לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2012, 21:09
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
הולי שיט, אין לי כוח לכלום...

אני לא יודע איך להסביר את זה.

אבל בתקופה האחרונה אני מרגיש שאני עובר שינוי דיי מעאפן.

אני פשוט מתחיל להתעייף יותר מדיי מהר.

אני עובד בעבודה פרונטאלית בחברת סלולאר, אני הולך לישון כל יום בחצות (מה לעשות - מכור ללילה כלכלי, שימותו הם והשעות שלהם...) ומתעורר ב06:15 בבוקר, אני מקבל לקוחות מ08:00 עד 19:00 בערב ברציפות (מלבד להפסקה של 45 דקות), אני חוזר הבייתה לקראת 20:30, וזהו, מהשלב הזה אני דיי מתחיל לאבד את עצמי.

פעם, הייתי מאוד פעיל מבחינת אימונים, הייתי מתאמן כל יום (אירובי, אנ אירובי, ומשקולות) כמעט כל יום גם אומנויות לחימה, ועכשיו נאדה.

אני הולך בממוצע פעם ביומים לחדר כושר, ועושה חצי ממה שעשיתי פעם.

למזלי זה עדיין לא משפיע עלי בקטע של עליה במשקל, או איבוד מסת שריר.

אבל אני ללא ספק מרגיש שאני מ-ת-ע--י-י-ף !!!

זו הרגשה מחורבנת, ואני לא מאחל אותה לאף אחד.

להיות עובד שכיר (ועוד בחברת סלולאר) זה דרעק !!!

אומנם השכר מעולה (בממוצע 9-10 נקי לעו"ש כל חודש), אבל אני פשוט מרגיש שאני מאבד את עצמי.

אני יכול רק להתנחם בעובדה, שאני יודע שהעבודה היא זמנית, ושבעתיד הלא רחוק אני אהיה עצמאי.

רק צר לי שאני חייב כעת לעבור את מה שאני עובר, אני לא מצליח להבין איך יש אנשים שמצליחים להיות שכירים כל החיים שלהם.

אני מרחם עליהם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 13-11-2012 בשעה 21:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2012, 21:40
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
הכל תלוי איזה עצמאי...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אתה מרחם גם על שכירים שעובדים..."

לפתוח עסק זה לא תרופת קסם לכל הבעיות שלך.

והסטטיסטיקה אומרת, שמרבית העסקים החדשים לא מצליחים לשרוד את השנה הראשונה.

העניין הוא, שאני רוצה להכנס לתחום השבחת הדירות, אני ארכוש את הנכס הראשון שלי עם משכנתא, אשביח את הנכס לבד, ואמכור ברווח, ומשם אמשיך להתגלגל.

אז נכון - יש ההאטה עכשיו בשוק הנדל"ן, ואוליי בעתיד גם נחווה התפוצצות של בועה, אבל בשורה התחתונה שוק הנדל"ן תמיד ימשיך להתקיים, וקשה לי להאמין שמתישהוא בזמן הקרוב נחווה הורדת מחירים משמעותית בשוק.

ההיפך - הדרישה רק גוברת.

יש כבר דיבורים על פינוי הקריה מת"א, והקמת מאות יחידות דיור.

(וזו רק דוגמא קטנה).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-11-2012, 21:48
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "הכל תלוי איזה עצמאי..."

כן, רק שאת הנדלן שייתפנה בגלל פינוי שדה דוב, הקריה או צריפין אף אחד לא יצטרך להשביח ב-25 שנה הקרובות..

תיזהר עם זה. אתה מדבר על עסק ממונף במיוחד (היות ולא נראה לי שתוכל לרכוש דירה ללא משכנתא כלל). זה הרבה בירוקרטיה, הרבה כאב ראש, טופסולוגיה, עורכי דין, וכמובן הסיכון שבירידת שוק הנדלן. וסתם לידיעה- במשך מעל עשור, מאמצע שנות ה-90 ועד 2007, מחירי הנדלן לא עלו נומינלית, קרי ירדו מבחינה ריאלית. נדלן בא בגלים (הסבר מעצבן מדי על הקצאת אשראי במשק, לא בשעה כזאת), וגל יורד בוא יבוא.

ישן 14-11-2012, 08:57
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי purple_24 שמתחילה ב "ירדו ריאלית?"

בשנים האחרונות מחירים הנדל"ן אכן עולים, אבל זה לא היה כך תמיד ולא יהיה כך תמיד (כמו ששרוקי אמר, זה שוק תנודתי, וכמה שנים רצופות של ירידות זה לא משהו שלא ראינו).
בנוסף שרוקי דיבר על ירידה ריאלית, כלומר ירידה ביחס למדד. אם ערך דירה עלה בשנה מסוימת ב-2%, אבל המדד עלה באותה שנה ב-3%, הרי שריאלית ערך הדירה ירד. ברגע שמדברים על השאיפה לעליה ריאלית בערך הנדל"ן, יש לנו תנאי הרבה יותר מחמיר מאשר התבוננות נומינלית על מחירה של הדירה בשקלים.

עם זאת, אם מסתכלים על מחירי הנדל"ן לאורך שנים, אפשר לראות שבממוצע יש גם עליה ריאלית של אחוזים בודדים בשנה, ובהתחשב בזה שבנוסף לעלייה בקרן (עליית ערך הדירה), אפשר לקבל גם תשואה קבועה בדמות שכ"ד, הרי שנדל"ן הוא אפיק השקעה לא רע בכלל, אם מתנהלים איתו נכון.

ישן 14-11-2012, 12:19
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני לא אוהב דילמות כאלה
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "כלומר אם היית נאנס לבחור בין..."

גם כי נראה לי שאני לא יכול לקחת בחשבון את כל ההיבטים, וגם כי בעניין הגייזי די ברור לי שמה שמפריע לי זו בעיקר המחשבה והגועל הפיסי - משוכה שאם אעבור אותה, אני מניח שאוכל לחיות עם זה בשלום.

בכל מקרה... הומואיזם זה כנראה משהו מולד, בעוד ששמאלנות זו בעיה נרכשת. אני מניח שאתרכז בחינוך נאות כדי למנוע התפרצות של שמאלנות אצל הילדים שלי, ואקווה שכולם יהיו סטרייטים, מאוזנים ועם זין ישר ובעל מימדים מכובדים, (אבל לא יותר מדי) + הכנה לקבלה מוחלטת של מציאות אחרת.

מה שכן... הגייז הם משהו כמו 10 אחוז מהגברים, והשמאלנים הם אפילו פחות מזה (6-7 אחוז מהאוכלוסיה היהודית). אני הולך עכשיו לקחת נשימה ולהזכר במחשבות ההן בכיתה ז' אחרי שקיבלנו ביד את זריקת ה"טסט" לפני החיסון האימתני ההוא נגד שחפת: "60% מגיבים בנפיחות ולא מקבלים שוט בכתף - אני בטוח אהיה ב-60 אחוז האלה". אז נכשלתי בהימור.. .הפעם מקווה להצליח.

עריכה: או קיי מנהלים, אני יודע שפה "מה שבראש" ושאסור להזכיר איברים מוצנעים. עמכם הסליחה: לא יקרה יותר (היום).

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 14-11-2012 בשעה 12:23.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:34

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר