לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2012, 12:56
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "מה ניתן לעשות עם ההפקרות בתקשורת?"

מההבנה המועטה שיש לי בנושא טיווח, מדובר בירי רקטות דיי "על עיוור" הם לא מכוונים למטרת נקודה אלא למטרה כללית כגון עיר או ישוב גדול.
כמו כן אני לא חושב שיש להם אמצעי כיוון מדוייקים "כדי לבצע תיקון".
מה גם שבחלק מהמקרים הירי נעשה "בשלט רחוק" כך שגם כאן "קבלת תיקון" אינה כל כך מעשית.
כך שהערך המוסף שלהם הוא בעיקר מורלי - וגם בזה אני לא בטוח, בעיקר בגלל הצלחת כיפת ברזל.

לגבי "הפטפטת בתקשורת" די קשה לעצור את זה כאשר כל ילד זב חוטם מחזיק סמרטפון ומיד מעלה תמונות או סרטונים לרשת.
אז גם כאן "אם אינך יכול נצח אותם-הצטרף אליהם" תוך נטילת סיכונים מחושבים.
אני עדין זוכר שבזמנו היו מוחקים מספרי צ של רכבים צבאיים בכל תמונה שפורסמה, אבל זמנים אלו עברו ונמוגו,

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2012, 13:31
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "חמאס הם לא חבורה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צנחן1
חמאס הם לא חבורה של שטוטניקים שיורים קפצונים, שים לב היטב היכן האזעקות ותבין שהם יודעים לאן הם יורים ומה הם רוצים להשיג. העובדה שהם התחילו עם "נפילות בשטחים פתוחים" ובימים האחרונים יש לך עוד ועוד פגיעות ישירות היא לא מקרית, כמו שלא מקרית התגברות הירי לעבר מ.א. אשכול.

אני אהיה האחרון שיזלזל בחמאסניקים, אבל עם כל "ההצלחה" שלהם בשימוש בקאסם/גראד/פאג'ר/צינור ביוב ממולא בראשי גפרורים, הם לא יכולים לבצע-פיזית-תיקון טיווח.
הרקטות שלהם,זה לא כלי ארטילארי המוצב בתנאים המאפשרים "קבלת תיקון" כמו בתותחים (או דומיהם) מודרניים,
כמו שציינתי הם יורים "על עיוור" כנגד מטרת שטח ולא מטרת נקודה.אני לא חושב שהם משתמשים במחשבי ירי או משהו דומה.
גם ברקטות ארוכות הטווח שלהם יש להם אחוזי דיוק (לא אוחזי פגיעה) יחסית גבוהים, יש להם הצלחה שהרקטות שנורו לעבר ת"א לא הגיעו בטעות לקפריסין (בלשון הגזמה).

ישן 20-11-2012, 20:05
  jsphs7 jsphs7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
דמורליזציה - דוגמא מהבוקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "מה ניתן לעשות עם ההפקרות בתקשורת?"

היום בבוקר בערוץ 10 (בתוכנית הבוקר של אורלי וגיא) העלו לשדור אישה היסטרית עם ילד בן שנה שהבית מולה חטף פגיעה ונדלק.

האישה היסטרית לחלוטין מיד בזמן אמת.

השאלה שלי היא איפה שיקול הדעת של 1 או יותר מאשר השדרנים אורלי וגיא, העורך, איזו מערכת ביקורת?

אני חלילה לא בא בטענות לאותה אישה היסטרית - יש 7 מיליון אזרחים במדינה לא בלתי אפשרי שבזמן נתון אחד\ת מהם יהפוך להסטרי - האם זו סיבה לתת לו פתחון פה בזמן אמת?

מלחמה היא כמו קרב אגרוף - המנצח הוא זה שנשאר על הרגלים גם אם חטף קשות.

בהמשך לסיפורי פוגי נוסח קול הרעם מקהיר שהערבים מספרים על הפלת F16, תקיפת הכנסת ומה לא - למה לתת להם מידע אמיתי: לתת להם לשדר את ההסטריה - הנה עוד שניה ואנחנו מנצחים היהודים על סף שבירה.

מה בער לערוץ 10 ולעורך שלו לעלות את אותה היסטרית? האם ניסיון להקדים את המתחרים עם סקופ? איך האישה הזו לא עברה סינון מקדים של משהו שידבר איתה ויבין את מצבה לפני עלייה לשדור? וגם כשהיא עלתה היסטרית לשדור על בית שנשרף האם היה נכון לתת לה פתחון פה של כמחצית הדקה?

עם כל הכבוד לדווחים בתקשורת - מה שהיה היום בבוקר הוא פגיעה בחוסן האנושי כלפי פנים ותחמושת שהערבים יכולים להשמיע לעצמם.

לדעתי, יש לשקול להפקיע בזמן מלחמה את כל שדורי האקטואליה - לא לתת לרשתות להתחרות זו בזו, לרוץ אחר סקופים לפני המתחרים ותוך כדי לגרום נזקים קשים למדינת ישראל.
ישן 22-11-2012, 22:50
  jsphs7 jsphs7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
עמידה אל מול כח עדיף
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "מה זה אומר עליך כעם אם כמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי lior432
מה זה אומר עליך כעם אם כמה תמונות של אשה מבוהלת נותנות נוקאאוט למורל שלך?

בוא נסתכל על עזה, מה הם חוגגים כרגע? זה שכמות האבדות שלהם בסדר גודל ומחצה ביחס לשלנו? זה שכמות הפצועים שלהם בסדר גודל לשלנו? זה שיש הרס מסיבי ברחבי הרצועה? לא, הם חוגגים שהצליחו לעמוד מול ישראל ופחות או יותר להשאר על הרגלים. וטענתם לקבל השגים בתחום הסחר.

לדעתי, על ישראל לא להתגמש בכלל בנושא, רציתם ברדק - קיבלתם, פתיחה של מעברים לישראל, דיג - יציאה למים עמוקים, גישה לקו הגבול המזרחי - תשכחו מזה.

אם מצרים רוצה לפתוח להם את מעבר רפיח - שיהי כן לנו יצא מזה רק טוב.

כבר לפני 3 ימים היה ברור שהם מנסים להגיע להפסקת אש - עזה נצפתה וטווחה בחופשיות משך כל המלחמה.

הם התחילו לספר לעצמם סיפורים שהנה הפלנו מטוס F16, הטבענו ספינה, הנה הפצצנו את ת"א, הנה...... כל הסיפורים הללו נועדו לאותת לאנשים שלהם לרבות הלוחמים - המשיכו - איך אתה מעודד? הנה היהודים על סף שבירה - ואדם היסטרי בהחלט מקרין את הפחד.

אי לכך, היה נכון לא לעלות אותה לשדור מיידית, לא לנסות לתפוס סקופ, לבצע סנון טלפוני שהיה ברור שעולה כי היא במצב שלא בטוח שטוב לה שכך היא נראיתה לעולם. לתת לה להרגע ואפשר לחזור אליה לאחר שעתיים - במצב יציב, ושקול. המקרופון לא אחת חזק מהרובה - יש להשתמש בו בתבונה.
ישן 20-11-2012, 23:12
  Reshef914 Reshef914 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.12

אני לא מבין מה אתם בהלם
התקשורת תפקידה ליידע, לעדכן את מה שחדש ורלוונטי.
התקשורת אמורה להיות אובייקטיבית ולא להתגייס לצד כלשהו.
תוסיפו לזה את התקשורת הבין לאומית שעל התקשורת בישראל להתחרות בה ו-וואלה!
למה שהתקשורת בישראל תחסוך פרטים? היא תהיה לא רלוונטית והצופים יעברו לרשתות הזרות\ לאינטרנט שיהיה הרבה יותר "אמיתי".
השינוי הגדול אגב בתקשורת בישראל נמדד בין שתי האינתיפאדות. תקראו את המאמר "שחור לבן וגוונים של אפור" (נראה לי שככה הוא נקרא).
בקצרה - באינתיפאדה הראשונה הערבים יוצגו בתקשורת כטרוריסטים. לא היה ביטוי לסבל ולמצוקה שלהם ובאינתיפאדה השנייה התקשורת בישראל הבינה שיש לה תחרות עם התקשורת הבין לאומית שמציגה יותר "איזון" בין הצדדים וגם התקשורת בישראל החלה להביא ייצוגים של הצד הפלשתיני. לדוגמא ראיון עם יאסר ערפאת שהיה ביג-נו-נו עד אז וכמעט נפסל לשידור.

התקשורת בישראל משתנה ואפשר להרחיב את הסיפור הזה מפה עד ל...
התקשורת בישראל צריכה לענות לתחרות של התקשורת הבין לאומית ובסה"כ היא עושה את העבודה שלה. הדבר היחיד שמגביל את התקשורת הישראלית (בלבד) זו הצנזורה הצה"לית שגם היא מתדרדרת אגב תקשורת ההמונים ואמצעי הניו מדיה.

עם זה צריך להשלים.

הדבר היחיד שמרתיח אותי זה שבערוץ 2 מציגים כתבה על טרוריסטים שמפגינים בעכו וזורקים אבנים על אזרחים במוזיאון (כי חשבו שבן גביר ומרזל במוזיאון) אבל שיש ליד יונית לוי הפגנה של תושבי באר-שבע כתמיכה בצה"ל הם מעבירים עמדת שידור כי זה עושה להם רעש. בושה.
ישן 21-11-2012, 07:13
  Cu1 Cu1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.11

יש לי הצעה לכל מבוהלי התקשורת.
1. המדינה תנפיק תעודת עיתונאי רק למי שמתפקד למפלגת השלטון (ויעבור רעיון בהתאם) , רק בעל תעודת עיתונאי יוכל לעסוק בעיתונות.
2. לכל קבוצת עיתונאים יוצמד קצין פוליטי ממפלגת השלטון שידריך על מה מותר לדווח , על מה רצוי לדווח ואיך הדיווח צריך להראות.
3. שידורי הטלווזיה והרדיו יועברו בלופ של 10 דקות , על השידור החי יעבור נציג המפלגה שיוכל לצנזר בהתאם.
4. בשעת מלחמה/מבצע ינותק האינטרנט הכללי ויותר לגלוש באתרים שמפלגת השלטון אישרה.
5. בשעת מלחמה יואחדו כל השידורים לערוץ 1 ש 20 שעות ממנו יוקדשו לנאומי המנהיג הנוכחי לצורך העלת המורל והמוטיבציה (להדרכה בנושא אפשר לפנות לנשיא ארגנטינה)
6. עיתונאים שבכל זאת יחרגו מהמותר (או סתם יעצבנו את מפלגת השלטון ומקורביה) יועברו לקייטנות העשרה ומוטוביציה בהן ילמדו את הכללים וישוכנעו בצדקת הדרך. (ניתן לייבא מדריכים מקמבודיה , סין וותקי ויאטנם) בשעות הפני שלהם יוכלו עותם עיתונאים לעסוק בעבודות לטובת הציבור שיוכלו ללמוד פטריוטיות מה היא.
7. עיתונים , ערוצי טלווזיה ורדיו יהיו אך ורק בבעלות המדינה.
8. אם סעיף 6 לא החזיר את העיתונאים למסלולם התקין , תמיד ניתן לקחת אותם לסיור בשמי הארץ (ומעל הים) שיוכלו להתרשם מעוצמתה ויופיה של ארצנו, הסיור יתקיים במטוסים עם דלתות פתוחות ובלי חגורות בטיחות למען לא יהיה חסם בין הטבע והאדם (למפרטים ניתן לפנות למספר גנרלים ארגנטנאים בדימוס).
ישן 21-11-2012, 17:44
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
רק לחרוק שיניים (אם יש לך רופא שיניים זול...)

א. הם מנויים על כל האתרים בסלולרי המדווחים בזמן אמת.
ב. יש להם משתפי"ם (כמו לנו אצלם)
ג. מה לעשות התקשורת, פייסבוק, טוויטר וכו' (עם ישראל אוהב לדבר ולהשוויץ )
ד. זכור המקרה בזמן מלחמת לבנון 2, כאשר כולם דיברו כל הזמן לא לציין את מקום נפילת הטילים בחיפה. אז מה עושה כתב "חכם"....??
הוא מוליך את המצלמה שמצלמת את פינת הרחוב עם שם הרחוב....והוא באמת לא אמר היכן נפל הטיל
אך כל העולם ראה.
או דווח בזמן אמת מהמרפסת בחיפה ורואים בבירור ליד איזה בנין הוא נפל.
אך ערבים הם טמבלים ולא מתמצאים בדברים כאלה...

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר