לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2012, 20:18
  Tal-T Tal-T אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אתה לא היחיד שאמרו לו את זה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אתה לא היחיד שאמרו לו את זה, אני שמעתי את זה גם ממג"דים. התיאוריה שלהם היא שמגוייסי אוגוסט הגיעו מייד אחרי התיכון ולא הספיקו לנוח קצת, מגוייסי מרץ נחו יותר מדי וקשה להם להתרגל לצבא, ומגוייסי נוב' מגיעים בדיוק מתי שצריך.

האמת שזאת לא התיאוריה שהוא דיבר עליה וגם לא זאת שהעליתי בראשי לבד..
חשבתי שזה יתקשר יותר לבגרויות שלא תמיד מסתיימות לפני מועדי הגיוס באוגוסט (שבתכלס הם יולי) , חבר'ה שנשרו מהתיכון ומתגייסים מוקדם וכו'

האמת שזה מסתדר לי בול עם כמה חבר'ה שאני מכיר.

ההעדפה שלי תמיד הייתה נובמבר (אם בכלל אתגייס לחי"ר ולא טיס, אבל רוב הסיכויים חי"ר) כי זה לא מוקדם מדי ולא מאוחר מדי, אבל במידה ומישהו יוכל להגיד לי בביטחון מלא שמתגייסי מרץ הם חבר'ה רציניים יותר ממתגייסי נובמבר, אני מוכן לחכות כמה חודשים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2012, 00:51
  apile apile אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Tal-T שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]אתה לא היחיד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tal-T
האמת שזאת לא התיאוריה שהוא דיבר עליה וגם לא זאת שהעליתי בראשי לבד..
במידה ומישהו יוכל להגיד לי בביטחון מלא שמתגייסי מרץ הם חבר'ה רציניים יותר ממתגייסי נובמבר, אני מוכן לחכות כמה חודשים.

אתה סותר את עצמך, כי אם מי שמתגייס במרץ הם הרציניים יותר ואתה תתגייס במרץ כי חיכית כמה חודשים כדי להתגייס עם הרציניים יותר, זה מעיד על שריטה עמוקה ולא על רצינות. ותסלח לי על הבוטות.

אתה צעיר ואין לך עדיין מושג מה זה צבא. עדיף לא לתת לאחרים לבלבל לך את המוח ולהכניס לך שטויות לראש.

הגיוס הכי מוקדם בד"כ בחודש יולי זה גיוס לטייס, וגם הוא מתבצע אחריי הבגרות האחרונה של מועד ב' באותה שנה (בדרך כלל מתמטיקה).

ראיתי אנשים מכל הקב"אות מכל מחזורי הגיוס. מאכילים אותך בשטויות כדי להרגיש חכמים (והעובדה שאמר לך את זה איזה קצין במגלן לא מעניינת אותי בכלל, ראיתי לא מעט קצינים מטומטמים גם במגלן וביחידות "קצת" יותר רציניות).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר