לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2012, 05:45
  unknown-002 unknown-002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.12
איך אני עוזר לעצמי??

טוב תקשיבו אני בוחר להיות אנונימי .[
אז ככה אני בחור שתמיד היה מופנם וביישן מאוד בתור ילד ורק אחרי צבא שקצת עזר לי בעניין נפתחתי!
יש לי בעיות ערך עצמי ברמה שאני משווה את עצמי לשטיח

יצאתי עם בחורה מדהימה באמת לדייט חמודה רצינית נראת מעולה. אבל אני בגלל חוסר ביטחון הרסתי הכל ומרוב טיפשוטי אמרתי לה שהדייט היה אחד המוזרים ושאלתי תוך כדי גימגום אם ניפגש עוד פעם . כל הדרך הייתי עצבני על כך ובסוף ידידה שלי הצילה אותי עם הודעה חמודה.
בקיצור אנחנו מדברים פה ושם אבל לא נפגשנו כבר שבוע ה(היא עובדת אני עובד) + ואני מתחיל להרגיש שהיא קצת מתרחקת .
קבענו להיפגש בסופש אבל היו לה תוכניות היא אמרה שהיא תעדכן אותי עם היא תתפנה בכל מקרה אני לרוב יוזם שיחות וזה מפריע לי מרגיש כמו נודניק לא בטח אם היא בקטע או לא בקיצור לא חזרה אלי ונמאס לי להידחף פשוט לא לדבר איתה עד שהיא תשלח הודעה לא בטוח אם היא בקטע או סתם משחקת קשה להשגה. הידידה אומרת לא לדבר עד שהיא לא עונה וחברים אומרים תשאל אותה מה קורה אם היא בקטע..
אני כולי מבולבל מפחד לעשות טעויות לא יודע למי להקשיב

אני בנאדם בלי שום ניסיון במערכות יחסים והבחורה שהיכרתי ממש מציאה אני ממש רוצה שזה יילך טוב ואני ממש לחוץ עד שאני מגיע למצב שאני אוכל סרטים למה היא לא עונה או שולחת הודעה נסיתי יום וחצי לא לדבר איתה ואז נשברתי ושלחתי הודעה
בקיצור אני מראה לה חולשה וחוסר ביטחון ובאמת ככה אני מרגיש ואני מנסה לשנות גישה אבל לא מצליח
וההרגשה שלי נוראית לגבי זה אני מרגיש כבר שזה לא נורמלי שאני יהיה לחוץ על בחורה שרק היכרתי .
אני לא יודע איך לפנות אליה איך לדבר איתה מפחד לעשות טעויות.
אנשים אומרים שאני נראה ממש טוב ומתפלאים שאין לי ביטחון עצמי ובאמת ככה אני מרגיש שאני לא יותר מפרצוף יפה כי אני חושב שאני אדם דיי משעמם וקשה לי לזרום בשיחה עם זרים
קצת קשה לי עם ניסוח משפטים אז סלחו לי על התוכן המבלבל ?
אני ממש אשמח לשמוע את דעתכם??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2012, 10:52
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
דעתי? רד מזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי unknown-002 שמתחילה ב "איך אני עוזר לעצמי??"

כבר קלקלת לעצמך בדייט
וזה לא משנה כמה שתשכנע שזאת מעידה שנובעת מביישנות,רושם ראשוני זה הרושם החזק ביותר
כך היא תזכור את הדייט,כך היא תזכור אותך
ועכשיו שאתה מתקשר ומנדנד לה זה לא ממש מוסיף
יש עוד דגים בים
כל עוד אתה לא מחפש אחרות אז בשבילך היא הכי חמודה שאי פעם פגשת,הכי יפה שאי פעם פגשת והכי איכותית שאי פעם פגשת.
אם לא תרד ממנה ביוזמתך אז התוצאה עלולה להיות כזאת שבסוף היא תוציא החוצה דברים שהיא שומרת בבטן ואתה עלול להפגע
אז תחסוך את זה מעצמך ותעזוב אותה מיוזמתך
כנראה היא מאלו שלא ממש מעוניינות אבל לא נעים להן להגיד כדי לא לפגוע ולכן נוקטות בגישת הסינון בתקווה שתבין את הרמז

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר