בירושלים ושמה את התיק שלה על מכשיר השיקוף. היו שם שתי מאבטחות שצעקו לה 'היי, בחורה, יש לך פה מחסנית, מה זה'. היא אמרה למאבטחות 'סליחה, מאיפה יש לי מחסנית?', והן ענו 'הנה', ומהמכונה יצא התיק שלה וממנו בצבצה לתדהמתה מחסנית עמוסה בכדורים". לדברי האב, "המאבטחות ביקשו ממנה תעודת זהות, ובעוד היא עומדת המומה, הן התגלגלו מצחוק. היא התקשרה אליי מבוהלת לגמרי, היא לא יודעת בכלל מה זה אקדח".

האב הכועס סיפר כי הגיע בבוקר שלמחרת לתחנה המרכזית ושוחח עם סגן קצין הביטחון, אך קיבל לטענתו יחס מזלזל: "הוא אמר לי שהמאבטחות רשמו בדו"ח הפעילות שהן ראו בשיקוף משהו חשוד ושאין להן בכלל נשק. אבל מאיפה המחסנית שהם שמו לה?". לדבריו, "לא נלקחו הפרטים שלי, והייתה לי תחושה שהם לא לוקחים את המקרה ברצינות. הם לא קולטים מה היה פה. התעמרו בכוונה בבנות חרדיות, עיכבו בן אדם סתם, הפחידו אותו והטמינו בחפצים האישיים שלו נשק חי".

לכתבה בשלימותה:
http://news.walla.co.il/?w=/90/2580069
------------------------

המאבטחות אינן אשמות אלו היו פירות ההסתה האנטי-חרדית בניהולה של התקשורת, המאבטחות עצמן הן קורבנות של ההסתה. הן לא השכילו להבין שכל ההסתה הייתה אך ורק בכדי להשיג הישגים פוליטיים לפוליטיקאים שאין להם מה להציע חוץ מהסתה.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-10-2012 בשעה 10:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2012, 11:01

עוד קורבן של ההסתה השמאלנית
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Cabin fever שמתחילה ב "בת 19 יהודיה שחיה בישראל ולא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Cabin fever
בת 19 יהודיה שחיה בישראל ולא יודעת מה זה כדור של אקדח?

כנראה שהיא חיה על חשבון אחרים, .

השמאל סותר את עצמו. מצד אחד הם טוענים לשלום ומצד אחר הם דורשים שגם אמהות לעתיד ישחקו עם נשק.

לא, הם לא מחפשים שלום. רק מריבות הם מחפשים. הם דורשים וויתורים מפליגים למחבלים מסוכנים בשם שלום שלא היה ולא קיים, למרות שהם מודעים היטב שזה יביא לשפיכות דמים.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-10-2012 בשעה 11:05.
ישן 29-10-2012, 11:20

ככה זה נשמע בעקיפין
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Cabin fever שמתחילה ב "אני רוצה שתביא ציטוט שלי בו..."

אתה לא נדהם מעצם המקרה, ואינך מנסה להבין מה הביא עובדות בשמירה לזלזל כל כך בעבודתן, ולשים על כף מאזניים גם את פרנסתן.

כנראה שהם היו מודעים היטב שיש להם תמיכה רחבה מהסביבה.

ציטוט:

האב סיפר כי הגיע בבוקר שלמחרת לתחנה המרכזית ושוחח עם סגן קצין הביטחון, אך קיבל לטענתו יחס מזלזל

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-10-2012 בשעה 11:23.
ישן 30-10-2012, 06:43
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Cabin fever שמתחילה ב "ומה דפקטי בזה? האם אני צריך..."

עכשיו אתה באמת מראה כמה אתה מנותק מהמציאות:

ראשית אתה מאשים אותי בגזענות גנטית אף כי בחירתי בבת הזוג מוכיחה שלא כך הוא. שנית אתה מאשים אותי שאני מכליל בצורה חיובית אל כל העדה החרדית (רק דוגמא אחת מיני רבות כמה אתה מנותק מהמציאות, לו היית טורח לקרוא את דעתי על מי שלא משלם מיסים ומשתמט בכל מיני מקומות כמו פה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=52679 היית יודע שאתה מנותק מהמציאות).... ואז אתה מאשים אותי שברחתי לארה"ב (ולא כך הוא. זמני חצוי בין ארה"ב לארץ).

אני חושב שבעקבות המנה ההגונה של סתירות שמצאתי פה, לומר שהטיעון שלך דפקטי זו לא הגזמה

ישן 30-10-2012, 15:22
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Cabin fever שמתחילה ב "איזה טיעון דפקטי, כי הוא..."

תמשיך להתעלם מהעובדות. זה בדיוק מה שיקנה לטיעונים שלך משקל.

כפי שציינתי, כמו כל חבר בכת, ברגע שמישהו כפר בדת שלך, ישר כמו הכלבים של פבלוב התחלת לכתוב שטויות ולהפיץ שנאה לא מבוססת. היחידים שאתה עושה להם נזק הם אלו שאתה חושב שאתה משתייך אליהם. מה שעצוב הוא שאתה אפילו לא באמת מסוגל להגדיר למה אתה שונא אותם, כי דוגרי, אתה לא באמת יודע. אתה שונא אותם כי אמרו לך שהם נחותים ממך. אתה שונא אותם כי מישהו אמר לך שהם מאמינים בשטויות. אתה שונא אותם כי מישהו אמר לך לשנוא אותם... ובעיקר אתה שונא אותם כי אתה מאמין בשטויות שמישהו אמר לך...

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 30-10-2012 בשעה 15:25.
ישן 30-10-2012, 15:45
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Cabin fever שמתחילה ב "עובדות לפי רוג: 1) אדם לא..."

1) אדם לא יכול לחשוב כשהוא רק חושב על בלונדיניות שיכולות לנהוג אם הוא נשוי.

2) אם רוג פעם יצא בביקורת כלפי מישהו אז חובה על כל אדם אחר גם הוא לצאת בביקורת כלפיו.

3)להיות בעל חשבון בנק בדולארים כשיש חשש שהשקל יקרוס זה לא לברוח מהתמודדות עם קריסת השקל. אלא זה כי אתה גר בארה"ב ואיזה עניין לך בחשבון שקלי.

(וכאן אני מתחנף ל רוג, לתשומת לב של מיכאל חי)
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 30-10-2012, 18:23
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Cabin fever שמתחילה ב "13,000 הודעות ועוד לא למדת..."

ציטוט:
13,000 הודעות ועוד לא למדת שאין פה מספרים להודעות?

אה, באמת? מה זה בפינה השמאלית עליונה של התמונה הבאה?
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עכשיו תפסיק לתרץ ולהתחמק ותענה על הטיעונים?
אני די בטוח שלא

ציטוט:
חוץ מזה לשייך אותי לכת, מה זה אמור להביא?

אתה מתנהג כמו חבר בכת, אתה שייך לדת אלימה וקנאית שעקרונותיה הוא שנאת כל מי שמאמין באלוהים ואתה תוהה מדוע אנשים מצביעים על כך. הגמל איננו רואה את הדבשת על גבו שלו.

ציטוט:
להגן על אידיאולוגיה בגלל גזע המחזיקים בה זה לא גזענות?

אם רק היית יכול להמציא ולו בדל של ראייה שאני מגן על האידיאולוגיה בגלל גזע כלשהו, אולי היה לך טיעון.. רק שאני א) לא מגן על האידיאולוגיה וב) לא עושה שום דבר על בסיס גזעי...

זה שתחזור על שקר לא יהפוך אותו לאמת. בוא תראה לי איפה הגנתי על האידיאולוגיה ואיפה עשיתי זאת בגלל גזע...

בנקודה זו אני מניח ששוב תתחיל לגדף, כיוון שטיעונים וראיות אין לך

ישן 30-10-2012, 18:35
צלמית המשתמש של Cabin fever
  Cabin fever Cabin fever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.10
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=Cabin fever]13,000..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אה, באמת? מה זה בפינה השמאלית עליונה של התמונה הבאה?
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אוי היהירות, נסה להביא לי תמונת מסך כזאת שוב.

ציטוט:
אתה כולל גם את הנח"ל החרדי בתוך זה? מה לגבי יהודה משי-זהב? זק"א וחסד של אמת?

יש לכם מין רפלקס פבלובי כזה, כשאתם שומעים "כיפה" אתם מתחילים לנבוח, בלי לקלוט כמה שטויות אתם פולטים, באיזה ניתוק מדהים מהמציאות (המצוי בדרך כלל רק אצל אנשים המאמינים בדתות שונות) השטויות שלכם נמצאות ואיזה להט (שבאופן אירוני מזכיר יותר מכל להט דתי) אתם מציגים...
הג'יהאד האתאיסטי עושה בכם שימוש נפלא

אתה רואה, אתה מייד חושב שאני תוקף את היהודים האלו עם השטריימל, אבל לא, אני תוקף את אלו שמתעלקים על המדינה ומנצלים אותה בלי לתת דבר (ויש רוב של כאלו בציבור החרדי).
אתה בתור גזען מיד מזעק להגן על כל מי שדומה להם כי אתה לא מסוגל להפריד בין אנשים טובים לאנשים חארות שמנצלים אותי (לא אותך אתה ברחת) כי הם נראים אותו דבר.

ואם זה עדיין לא ברור - אני מגנה את דרך החיים הנצלנית של אנשים בציבור החרדי, אתה מגן על כל מי שנראה כמו חרדי בגלל איך שהוא נראה.
ישן 30-10-2012, 18:56
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Cabin fever שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]אה, באמת? מה..."

בזמן כתיבת ההודעה, היא הייתה 29 ועדיין הייתה עד שכתבת הודעה חסרת שחר כדי לשנות את זה (שזה די מעשה אינפנטילי ששוב משתדל נואשות לחמוק מן הטיעונים שלי לדברים לא קשורים)

אתה הכללת על כל החרדים, לא אני. אני לא הגנתי על כל החרדים אלא טענתי שההכללה והשנאה הכוללת שלך (שאתה הודית בה בלי בושה) היא דפקטית.. והיא אכן דפקטית. אתה טוען שאני מגן על כולם אחרי שהוכחתי שלא. אתה טוען שאתה לא מכליל אחרי שהתעלמת מדוגמאות מצויינות לחברי הקהילה החרדית שכן תורמים... לא אתפלא אם אגלה שחלק ניכר מאנשי הנח"ל החרדי עושים יותר מילואים ממך...

אל תנסה להעמיד פנים שלא הכללת ואני כן.

אני שאלתי:

ציטוט:
לכל הציבור החרדי מגיעה השנאה הזו? לכולו?

אתה ענית:

ציטוט:
כן, חרדיות זאת דרך חיים קלוקלת שדופקת את כולנו בישראל.

אולי אם לא הייתה כזה גזען הייתה מבין על מה אני מדבר.

הרי לך, שחור על גבי פורום. אופס, טיעונים וראיות דופקים לך את הבולשיט

בקיצור, אתה ממשיך להתעלם מהעובדות, לא מביא שום ראיות לטיעונים שלך כיוון שאין שום ראיות להבלים שאתה כותב והדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה לעשות איזה מעשה אינפנטילי כדי להשיג טיעון טכני שלא יוכיח דבר מלבד זאת שאין לך משהו יותר קונקרטי לומר. אתה מוזמן להמשיך לברבר

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 30-10-2012 בשעה 19:02.
ישן 30-10-2012, 23:16
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
השאלה היא האם גיבורת הכתבה היא בעלת אורח חיים כזה או לא
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Cabin fever שמתחילה ב "אני כותב על דרך החיים שמתעלקת..."

אם כן-השאלה היא מנין לנו.
אם לא-השאלה היא האם רלוונטי בכלל לדון בהקשר האשכול הזה באורח החיים הפרזיטי.

ולגבי רוג-הוא ממש לא הדוגמא לאחד שהתנתק מישראל ולא איכפת לו מה יקרה בה. גם אני חי כרגע בארה"ב וכמו רוג אני קשור חזק מאוד לישראל, רואה בה את הבית שלי ברמה עקרונית וכבית שלי בפועל בהקדם האפשרי. ויש לי כמובן הרבה מאוד משפחה וחברים בה. במלים אחרות-ממש לא יהיה זה מדויק לכתוב שרוג או אני מרשים לעצמנו התייפיפות בגלל העדר accountability. יש לא מעט ישראלים שבהחלט אפשר לומר זאת עליהם. ובכל מקרה, זאת ירידה לפסים אישיים שאין לה מקום בפורום ושיש לפחות מנהל אחד שהיה מאיים עליך בחסימה על זה...
ישן 30-10-2012, 22:25
צלמית המשתמש של Cabin fever
  Cabin fever Cabin fever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.10
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הגם שאתה צודק, עדיין, איפה..."

אני אמרתי שיש אידיאולוגיה חרדית, אתה מייד הזדעקת להגן על כל הציבור החרדים כאילו שכולם הולכים בדרך הזאת (כי אתה גזען), אתה הכללת את החרדיות על כל החרדים (גם אלו שלא מתעלקים על המדינה שלי) כדי שתוכל לצאת בהגנה עליהם.

ציטוט:
אתה כולל גם את הנח"ל החרדי בתוך זה? מה לגבי יהודה משי-זהב? זק"א וחסד של אמת?

יש לכם מין רפלקס פבלובי כזה, כשאתם שומעים "כיפה" אתם מתחילים לנבוח, בלי לקלוט כמה שטויות אתם פולטים, באיזה ניתוק מדהים מהמציאות (המצוי בדרך כלל רק אצל אנשים המאמינים בדתות שונות) השטויות שלכם נמצאות ואיזה להט (שבאופן אירוני מזכיר יותר מכל להט דתי) אתם מציגים...
הג'יהאד האתאיסטי עושה בכם שימוש נפלא
ישן 29-10-2012, 22:08
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
באחת הפעמים הבודדות בהן יצאתי עם חברים מהגרעין למשהו דמוי פאב באילת
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זה עניין אבולוציוני גרידא -..."

פתח דווקא השמאלני הצידקן שבחבורה כטוב ליבו בבירה בשיר ילדים גזעני ולא מנומס בעליל כלפי בני העם שבד"כ הוא היה מגלגל עיניו ומרים קולו בויכוחים עימי כדי לסנגר על כל מעשיהם. רצתה יד הגורל ובני אותו עם היו הרוב המוחץ של הנוכחים באותה מאורה מעושנת. רצו רגלינו ורצו....

מבחינה אבולוציונית הבחור אגב שגשג וגם עשה חיל ב'דור שלום'. אני מקווה שאם הוא במקרה התגלגל למפגש בין עמים ברמאללה - לא התפלק לו שם אותו שיר...

[כן כן..אני יודע שבני נען החסונים מעולם לא נמלטו מפאב גם כשהם היו ביחס נחות של 1 מול 5 אבל ככה אנחנו... נחלואוים שרדניים..]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:20

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר