לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2012, 13:55
  נופר3010 נופר3010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.12
עזרה.דחוף...

שלום,
אני חיילת בשירות סדיר פז"מ של 7 חודשים, משרתת כרגע בחברון. התייתמתי מאבי לפני 18 שנים, בעקבות זאת אימי נכנסה לטראומה. אימי לא עובדת וישנם חובות. לפני הצבא אני עבדתי ועזרתי בכל הנדרש. כרגע, אני לא גרה בבית עקב בעיות אישיות פרטיות, אני מתגוררת אצל הסבתא והסבא ובגלל גילם המבוגר ובעיותיהם הבריאותיות הדבר מעמיס עליהם, לכן אני גם אצל החבר. מצב לא נעים שמצריך ממני לכלכל את עצמי מהדברים הכי קטנים. עוד מהטירונות והקורס ביקשתי שירות קרוב לבית יומיות בשביל שאוכל לצאת לעבוד על בסיס קבוע. הבטיחו לי הבטחות וכמובן לא קיימו.
השיגרה הלחץ והבעיות היומיומיות מקשות עליי, אני במינוס ואין לי מאיפה לממן את עצמי, האפשרויות שהצבא מציע לא עוזרות. אני חייבת לעבוד!
מלבד עובדה זאת, אני משרתת חצי שנה בחברון, נמצאת בבסיס בדיכאון ותסכול אינסופי שמקשה עליי לתפקד. לא הסתגלתי לבסיס ולא התאקלמתי מבחינה חברתית. בבסיס מודעים למצבי, הגשתי טופס55, ראיתי כמה פעמים קב"ן (יש לציין שזה פסיכיאטר של היחידה, אין בנינו תקשורת טובה בכלל, ולכן הוא גם לא עזר לי), פניתי לקצין העיר, שלחתי מכתבים לסמח"ט, וניסיתי לעשות הכל. אך שום דבר ללא הצלחה. לפני כ-5 חודשים הייתי עריקה חודש, הייתי בכלא וקיבלתי תנאי 20 יום.
כרגע, לאחר שניסיתי לעשות הכל, לא נותרה לי ברירה אלא שוב להיות עריקה.
כל המוטיבציה לשרת ירדה לי משמעותית עקב המצב הנ"ל. אני חיילת שמאוד רוצה לשרת ולתרום את חלקי, אך בתנאים שיתאימו למצבי, כך שאוכל להחזיק ולממן את עצמי ביום יום וגם לשרת בכיף.
אני מבקשת לדעת מה אני יכולה לעשות במצבי? האם יש פיתרון אחר חוץ מהכלא?

נערך לאחרונה ע"י נופר3010 בתאריך 06-11-2012 בשעה 13:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר