לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2012, 04:28
  nitch nitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gilgreen שמתחילה ב "אח קטן בעייתי, יגוייס לקרבי?"

היי,
מדובר על לא שקול ברמת אובדן את הנשק או ברמת שימוש מסוכן בנשק?
פרופיל הוא לא המדד היחיד לשליחה לקרבי, יש גם אלמנט של קב"א. אם הקב"א שלו נמוך, הוא לא ישלח לקרבי. יחד עם זאת, גם בטירונות ג'ובניקים רגילה (02) מקבלים נשק כבר במהלך השבוע הראשון.
אני מציע שתפעל בשני מישורים, ושתתעקש:
1. פנה ללשכת הגיוס בה הוא עבר מיון, בקש לדבר עם קצין מיון, והסבר את המצב. רצוי לנהל רישום מדוייק של עם מי דיברת ומתי. כמו כן, מאוד מאוד מומלץ להשתמש בפקסים ולשמור אישורי שליחה. כשהם יודעים שמישהו מחזיק תיעוד, סיכוי טוב שיפעלו על מנת לכסות לעצמם את הישבן.
2. מהתיאור שלך, אחיך נשמע כמו חומר קלאסי למקא"מ . יש סיכוי ששם אפילו יצליחו לעשות ממנו מענטש, כבר היו להם הצלחות בעבר. צור קשר עם המנהלת שלהם (את הטלפון תקבל מקצין העיר) ויפה שעה אחת קודם, וברר איתם איך אפשר לקדם את הצבת אחיך אצלם.

מנסיון עם המערכת, אתה חייב להיות עקשן ועקבי, ולדאוג שהצד השני יבין שאתה רציני. ייתכן שגם פגישה עם קצין העיר שלך תוכל לעזור, שכן הוא/היא עשוי/ה לדעת יותר על דרכים לטפל במצב. בכל אופן, כל הכבוד על האכפתיות.

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2012, 09:16
  Prince Ashitaka Prince Ashitaka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
אל תאבד את האמון באחיך כל כך מהר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gilgreen שמתחילה ב "אח קטן בעייתי, יגוייס לקרבי?"

בעניין הקב"א - אם יהיה לו קב"א 46(יש גם חריגים עם 45) ומעלה הוא בהחלט יכול להיות מגוייס לקרבי.
אני יכול להגיד לך מניסיון שפיקדתי על חיילים עם רקע יותר גרוע מאחיך.
נראה שקצת איבדת את האמון באחיך. אם הוא באמת חשוב לך, תפוס אותו לשיחה, תאמר לו עד כמה הוא ניצב בפני אתגר. דבר עם מפקדיו לאחר הגיוס ודאג שיקבל יחס אישי הולם. יכול להיות שעצם העובדה שהוא ילך לשירות קרבי תחשל אותו ותבנה לו אישיות, וכך תשקיט את תכונותיו הרעות.

יש סיפור מפורסם על שני סוכני מכירות של חברת נעליים שהפליגו לאי מרוחק במטרה למכור נעליים.
הסוכן הראשון שהפליג הגיע לאי והבחין שלכלל התושבים אין נעליים. מיד התקשר לממונה עליו ואמר: "לאף אחד אין פה נעליים, אין פה שום סיכוי. אני מפליג בחזרה תכף ומיד".
הסוכן השני הגיע לאי והבחין שלכלל בתושבים אין נעליים. מיד התקשר לממונה עליו ואמר: "לאף אחד אין פה נעליים, יש פה פוטנציאל עצום. התחלתי ליצור קשרים".

המוסר השכל מהסיפור הוא שיש לנו מצב נתון. השאלה היא איך אנחנו מפרשים אותו. ראה את הגיוס של אחיך כהזדמנות לשיקום ושדר לו את זה. אם אחיך יבין שלא מאמינים בו הוא לעולם לא ישתנה.

בהצלחה.
ישן 16-11-2012, 15:37
  gilgreen gilgreen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.12
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Prince Ashitaka שמתחילה ב "אל תאבד את האמון באחיך כל כך מהר"

הלוואי ואני טועה, אבל זה לא סביר.
מנטאלית הוא לא חצה עדיין את גיל 10, והמוטוריקה שלו מגושמת מאוד, אני משוכנע שהוא לא יסיים טירונות קרבית, ואינני דואג לזה. אני דואג לפרק הזמן בו יהיה לו נשק אישי, במסגרת הטירונות/יציאה הבייתה, כשהוא לא לגמרי מבין את האחריות שמוטלת עליו (כי אחרי נסיונות - וכשלונות - רבים של המשפחה ושאר המסגרות בהן שהה - פשוט לא ניתנת לו אחריות).
אני משוכנע שאם יציעו לו 500 ש"ח תמורת הנשק שלו הוא לא יהסס, אני משוכנע שהוא ישחק בו, אני משוכנע שזה לא יעבור בשלום.
גם לי יצא להתקל בחיילים עם עבר בעייתי - אך הם היו אנשים "חזקים" שהתפתחו לכיוון הזה מכורח הנסיבות (משפחה/סביבה בעייתית). לצערי - הוא לא כזה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר