לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2012, 20:35
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
ואוו, פדיחה...

היום בזמן ההמתנה בין הרכבות, נכנסתי לפייסבוק עם הגלקסי שלי, הקיצר, הייתי בפייסבוק של הבת של השכן שלי (בחורה בת 27, גדולה ממני בשנה), אני לא אשקר - לא הייתי מתנגד להכיר אותה, או כמובן לצאת איתה.

מבחינת לא מעט פרמטרים היא מה שאני דיי מחפש בבחורה.

העניין הוא, שאנחנו בכלל לא מכירים.

יש לנו 2 חברים קצת משותפים, שאחת היא חברה טובה שלה, שהייתה חברת ילדות שלי, והשני הוא אחיה (לא יותר מ"שלום, שלום").

קיצר,
בזמן שהייתי בפייסבוק, באתי ללחוץ על התמונת פרופיל, ובטעות (אלוהים יודע איך...), לחצתי על "בקשת הוספת חבר".

עכשיו, ברגע שלוחצים על זה, אין מה לעשות, אין אי אפשר לבטל.

זה היה לפני איזה שעתיים, והיא עדיין לא הגיבה לזה בפייסבוק.

אז עכשיו הגעתי למסקנה כפולה:

1. אם היא תאשר, פאק זה פותח לי אופציות שלא חשבתי עליהן.

2. אם היא לא תאשר - יצאתי טמבל ברמה פסיכית, ומה אני אמור לעשות כשאני אראה אותה בהזדמנות ליד החניה?

אני אוט' אקבל תווית של "שכן לא קשור, שניסה להציע לי בקשת חברות...".

:-\

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2012, 11:00
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
פחחחח - טעויות קטנות שכולנו עושים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "ואוו, פדיחה..."

לפחד מפאשלות כאלה זה כמו לפחד שבטעות יראו אותך מעביר איזה גירבוצון בדרך למטבחון במשרד - לא שווה את הזמן שאתה מבזבז... זה יקרה ממילא, זה אנושי ופאק...

ממש בתחילת התקופה שהפייס נהיה פופולארי (משהו כמו 2007 לפי מיטב זכרוני) עמדתי על הרציף של אחת מתחנות הרכבת של ת"א ולידי ישבה על הרצפה בחורה, מאוד יפה האמת, שגלשה בפייסבוק שלה. בקיצר בזווית העין אני מזהה פתאום פנים מוכרות, פוזל לאט לאט, ורואה תמונות שבהן, בין השאר, גם אני מופיע, מחופשת סקי שהסתיימה בדיוק לפני שבוע בערך. בקיצר הבחורה, מסתבר, מסתכלת על הדף של אדם מאוד קרוב לי (שהיה איתי בחופשה ואלו היו תמונות שלו) ואני ממש רואה אותה מתמקדת עליו, מגדילה תמונות, מגדילה את הפנים, מגדילה איזו תמונה שצילמנו ליד הסאונה ושמה אין לו חולצה... 6-7 דקות היא חורשת על הדף שלו... הבחור איש סגל באוניב' ב"ג וזה הרציף של הרכבת לב"ש. האמת שאני בדרך לשם גם ומתכנן אחרי מה שיש לי לעשות שם, לפגוש אותו לאיזה ארוחה בערביקה. בקיצר... הבחור קיבל מידע חם מן השטח - מודיעין איכותי בזמן אמת, ועשה בו שימוש יצירתי כדי לנצח בקרב ובמלחמה. הבחורה הייתה סטודנטית לתואר מתקדם, אגב. נתתי לו תיאור שלה + דגם הלפטופ ואני מניח שאיפושהו היא חשבה לעצמה "יש אלוהים שהבחור שנדלקתי עליו גם נדלק עלי".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר