לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2012, 15:09
  משתמשת נקבה zo123 zo123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.12
צו ראשון-אחות שכולה\אלקטרוניקה

שלום (:
אז ככה, אני עכשיו בכיתה יב, ויש לי צו ראשון מחר<!> ויש לי כמה שאלות שאשמח אם מישהו יוכל לענות עליהן..

אחותי הגדולה נפטרה מלוקמיה (סרטן הדם) לפני 9 שנים, היא הייתה בת 11 ואני הייתי בת 8.
השאלה שלי זה האם ישלחו אותי לקבן בגלל זה, ואם כן מה כבר הוא ישאל אותי.. יעשו לי בגלל זה בעיות??
כי יש לי ילדה בשכבה שלאחותה יש אוטיזם והיא טוענת שבגלל זה הורידו לה נקודות בקבא.. ובגלל שאני לא מכירה אף אחד שיש לו עוד בעיות כאלה במשפחה (אוטיזם, מוות של קרוב משפחה) אז אני לא יכולה להיות בטוחה..
כי אני באמת רוצה להוציא ביום הזה נתונים כמה שיותר גבוהים כדי שאני אוכל לתרום כמה שאפשר מעצמי ולא סתם לעשות שנתיים מסכנות..

השאלה השנייה שלי זה בקשר לאלקטרוניקה בצבא.
אני במגמת אלקטרוניקה. בחרתי באלקטרוניקה רק בגלל שחשבתי שזה יעזור לי בעתיד בסכם באוניברסיטה וכי זה מקצוע נורא קל (לפחות בשבילי) וכי הרבה ילדים מהרחבת פיזיקה שאיתי גם הלכו לשם ורציתי להיות עם החברים..
ושמעתי שבנות שלומדות אלקטרוניקה בתיכון לוקחים אותן בלי לשאול אפילו להיות אלקטרונאיות ואם הן מתנגדות שמים אותן בכלא!
ובלי להעליב אף אחד, זה נשמע לי תפקיד מה זה חרא, והדבר האחרון שאני רוצה לעשות בצבא זה להיות אלקטרונאית או לשרת בעיסוק שקשור לאלקטרוניקה! (בלי שום קשר לזה שאני ממש שונאת את המקצוע הזה)
אני אמורה להגיד כבר בצו הראשון שאני ממש לא רוצה להתעסק עם זה בצבא?

ועוד שאלה אחרונה, אני נוסעת עם חברה שלי, והיא לא הייתה כבר פעמיים במועד שנקבע לה לצו ראשון (פעם אחת הם לא קיבלו את הפקס, פעם שנייה הם אמרו שהיא הודיעה מאוחר מידי) והיא קיבלה צו לפני מעצר.. מה שמעניין אותנו האם יכולים להוריד לה על זה קבא? או שזה לא פוגע בכלום...

תודה רבה לכל מי שיענה!!! D:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2012, 14:46
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zo123 שמתחילה ב "צו ראשון-אחות שכולה\אלקטרוניקה"

היי, אנסה לענות על מה שאני יודע.
קודם כל, אני לא חושב שאת מוגדרת כאחות שכולה. משפחות שכולות הן משפחות שאחד מבני המשפחה נפל בעת שירותו הצבאי, מכיוון שאחותך נפטרה ממחלה, שלא בעת שירות צבאי, אינך נופלת תחת הגדרה זו.
אם אין לך סוגיות נפשיות שמשפיעות על תפקודך, אני לא חושב שהעובדה שאיבדת אחות לפני 9 שנים, תגרום לזה שישלכו אותך לקב"ן. אבי נפטר כשהייתי בן 4, ואף אחד לא שלח אותי לקב"ן, והנתונים שלי לא הושפעו מזה בכלל.
לגבי החברה שלך עם האחות האוטיסטית - אני חושב שהיא טועה. אין שום סיבה בעולם שאחות חולה תגרום לפגיעה בקב"א שלה. אני לא יכול לומר את זה בוודאות, כי אני לא מכיר את כל הפרמטרים שמשפיעים על הקב"א, אבל אני מכיר את המערכת הצבאית לא רע, ואני באמת לא רואה שום סיבה בעולם שלדבר כזה תהיה השפעה. מה גם שהצבא לא מסביר למועמדים מה גרם לקב"א שלהם להיות כזה או אחר, כך שיכול להיות שהיא חושבת שזה בגלל אחותה, אבל למעשה הסיבה אחרת לגמרי.
לגבי נושא האלקטרוניקה - הקביעה שכל הבנות שלמדו אלקטרוניקה הולכות אוטומטית להתעסק בזה בצבא, היא קיצונית וחסרת ביסוס במציאות. אין שום מגמת לימודים שמכתיבה באופן חד משמעי את המקום בו תשרתי. מה שכן נכון, זה שאם ישלחו אותך לשרת במקום מסוים, ואת תתנגדי, את בהחלט עשויה למצוא את עצמך בכלא. כמו שאוהבים להגי פה, הצבא הוא לא תכנית כבקשתך. אבל באמת שמוקדם לך לחשוב על זה. חכי ותראי אילו תפקידים יציעו לך, ולאן ישלחו אותך בסוף.
לגבי החברה שלך, שנפקדה פעמיים מצו, אם הייתי צריך לנחש הייתי מנחש שזה לא ישפיע לה על הקב"א, אבל את זה אני באמת לא יודע בוודאות.
בהצלחה.

ישן 11-12-2012, 21:41
  Tal-T Tal-T אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zo123 שמתחילה ב "צו ראשון-אחות שכולה\אלקטרוניקה"

א. אני לא בטוח שההגדרה אחות שכולה נכונה לגבייך, כמו שאמרו למעלה. מה שכן, גם אם ישלחו אותך לקב"ן - זה לא על מנת להוריד לך קב"א, אלא כדי לבדוק שאת לא מושפעת מכך שאחותך נפטרה - לשלילה. אם את מתפקדת כרגיל ואת לא מושפעת בצורה ניכרת מהעובדה הזו, אין סיבה שיורידו לך קב"א.

ב. יש באמת עניין כזה, שלומדי אלקטרוניקה ובמיוחד בנות נשלחות די "אוטומטית" למסלולי הלאקטרוניקה בצבא, אבל זה לא תמיד ככה. תהיה לך את הזכות להתמיין למקומות אחרים, ולא, לא ישלחו אותך כל כך מהר לכלא. ישלחו אותך לכלא אם תסרבי להתפנות או להתגייס בגלל המקום אליו שובצת.

ג. על סמך העובדה שגם לי נשלח צו לפני מעצר (דחיתי וביטלתי ולא הגעתי ובלה בלה), ובכל זאת הקב"א שלי היא 56, אני יכול להגיד לך בוודאות שלא יורידו לחברה שלך על זה קב"א. בלי קשר הייתי אומר לך שזה שטויות ולא מורידים קב"א על דברים כאלה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר