לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2012, 21:26
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הנושא הוא: 'האם הוא צריך להתנצל על שהוא מביע עמדה מארצות הברית'
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "הוא צריך ועוד איך להתנצל"

ולא על תוכן דבריו. רוג כבר שכב על גדרות. אפילו פחות סימפטיות מזו של עזה. הוא נמצא שם כרגע בנסיבות אישיות שידועות לך. הוא בהחלט קנה בשרותו בסדיר ובקבע זכות לפתחון פה שאינה נופלת משל הכותבים מכאן ושנה בחו"ל לא מבטלת זכות זו.

תתווכח עם תוכן דבריו ולא עם המיקום בו הוא אומר אותם כי הוא סיכן עצמו הרבה יותר מכמה נהנתנים השרויים בינינו ואם יהיה צורך יעשה זאת שוב. אם חלילה בעוד עשור הוא יהיה חוואי אמריקאי הממתין שבועז יסיים את הקולג' - אפשר יהיה אולי לדון מחדש בסוגית הבעת דעה על תל אביבים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2012, 19:13
צלמית המשתמש של KenMasters
  KenMasters KenMasters אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.10
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "וואלה, אני מקבל הרצאה על..."

קודם כל תירגע. לא כל מי שגר בתל אביב שותה סושי על הבוקר אוכל מקיאטו לבראנץ' מתפלל לפוסטר של מירב מיכאלי בצהריים ומצביע חד"ש בערב. אני ימני קיצוני מתלהם והייתי בלא פחות מכיכר דיזינגוף (!!!!!!!!!!!!!) כשהיתה האזעקה. נכנסנו ללובי של בניין סמוך ושמענו פיצוצים מרחוק.

הנקודה החשובה יותר היא שגם אם מחבל ידקור שמאלן ממוצע בראש תוך כדי צעקות "תמות יהודי רק בגלל שאתה יהודי ולא משנה היכן תחיה אני ארדוף אותך ואשמיד אותך ואת משפחתך וגם אם תמיר את דתך לאיסלם סיכוי סביר שאני עדיין ארצה להרוג אותך כי אם אתה סוני אני שיעי ואם אתה שיעי אני סלפי וכן הלאה", והכל בעברית רהוטה, עדיין אותו שמאלן יאשים את ביבי / הכיבוש / הבדלי התרבויות / מלא את החסר.

ישן 16-11-2012, 02:50
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "גם גדעון לוי כותב דברים שלא..."

הנה טור דעה שיעזור לכם.
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...ml?hp=1&cat=479

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיוון סטרומזה
אבל בכל זאת, תושבי המרכז, אין לכם סיבה להיעלב. אין לכם סיבה לכעוס כשאנחנו אומרים שאם הטילים היו נורים על תל אביב, איש לא היה נותן לזה להימשך למעלה מ-12 שנים. אני חושבת שגם אתם יודעים שזה נכון. ואל תתקפו את הדרומים. תוקפים אותם מספיק. תחבקו אותם. לפעמים כל מה שצריך זה רק חיבוק. אף דרומי לא באמת רוצה שיפגע טיל בתל אביב, הם רק רוצים שקט. הם רוצים לקום בבוקר מהשעון המעורר ולא מהאזעקה. הם רוצים ללכת ברחוב בלי לבדוק איפה המיגונית הקרובה. הם רוצים לקחת את הילדים לגן בלי שיצטרכו לבחור על איזה ילד להגן קודם כשיש אזעקה. הם צריכים שתעזרו להם לצעוק. הם רוצים שצבע אדום יחזור להיות הצבע של התותים והעגבניות, ולא צמד המילים הזה שהורס להם את היום והלילה. הם רק רוצים לחיות כמו בני אדם ולא כמו ברווזים.

אני אוהבת את תל אביב. אני בטוחה ש"מדינת תל אביב" לא תביא את הפתרון לבעיית הקסאמים, ואם התל אביבים (ואני) יוותרו על הבירה שלהם זה לא יפסיק את הירי. אבל תעזרו לאנשי הדרום לצעוק, כי עושה רושם שלא מקשיבים להם מספיק.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 16-11-2012, 11:29
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "הנה טור דעה שיעזור..."

אני אנסה להסביר לך את דעתי על ידי דוגמא שאולי יותר קרובה אלייך.
יש לי לא מעט ביקורת על ״הציבור החרדי״ אני שם את זה בגרשיים כי למען האמת, אין לי שום דבר נגד אדם ספציפי בגלל שהוא חרדי. את הביקורת שלי אני מפנה כלפי הממשלה, כלפי פוליטיקאים, כלפי עסקנים למיניהם - אבל בשום פנים ואופן אני לא אסכים לקבל פגיעה באדם חרדי בגלל מי שהוא.
בידיוק כמו שהתעצבנתי על מר רוג אני מתעצבן על אנשים שאומרים דברים כמו ״אני לוקח טרמפים, רק לא לוקח חרדים״.

יש משהוא שפל מאוד באדם ששמח על טרגדיה של מישהו רק כי הוא ימני/שמאלני/חרדי/חילוני וכו וכי זה מתאים לו לדעות הפוליטיות באותו רגע.

ישן 16-11-2012, 11:09

חברים! ח-ב-ר-ים!מאחר ואחד הדברים המכמירים היכולים להתרחש בא"י הוא ריב בין סוציאליסטים
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "ולי נמאס יותר מהדמגוגיה חסרת..."

הרשו לי כמתווך הוגן [כמו אשטון מהאיחוד הארופאי] מתוקף תפקידי כרוויזיוניסט מוצהר לנסות ולהשכין שלום בין סניפי מחנה הפועלים: מה שרוג אמר במילים שונות הוא ש'בתל אביב ובגוש דן מצויים אנשים שהשפעתם על מקבלי ההחלטות רבה יותר מאשר אלה המצויים בפריפריה ולכן המצאותה של ת"א מחוץ למעגל האש יוצרת אשליה בקרב מקבלי ההחלטות והקרובים להם כי רף מסוים של טרור ניתן להכלה. כניסתו של גוש דן למעגל האיום היא דבר רע בדיוק כמו המצאותו של הנגב הצפוני תחת איום אלא שהיא תהא הדבר שיגרום למקבלי ההחלטות לחשוב פעמיים בטרם ינסו להמנע מלטפל בשורש הבעיה או להכות בצד שמנגד'.

דבר שבינינו - כולכם מסכימים עליו.

יאללה, עכשיו תתחבקו שלושתכם ותחזרו מגובשים לעמדת הויכוח הבלתי אפשרית והשגויה שלכם מול 'הפורשים'.

ישן 16-11-2012, 12:14

ראש הממשלה שלי מושפע יותר ממה שקורה בת"א מאשר ממה שקורה בשדרות
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "לא מקבל. אם אתה חושב שראש..."

הוא מושפע מן הסתם בדרך זו מאחר והמרכז הכלכלי של ישראל הוא בגוש דן ומאחר ורוב האנשים שהוא מכיר ממעגל מקבלי ההחלטות [משפטנים, עיתונאים, פוליטיקאים וכו'] הינו מאיזור זה. עם כל אי השמחה שבדבר אני לא מצליח למצוא מישהו מבין ראשי הממשלות האחרים שכיהנו כאן [למעט בגין הרגשן] שהחזיק דפוס חשיבה אחר.

את ראש הממשלה אני בוחר בין ראשי המפלגות הגדולות ומאחר ובהבט זה נראה לי שהוא לא יותר גרוע מההצע [כולל זה שבתוך מפלגתו הוא] - הריני משקלל גם דברים אחרים. אני חושב יותר מפעמיים אם עשיתי את הבחירה הנכונה אבל מתוך המלאי הקיים - יצא לי ביבי.

זה לענין 'בחירת רוה"מ'.

זה שאנחנו לא שמחים/לא מקבלים את העמדה הזאת לא אומר שהיא לא קיימת. גם בתקופת 'כל העם צבא וכל הארץ חזית' היה מדרג. השלטון מרחם על ילדי ת"א, על ילדי ירושלים וחיפה ירחם עוד פחות ועל ילדי שדרות לא ירחם כלל. יניחם לחטוף קסאמים על ראשם שבע שנים ויכנה זאת 'חפצים מעופפים'. ילדי יהודי יו"ש כמו גם ילדי הישובים החרבים שמשטחם יורים על שדרות - אפילו לא זוכים להכנס לשיר הזה...

איני יודע איך העלאת העובדה שמדינת ישראל רגישה יותר לפגיעה במרכזה מאשר בפריפריה שלה וכעס על העמדה השגויה הזו הינו חלק מלוחמת האויב הפסיכולוגית ושוות ערך בעיניך לכתבה בדויה ומגמתית של YNET.

ישן 15-11-2012, 17:59
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
אם באמת ניסו לירות על תל אביב אז זו טעות ברמה האסטרטגית.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי trionax שמתחילה ב "אזעקה בתל אביב"

האיום התאורטי של פגיעה בתל אביב הרבה יותר יעיל מהפגיעות בפועל. אחרי שישראלים יתרגלו (מבחינה פסיכולוגית) לזה שתל אביב בתוך קו האש זה יהפוך לחלק מהמציאות הקיימת והחמאס יאבד חלק גדול מהאפקט שיש ל"נשק יום הדין שלו". אם הייתי בהנהגת חמאס הייתי שומר את הקלף הזה קרוב לחזה. הייתי מעביר לישראל מסר שאם (למשל) היא תפגע בדרג הפוליטי הבכיר אז אני אשתמש בזה. אולי חמאס נכנסו לפאניקה.

אני לא אומר שפגיעות בתל אביב לא יגרמו לנזקים קשים. אני אומר שזה לא חכם לזרוק על היריב שלך (עלינו) את "כל מה שיש לך" כי אז קשה לך להרתיע אותו מלתקוף אותך בנחישות.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 15-11-2012 בשעה 18:02.
ישן 15-11-2012, 18:48
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
מחריד
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "דו"צ אומר להפסיק עם השמועות..."

כנראה שיש תג מחיר:
על פגיעה במים - לא עושים כלום זה (בנוסף) הרי מטח אורז שזרקו עלינו
על אזעקה בראשון - נו קצת חרדה לא הרגה אף אחד...
על אזעקה בתל אביב - כנ"ל.

כנראה שפגיעה בקרקע זה איזה גבול אופרטיבי בשביל מקבלי ההחלטות כדי להרחיב את הפעולה. ודו"צ מדגיש שעדיין לא עברנו את אותו הגבול.
עצוב.

מקבלי ההחלטות - נא להעביר לאוטומט בבקשה לפתוח נצרות כבר ולהפטר לעזאזל מהמוסר הנוצרי שלכם, למה אתם מחכים?
אם יורים מבית חולים - משטחים את בית החולים.
אם יודעים שמסתתרים שם מנהיגי חמאס - משטחים את בית החולים.
מי שהרג את ה"חפים מפשע" (שבחרו חמאס בבחירות די דמוקרטיות אגב) זה החמאס שירה מבית החולים, לא צה"ל.
אם רואים שחוליה מתכוונת לירות - לא ממתינים שתירה ואז תוקפים אותה אלא תוקפים לפני

ישן 15-11-2012, 18:29
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי trionax שמתחילה ב "אזעקה בתל אביב"

ניתן להסיק (ואני לא מדבר כאן מאיזשהיא ידיעה אישית) שהרקטות למרכז יורטו. גם בראשון וגם בתל אביב "לא נודע מקום הפגיעה" או "לא היו פגיעות על הקרקע". ועדיין, אנשים מספרים ששמעו פיצוץ.

חמאס ירה לגוש דן כי הוא מעריך שמחר, עם הגעת ראש ממשלת מצרים, ישראל תאלץ להסכים להפסקת אש, ואז הוא יצור תמונת נצחון- בלילה האחרון של העימות הוא פגע בתל אביב, וישראל לא הגיבה (או להיפך, ישראל הסכימה להפסקת אש מתוך הפחד של פגיעה נוספת בתל אביב). עושה רושם שאנחנו משקשקים מפחד מהמצרים ולא נעז לצאת לפעולה קרקעית. הייתי בונה על זה שנשיא ארה"ב ירגיע את המצרים, אבל אתם יודעים מי הנשיא כרגע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:13

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר