לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2012, 16:24
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
אשכול הנאחס המוקדם בהקדשה עבורי

הייתי בבית חולים בשל פרוצדורה מסוימת (לא קשורה לפציעה שלי). לקח לי בסך הכל שעה למצוא את הקבלה הנכונה, חצי שעה עד שהאחות התפנתה אלי, וכמובן שעה וחצי לחכות עד שהרופא יקבל אותי. וכמובן שהוא החליט שמקרים אחרים דחופים יותר כך שאנשים נכנסו לפני בתור.
וואו, הפכתי לסוג של לינוקס..

עוד נאחס הוא עבור הקצינה שלי. איזו קצינה? מישהי שלא יודעת לאן היא נפלה.
בכל בוקר בחודשיים האחרונים אני עולה בדיוק על אותו האוטובוס (אחד מתוך שניים) ואיתי בתחנה מחכה כל הזמן סג"מית צעירה. אחרי כמה שבועות בהם אני רואה אותה יום יום 5 פעמים בשבוע, התחלנו להגיד שלום האחת לשניה בהנדת ראש, דהיינו "אני רואה את הפרצוף שלך כל יום אז למען הנימוס אנדנד עבורך". השבוע היא גם חייכה אלי לפני שהאוטובוס הגיע, ויום לאחר מכן היא פתאום זרקה לי "היי, בוקר טוב" אחרי החיוך. עכשיו, כפי שהסברתי לאחת מצעירות הפורום לאחרונה, זה מתכון לאסון. כי מבחינת כל גבר טיפוסי, היא הרגע אמרה לי מפורשות שהיא מתחילה איתי. מסכנה, והיא סתם רצתה להיות מנומסת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2012, 16:36
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אתה מסוגל לראות בקצינה אובייקט?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אשכול הנאחס המוקדם בהקדשה עבורי"

לא יודע מה מקור השריטה, אבל מאז ומתמיד הברזלים (אבל רק של הירוקים!) האלה (*) על כתפי בחורה נראו בעיני כמין חיץ בלתי עביר מבחינתי... פעם יצאתי עם אחת שיום אחד סיפרה לי שלא עשתה צבא, ורימתה ועשתה שירות לאומי בביה"ח, וזה לא הזיז לי כמו אחת אחרת שסיפרה לי פתאום שהייתה קצינה...

בכל מקרה... למה אתה כזה קודר? כאילו... אני מרגיש אדם מלא חיים לידך, ואני הייתי זה שמעולם לא התחיל עם בחורה.

* כמובן שמדובר על עד שני ארונות נפוחים... משלושה ארונות ומעלה (וכן במקרה של בעלות ארון שעלה עליו מכבש) הן לא אובייקט פשוט כי תחת ענק ושחורים באף לא עושים לי את זה.

ישן 08-11-2012, 23:57
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מילא זאת היתה בדיחה מצחיקה..."

בגלל מה שרשמת על יוקר מחיה איש חביב ויקר. כל פעם שאני מביט כיצד אנשים חיים בהודו, אפריקה, דרום אמריקה אפשר לראות שהמצב שלנו כאן בכלל לא רע יחסית לשאר העולם.

שוק הרכב מוצף ברכבים חדשים, ולכן המחירים כאלה נמוכים.
מוצרי האלקטרוניקה יורדים במחירים שלהם ומוצרים שבארץ זורקים יש חברות ישראליות שמוכרות אותם למדינות עולם שלישי.
מחירי הירקות והפירות אתה יודע שהממשלה הזאת ואחרות לא אשמות ואיזה גופים אשמים בעניין ואפילו רשמת חיזוק לטיעון שלי בסקופים לנושא.
מחיר הדירות נתניהו עוד לפני השקרים של דפני, וסתיו התחיל לפעול למען הורדה של מחיר הדירות ואתה יודע שאני לא מחסידי נתניהו.
רפואה המצב שלנו גם לא רע עם כל הבעיות שלנו בארץ עקב חוסר בתקנים במערכת הבריאות של רופאים, מכשירים mri וחוסר שמירת המידע כמו ביקורים במיון וכו...

אין כאן יוקר מחיה כמו שרשמת באותו דיון לדעתי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 09-11-2012, 07:10
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "בגלל מה שרשמת על יוקר מחיה..."

אוי ואבוי לי.
אתה משלם על רכבים יותר מפי 2 מהמחיר שהיית אמור לשלם לולא המיסים, קרטל יבואני הרכב והבירוקרטיה הכרוכה בייבוא אישי או מקביל.

לגבי אלקטרוניקה אתה צודק חלקית, יש מכסים על מוצרים יקרים יותר, לא על הגטדג'טים. למה על סלולרי אתה משלם עשרות אחוזים יותר מהמחיר בחו"ל?

מחיר הירקות והפירות נקבע (גם) על ידי החקלאים, ומועצת הצמחים שלהם. מועצה זו יחד עם אחרות אחראיות לכך שהמזון יקר יותר ממה שהוא צריך להיות, בגלל יצירת קרטל ומניעת ייבוא.

מחירי הדירות יקרים, אי אפשר לטעון שלא. אגב, לא טענתי שזה בגלל נתניהו, לא יודע למה הכנסת אותו לפה. יש בעיה של יוקר מחיה בארץ, שורשיה בהיסטוריה שלנו ובשיטה הפוליטית, אי אפשר להתכחש לה. הבעיה היא רק שלא כולם מבינים מי האשם ומה הפיתרון.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(PPP)_per_capita

לפי הטבלה הזאת, כוח הקניה של הישראלי הממוצע במקום השלושים פלוס בעולם. כלומר- בכשלושים מדינות אחרות לאזרח יש כוח קניה רב יותר משלנו.

ישן 09-11-2012, 08:23
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בסוף זה נגמר בטוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אשכול הנאחס המוקדם בהקדשה עבורי"

התחלתי לעשות משמרות בחיפה...
הדבר היחיד שאני יודע על העיר הזאת שציון כהן שהוא עבר למשפחה אומנת זאת הייתה משפחת שרוני בחיפה... וגם זה היה בתחילת שנות ה-80

בכל אופן חולה ראשונה של התורנות היא גברת נחמדה יחסית צעירה ומאוד לא בריאה שמפתחת לנו בצקת ראות מול העיניים.
טוב בשלב הראשון בבית החולה זה די קל, חולה קשה אבל את התרופות אני מכיר נראה שהעניינים בשליטה, אני מבקש במירס שיודיעו לבית החולים על גברת מסוימת שעוד מעט תגיע אליהם עם בצקת ראות. תורן המוקד שואל כמה זמן? אני אומר לו שבקושי יש לי מושג איפה אני נמצא שבבקשה יכוון אותי לבית החולים ושיחליט כמה זמן זה הולך לקחת...
תורן המוקד מכוון אותי במירס, הרופא במקביל לזה שהוא מנסה לעודד את החולה לנשום בכוחות עצמה מכוון אותי בצעקות מאחורה. אני נוסע עם אורות, סירנה ולאט.
ברגע שאני מקיף את הטכני בפעם השנייה ומגיע לכביש ללא מוצא אני מתחיל להזיע...
בכל מקרה, בסוף מצאתי את הדרך. החולה הגיע במצב טוב יחסית.
ואת שארית הלילה העברתי בשינה בתשלום.
בשאיפה שבמשמרת הלילה אפילו את הנסיעה הזאת לא אצטרך לעשות.

ישן 09-11-2012, 17:23
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
נאחס קטן אבל מעצבן

יצאתי לקניות יחסית מאוחר
גיליתי שהסניף של הרשת שלא אציין אבל אגיד שמתחרז עם פול נסגר כבר
אז הייתי צריך למצוא סניף אחר פתוח (AMM) במקום מגורי או ב10 קילומטרים מסביב לא קיים
בסוף מצאתי רשת שגם בשמה לא אנקוב אבל אציין שמתחרזת עם קיל.
ואז מגלים דבר שחושבים שקיים רק בתל אביב או באזור התעשיה בראשל"צ-אין חנייה
ואז שאני סופסוף מוצא אחת (או לפחות חושב לפי הרווח שאני רואה) הגעתי לעמדת עגלות.
בסוף נכנסתי לתחנת דלק קרובה,עצרתי שם ונכנסתי לקניות (7 דקות הליכה לפחות)
מגיע,מפוצץ שם. מה אין הפעם? בדיוק! עגלות
התחלתי להסתובב עם 500 שקיות כולל 3 שלא עמדו בעומס ונקרעו
החלב התפוצץ ובמקום להגיע לקופה,צריך ללכת שוב עם השקיות לצד השני של החנות להביא חלב חדש.
בסוף מגיע לקופה ומגלה שהתור לאקספרס זה כמו התור של בנות ה12 להופעה חד פעמית של ג'סטין הברבור בארץ ורק קופה אחת אחרת מאויישת בנוסף
אחרי 40 דקות נגמרה הסאגה וכשיצאתי נזכרתי ששכחתי לקנות משהו
בסוף ויתרתי ונסעתי משם

ישן 12-11-2012, 00:56
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "נאחס קטן אבל מעצבן"

מה שאני ראיתי:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה
בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה
בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה
בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה
בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה
בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה
בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה
בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה
בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה

נו, רומק, האופטימיות שלך משתפרת. ועוד באשכול נאחס!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:33

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר