לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2012, 21:10
  michaelil2002 michaelil2002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.12
מחפש תרומה של ציוד צילום למטרה חשובה

קוראים לי מיכאל דורון, אני ש"ש בחברה להגנת הטבע, במל"ש (מרכז לימודי שדה) בקרית שמונה. מטרת המל"ש היא לחבר את הקהילה (במקרה זה, של קריית שמונה) אל הטבע והעיר בה היא חיה, וזאת דרך מגוון רחב של דרכים החל מטיולים וחינוך סביבתי, ועד התנדבות במועדוניות נוער. חלק מפעילות המל"ש כוללת גם הקמת פרוייקטים וחוגים לנוער, במחירים מוזלים מאוד ובתמיכה כלכלית.
אני, בתור צלם חובב, החלטתי לנסות לפתוח חוג צילום, אשר יאפשר לנוער אשר לא נחשף לנושא הצילום (ממגוון סיבות) להצטרף לתחום ולקהילת הצלמים בארץ. אבל, בשביל שזה יצא לפועל, אני אזדקק לציוד צילום שאין ברשותי, ושאין לי תקציב מספיק בשביל לקנות אותו. לכן, אני מחפש תרומה של ציוד צילום ישן שיסייע לי להקים את פרוייקט. אני אשמח לקבל כל מה שיש לכם להציע- החל מפילים, ועד למצלמות מכל סוג (הלוואי). אם במקרה יש לכם איזשהו ציוד שיושב לכם במגירה ואתם לא צריכים או לא יכולים למכור, אני יותר מאשמח לקבל, או אפילו לקנות לקנות במחיר נמוך. הכל יתקבל בברכה.
בנוסף, אם למישהו יש נסיון בלימוד צילום, אני אשמח אם תעבירו לי חומר בנושא, מערכי שיעורים, או כל דבר שנראה לכם שיעזור לצלם כמוני, שלא לימד או למד צילום באופן רשמי אף פעם
ואם אתם ממש רציניים, אתם יכולים אפילו להפיץ את ההודעה הלאה

כמובן שאת כל הציוד אני אתרום בסוף השנה למרכז הנוער בקריית שמונה או לגוף אחר שיעביר את המעשה הטוב והחשוב הזה הלאה (ובטח ובטח שלא אשמור אותו לעצמי).
אתם מוזמנים להתקשר לפרטים נוספים או מכל סיבה אחרת
הטלפון שלי הוא 0506596231, ואם אני לא עונה, אתם מוזמנים לשלוח לי סמס או מייל- michaelil2002@gmail.com
תודה רבה בכל מקרה
מיכאל דורון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר