לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2012, 08:15
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
זהירות: אחרי שיהיה שקט, השמאל יתחיל עוד פעם לזמר לנו לסגת מהגדה המערבית

גם אם השקט יושג בכוח צבאי, לא ברצונם הטוב של השונאים, לשמאל זה לא יפריע.

בהתחלה הם יתחילו לספר לנו סיפורים שהמצב הבטחוני זה לא העיקר, כי הרי יש שקט. ואחר כך הם לאט לאט יטפטפו לנו שצריכים לסגת לכל הפחות חלקית, ואחר כך הלאה...

מי שיש לו סבלנות וזמן, יכול להביא את ההוכחות הברורות איך שזה קרה כמה וכמה פעמים.

לכן, לא להתבלב ממערכת הנוכחית שנראה כאילו כולם ימניים. נכון המון העם הולכים לפי הרוח. אבל יש קומץ קטן שרק מחפש את ההזדמנות איך עוד פעם להמשיך לטפטף לנו לסגת.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2012, 08:48

מפלגות שמקבלות פקודות מהחיזבלה לא מילאו את חובותיהם הכי בסיסיים להזדהות עם המדינה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "לכל אזרח שמילא את חובתו..."

איזו תועלת יש בשירות הצבאי אם תוך כדי זה מזדהים עם האויב.

בעידן התקשורת והאינטרנט הרגשה של צדקת הדרך עוד יותר חשוב מעוצמה הצבאית.

הנה לישראל יש עוצמה צבאית תוך יום אחד להפוך את כל עזה לאי חרבות, בלי לסכן אפילו חייל אחד. אבל היא לא עושה את זה בגלל אילוצים תקשורתיים. ואילו לחמאס יש גב תומך לירות גם על אוכלוסיה אזרחית.

לכן מי שמחבל בצדקת הדרך של העם היהודי ויישוב היהודי בארץ ישראל, זה גרוע מאשר אם היה מעביר רובה למחבל.

ישן 19-11-2012, 10:35

אתה בטח מתכוון לאלו שהיו ראשונים להקים קואליציה עם מפלגות שכלל כולל לא איכפת להם
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "תעמולה ? באיזה הודעה אמרתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי totaljack
תעמולה ?
באיזה הודעה אמרתי שצריך לסגת מהשטחים ?
רק אמרתי שלאנשים כמוך אסור לקובע מדיניות כי לא הם אלו שילחמו אליה.

מפלגות שמבקרה הטוב לא איכפת להם כלל וכלל דם יהודי שנשפך.

וגם עכשיו הם מצפים בכליון עיניים שיהיה להם רוב עם המפלגות ההם.

ישן 19-11-2012, 08:48
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "מי שלא שירת או שלא שולח את..."

בלעת רדיו?
אתה לא מסוגל להגיב לגופו של ענין אז אתה מגיב לגופו של גולש.
במשפחתי (אנחנו משפחה מרובה) שרתו יותר מבמשפחתך אז מה?
זה שאני בחו"ל לא הופך אותי לפחות יהודי,זכויותי על הארץ אשר היא לי ירושה מאבות אבותי לא נלקחו ממני.
כי אם זה רק מי שנלחם על הארץ שיש לו זכות, אז אני מבין למה יש שחושבים שלחמאס יש זכות על הארץ, הוא הרי נלחם עליה.

ואגב אתה משרת? שירתת?
אל תענה סתם שאלה רטורית.

שיהיה לך יום נעים ביי
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

נערך לאחרונה ע"י סוכן שקט בתאריך 19-11-2012 בשעה 08:51.
ישן 19-11-2012, 09:24
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "אני משרת, השנה עשיתי 30+ ימי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי totaljack
אני משרת, השנה עשיתי 30+ ימי מילואים כקרבי.
בערב שבת אחי קיבל צו 8, גם ליחידה קרבית.
יפה שאתה קובע שמשפחת שירתה יותר מהמשפחה שלי בלי להכיר אותי

האם אתה שירתת בצבא ?, האם אתה מוכן להגן על הירושה שלך בדם ?, או שאתה יורה סיסמאות מעבר לים וחושב שיהוה יגן אליך ?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סוכן שקט
כי אם זה רק מי שנלחם על הארץ שיש לו זכות, אז אני מבין למה יש שחושבים שלחמאס יש זכות על הארץ, הוא הרי נלחם עליה.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 19-11-2012, 09:12

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אה, אז אתה מוכן להסתפק ב"שקט"..."

אה, אז אתה מוכן להסתפק ב"שקט" מאשדוד וצפונה. רקטה או שתיים, פעם ביום לאשקלון ושדרות זה בסדר מבחינתך.

איפה אתה רואה את זה בתגובה שלי. אני הרי אומר הפוך: אני חושש שגם שקט כזה עלול להשכיח לחלק מאיתנו את הסכנה של המחבלים עד לכדי להתפתות ולהעביר להם גם את הגדה המערבית.

עכשיו אני גם מבין למה בחרת להשתמש בביטוי "הגדה המערבית" - שהוא הכינוי השמאלני ליהודה ושומרון...

אני בפירוש כותב הגדה המערבית בגלל שחשוב פה הנושא הבטחוני ולא כל כך הנושא הלאומני. אם ניסוג מגדה המערבית, אפילו חלקים ממנה תהיה לנו עוד חזית נוספת, וייתכן אפילו שגם ירדן תיבלע בחזית הזו נגדנו.

ישן 19-11-2012, 09:22

כבר ניסו את זה בעזה וזה לא עובד
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אני חושש שאיבדתי אותך בנושא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
בכל מקרה, הטעות שלך היא שאתה מפריד בין הנושא הבטחוני לנושא הלאומני, כאילו זה לא בדיוק אותו דבר.. הרי לפי דבריך אפשר לסגת מהגדה המערבית לצרכים לאומניים, ולהשאר ביהודה ושמרון לצרכי ביטחון.

אני בעד התיישבות מסיבית בכל שטחי יהודה ושומרון, אבל הסיבה העיקרית היא ביטחונית. ללא התיישבות ביהודה ושומרון, גם האחיזה הצבאית לא תחזיק מעמד, כמו שכבר ראינו בעזה.

ציטוט:

אפשר לסגת מהגדה המערבית לצרכים לאומניים, ולהשאר ביהודה ושמרון לצרכי ביטחון

בשביל מה לסגת, אם זה מביא רק נזק, כמו שנוכחנו פעם אחרי פעם. כמה פעמים צריכים לנסות אותו דבר שגם מובן בהיגיון פשוט תוך הסתכלות מציאותית מה יהיו התוצאות של המהלך.

דרך אגב, אתה כותב, "אתה..." אבל לא כותב מה הדעה שלך. אולי תחלוק איתנו את דעותיך דוגרי ולעניין, במקום ללכת סחור-סחור.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 19-11-2012 בשעה 09:31.
ישן 19-11-2012, 10:25

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "בזה הרגע סתרת את מה שאתה כותב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
בזה הרגע סתרת את מה שאתה כותב באדום ובגדול בחתימה "ארץ ישראל לעם ישראל". לאור התגובה הזו אולי כדאי שתשנה ל"ארץ ישראל לעם ישראל לצרכי ביטחון בלבד".
.

אם אתה כל כך מעוניין להבין עד תום את הדעה שלי. אני אסביר את זה עד תום.

1. למי שייכת הארץ הלזו? כמובן לעם ישראל.
2. אולי למען השלום אנחנו נוותר על חלקים ממנו? התשובה היא שזה בדיוק הפוך: אם מחזיקים בכל שטחי ארץ ישראל יש שלום וביטחון, ואם ניסוגים ממנה אין לא שלום ולא ביטחון וגם לא ארץ ישראל.
3. היות ועניין של פיקוח נפש זה עוד יותר חשוב מאשר ארץ ישראל, לכן אני מדגיש הגדה המערבית ולא יהודה ושומרון בכדי שלא לתת מקום לטעות ולהטעות שיש פה משהו שאפשר להתחלף: שאם נוותר על ארץ ישראל נקבל אז יותר שלום וביטחון. לכן גם השתמשתי עם השם הלא-לאומני "הגדה המערבית", בכדי שיהיה ברור שגם מי שכלל וכלל לא איכפת לו על ארץ ישראל, הרי החיים שלנו כן איכפת לו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
ולא, אני לא אחלוק את דעותי. אילו הייתי רוצה להשמיע את דעותי הייתי פותח אשכול משלי.

אם אתה כל כך חופר בדעות שלי ומשקיע מאמצים לשים אותי באור לא כל כך חיובי, אני בטוח שיש לך דעות בנושא הזה. למה אתה חושש להביע אותם. תהיה ישר וכן עם הקוראים ותשים מה שיש לך על הלב דוגרי ולענין, למה לחפש בנרות מילים שאני כתבתי משפט כזה או אחר. הקוראים לא יודעים האם הסיבה שאתה התקוממת נגד המילה "גדה המערבית" היא בגלל שאתה חסיד של ארץ ישראל השלמה, או שיש לך סיבה אחרת, אולי הפוכה. מה ההבדל אם אתה כותב באשכול שפתחת או מגיב למשהו. גם אשכול שפותחים הם תגובות למציאות שמסביבנו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
לשמאל כבר למעלה מעשור אין בכלל "מחשבות", אידאולוגיה או בכלל הגדרה
מאז שאהוד ברק, עראפת והמציאות ריסקו את מחנה השמאל (שהימר על כך שכל השלושה ירקדו לפי החליל שלו אבל כל אחד מסיבותיו בחר שלא לעשות זאת...) אין עוד דבר כזה מחנה השמאל/אידאולוגית מחנה השמאל/מחשבה שמאלנית: מה שיש זו אסופה של קבוצות, או דמויות, העוסקות בעיקר בקנטרנות, קינות על תור זהב דמיוני שאבד ומוגדרת לא על דרך החיוב, אלא על דרך השלילה ("אני שמאלני לא כי אני חושב א., ב. ו-ג. אלא כי אני שונא את דמות א., מתעב את דרך ב. ומזועזע מציבור ג.).

רוב אנשי השמאל ההגונים והחושבים נדדו איפושהו למרכז, למדבר האידאולוגי או שהפכו לאנשי ימין מסוגים שונים (ימניים לכל דבר, או מין ימניים שהם שמאלנים בארון ("אנוסים שמאלנים"), ויש פה בפורום כמה וכמה כאלה... לא שיש לי משהו נגדם).

בקיצר... להגיד "מה חושב השמאל" זה פשוט לא מעשי כשאלה.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 19-11-2012 בשעה 10:47.
ישן 02-12-2012, 09:57

כן, "פחדני השלום"
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "זהירות משקט !!!!"

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...413#post3195882
ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין כינה את איומי וחששות הליכוד על קטיושות מעזה לעבר אשקלון "פחדני השלום". "סיפורי הבלהות מוכרים: הבטיחו לנו גם קטיושות מעזה, כבר שנה רצועת עזה נתונה למרותה של הרשות הפלשתניאית. לא היתה אף קטיושה וגם לא תהיה אף קטיושה. כל הדיבורים הם כתוצאה שהליכוד פוחד פחד מוות מהשלום. "פחדני השלום"... אז כן, אדון רבין, הקטיושות כבר כאן. וכן, אנחנו באמת מפחדים. תודה...

ישן 02-12-2012, 09:58

זה כבר מתחיל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "זהירות: אחרי שיהיה שקט, השמאל יתחיל עוד פעם לזמר לנו לסגת מהגדה המערבית"

http://news.walla.co.il/?w=/22/2592200
שר החינוך, גדעון סער תקף הבוקר (ראשון) בחריפות את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט. "התנהלותו של אולמרט היא שערורייתית וחסרת אחריות", אמר סער. "על אדמת ארה"ב בחר אולמרט לשבח את אבו מאזן ולסנגר עליו לאחר נאום השטנה האנטי ישראלי שלו באו"ם ולאחר שהפר את ההסכמים החתומים עם ישראל. במקביל בחר להשתלח בממשלת ישראל ובעומד בראשה". סער ציין כי "גם על הצעותיו מרחיקות הלכת של אולמרט, שכללו גם את חלוקת ירושלים ומסירת ליבה לשלטון זר – לא חתמו הפלסטינים כי אין להם ענין בסיום הסכסוך".

ישן 02-12-2012, 13:33

אבו מאזן: ההישג הפלסטיני באו"ם מוקדש לשהידים
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "זה כבר מתחיל..."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4314473,00.html
הנשיא הפלסטיני, אבו מאזן, אמר בנאומו ברמאללה לאחר חזרתו מניו יורק כי "ההישג באו"ם מוקדש גם לשהידים ולאסירים הגיבורים שלנו".

אבו מאזן הוסיף כי "ירושלים היא בירת פלסטין. השלב הבא החשוב עבורנו הוא השגת פיוס פנים-פלסטיני".

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 02-12-2012 בשעה 13:36.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:44

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר