לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מי הייתם רוצים שיזכה בבחירות בארה"ב
רומני 14 77.78%
אובמה 4 22.22%
מצביעים: 18. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2012, 18:37
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "מדגם פרש לבחירות לנשיאות ארצות הברית."

לאחר חשיבה מאומצת, הרבה חיבוטים והתלבטויות, לאחר שאלות ותהיות והניסיון להחליט האם אני שונא את ישראל וארה"ב (ולכן אצביע אובמה) או אוהב אותן (ולכן אצביע רומני), החלטתי תוך חיבוטין רבים, שבשל המצב הביטחוני, הכלכלה המחורבנת, התמיכה בטרור, נטישת כל בעלות הברית של ארה"ב וזריקת ישראל לכלבים, האונס החברתי שנקרא אובמהקייר, אני מתעב את אובמה כמו שלא תיעבתי אף נשיא שהיה לארה"ב ועל כן אצביע לרומני

אבל מאחר ואני בקליפורניה, ההצבעה לרומני לא שווה כלום. לכן ההצבעה החשובה באמת היא לקונגרס (שני הבתים) ואני, בלי שום התלבטות, הצבעתי שרוקי ואביעד לסנאט, טימון לקונגרס וגולני_2 למושל מדינת קליפורניה

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 06-11-2012 בשעה 18:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2012, 22:54
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "שזה מוזר, כי היה לי הרושם..."

נישואין חד-מיניים אושרו בעבר בקליפורניה בדרך השלילה. בבחירות 2000, הצעה 22 קבעה שנישואין בקליפורניה הם בין גבר לאישה בלבד. בית המשפט העליון של קליפורניה קבע שההצעה מנוגדת לחוקת קליפורניה ב2008 ובכך שלל את האיסור והפך את הנישואין לחוקיים. באותה השנה, על טופס הבחירות של 2008, הופיעה הצעה 8, שקבעה שנית שנישואין הם בין גבר לאישה בלבד, והפכה זאת לתיקון לחוקת המדינה. מאחר והצעה 8 התקבלה, חוקת קליפורניה מגדירה נישואין כברית בין גבר לאישה בלבד ואוסרת על נישואין חד מיניים. יש הרבה מאמצים להפוך את זה אבל שינוי או ביטול של תיקון לחוקת המדינה זה כבר עסק הרבה יותר מסובך\

http://en.wikipedia.org/wiki/California_Proposition_8

ישן 06-11-2012, 18:50
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "מדגם פרש לבחירות לנשיאות ארצות הברית."

אני מתלבט למי לתת את הקול התאורטי שלי.

הנטייה שלי היא להעדיף את רומני כי השמועה אומרת שהוא יהיה יותר נוח מבחינת ישראל אבל אני לא באמת בטוח לגבי זה. כשג'ורג' בוש ג'וניור ישב בחדר הסגלגל היו לוושינגטון ולירושלים מערכת יחסים קרובה יותר מזו שיש היום אבל מערכת היחסים הזו הולידה דברים כמו מפת הדרכים ועליית חמאס בעזה. אולי עדיף לנו נשיא כמו אובמה שמעדיף להקטין את המעורבות של ארה"ב בזירה הבינלאומית. לפחות עם אובמה אנחנו יודעים מה צפוי ב4 שנים הקרובות.

אני מאמין שלא אובמה ולא רומני ייצאו להרפתקה באיראן ככה שמהבחינה הזו אני לא רואה הבדל ביניהם. החשש שלי הוא שכניסה של רומני לחדר הסגלגל תביא לזה שתופיע על השולחן איזושהי תוכנית שלום חדשה ומטופשת - דבר שאני לא מאמין שיקרה אם אובמה ימשיך לכהונה נוספת. אני מקבל את הרושם הכללי שאובמה תופס אותנו ככאב ראש לא קטן והדבר האחרון שמתחשק לו זה לקפוץ לתוך השלולית הישראלית-ערבית.

מתלבט...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:30

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר