לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2012, 12:41
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
אשכול בחירות קשות!!!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זה עובד ככה: שואלים שאלה שבסופה 2 בחירות קשות ואז זה שעונה צריך לשאול שאלה משלו עם 2 בחירות קשות. ככל שתהיו נועזים יותר בשאלות ובבחירות הקשות ככה האשכול יהיה מגניב יותר . השאלות אמורות לגרום לנשאל האקראי להתעמת חזיתית עם פחדים, חששות או אי נעימויות שהוא מעדיף לא לחשוב עליהן בחיי היום יום שלו או לאתגר את הנשאל ברמה המוסרית. הינה שאלות חימום כדי שתבינו את הפואנטה:

איך אתה מעדיף שיוציאו אותך להורג?
1. טביעה (ראש מתחת למים).
2. כיתת יורים.

מישהו תפס אותך עושה Fapping. מי אתה מעדיף שיהיה המישהו הזה?
1. אמא.
2. חברה של אמא.

תבחרו את אחת השאלות והעסק יתחיל להתגלגל. מי שעונה יכול לנמק למה הוא ענה כפי שענה. כאילו, זה לא שאני יכול לעצור אותו . בבגדול החוק היחיד הוא לא לבחור בחירה מחוץ לבחירות שנתנו לך. אם אתה לא רוצה לענות לשאלה מסוימת כי אתה שפן קטן וחמוד אז תחכה שמישהו יציג שאלה שהיא קלה יותר לעיכול מבחינתך או שתיצור בחירה קשה משלך בשרשור נפרד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2012, 12:50
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
למה בחירה אחת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אשכול בחירות קשות!!!"

איך אתה מעדיף שיוציאו אותך להורג?
1. טביעה (ראש מתחת למים).
2. כיתת יורים.

כיתת יורים. צריך הכלל להסביר למה האפשרות השניה לא עדיפה?

מישהו תפס אותך עושה Fapping. מי אתה מעדיף שיהיה המישהו הזה?
1. אמא.
2. חברה של אמא שלי.

חברה של אמא שלי, ברור. אמא שלי צריכה להאמין עד 120 שהתחתנתי בתול ועשיתי סקס רק times מספר הילדים.

שאלות משלי:

לגברים: אתה יכול וחייב לבחור באחת משתי נשים כזוגתך לעד שהמוות, או העורך דין לענייני משפחה, יפרידו בינכם:

1. "אוהבת את מי שאתה" - יענו מקבלת אותך וזהו, לא תבגוד בך לעולם אבל באופן כללי אדישה אליך.
2. מעריצה בכנות את האדמה עליה אתה דורך, חמה, אוהבת ותומכת. לקום לידה בבוקר זה חלום ואפילו בשש בבוקר הפה שלה מריח כמו פה של תינוק בן יומו. ולא נשחקת, אבל פעמיים-שלוש לאורך תקופה ארוכה תשתגל מתוך תשוקה רגעית עם איזה חתיך אקראי.

* אין אפשרות להשאר רווק, להכריז על עצמך כמתחנגל מלא/למפרע או להגיד ש"נקיים נישאוים פתוחים".

לנשים: מה עדיף?

1. גוף כמו של חנה לסלו כשאת בת עשרים וחמש (גבעת חלפון) והמשך ההתפתחות האבולוציונית שלו ככל שמתקמת ה"תואמת חנה" בגיל.
2. להיות כל החיים בעלת "גוף פסדר ולא יותר".

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 14-11-2012 בשעה 12:58.
ישן 14-11-2012, 13:42
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ברור שאחרי הבחורה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "כל החיים בסדר ולא יותר...."

גבר ערום וארקטיבי לא יכול לרוץ מהר מדי... זה משהו כמו הרכבים האלה עם בובת הבלון המתנפחת שרוקדת על הגג שלפעמים עושים פרומו לכל מיני פסטיבלים... די ברור שהיא לא קנדידט טוב להיות רכב מילוט של שודדים.

טוב לבקשת הרודפת אחרי תימניות עוד שאלה:

בבית קפה שאתה קונה בו ממש המון הקופאית/באריסטה עשתה טעות וחשפה בפניך את הקוד של החתמת ה"קפה עשירי חינם" ב rewardy. מה אתה עושה?

1. אני ישר כמו פלס ולא עושה אתו כלום
2. פעם ביומיים שלושה אני מוסיף חתימה לכרטיס. כוסאוממו... אני קונה שם 2-3 כוסות ליום, מה כבר יקרה להם שיתנו לי כל קפה חמישי חינם ולא כל עשירי?

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 14-11-2012 בשעה 13:52.
ישן 14-11-2012, 14:34
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "למה בחירה אחת?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
לגברים: אתה יכול וחייב לבחור באחת משתי נשים כזוגתך לעד שהמוות, או העורך דין לענייני משפחה, יפרידו בינכם:

1. "אוהבת את מי שאתה" - יענו מקבלת אותך וזהו, לא תבגוד בך לעולם אבל באופן כללי אדישה אליך.
2. מעריצה בכנות את האדמה עליה אתה דורך, חמה, אוהבת ותומכת. לקום לידה בבוקר זה חלום ואפילו בשש בבוקר הפה שלה מריח כמו פה של תינוק בן יומו. ולא נשחקת, אבל פעמיים-שלוש לאורך תקופה ארוכה תשתגל מתוך תשוקה רגעית עם איזה חתיך אקראי.

* אין אפשרות להשאר רווק, להכריז על עצמך כמתחנגל מלא/למפרע או להגיד ש"נקיים נישאוים פתוחים".

אופציה מספר 2 כי אני מקבל אישה חמה שסוגדת לי כשהמחיר היחיד בתמורה זה השתגלות גייזית שתבוא מתוך תשוקה שכביכול קיימת בי מראש (אני זורם עם ההיגיון הפנימי של האופציה). כאילו, אם המחיר היה שאני אעבור Butt rape אז הייתי מעדיף את אופציה מספר 1.

השאלה שלי:
הלכת לדירה של חברה שלך ובזמן שהיא במקלחת חיטטת לה בארון ונתקלת ביומן שלה. אתה פותח אותו בעמוד אקראי ומגלה שם משהו נוראי. מה אתה מעדיף לגלות שם?
1. שלאחרונה היא עשתה בדיקת איידס בגלל שהחבר הקודם שלה סיפר לה שהוא חולה באיידס והיא ממתינה לתוצאות.
2. שעד לפני 5 שנים היא בכלל הייתה גבר.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 14-11-2012 בשעה 14:48.
ישן 14-11-2012, 17:50
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "הוי נהדר, נתת לי רעיון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
אתה בכלא, הגיע בריון שמנמן וקירח והכריז בפניך שאתה הולך להאנס. אבל....! יש לך אופציה לבחור. או שהוא עושה לך באט-רייפ או שאתה צריך לענג אותו אוראלית. מה תבחר?

בהחלט מדובר פה בבחירה קשה כי ככה או ככה אני אצטרך להתעסק עם הקשה של האנס. העניין הפסיכולוגי פה הוא כבד משקל - האם אני מעדיף לעבור אונס שאני לוקח בו חלק אקטיבי או שאני מעדיף לעבור אותו בצורה פסיבית וקורעת במיוחד.

הפעם אני אבחר להיות שפן קטן וחמוד

השאלה שלי:
את הולכת ברחוב חשוך בדרום תל אביב ואז מגיע בריון שמנמן וקירח ומכריז בפניך שאת הולכת להאנס. אבל....! יש לך אופציה לבחור. או שהוא עושה לך באט-רייפ או שאת צריכה לענג אותו אוראלית. מה תבחרי?

עכשיו נראה איך את מתמודדת עם השאלה של עצמך.
ישן 14-11-2012, 18:12
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=MiRi_GrEEn]אתה בכלא,..."

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yunphoto.net/sumb/yun_1104.jpg]

אתה בטוח שזה חוקי בכלל מה שאתה עושה?

בכל מקרה, אני הרבה פחות שפן קטן וחמוד ממך, ולכן אני אענה.

אני אבחר את האופציה השניה ואני אסביר.

ההשפלה קיימת בשתי האפשרויות, אבל בראשונה יש גם הרבה כאב פיזי.

בנוסף, האופציה השניה פותחת בפני חלון הזדמנויות לפגוע בו מאוד ולתת ספרינט משם. כולה דרום תל אביב, לא הכלא.

השאלה שלי

המטוס שלך התרסק מעל אי בודד, אתה ומישהי ניצולים יחידים. החודשים עוברים והיא לא מוכנה להתמסר לך, אתה לוקח אותה בכוח. שעה וחצי אחרי שלקחת, מגיע מסוק ומחלץ אתכם, הדלק שלו נגמר והוא עוצר במלזיה. הבחורה שלא יכולה לראות את הפרצוף שלך, לא מתאפקת ומתלוננת במשטרה המקומית. כידוע, לפי החוק המלזי הנוקשה, יש אפשרות בחירה - או שאתה הולך לשנתיים לכלא המלזי האלים מינית, או שאתה עובר למתקן עינויים שבו מענים אותך 10 שנים.

מה היית מעדיף?

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 14-11-2012 בשעה 18:24.
ישן 14-11-2012, 19:33
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "..."

ציטוט:
אתה בטוח שזה חוקי בכלל מה שאתה עושה?

ציטוט:
בנוסף, האופציה השניה פותחת בפני חלון הזדמנויות לפגוע בו מאוד ולתת ספרינט משם. כולה דרום תל אביב, לא הכלא.

העניין הוא שעבורך, בתור בחורה, אין את ההתמודדות עם הרובד הפסיכולוגי שכרוך בעניין הזה של להכניס "משהו קשה" לתוך הפה

ציטוט:
השאלה שלי

המטוס שלך התרסק מעל אי בודד, אתה ומישהי ניצולים יחידים. החודשים עוברים והיא לא מוכנה להתמסר לך, אתה לוקח אותה בכוח. שעה וחצי אחרי שלקחת, מגיע מסוק ומחלץ אתכם, הדלק שלו נגמר והוא עוצר במלזיה. הבחורה שלא יכולה לראות את הפרצוף שלך, לא מתאפקת ומתלוננת במשטרה המקומית. כידוע, לפי החוק המלזי הנוקשה, יש אפשרות בחירה - או שאתה הולך לשנתיים לכלא המלזי האלים מינית, או שאתה עובר למתקן עינויים שבו מענים אותך 10 שנים.

מה היית מעדיף?

אני לא אוהב לשחק איתך במשחק הזה.
ג'יזס...
אני לא רוצה לשלוף שוב כ"כ מהר את קלף השפן החמוד אז אני בוחר בכלא המלזי האלים מינית. אולי אם הדבר הראשון שאני אעשה אחרי כניסה לשם יהיה להרוג איזה בריון מפחיד אז יעזבו אותי בשקט . איכשהו נראה לי שלשרוד בכלא אלים מינית זה דבר קל יותר מבמתקן עינויים.

השאלה שלי:
אתם בעמדה של אלו שמחליטים מי יקבל איברים של אנשים שנפטרו ואחרי תאונת דרכים שעבר מישהו שיש לו כרטיס אדי אתם מוצאים את עצמם עם לב שמתאים לשני אנשים שזקוקים בבהילות להשתלה אחרת הם ימותו - למי תתנו את הלב?
1. לאדם צעיר שחולה בסרטן והרופאים מאמינים שאחרי ההשתלה יש לו גג עוד שנה וחצי לחיות עד שהסרטן יהרוג אותו.
2. לאדם צעיר שיושב בכלא בגלל שגנב את כספו של ניצול שואה והרופאים מאמינים שיחיה חיים ארוכים ומלאים אחרי ההשתלה.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 14-11-2012 בשעה 19:36.
ישן 14-11-2012, 19:49
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=MiRi_GrEEn]אתה בטוח..."

יש פה מקום להתחכמויות ולשאילת שאלות ולהתניות. אבל אם לענות לעניין, אני אתן את הלב לגנב.

בהנחה שאין סיכוי שחולה הסרטן יבריא בדרך נסית כלשהי, או שימציאו תרופה בשנה וחצי הזו. בהנחה שהגנב ימשיך לרצות את עונשו עד שיסיים לשלם את חובו לחברה.

אתם גרים במדינה שבה נהוג לתת עונש מוות לרוצחים. אתם מוצאים את עצמכם עדים לרצח. הרוצחת היא בחורה יפהפיה. היא קלטה אתכם ורצה אליכם בוכה ואומרת שהאיש הזה שהיא רצחה הוא בעלה שהתעלל בה שנים. היא מתחננת שלא תקראו למשטרה ותתנו לה לעלות על המטוס ולברוח (לא לפני שהיא תפנק אתכם). אין דרך לאמת את הסיפור. מה...?

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 14-11-2012 בשעה 20:04.
ישן 14-11-2012, 14:21
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "טכנית יש פה שאלה, אז זה כן..."

ציטוט:
אתם זוג צעיר ומאושר ואתם מאוד רוצים ילדים. האישה נכנסת להריון ואחרי פרק זמן מסויים מתגלה שלילד שיוולד תהיה תסמונת דאון. הרופא אומר שאפשר לעשות הפלה, אבל אם עושים אז האישה לא תוכל להכנס להריון יותר לעולם. תינוק פגום או בלי תינוק בכלל?

אני בוחר בהפלה למרות שהאישה לא תוכל יותר להיכנס להריון. עדיף חיים בלי ילדים מאשר חיים עם ילד שאני אצטרך לטפל בו לנצח.

השאלה שלי:
אתה מתעורר בבית חולים אחרי תאונת דרכים קשה כשאתה מכוסה בשמיכה עד הצוואר. בגלל חומרי ההרדמה שקיבלת אתה מטושטש ולא ממש מסוגל להרגיש את הגוף שלך או לשלוט בו. רופא עומד לידך ומספר לך שבגלל חומרת הפציעות הם נאלצו לכרות את אחד האיברים בגוף שלך. איזה איבר תעדיף לשמוע שאיבדת?
1. רגל ימין עד מעל הברך.
2. היד החזקה שלך (איתה אתה כותב וכו') עד מעל המרפק.

נכות זה אולי הדבר הכי מפחיד שאני יכול לדמיין. זה מפחיד אותי הרבה הרבה יותר ממוות.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 14-11-2012 בשעה 14:24.
ישן 14-11-2012, 18:14
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "1.להישאר בדרום בממ"ד 2. לנסוע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
1.להישאר בדרום בממ"ד
2. לנסוע למרכז

1. להישאר בדרום בממ"ד. אני חושב שאי הנוחות שאני ארגיש מלהיות בבית של מישהו אחר (אפילו אם זה קרוב משפחה) גדולה יותר מאי הנוחות של להיות בממ"ד בבית כשרקטות עפות לי מעל הראש אבל אולי זה רק אני

השאלה שלי:
אחרי התרסקות מטוס אתה מוצא את עצמך באי בודד עם בחורה מהמטוס (ניצולים יחידים שמנותקים מהעולם) ואתה נמשך אליה אבל היא לא מעוניינת בך. החודשים עוברים והיא לא נעתרת לחיזורים שלך. האם אתה "לוקח אותה" בכוח?
1. לא. אם הבחירה היא בין לקחת בכוח לבין לא לעשות יותר סקס אז אני לא אעשה יותר סקס.
2. כן אבל אני אהיה עדין. מה לעשות? לגבר יש צרכים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:05

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר