לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2012, 17:51
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "עירקי תוקפני לא מפעיל קשרים באדי. גרוע הרבה יותר - הוא מפעיל קשרים ב"

חובבן בחרת את האדם הכי לא נכון לנסות לשלוח עליו את מס הכנסה מהסיבות הבאות:
א, יש לי את כל הקבלות שנים אחורה וחלק מזה עבר כבר להתקן דיגיטלי מוצפן.
ב, תלושי שכר שהם גם בדרך לעבור להתקן מוצפן.
ג, יש לי טופס של הכנסות והוצאות ממס הכנסה חתום ומאושר שהוא גם בדרך לעבור להתקן מוצפן.
ד, כללית כבר ניסו לעשות לי מה שרצית לעשות והם נכשלו, כי שוב אני שומר את כל הקבלות ויש להם מזל שהם לא קיבלו תביעה משפטית על זה.

good luck next time amateur

אם הסוציאליסט או הישיש היקרים והאהובים שלי היו זוכרים את זה, הם היו אומרים לך לא לנסות את זה על ל"ב, ותודה לך ישיש על המחשבה על הכינוי הזה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2012, 21:39
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי המוקדם בהקדשה לשרוקי"

יא כבר נשמע מבטיח

לי היה שבוע מלא בהערכה בלתי צפויה. התחיל בזה שכנראה החליטו שאני הבחורה של הסיכומים. גם החמיאו לי בלי קשר על איך שאני מסכמת וגם מלא מבקשים ממני. לא באמת אכפת לי, אז אני שולחת. מי שרוצה את זה כסיכום נוסף- בכיף, עלי, ומי שעצלן ופשוט חושב שאני קלטתי את הכל- שיחנק אם עשיתי טעות

המשיך בזה שיש לי שני קורסים הסמסטר שבסופו של דבר דורשים ממני לצייר את הנפש הפנימית שלי בכל מיני חומרים. זה לא שעשיתי יצירות מי יודע מה, אבל כנראה אני היחידה עם ידע כלשהו בציור, אז כל הבנות ממש מתפעלות מכל קשקוש בפנדה שאני עושה. ביום שני אחת הסטונדטיות רצה אחרי בסוף השיעור ובפרצוף נבוך אומרת "יש לי בקשה ממש ממש חצופה.. אבל... מה את עושה עם הציור שלך?" אז אמרתי לה שאני מתלבטת בין לתקוע אותו בתיק ולקחת הביתה לבין לזרוק לפח. אז היא אומרת "אז אני בבקשה יכולה לקחת אותו?? אני רוצה למסגר ולתלות אותו" זה הדביק לי חיוך ענק על הפנים והבאתי לה אותו בהמון אהבה

ולקחתי קורס רוח ממש מגניב עם המון זכרים בנושא שיש לי ידע קודם בו. אז אני גם בין בעלות האסטרוגן הבודדות וגם בין החכמות

והיה לי מלאאאאאא אוכל במקרר. וכיף לי. היה שבוע טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:03

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר