לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2012, 14:44
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
שאלה מה הקטע של הגזעים?

לא,
זה לא עוד שרשור עדות מפגר (ובבקשה אל תהפכו אותו לאחד כזה).
אני פשוט חייב להבין:

למה רוסיות נמשכות למזרחים?
למה מזרחיות נמשכות למזרחים?
למה תימניות, נמשכות לאשכנזים?
למה אשכנזים נמשכים לאשכנזיות/רוסיות/מזרחיות?
למה אף אחד לא נמשך לכהי העור (בלי קטע של גזענות), והם לרוב נמשכים אחד לשניה?

WTF...

יש לי ידידה תימניה בעבודה, שעד היום הייתה ב3 מערכות יחסים רציניות, וכולם עם אשכנזים (לא רוסים...אשכנזים).
כל הזמן, אבל.. כל ה-ז-מ-ן מתחילים איתה גברים בעבודה, והיא פשוט מנפנפת את כולם בטענה שיש לה חבר, אבל דווקא עם אשכנזים היא זורמת.

כשדיברתי איתה על זה, היא אמרה לי שיש לה פשוט חולשה לזה, והם הכי עושים לה את זה.

מיותר לציין שהיא אחת הבחורות היותר יפות שיצא לי להכיר בחיי הקצרים.

אז בקיצור:

מה נסגר עם הגנטיקה המפגרת שלנו?
ממש מרגיש לי כאילו לכל אחד מאיתנו צרוב במוח משיכה למין מסויים, ורק על זה אנחנו מתבייתים.

מוזר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2012, 15:22
צלמית המשתמש של Xdeal
  Xdeal Xdeal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.12
אלו החיים ידידי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "ג'יש ייתן לך תשובה ארוכה, שיפ..."

כל החיים הם לופ אחד גדול.

אין שום חידוש, לפעמים קורים דברים שלא קרו קודם, אבל זהו. אתה הולך לעבודה, אתה חוזר מהעבודה, כותב דברים חדשים, רואה דברים שלא ראית ואף ראית, ואז יושן. אולי אתה מכיר כמה בחורות בדרך וכמה אנשים שאתה מתחבר אליהם כחבר, ואז אתה מת.

אין שום הבדל בין בני האדם בעיקרון, ההבדלים באופי נובעים אך ורק מהאנשים הסובבים לך. שימו לב, כל הביישנים נפתחים ומתנהגים כבריונים ליד יותר ביישנים. מבין אותי? אין שום הבדל בעיקרון. מכירים את הבדיחות האלה "מכירים את זה ש..."?, כן, כולנו מכירים את זה.

מחקרים הוכיחו כי גזעים אינם יכולים להבדיל בי אנשים מגזעים אחרים. המורה שלי סיפר שכשהוא היה במסגת הצבא באיזשהו אימון בגרמניה, והיו שם הרבה חיילים מכל העולם. הייתה תקרית בו הוא קרא לסיני יפני והסיני נעלב. בינהם הם מבדלים, כשאנחנו מסתכלים על אסיאתים, אין הרבה הבדל. בדיוק כמו שאם אסיאתי יגיד לישראלי בעל חזות מזרחית "ערבי", רובם יפגעו.
ישן 02-11-2012, 15:11
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תימניות נמשכות לאשכנזים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מה הקטע של הגזעים?"

כי אשכנזים נוטים לחשוב שהקרטונים המטוגנים, מה שמכונה "אוכל תימני", זה אחלה בעוד שלמזרחים יש מהבית אוכל טוב שלידו אוכל תימני זה מתאבן גרוע.

חוצמזה (והפעם ברצינות): אצל התימנים יש המון "תימנים שונאי עצמם" (אולי לא המון, אבל די הרבה) שבגלוי מודים שהם רוצים לעשות הכל רק "לצאת מהעדה" ובמיוחד לצאת מה"שבט".

אשכנזים נמשכים להכל כי אשכנזי זה כמו סוג דם "O".

מזרחיות נמשכות למזרחיים כי פשוט אחרי שהתימניות שודדות את האשכנזים, לא נשאר מספיק למזרחיות.

רוב הנ"ל מפחדות מרוסים פשוט כי הם חדשים בשכונה ועוד לא התרגלו אליהם. אני עוד זוכר ימים שבשלב ה"שאלה השלישית" בנות היו שואלות, יותר או פחות ביישירות, "אתה לא רוסי במקרה נכון?" כאילו שזו איזו מחלה. פעם עניתי לאחת לאחת "לא אבל סבא שלי היה קאפו" והיא ענתה שזה לא משנה העיקר שאני לא רוסי.

מצד שני זה היה עוד בסוף שנות התשעים... מאז שמעתי ש"רוסים" דווקא הפכו ללהיט...

ישן 03-11-2012, 07:49
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מאוד פשוט:
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "באמת מה הקטע של רוסיות וערבים?"

הערבים יודעים שרוסיה זה הדבר הכי קרוב לאשכנזיה שהם יכולים להשיג (תופס גם לבני עדות המזרח).
ורוסיות יודעות, שבתכלס רק הערבים והמזרחים באמת אוהבים אותן.

*מה גם שאצל בני עדות המזרח וערב, זה מקובל שהגבר הוא זה שעובד, ומפרנס את האשה ואת הבית, והאשה נשארת בבית, ודואגת לצרכים של הגבר, ילדים, ולחניקת מסגרת האשראי בכל חודש.

מנטליות שהיא דומה מאוד למדינות מזרח אירופה, וכמובן בראש ובראשונה לרוסיות.

*יצא לי לצאת פעם אחת עם רוסיה, וזה מדהים שבדייטים, היא אפילו לא הציעה פעם אחת לשלם על עצמה, היא פשוט הייתה מגיעה לדייט בלי ארנק, איפשהוא בדייט ה4 כבר החלטתי שזה לא יילך, ועשיתי קאט.

אבל מצד שני יש פראיירים אחרים, שכן אוהבים את זה.

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 03-11-2012 בשעה 07:58.
ישן 03-11-2012, 11:44
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מאוד פשוט:"

זה לא בדיוק זה.

הערבים נמשכים לרוסיות בדיוק מהסיבות שבגינן כמעט העלו אותי למוקד פה כשאמרתי שאני לא נמשך לרוסיות באופן מיוחד.

הרוסיות לעומת זאת, לא מגיעות מובנות עם רתיעה תרבותית מערבים כמו אלו שנולדו כאן. תצרף לכך את העובדה שלמהגרים באופן טבעי יש קיום קשה יום ואת זה שהערבים באים בב.מ.וו שחורות (גנובות) ומפנקים את הבחורות בכל מיני דברים (גנובים) אחרים ויש לך פה תופעה תרבותית הגיונית לחלוטין.

בשלב שבו נגמר החלק החיזורי ומתחיל הקטע ההשיעבודי של החיים המשותפים, כבר מאוחר מדי לבחורות והן לא יכולות לברוח.

*הערת אגב- מה שאמרת על ההבדלים התרבותיים לא נכון. בתרבות הערבית נהוג שהאישה עושה הכל, גם עובדת בבית וגם מפרנסת והבעל עוסק בלשחק שש-בש/דומינו-לשתות קפה-לעשן נרגילה במקום המפגש האיזורי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 03-11-2012, 12:50

אם "תנקה" מהסטטיסטיקה מקרים של בחורות "אבודות"
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מאוד פשוט:"

שמן הסתם בקבוצה של מהגרים יש יותר מהן, תגלה של רוסיות לא נופלות עם ערבים יותר מאשר אחרות... האמת שיש מתושבי רושעין (לא הווילות של האשכנזים) שיעידו שמיטב הבנות שם חוו ווגינוסקופיה מגברי כפר קאסם...

פרט למקרים של אהבה רומנטית אמיתית, בסביבה מבודדת עדתית (הקמפוס וכו') בחורות שנופלות עם ערבים זה מקרה דומה בנסיבותיו לכל אותם "מתאבדי אהבה נכזבת" בני 16-20....

יש אחוז קטן שהיו נופלים ככה בכל מקרה (ואז מוטב מוקדם ממאוחר...) אבל הרוב נופלים בגלל רגע נמוך מאוד בחיים שבו בסביבה אין מישהו שיתן להם סדרה של טלטולים, סטירות ואיומים. הבעיה עם נפילה לערבים, כמו גם עם הכנסת הראש ללולאה במרפסת של ההורים אחרי שאיזו צ'אחלה סירבה לך, היא לא שאתה "מיוחד" בדפיקות שלך, אלא שאחרי שהרגע הנמוך ההוא עובר... כבר מאוחר מדי ללכת חזרה.

התולים עצמם פשוט הולכים לעולם שכולו טוב. המתערבבות מקבלות און קין פנימי, וכמובן חיצוני ("אות קין אע"א" - "אורגיות, ערבים, אנאלי").

ישן 04-11-2012, 12:35
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "זה כמו להגיד שמרוקאים ותימנים..."

אמממ בן לעדה התימנית שאבותיו באו מתימן אינו אותו דבר כמו בן לעדה המרוקאית שאבותיו עלו ממרוקו - עליה ממדינות שונות. כמובן שכולם יהודים! ( עדות המזרח מתוייגים כצאצאי העולים מצפון אפריקה והמזרח התיכון)

פלוני נכד לאחד שנולד בריגה ועלה לארץ לפני קום המדינה לא שונה עדתית מפלוני אחריו מאותה עיר, שאבותיו לא עלו לישראל בשנים ההן אלא לאחר שבירת מסך הברזל. כמובן שאני מתבסס על כך שגם הוא וגם הוא יהודים.

סתם שתדע, בשנות ה50 וה60 היית שומע במסדרונות הכנסת ובמליאה יותר רוסית ויידיש מאשר עברית מה שמוכיח עוד יותר את העובדה שאותם "אשכנזים", תרבותית באו מאותם מקומות. אם לחדשים אתה קורא עולי חבר העמים,well, גם האשכנזים הצברים באו מאותו חבר העמים פלוס פולין פלוס רומניה פלוס הונגריה ( הייתה גם עלייה מאוחרת של יהודים מאותם מקומות).

מזווית אחרת: ההבדלים העדתיים מייצגים בעיקר הבדלים דתיים של נוסחי תפילה ומנהגים. מתי בהסטוריה שמעת על נוסח תפילה רוסי? מתי שמעת על ישיבה רוסית? איזה מנהגים רוסים יהודיים יש? התשובה לכך שאין. היהודים שישבו בתחום המושב,פולין, גליציה, גרמניה והונגריה הם כולם אשכנזים עם הבדלים שהתבטאו רק בן חסידויות וזרם הליטאים. אפשר להגיד שהכי "רוסים" זוהי חסידות חב"ד שהייתה בעיקר ברוסיה עצמה ( העיר לובביץ ורוסטוב ועוד).

כפיש ציינתי בעבר, יש הבדלים תרבותיים בגלל אותו שלטון ארור שניסה למחוק את הזהות היהודית מהיהודים שנשארו תחת הדיקטטורה.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 04-11-2012 בשעה 12:53.
ישן 04-11-2012, 14:03
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "זה מאוד אנושי (: לכן זה עלוב"

נכון להיום הדבר היחיד שמונע שלום עולמי (בודק בעמוד הבית שבני לא נמצא) זה המדינות האסלאמיות. ארה"ב, רוסיה, סין ואירופה מתקיימות זו לצד זו בצורה יחסית מכובדת. האנושות עשתה זינוק מדהים קדימה מבחינת המסוגלות של לאומים שונים לחיות בשלום אחד עם השני.

אם אתה מעלים את אירופה או ארה"ב או רוסיה או סין או אפילו את ישראל מהמפה העולמית אז המדינות המוסלמיות ימשיכו לעשות בלאגן בעולם וימשיכו לערער את היציבות אבל אם אתה מעלים את המדינות המוסלמיות... וו'או, אני לא מסוגל בכלל לדמיין בכלל את השקט שיהיה בעולם במצב כזה. בלעדיהם האנושות נמצאת במקום חסר תקדים. אפשר להתחיל לבנות את ספינת החלל אנטרפרייז ולחקור עולמות חדשים
ישן 04-11-2012, 13:19

אם באמת יש לך חותמת של נתב"ג עם "1989" או "1990" בדרכון
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אז הספקתי להגיע בזמן."

הייתי ממליץ לך ללכת לנוטריון ולעשות כמה העתקים מבויילים + להפקיד את הדרכון באיזו כספת מאובטחת.

אחרי זה תוכל אולי, סוף סוף, לנוח מקטע הקטע החרדתי הזה של "פן אחשב ללא אשכנזי" כי בכנות... נראה לי תחתוף אתקפלב בסוף מכל הקטע הזה. אני אשכרה אשכנזי בלתי מעורער ותאמין לי זו לא כזו מציאה. לא שווה למות בשביל זה. הסיבה היחידה שאשכנזים נחשבים משהו בישראל זה בגלל שבזמנו באו לכאן עולים מעדות אפילו פחות מפותחות...

בוא נגיד את האמת... אם כדור הארץ זה גוף אנושי אז ליטא, בלארוס ואוקראינה יושבים על שפת הרקטום שלו. חתיכת חורים עם 388 ימי גשם בשנה ומטבח שמבוסס רק על מאכלים שעושים לך כ"כ הרבה שעות של גרעפסים דוחים עד שאתה חייב להתנזר מהאוכל של אמא 48 שעות לפני דייט+תושבים שמפה ועד 2152 יהיו עסוקים בלהסביר לכל מי שהם פוגשים ש"אני לא רוסי אלא אוקראיני/בלרוסי/ליטאי".

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 04-11-2012 בשעה 13:36.
ישן 07-11-2012, 08:28

אתה רציני?
בתגובה להודעה מספר 126 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מרבית הרוסיות נמשכות למזרחים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion

בעניין התימניות:

לא רוצה להישמע כמו אשכנזי מניאק, אבל לרוב זה לא ממש קורה, כי האשכנזים מגיעים ממשפחות נוקשות - שלא ממש מעודדות נישואים עם בנות עדות המזרח, וכמובן תימן.

ממתי הורים אשכנזים בכלל מתערבים בדברים האלה? בוא נגיד שההורים שלך לא יהיו מרוצים שתביא "בת לעדות המזרח" לחופה (ניסוח שמזכיר לי את שנות השבעים לכל המאוחר...) אבל ממתי הורים אשכנזים נכנסים לעניינים האלה? אם כבר אז אצל עדות מסויימות מצפון אפריקה מקובל שההורים (והדודות, והסבתות והאחיות של הסבתות) נכנסים לוורידים.

אני באופן אישי חושב שזה קטע מפגר, ואני משוכנע שאם אני אמצע את בחירת ליבי, והיא תהיה ממוצא מזרחי, אוליי לאמא שלי יהיה קשה עם זה, אבל היא תשלים עם המצב.

אני מקווה שאתה צוחק ושזה לא אמיתי.
*נ.ב

רוצה אסמכתא?

תראה את דייט בחשיכה, כמעט כל רוסיה שם מצהירה שמבחינתה גבר החלומות הוא גבר מזרחי...

טוב שלא אמרתה "תראה את www.sex4all.com חצי מהבנות שם מעדיפות כושים".

ישן 06-11-2012, 21:12
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מה הקטע של הגזעים?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
לא,
זה לא עוד שרשור עדות מפגר (ובבקשה אל תהפכו אותו לאחד כזה).
אני פשוט חייב להבין:

למה רוסיות נמשכות למזרחים?
למה מזרחיות נמשכות למזרחים?
למה תימניות, נמשכות לאשכנזים?
למה אשכנזים נמשכים לאשכנזיות/רוסיות/מזרחיות?
למה אף אחד לא נמשך לכהי העור (בלי קטע של גזענות), והם לרוב נמשכים אחד לשניה?

WTF...

יש לי ידידה תימניה בעבודה, שעד היום הייתה ב3 מערכות יחסים רציניות, וכולם עם אשכנזים (לא רוסים...אשכנזים).
כל הזמן, אבל.. כל ה-ז-מ-ן מתחילים איתה גברים בעבודה, והיא פשוט מנפנפת את כולם בטענה שיש לה חבר, אבל דווקא עם אשכנזים היא זורמת.

כשדיברתי איתה על זה, היא אמרה לי שיש לה פשוט חולשה לזה, והם הכי עושים לה את זה.

מיותר לציין שהיא אחת הבחורות היותר יפות שיצא לי להכיר בחיי הקצרים.

אז בקיצור:

מה נסגר עם הגנטיקה המפגרת שלנו?
ממש מרגיש לי כאילו לכל אחד מאיתנו צרוב במוח משיכה למין מסויים, ורק על זה אנחנו מתבייתים.

מוזר.

ולמה יש לבנים שהצביעו לאובמה, אבל אין שחורים שהצביעו לפוטין?
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:35

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר