לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2012, 19:41
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
קטע פסיכי...

כן, אני יודע שזה יותר קשור ל"מה שבלב", וכן, אני יודע שיש סבירות גבוהה שמנהל שקר כלשהוא יגיד לי:"למה לא פתחת את זה בפורום XXXX, @#@#@$???".

אבל ניחא, אז ככה:
בגדול אני רווק עכשיו, פעם אחרונה שהייתי בקשר היה לפני 3 חודשים בערך (קשר של חצי שנה, ונגמר בצורה חד צדדית על ידי, ולא בידידות, למעשה אני משוכנע שגרמתי לה הרבה סבל, וצר לי על כך...).
בכל אופן,
אחותי הגדולה משתגעת מזה שאני לא יוצא עכשיו עם בחורות (מה לעשות, אני לא ממש בקטע של סטוצים, אני יותר מעדיף קשרים אמיתים עם בחורות איכותיות, באופן כללי אני דיי נרתע משרמוטו*, ככה שהסבירות שאני אצא עם אחת כזו, גם בשביל סקס, היא נמוכה מאוד...).

בכל אופן אחותי מנהלת צהרון (בעלות פרטית שלה), ולפני כמה שבועות, היא זרקה לי משפט בקטע של:"אני ממש רוצה שתכיר מישהי חמודה שעוזרת לאחותה ומוציאה את הילדים כמעט כל יום...", לא ממש יחסתי לכך חשיבות.

לאחר מספר שבועות היא אמרה לי מי זו, מסתבר שאותה בחורה למדה איתי ביסודי עד כתה ו'.

ייאמר לזכותה שהיא נראת לא רע בכלל.

בכל אופן אני בחור דיי ביישן, ככה שהסבירות שאני אתחיל עם בחורה, מבלי שאני אקבל סימן, היא דיי נמוכה על גבול הלא קיימת.

עכשיו הקטע הכי פסיכי בכל הסיפור הזה, זה שכל יום ראשון בבוקר, כשאני לוקח את הרכבת לעבודה, לא משנה כמה אני אשתדל, כמעט בכל פעם, יוצא מצב שאני מתיישב, והיא בדיוק בזווית אליי.

אני לא יודע איך להסביר את זה, אני אף פעם לא חושב על המושב, אני רק חושב על הקרון, כי הוא מאוד נוח מבחינת ישיבה.

ומיותר לציין שהרכבת של נהריה בראשון בבוקר, מפוצצת בטירוף.

הקטע העוד יותר פסיכי, זה שכבר שבועות לפני שאחותי בכלל חשבה להכיר לי אותה, זה קרה לא מעט פעמים.

עכשיו, המבטים שלנו הצטלבו לא מעט פעמים, אבל לא עשינו כלום.

אני מתאר לעצמי ששנינו פשוט מתביישים, או לחילופין משחקים אותה כאילו אנחנו לא מכירים אחד את השניה.

אז זהו,

זה לא אשכול טיפים, אני גם ככה לא מתכנן לעשות משהו.

רק רציתי לספר לכם משהו הזוי.

ליל"ט :-)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2012, 19:58
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "יה :) תתיישב לידה מתישהו...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellllllo
יה

תתיישב לידה מתישהו. <או משהו>
נשמע לי פיספוס אם לא.

לא יקרה,

ממש בקצרה:

ביסודי היא הייתה מה"מקובלות" של הכתה, ילדה דיי מושלמת, ציונים מעולים, חביבת מורים, מוקפת חברות.

אני הייתי דיי ההפך, ללא הרבה חברים, ציונים דיי בינונים.

התקשורת ביננו ביסודי הייתה מאוד זניחה.

אז אני לא רואה את עצמי מדבר איתה עכשיו.

זה שאני היום גבר ששונה לגמריי ממה שהייתי אז, זה עובדה אחרת.

אבל אני כנראה סובל מבעיה פסיכולוגית בקטע הזה.

בתפקידי הנוכחי, אני נציג מכירות פרונטאלי שעובד עם לקוחות עסקיים (אני מדבר איתך על לקוחות מ6 עד 30 קווים), חשבוניות של עשרות אלפי שקלים...
ואני דיי טוב בעבודה שלי.

אבל כשיוצא לי לפעמים להפגש עם חבר'ה מהיסודי, אני משום מאבד את כל הביטחון שלי, ומרגיש אדיוט.

לא יודע ממה זה נובע, אבל אני מקווה שאני מצליח להעביר לך את הנקודה...

ישן 26-11-2012, 20:01
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "ממה אתה כל כך מתבייש? אתה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
ממה אתה כל כך מתבייש? אתה לא צריך להגיש לה את הלב שלך על מגש, פשוט תתחיל לפתח שיחה על זה שלמדתם ביסודי ביחד... תזרוק לה איזה איזה היי, אתה לא דנה בלהבלה? למדנו ביחד בכיתה ו'...לא השתנית בכלל אה?
גם אם לא יצא מזה שומדבר רומנטי... זה לגיטימי לחלוטין לקשקש קצת עם מישהו שלמד איתך פעם ועכשיו אתה רואה אותו כל שבוע ברכבת. פייסבוקים ברחבי העולם מפוצצים מחברויות כאלה...

הקטע הוא שאנחנו בשלב של הכחשה עכשיו.

אז זה מטומטם שאחרי שראיתי אותה לא יודע כמה פעמים, פתאום נתחיל לדבר.

בכל מקרה, אני לא בחור כזה.

קשה לי מאוד, להתחיל עם בחורה שלא מראה שום סימן, אני לא פלרטטן, ואין לי שום ביטחון עצמי בקטע הזה.

הבחורות היחידות שהייתי איתן בקשר עד היום, היו כאלה שידעתי שהן מעונינות בי, או כאלה שסימנו (ובחורה יודעת לסמן כשהיא רוצה...)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר