לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2012, 08:51
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "רוב הפעמים המנהיגים הערבים..."

הינה קו המחשבה העקום של כל אדם שמצביע לשמאל:
כאשר מנהיג ערבי אומר משהו מתון אז הוא מתכוון לזה וזו הוכחה לזה שאפשר לעבוד איתו ולהגיע איתו להסדר וכאשר אותו מנהיג ערבי אומר משהו אלים ומאיים אז הוא לא מתכוון לזה והוא עושה את זה רק בשביל שברחוב ובתקשורת אצלו בבית לא יגידו עליו שהוא מתון שמוכן לתת וויתורים ליהודים.

זהבה גלאון הופיע לפני כמה ימים ב"לונדון וקירשנבאום" והשתמשה ב"וויתור" של אבו מאזן על זכות השיבה (הראיון בערוץ 22) כהוכחה לזה שהוא מתון ודיברה על דברים בומבסטיים כמו הכרה במדינה פלסטינית תוך שהיא מתעלמת מזה שאצלו בבית אבו מאזן טען שזכות השיבה היחידה שהוא וויתר עליה בראיון הטלוויזיוני ליהודים היא זו שלו עצמו ולא של כלל הפלסטינים. אני בטוח שזהבה גלאון הייתה מספרת לנו שכאשר אבו מאזן דיבר אלינו הוא אמר אמת וכאשר הוא דיבר אל הקהל שלו הוא שיקר. היגיון מוזר שכזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2012, 16:12
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "[QUOTE=קגנס][/QUOTE] לא..."

בשביל לדעת את זה, צריך לקרוא עשרה פסוקים שלמים קודם. לא הגזמת בציפיות שלך?
יט וַתְּיַשְּׁנֵהוּ, עַל-בִּרְכֶּיהָ, וַתִּקְרָא לָאִישׁ, וַתְּגַלַּח אֶת-שֶׁבַע מַחְלְפוֹת רֹאשׁוֹ; וַתָּחֶל, לְעַנּוֹתוֹ, וַיָּסַר כֹּחוֹ, מֵעָלָיו. כ וַתֹּאמֶר, פְּלִשְׁתִּים
עָלֶיךָ שִׁמְשׁוֹן; וַיִּקַץ מִשְּׁנָתוֹ, וַיֹּאמֶר אֵצֵא כְּפַעַם בְּפַעַם וְאִנָּעֵר, וְהוּא לֹא יָדַע, כִּי יְהוָה סָר מֵעָלָיו. כא וַיֹּאחֲזוּהוּ פְלִשְׁתִּים, וַיְנַקְּרוּ
אֶת-עֵינָיו; וַיּוֹרִידוּ אוֹתוֹ עַזָּתָה, וַיַּאַסְרוּהוּ בַּנְחֻשְׁתַּיִם, וַיְהִי טוֹחֵן, בְּבֵית האסירים (הָאֲסוּרִים). כב וַיָּחֶל שְׂעַר-רֹאשׁוֹ לְצַמֵּחַ, כַּאֲשֶׁר
גֻּלָּח. {פ}

כג וְסַרְנֵי פְלִשְׁתִּים, נֶאֶסְפוּ לִזְבֹּחַ זֶבַח-גָּדוֹל לְדָגוֹן אֱלֹהֵיהֶם--וּלְשִׂמְחָה; וַיֹּאמְרוּ--נָתַן אֱלֹהֵינוּ בְּיָדֵנוּ, אֵת שִׁמְשׁוֹן אוֹיְבֵנוּ. כד וַיִּרְאוּ
אֹתוֹ הָעָם, וַיְהַלְלוּ אֶת-אֱלֹהֵיהֶם: כִּי אָמְרוּ, נָתַן אֱלֹהֵינוּ בְיָדֵנוּ אֶת-אוֹיְבֵנוּ, וְאֵת מַחֲרִיב אַרְצֵנוּ, וַאֲשֶׁר הִרְבָּה אֶת-חֲלָלֵינוּ. כה וַיְהִי,
כי טוב (כְּטוֹב) לִבָּם, וַיֹּאמְרוּ, קִרְאוּ לְשִׁמְשׁוֹן וִישַׂחֶק-לָנוּ; וַיִּקְרְאוּ לְשִׁמְשׁוֹן מִבֵּית האסירים (הָאֲסוּרִים), וַיְצַחֵק לִפְנֵיהֶם, וַיַּעֲמִידוּ
אוֹתוֹ, בֵּין הָעַמּוּדִים. כו וַיֹּאמֶר שִׁמְשׁוֹן אֶל-הַנַּעַר הַמַּחֲזִיק בְּיָדוֹ, הַנִּיחָה אוֹתִי, והימשני (וַהֲמִישֵׁנִי) אֶת-הָעַמֻּדִים, אֲשֶׁר הַבַּיִת נָכוֹן
עֲלֵיהֶם; וְאֶשָּׁעֵן, עֲלֵיהֶם. כז וְהַבַּיִת, מָלֵא הָאֲנָשִׁים וְהַנָּשִׁים, וְשָׁמָּה, כֹּל סַרְנֵי פְלִשְׁתִּים; וְעַל-הַגָּג, כִּשְׁלֹשֶׁת אֲלָפִים אִישׁ וְאִשָּׁה,
הָרֹאִים, בִּשְׂחוֹק שִׁמְשׁוֹן. כח וַיִּקְרָא שִׁמְשׁוֹן אֶל-יְהוָה, וַיֹּאמַר: אֲדֹנָי יְהוִה זָכְרֵנִי נָא וְחַזְּקֵנִי נָא אַךְ הַפַּעַם הַזֶּה, הָאֱלֹהִים, וְאִנָּקְמָה
נְקַם-אַחַת מִשְּׁתֵי עֵינַי, מִפְּלִשְׁתִּים. כט וַיִּלְפֹּת שִׁמְשׁוֹן אֶת-שְׁנֵי עַמּוּדֵי הַתָּוֶךְ, אֲשֶׁר הַבַּיִת נָכוֹן עֲלֵיהֶם, וַיִּסָּמֵךְ, עֲלֵיהֶם--אֶחָד בִּימִינוֹ,
וְאֶחָד בִּשְׂמֹאלוֹ. ל וַיֹּאמֶר שִׁמְשׁוֹן, תָּמוֹת נַפְשִׁי עִם-פְּלִשְׁתִּים, וַיֵּט בְּכֹחַ, וַיִּפֹּל הַבַּיִת עַל-הַסְּרָנִים וְעַל-כָּל-הָעָם אֲשֶׁר-בּוֹ; וַיִּהְיוּ הַמֵּתִים,
אֲשֶׁר הֵמִית בְּמוֹתוֹ, רַבִּים, מֵאֲשֶׁר הֵמִית בְּחַיָּיו. לא וַיֵּרְדוּ אֶחָיו וְכָל-בֵּית אָבִיהוּ, וַיִּשְׂאוּ אֹתוֹ, וַיַּעֲלוּ וַיִּקְבְּרוּ אוֹתוֹ בֵּין צָרְעָה וּבֵין
אֶשְׁתָּאֹל, בְּקֶבֶר מָנוֹחַ אָבִיו; וְהוּא שָׁפַט אֶת-יִשְׂרָאֵל, עֶשְׂרִים שָׁנָה. {פ}
http://kodesh.snunit.k12.il/i/t/t0716.htm#19

תנ"ך. אולי בחו"ל אין את זה. גם לא אינטרנט...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-11-2012, 08:04
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Radiant שמתחילה ב "למה צריכה להיות דעה לצד האחד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Radiant
למה צריכה להיות דעה לצד האחד או לצד השני??
.

כי אנחנו בצד אחד ואלה שרוצים להרוג אותנו בצד השני. ככה זה, אנשים מפתחים דעות על כאלה שרוצים להרוג אותם וגם על שותפיהם המילוליים של החפצים להרוג אותם. אבל אתה כנראה מפתח דעות בוטות רק כלפי כאלה שמכינים פיצות לא לפי המתכון שלך. עניין של סדר עדיפויות מוסרי כנראה. קודם החיך שלך, אח"כ הדם של הטרוריסטים מהחמאס ובסוף בסוף הרוגי המרפסת בקרית מלאכי. אני בטוח שיש לך נימוקים לסדר העדיפויות המשונה ואם נחפור נגלה שג'עברי נתן לך מרשם ללזניה ולכן תפסת את הצד שלו ולא של ילדי שדרות.

ציטוט:

מי רוצה עוד הרוגים אם יהודים..??
.

הצד השני וכנראה גם הצבועים ש'יושבים לכאורה על הגדר' אבל למעשה שומעים את היבבה המתחסדת שלהם רק כשמכים בטרור העזתי. כן, אתה רוצה עוד הרוגים יהודים. כן, אתה אפילו נטול אומץ לומר זאת בפה מלא ולכן מתלהם כנגד מבצע צבאי שמכוון כנגד ערבים רוצחי יהודים.

ציטוט:

למה לממשלה יותר כיף לתקוף מאשר למצוא פתרון?.

ככה זה ממשלות של יהודים. כל הזמן תוקפות. לא כמו ממשלות של גויים מסוקסים שמחפשות פתרון לבעיות יהודיות ומוצאות אותו כמו באירופה הנאורה

ציטוט:
למה למגזר שלם נדבקת הסטיגמה של טרור או תמיכה בטרור כשברור שזה לא?

.

אולי כי מגזר שלם מהסוג החביב עליך הצביע בישראל בבחירות חשאיות בעד ח"כים שיצאו לחבק את אסד וקדאפי ותמכו בכל טרוריסט אלים? אולי כי מנהיגי החמאס בעזה שיורים על ישובי ישראל נבחרו ברוב קולות תושבי הרש"פ? בסנגוריה שלך על מגזר שנבחריו יצאו להתחבק עם קדאפי ואסד הפקדת את המצפון שאין לך בידיים של רוצחי ההמונים מדמשק והסוטים מטריפולי. יאים הם לך ויאה אתה להם.

ציטוט:

למה? כי אנחנו מדינה מטומטמת שרק יודעת להגיד אכלו לי שתו לי הרגו לי...
כי אנחנו מדינה שאוהבת להתעסק בשטויות ולא בפתרון האמיתי.
זה למה.

.

הרגו לך? אתה בכלל שייך לכאן? אתה בכלל רואה עצמך כחי כאן? אתה בסה"כ עוד 'פסאודו אובייקטיבי' עלוב שמאחרי כל ברבורי השכל שלו הוא תועמלן טרור וסנגור לכל רוצח בתנאי שהרוצח הוא ערבי והנרצח הוא יהודי.

ציטוט:

צר לי תושבי הדרום

אתם חיים במדינה מפגרת.
בטח מפגרת.. זה שלכל מיני טיפוסים מפוקפקים הדורכים באקראי על אדמתה יש תובנות עילגות ונפוחות על עצם קיומה אבל היא תעניק להם מקלט בין זרועותיה בעת מצוקה אינו מעיד על תבונה יתרה מצידה

ציטוט:

צר לי תושבי עזה
.
נו טופ. לחלק הזה אני מאמין בהודעה שלך. אבל אם בחרת לדברר את החמאס אז למה לא עד הסוף? שים חגורה וצא לדרך! מה לא? רק רטוריקה והסתתרות מאחרי הגב של אחרים?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 17-11-2012 בשעה 08:25.
ישן 17-11-2012, 17:45

התבלבלת צבוע. זה לא הפורום של החברים האנטישמים שלך באירופה
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Radiant שמתחילה ב "איזה עלוב אתה."

שם אתה יכול בקלות לכסות על נכות תחבירית ולקות פרוזה בכמה טיפות ארס פשיסטו-איסלמיות ולקבל מחיאות כפיים מבני מינך. יש אומנם כמה אנטישמים שעשו קריירה 'תרבותית' ביבשת הולדתו של הפשיזם על בסיס שינאת ישראל אבל נראה לי שהשוק נעשה רווי מדי בתחום ושכשורי הבסיס שלך בכל מקרה נמוכים מדי.

יצרת סימטריה בין הילד בן השמונה באשדוד, שדרות וכפר עזה שחוטף מבני טיפוחיך חומר נפץ וכדורי ברזל כבר שש שנים למרות שאין שום פרצוף של יהודי בקרבת המשגרים לבין הזרוע המבצעית שלך בגיהאד'. איזו נפש רגישה אתה...

יצרת סימטריה בין מוג הלב העזתי [נו זה ברור מדוע אתה נמשך אליו] שמכוון פג'אר או קסאם או שם אחר שמגרה את חוש החריזה הלקוי שלך לבין האח של אותו ילד שמצוי עכשיו כלוחם בחטיבת חי"ר כלשהי ומתכונן לסכן את חייו כדי שההגנה על אחיו תתבצע עם כמה שפחות פגיעה ב'בלתי מעורבים' הפלשתינים. זאת, למרות שידוע היטב כי קבוצת היחוס שלך במרחבי השיגור לא ממש מוחה על הירי המתבצע משטחה.

אז איפה זה מעמיד אותך מלבד בפוזיציית 'מתועב'?

פסצפיסט אמיתי מסתובב באיזור מוכה טילים ומעניק סיוע לנפגעים ולא משווה בין קורבן טרור לבין יצרן טרור אבל אתה הרי לא פצספיסט אמיתי. רק נרקסיסט שפוזל במבט חנף למקום הרחוק ורווי הדם היהודי אליו הוא שייך. איך זה שכל שינאת הדת של צבוע מסוגך נעלמה לה כליל כאשר המדובר באלימות דתית מוסלמית? איך זה שלא הבחנת כי ישות הטרור אותה אתה מחבק בחרה ברוב מוחץ בבחירות חופשיות באלימות האיסלם ומייצרת את האלימות שלה בגבוי רחב של האוכלוסיה? איפה היו הודעותיך הזועמות כלפי הישות הזאת בטרם החלה ישראל להתגונן?

חוץ מלהיות נאד נפוח אתה הרי גם אדם קטן ואלים. מהסוג אשר שש לריב בגלל מתכוני פיצה וזוטות אבל לחלוטין לא בוחל ביצירת סימטריה בין סופגי טרור לבין מיצרי טרור ולא מתרגש מחודשים של ירי חסר תגובה על שדרותים. נו טופ, הנוער שם אינו 'אינטלקטואלי דיו' בעיניך להבין את העילגות שלך. זה שאתה אנין מכדי ללכלך ידייך במה שאחיך ברצועה מכנים 'פעילות מבצעית' לא הופך אותך לשונה בהרבה מהם. רק שאתה עושה זאת כיאה לשפן מתוך מחסה שבנו עבורך ומאחרי כתפי אלה שבני בריתך בג'יהאד יורים עליהם.

קדימה מתחסד, צעד לגדר והבא לעמך [באשר יהיה] שלום. אתה יודע מה, אולי כדאי שתעשה זאת הדרגתית. תתחיל מלשבת בבית קפה בטולוז ולשטוח את התאוריות האנטי דתיות שלך בפני המלצר המוסלמי וחבריו. החבר'ה שלך בפורומים לפשיסטולקטואלים ארופאים בטח יאהבו את התוצאות ויחליפו בינהם תמונות. הרי אם נרצה או לא נרצה - בעיניהם אתה יהודי. אומנם מסוג מאוד מסויים ובכ"ז יהודי...

ישן 17-11-2012, 21:56

'האומנם'?
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי Radiant שמתחילה ב "הצלחתי להוציא את כול זה ממך..."

הזמן שלך יקר. אתה צריך לנהל שיחות נפש עם תועמלני טרור באירופה, לכתוב פואמות לכבוד גיבוריך מהחמאס וכן הלאה. איש חשוב ועסוק הוא האוטואנטישמי.

אגב, גם בהודעות הקצרות שלך ניכרת הנכות הדיקדוקית ממנה אתה סובל. נכון שאנשי רוח אמורים להיות 'אנושיים' יותר או לפחות 'בני תרבות' אבל לאור ההזדהות העמוקה שלך עם הגא"פ אני חושב שכדאי לוותר על החלק הזה באישיות המפוקפקת שאתה מפגין ולשלח אותך לתרגל לפחות מיומנויות שפה בסיסיות.

נו אפס, מאחרי איזה ילד יהודי אתה מסתתר הערב כשאתה ישן?

ישן 17-11-2012, 22:37
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "התבלבלת צבוע. זה לא הפורום של החברים האנטישמים שלך באירופה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
שם אתה יכול בקלות לכסות על נכות תחבירית ולקות פרוזה בכמה טיפות ארס פשיסטו-איסלמיות ולקבל מחיאות כפיים מבני מינך. יש אומנם כמה אנטישמים שעשו קריירה 'תרבותית' ביבשת הולדתו של הפשיזם על בסיס שינאת ישראל אבל נראה לי שהשוק נעשה רווי מדי בתחום ושכשורי הבסיס שלך בכל מקרה נמוכים מדי.

יצרת סימטריה בין הילד בן השמונה באשדוד, שדרות וכפר עזה שחוטף מבני טיפוחיך חומר נפץ וכדורי ברזל כבר שש שנים למרות שאין שום פרצוף של יהודי בקרבת המשגרים לבין הזרוע המבצעית שלך בגיהאד'. איזו נפש רגישה אתה...

יצרת סימטריה בין מוג הלב העזתי [נו זה ברור מדוע אתה נמשך אליו] שמכוון פג'אר או קסאם או שם אחר שמגרה את חוש החריזה הלקוי שלך לבין האח של אותו ילד שמצוי עכשיו כלוחם בחטיבת חי"ר כלשהי ומתכונן לסכן את חייו כדי שההגנה על אחיו תתבצע עם כמה שפחות פגיעה ב'בלתי מעורבים' הפלשתינים. זאת, למרות שידוע היטב כי קבוצת היחוס שלך במרחבי השיגור לא ממש מוחה על הירי המתבצע משטחה.

אז איפה זה מעמיד אותך מלבד בפוזיציית 'מתועב'?

פסצפיסט אמיתי מסתובב באיזור מוכה טילים ומעניק סיוע לנפגעים ולא משווה בין קורבן טרור לבין יצרן טרור אבל אתה הרי לא פצספיסט אמיתי. רק נרקסיסט שפוזל במבט חנף למקום הרחוק ורווי הדם היהודי אליו הוא שייך. איך זה שכל שינאת הדת של צבוע מסוגך נעלמה לה כליל כאשר המדובר באלימות דתית מוסלמית? איך זה שלא הבחנת כי ישות הטרור אותה אתה מחבק בחרה ברוב מוחץ בבחירות חופשיות באלימות האיסלם ומייצרת את האלימות שלה בגבוי רחב של האוכלוסיה? איפה היו הודעותיך הזועמות כלפי הישות הזאת בטרם החלה ישראל להתגונן?

חוץ מלהיות נאד נפוח אתה הרי גם אדם קטן ואלים. מהסוג אשר שש לריב בגלל מתכוני פיצה וזוטות אבל לחלוטין לא בוחל ביצירת סימטריה בין סופגי טרור לבין מיצרי טרור ולא מתרגש מחודשים של ירי חסר תגובה על שדרותים. נו טופ, הנוער שם אינו 'אינטלקטואלי דיו' בעיניך להבין את העילגות שלך. זה שאתה אנין מכדי ללכלך ידייך במה שאחיך ברצועה מכנים 'פעילות מבצעית' לא הופך אותך לשונה בהרבה מהם. רק שאתה עושה זאת כיאה לשפן מתוך מחסה שבנו עבורך ומאחרי כתפי אלה שבני בריתך בג'יהאד יורים עליהם.

קדימה מתחסד, צעד לגדר והבא לעמך [באשר יהיה] שלום. אתה יודע מה, אולי כדאי שתעשה זאת הדרגתית. תתחיל מלשבת בבית קפה בטולוז ולשטוח את התאוריות האנטי דתיות שלך בפני המלצר המוסלמי וחבריו. החבר'ה שלך בפורומים לפשיסטולקטואלים ארופאים בטח יאהבו את התוצאות ויחליפו בינהם תמונות. הרי אם נרצה או לא נרצה - בעיניהם אתה יהודי. אומנם מסוג מאוד מסויים ובכ"ז יהודי...
חח (ל"ת)

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-11-2012, 09:22
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Radiant שמתחילה ב "למה צריכה להיות דעה לצד האחד..."

באמת תהיתי לי מי יהיה נציג השמאל הקיצוני בפורום בסבב הזה.... למה אני חושב שאתה שמאל קיצוני? כי רק שמאלן קיצוני יכול לטעון "שלממשלה יותר כיף לתקוף מאשר למצוא פתרון" ולהתעלם מהסכם אוסלו, מההצעה של ברק לערפאת בקמפ דיוויד 2, מהעובדה שנסגנו לגמרי מרצועת עזה, מההצעה של אולמרט לאבו מאזן ולהגיד שלא ניסינו לחפש פתרון אחר. רק שמאלן קיצוני יכול להתעלם מיותר מ - 11 שנים של רקטות על תושבי הדרום ולהגיד משפט מטופש כמו "אנחנו מדינה מטומטמת שרק יודעת להגיד אכלו לי שתו לי הרגו לי". רק שמאלן קיצוני יכול להאשים אותנו בכל מה שקורה פה ולהתעלם מהאחריות ומהמעשים של הצד השני. רק שמאלן קיצוני יכול להתעלם מהעובדה שאלו לא אנחנו שיורים על אזרחים בכוונה. אנשים חד צדדיים כמוך מגעילים אותי

ישן 17-11-2012, 09:57

אתה יודע, מה? אתה צודק לחלוטין. אני חוזר בי מההשוואה בין 'שמאל קיצון' ל'איסלם מתון'
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "אני יודע שמותר לצאת בהכללות..."

היה זה עוול לרמז להשוואה כלשהי בין 'שמאל קיצון' לבין 'איסלאם מתון' אפילו כהתבדחות. עוול כלפי לוחמי גדוד חרב, גששינו, חילי צה"ל הערבים בני משפחותיהם וכל אזרח ערבי חפץ שלום ואני מתנצל על כך.

אני בטוח שהשמאל הקיצון בזוי אפילו יותר בעיני הערבים הפרו ישראלים [וגם בעיני הערבים שונאי ישראל] ולכן אמירה זו עוד יותר לא במקומה. שמאל קיצון המתחסד ובמסווה של דאגה ל'שלום' מגנה את תקיפת מחסני הטילים וחיסול ארכי מרצחים ערביים ורואה בפגיעה אלימה מתמשכת באזרחי הדרום דבר שאין לפעול כנגדו הינו זן נחות במיוחד. נקלה לא פחות מחסידי גולדשטיין הסוגדים לקברו רק צבוע הרבה יותר שכן עושה זאת תחת מסווה ומאחרי כתפיהם של אלה אותם הוא תוקף.

אחזור למען הסר ספק: אין כל בסיס השוואה בין 'מוסלמים מתונים'= אנשים שמסתכנים בסביבתם ומאבדים נקדות בעצם אי הסחפותם אחרי הגל העכור לבין 'שמאל קיצון'= יצורים נמוכי מוסר שלמרות בואם מסביבה מגוננת והעדר כל לחץ עליהם מצטרפים במלל וסיסמאות לבריוני האיסלאם הקיצוני רק בכדי לספק את תאבונו של האגו החולה שלהם.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 17-11-2012 בשעה 10:01.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:26

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר