לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2012, 17:40
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
צבאי גולן טלקום

לפני כחודש רציתי לעבור לגולן טלקום. נכנסנו לאתר שלהם והעברנו את סבתי כפרעליה, השלמנו תהליך ועברנו להזין פרטים בשביל להעביר גם אותי. אחרי שהזנתי כ"א, זה נתן הודעה כאילו האשראי בחשבון של סבתא שלי שונה לכרטיס האשראי שלי. ניסינו לבטל את העניין באתר ואמרנו שנתקשר בתחילת השבוע (זה היה סופ"ש)

עבר קצת זמן, נכנסו החגים וזה נשכח לבנתיים, עד שקיבלתי את פירוט החשבון החודשי שלי מטעם חברת האשראי. אע"פ שאני עדיין לקוחת סלקום, הופיעה שורה שמבשרת לי כי חויבתי על סך 39 ש"ח בגולן טלקום. התקשרנו לסבתא, גם היא חויבה ב-39 ש"ח, כלומר, החשבונות שלנו לא בולבלו. בדקנו בסלקום, חויבתי כרגיל גם החודש. בנוגע לגולן טלקום- לא קיבלתי מהם סים, לא יצרו איתי קשר והטלפון שלי ממשיך לתפקד תחת סלקום.

יצרתי איתם קשר, 12 דק' על הקו ואין מענה. ניסיתי שוב מאוחר יותר, 13 דק', בסוף ענתה לי נציגת שירות לקוחות. אמרה שאצל סבתא שלי לא מוזן כרטיס האשראי שלי, ולמעשה, כרטיס האשראי שלי לא מוזן בשום מקום. כבר מטריד. איך הם מחייבים אנשים מבלי שיהיה מוזן להם כרטיס?? או חשבון?

היא אמרה שתעביר אותי לטכנאים ושיצרו איתי קשר. לא יצרו. עבר כבר שבוע וכבר פעמיים ניסיתי להתקשר, אבל אחרי 16 דק' כל פעם זה כבר מוגזם. לא עונים לי. כמובן שבאתר כשהסתכלתי אין איפה ליצור קשר, ואפילו לא רשום מה זמני קבלת הקהל של גולן טלקום.

אני כבר מעוצבנת ומתוסכלת. יש אמצעי שאני יכולה ליצור איתם קשר בלי לצלות את האוזן שלי במשך יותר מרבע שעה??

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2012, 09:10
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "גולן טלקום"

אחרית דבר:
התקשרתי לחברת האשראי והנציגה המקסימה (באמת מקסימה!) אמרה שהם לא יכולים לבטל לי את התשלום מכיוון שהוא כבר ירד ומדיניות כלשהי בלה בלה שורה תחתונה- צריך ליצור קשר רק עם חברת הטלפון עצמה.

התקשרתי שוב לגולן טלקום, בשעה מאוד מוקדמת של היום. תודה לאל ענו לי אחרי 10 דקות. הנציג טען שהוא רואה שבאמת חזרו אלי, אבל לא עניתי. יאמר לזכות המנציגה שהיא אכן חזרה באותו יום שישי כשיצרתי איתה קשר, יאמר לרעתם שכשהם לא תפסו אותי- הם לא רק שלא חזרו אלי, אלא גם לא השאירו לי הודעה בתא הקולי.

הנציג אמר שכבר מחכה לי זיכוי לחודש נובמבר ושיודיעו לי גם בכתב במייל על כך שהזיכוי הגיע.

אע"פ שהמחירים שלהם אטרקטיביים, בעיני שירות לקוחות חשוב לא פחות. אם הייתי לקוחה שלהם והייתי צריכה לחכות כל פעם חצי שעה בלי מענה- אז שיחנקו עם התעריפים, אני לא מעוניינת.

מעדיפה למצוא תוכנית חכמה יותר בסלקום (שגם אצלהם יש לי מטען, אבל לפחות יש עם מי לדבר).

נ.ב- מהצצה בדף הפייסבוק שלהם, אני רואה שאני לא היחידה שנתקלה בגבייה שרירותית בלי קבלת שירות והמתנה של יותר מ-20 דק' לקבלת מענה. יש בחור שכבר 3-4 חודשים גובים ממנו 99 בלי שטרחו לחבר אותו. כמובן שאין מענה מצידם.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 02-11-2012 בשעה 09:12.
ישן 02-11-2012, 12:06
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "גולן טלקום"

הסיפור שלי הפוך לגמרי, העברתי את אמא שלי לגולן טלקום לאחר שסלקום התעללו בי:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=566752

כנראה יש פה עיניין של מזל.

בקשר לשירות לקוחות - כל פעם שהייתי צריך שירות לקוחות זה היה כי החברה (בזמנו אורנג') פישלה, ובסיפור למעלה אפשר לראות שסלקום אותו דבר (לקוח של פלאפון לא הייתי, אז אני לא יכול לחוות דעה, אבל על פי הסיפורים שאני שומע המצב לא טוב יותר). בדרך כלל הטעויות היו בגלל שהחבילות והתנאים של החברות האלו כל כך מסובכים ולכן ההזנה שלהם במחשב כל כך הרבה פעמים שגוייה (אם בטעות תמימה או אם מסיבות אחרות).

בסופו של דבר אני מעדיף שירות לקוחות פחות איכותי, אבל שלא יהיה לי סיבה להתקשר אליו. אני משלם סכום קבוע ברמי לוי היום ואין לי שום הפתעות ושום חיובים כפולים, שגויים וכו...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר