לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2012, 14:10
  שנדליר שנדליר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.12
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי shayetet13 שמתחילה ב "אני מניח שבכוונה לקחת את זה..."

אתה מתבלבל וטועה...
חייל שנמצא בגימלים בגלל שיש לו 38 חום או דלקת גרון או שהוא סתם הקיא, יהיה לו ממש ממש לא נעים לבוא לבסיס אבל לא יכול להגרם לו נזק בלתי הפיך מזה(יכול להקיא באוטובוס או לקבל סחרחורת בבסיס כתוצאה מהחום אבל לא משהו ממש נוראי)

חייל שמקבל הקלות מקב"ן והן מופרות יכולות לגרום לו נזק נפשי בלתי הפיך, לא סתם רוב הקב"נים הם בדרגת רס"ן-סא"ל, האחריות שמוטלת על קב"ן גבוהה פי כמה מהאחריות שיש על הרופא הרוסי בביקור רופא שמודד לך חום...

לshabi36
מדי פעם אתה רואה איז קצין פלצן בדרגת סג"ם-סגן שחושב שהוא מלך העולם בגלל שהוא סיים השלמה ויכול להגיד לך שהקב"ן מעניין לו תזין, אני לא מאמין שאלוף משנה יעיז להפר הוראות של קב"ן, במקרה שכן, צור קשר עם הקב"ן, הגד לו שזה מצב חירום ותן לו לדבר עם הקצין, במידה ולא עובר, בקש פינוי למיון פסיכיאטרי. מהנקודה הזאת, אף אחד לא יעיז ללכת איתך רחוק כל כך.

אני בעבר קיבלתי פקודה לבוא לבסיס בזמן שהייתי מאושפז בהתאוששות מניתוח, לפי הנחיות רופא אסור היה לי לקום להשתין בלי השגחת אחות, התקשרו אליי הביתה ואיימו על אמא שלי שאם אני לא עונה לפלא אני נפקד, מיותר לציין שהיא התחילה לצעוק עליהם ויותר מזה לא קרה כלום...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2012, 17:02
  shayetet13 shayetet13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שנדליר שמתחילה ב "אתה מתבלבל וטועה... חייל..."

לא אני לא טועה. אם זה לא חום 38, אלא כמו שאתה אמרת בעצמך, זה מצב שבו הפרת פקודה מרופא עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך? שוב, אני לא חושב שיש הרבה מפקדים (או לפחות רוצה להאמין שאין הרבה כאלה) שחושבים שהוראה מקבן היא המלצה שאפשר לבחור אם להתחשב בה. זה עדיין לא סותר את העניין שבצה"ל יש פקודות. כן, אם המ"מ שלך אמר לך לבוא לבסיס, אתה יכול לדבר עם המ"פ, ואם זה לא נפתר ברמה הזאת, אולי גם תגיע למגד, אבל בוא נניח שהמגד אומר לך לבוא בכל זאת. תגיד לו לא - אתה צריך להשפט על סירוב פקודה. הוא אולי צריך להשפט על דברים אחרים וחמורים הרבה יותר, אבל אתה עדיין סירבת פקודה.
והמקרה שאתה תיארת - רק מהווה תעודת עניות לצבא. צבא שרועדות לו הרגליים כשאמא של חייל מרימה את הקול. שלא תבין אותי לא נכון - אני בטוח ב99% שלא הייתה שום סיבה להחזיר אותך (האחוז החסר הוא כי אני לא מכיר את הסיפור באופן אישי, אבל אני עוד לא פגשתי מקרה שהוא לא מלחמה שהצריך הקפצה של חייל במצב שהוא לא יכול לעמוד), זה לא משנה את זה שהצבא מאבד כיוון.
ישן 01-12-2012, 20:47
  שנדליר שנדליר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.12
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shayetet13 שמתחילה ב "אם אתה מקצין כדי להעביר..."

כי המערכת נבחנת במצבים קיצוניים לא במקרה שחייל הוציא גימלים כדי לא לסגור שבת ועכשיו המפקד קורא לו לבסיס אלא במקרים כמו שלי שבו הייתי צריך להלחם עם הצבא כדי לא לשלם בעצמי הוצאות רפואיות, כדי להלחם במפקד שלי שייתן לי לעבור ניתוח בלי שירשם לי נפקדות, כדי להלחם במפקד שלי כדי שיבין שכשאני עושה בדיקה בבית חולים עם יד קשורה לאיזה מכשיר חשמלי אני לא ממש יכול ללכת לאנשהו או לעשות משהו, אבל כרגיל, אנשים מקובעים כמוך לא מסוגלים להבין את זה, אז כן, אני לא מכיר הרבה אנשים שעמדו במצבים כמו שלי, אבל למה אני צריך להכיר? מה, אני לא מספיק לך? אם רק אחוז אחד מהחיילים יוצא עם צלקת נפשית או פגיעה פיזית מהצבא זה בסדר כי זה "רק" אחוז אחד?
לא ניראה לי שאתה מבין את המשמעות של העניין, כבר יצא לי לראות אנשים מתמוטטים פיזית ונפשית בצבא, אבל היי! פקודות צריך למלא(כן כן אחר כך נקבול וניתן לקצין אחר לטפל בקצין הזה, יותר מגוחך מזה לא שמעתי)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר