לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2012, 18:34
  FamilyGuy FamilyGuy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.10
מעבר בסיס

היי,
אני משרת כבר כמעט שנתיים בצבא, ונמצא בבסיס יומיות בצריפין כבר מעל שנה וחצי. אני כבר לא מסוגל להשאר בבסיס הזה, קשה לי להגיע כל יום לבסיס שלי ולמפקד שלי, לפני חודשיים בערך החלטתי שאני רוצה להגיש טופס 55 אבל רציתי לתת לזה עוד צ'אנס. ראיתי שאני לא מסוגל להשאר בבסיס כי זה כבר משפיע לי על הבריאות, והלכתי היום למפקד שלי (הוא רס"ן) ויידעתי אותו שאני מתכוון להגיש טופס 55 ושאני מצפה ממנו שיעזור לי. בתגובה קיבלתי הרבה משפטי קצינים ידועים לשמצה וביניהם את המשפט "אני מעולם לא אישרתי טופס 55, לכל אלפי החיילים שעברו תחתיי במשך השנים, מהסיבה הפשוטה שאנחנו בצבא ההגנה לישראל, וכשמשבצים אותך לתפקיד אתה תעשה אותו עד הסוף". וגם התחנפויות כמו כמה שאני חייל טוב לדעתו ומחזיק את הבסיס על הכתפיים (כשרציתי לפני כמה חודשים לצאת לקצונה הוא דאג להגיד למפקד מעליו כמה אני לא חרוץ וחייל לא טוב) המשכנו לדבר והודעתי לו שאני לא מתכוון לוותר ומתכוון להשתמש בכל הכלים שניתן, ובנוסף אני מעוניין להגיע לשיחה עם המפקד שמעליו (שהוא סא"ל), הוא אמר לי שרק אחרי שאגיש את הטופס 55 הסא"ל יקרא לי לשיחה, אבל אני מתכוון ללכת לדבר איתו עוד לפני.
האם יש למישהו עצות שיכולות להועיל לי במקרה של מפקד צהוב שקרן ועקשן כמו שלי?
מה עושים במקרה כזה? איך בכל זאת אפשר לעבור?
אני ממש נואש... אני אעשה הכל כדי לעבור.
תודה וערב טוב

נערך לאחרונה ע"י FamilyGuy בתאריך 30-10-2012 בשעה 18:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר