לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2012, 22:10
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 137 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מדובר באיזו סיירת? איך הגיוני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
מדובר באיזו סיירת? איך הגיוני שכולם כאלו חטובים ושריריים, וגם די מגודלים, בעוד פה כל הקרביים נראים כמו גירסה של הקבב הצה"לי?

לא בהכרח. יש להם שם המון זמן פנוי ובצבא האמריקאי, בניגוד לישראלי דוגלים בשני דברים חשובים מאוד-

1) הרבה אימונים לחיילים. מעבר למד"סים יש חדרי כושר וציוד אימון זמין ובשפע. זה הדרך של הצבא להגיד שגם כשיש לך זמן פנוי במקום לבזבז אותו תשקיע אותו באימונים והתוצאות ברורות.

2) תזונה נכונה. האמריקאים כמו כל חייל יתלוננו על האוכל שלהם, אבל שוב- כמויות, זמינות ואיכות שהם ליגת העל לעומת הליגה למקומות עבודה שהיא צה"ל.
ציטוט:
למה הקבילו את הבחור השחור למעודדת השחורה?

You must be new here...
ציטוט:
איפה אני משיג מעודדת כזאת?

בהיכל נוקיה. אבל זה ילווה בכמה שנות מאסר.
ציטוט:
מעניין מה היה קורה לו בתקופת השעמום בלבנון היו לחיילים סמארטפונים ואינטרנט. בטח היינו מקבלים שטויות לא פחות נפלאות.

זה כמו סרט ישראלי וסרט הוליוודי. זה כמו איך שהצבא הישראלי נראה ואיך שהצבא האמריקאי נראה. אצלם זה תמיד יותר טוב. גם צה"ל מוציא פרודיות- רובן פתטיות בטירוף, האלה שכבר צולחות איכשהו (כמו הנחלוואים בקסבה) הן באמת אפילו לא קוריוז לעומת מידת ההשקעה של דברים כאלה (והרשת מלאה בסרטונים דומים. אני אגב מאוד נגד הז'אנר).

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2012, 20:43
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 139 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני לא מסכים איתך. האמריקאים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אני לא מסכים איתך. האמריקאים לא הביאו סרטי צילום בשביל זה, הם השתמשו באייפונים ותוכנת עריכה חינמית.

לשם שינוי, לא התכוונתי מבחינת ציוד....
ציטוט:
אני מזכיר את WHAT WHAT IN THE BUT שעשו בצה"ל, היה די מושקע. בנוסף, בתקופת לבנון היה די הרבה זמן פנוי לשרוף במוצבים, יותר מאשר בשטחים. זה מתכון לשטויות כאלו.

לא זכור לי, אבל גם המוצלחים (היה איזה קטע של כפירניקים שעושים קטע אה-לה 300 עם מכסים של קונטיינטרים בתור מגנים ומגבים בתור מחבתות שהיה די משעשע אפילו שצולם באיכות נוראית, אבל שוב- העריכה וכל המסביב היה גרוע. הסרטונים האמריקאים תמיד מושקעים יותר לאו דווקא בדברים הגשמיים, אלא בעריכה, בתיאום וכו').

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:22

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר