לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2012, 19:43
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
שאלה תל-אביב שווה יותר מאשקלון ואשדוד...?

במהלך החדשות בערוץ 10 (מהדורה מרכזית), נאמר כי שוגרו 2 מיירטי טמי"ר אלה עבר מטרת הפאג'ר ששוגרה לת"א.

מיירט אחד פגע במטרה, והמיירט השני כוון לשטח פתוח - או במילים אחרות, הלך פארש במתכוון (לאחר שהמיירט הראשון ביצע את המשימה).

עצוב מאוד, שמדיניות הייירוטים מבחינת חיה"א זה שחאס וחלילה ת"א לא תיפגע, והם מוכנים להקצות אפילו 2 מיירטים, עבור כל מטרה (משהו שכמובן לא קיים בדרום).

מי שישמע שזה יהיה סוף העולם אם חאס וחלילה צפוני אוכל סושי בצפון ת"א יקבל פאג'ר בשכונה שלו.

עצוב, שיש סדר עדיפויות כאלה.

-יש לציין כי קיימים מתקנים רגישים באיזור גוש דן, ויכול להיות שמכ"ם כיפת ברזל זיהה פגיעה פוטנציאילת בהם, ולכן הוחלט לשגר 2 מיירטים - אם כך, אני לוקח את דברי בחזרה, ואין לי כל טענות.

אבל אם יתברר כי מסלול הפאג'ר היה איזור עירוני, או לחילופין - מעתה והלאה תמשיך מגמת שיגור "2 המיירטים עבור כל מטרה", אז מדובר בביזיון.

לדעתי דם תל אביבי, לא שווה יותר מדם דרומי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2012, 21:49
  Harmonic Oscillator Harmonic Oscillator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.12
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אני מקווה שאתה מבין שאנחנו לא..."

אני מסכים שאין עודף מיירטים, אך כפי שאני ואחרים ענו לך יש הבדל בין יירוט ליירוט. אתה יכול לנחש בעצמך את הסיבות (ניחושים שלי: מזג אוויר, נק פגיעה משוערת, מסלול ביחס לסוללת כיפת ברזל, וכו). יש גם נסיבות מיוחדות לגוש דן, מעבר לפוליטיות ותעמולתיות וכו'.
הסוללה שם חדשה ואלה הם היירוטים הראשונים שלה. ייתכנו בעיות תוכנה וחומרה שלא עלו עליהם וכו'. כמו כן הסוללה של גוש דן פועלת הלכה למעשה בטווחים שאליה המערכת המקורית לא תוכננה. כלומר בהחלט ייתכן שמראש סיכויי היירוט בטווח הזה נמוכים משמעותית מאחיותיה הדרומית יותר.

אני מניח ששיגור שני מיירטים נובע מחישוב סיכויי הצלחה של היירוט...

דיסקליימר: שום דבר שכתבתי אינו נובע מידע פנימי.
ישן 18-11-2012, 19:59
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "הלו, יש שם מישהו?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efekt
שיגור של 2 מיירטים קורה לא מעט גם בסוללות שמסביב לישובי הדרום. המערכת מחליטה לבדה כמה טילים צריך לשגר, ומשגרת.
אתה באמת חושב שיושב חייל בקרון הבקרה ואומר לעצמו "זו רקטה שמשגרים לעבר תל אביב, אז בואו ונשגר עליה 2 מיירטים רק כדי להיות בטוחים", ואז לוחץ על כפתור השיגור פעמיים? זה נראה לך הגיוני?

ואווו !!!
איכזבת בענק,
בדרך כלל אני מחזיק מהתגובות שלך, כי יש לך ידע צבאי.

אבל כאן אתה מפספס בענק.

וכן - ישנו קצין באתרוג זהב (לא יודע מה הכינוי של זה בכיפת ברזל), שמחליט אם לשגר עוד מיירט.

יש תוכנית הגנה בכל יירוט פוטנציאלי (אל תשכח שהמכ"ם מזהה את מסלול הרקטה תוך מספר שניות בודדות לאחר השיגור)

תברר להבא דברים לפני שאתה מגיב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר