לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2012, 11:56
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ערוץ 7:עיתון הארץ מדווח כי צרפת ובריטניה שוקלות להחזיר שגריריהן מירושלים בתגובה לבניה

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/247819

נכון שזה עיתון 'הארץ' שמדווח ואולי זה בא ממשאלות ליבם הערל של בעליו וכותביו [צרפת כבר הכחישה] . בכ"ז, אם שתי מדינות חשובות שערבות להסכם אוסלו ובעלות יד ורגל בקוורטט מגיבות בהחזרת שגריר עקב בניה בבירה - המסקנה היחידה שיש להסיק מכך היא שאין לבטוח בהן ובערבותן לכל הסכם עתידי. מי שמושיבות שגרירים בארצותיהם של רבי מרצחים, מי שמתחככות בקוקטיילים עם מממני טרור - לא מחזירות שגריר 'כי יש להם בעיה מוסרית עימנו' אלא מאחר ויש להם בעיה מעשית עם עצם קיומנו. סחטנות שכזו לא תעצור באדום ובטח שלא בקו הירוק ומוטב לישראל לקבוע את הכללים הדיפלומטיים מול אירופה כבר מעתה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2012, 12:22
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני לא גאה בזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ערוץ 7:עיתון הארץ מדווח כי צרפת ובריטניה שוקלות להחזיר שגריריהן מירושלים בתגובה לבניה"

אבל אני זוכר בבית הספר היסודי שהיו איזה ילד אחד, ושתי ילדות שהיו "ילדי כאפות" כאלה... האמת? הם היו ילדים מסכנים... שילוב של מעט תכונות "מבליטות" אבל בעיקר? העובדה שמתישהו לרגע מישהו עשה מהם "ילד כאפות" נטמעה בהם והם סיגלו מנטליות כזאת, מתגוננת בצורה שלא מעוררת הערכה בקרב עולם הילדים.

אני לא גאה בזה אבל גם אני לפעמים חשתי צורך עז להציק להם. באותו הזמן ילדים אחרים, שהיו "נאחסים" בצורה מכופלת ומשולשת ובאותם דברים בדיוק, זכו לכבוד מסוג אחר...

אתה יודע למה זה? כי "ילד כאפות" זו מנטליות. ישראל מתנהגת כבר עשרים שנה כ"ילד כאפות". אז אנחנו חוטפים...

ישן 03-12-2012, 12:55
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ערוץ 7:עיתון הארץ מדווח כי צרפת ובריטניה שוקלות להחזיר שגריריהן מירושלים בתגובה לבניה"

לצערי תוצאות הבחירות באירופה בשנים האחרונות, נפילת סרקוזי בצרפת ועליית השמאל,
ביחד עם נפילתו של ברלוסקוני באיטליה, ובשבדיה שהממשלה מאז הבחירות תחת לחץ אדיר של
התקשורת ("אפטון בלאדאט" האנטישמי),והיא תספק לו ראשים ישראלים ברצון.
יצרו חזית מרכז אירופאית.
ונוצרה "סערה מושלמת" לרעת ישראל.
השינויים באו לשמאל הישראלי בזמן ,והוא חולב מזה כל טיפה של שנאה לצרכי קידום מפלגותיו.
בהתאם לדוקטרינת " או אנחנו בשלטון או שתשרף המדינה".

למזלנו קמרון עוד מצליח לעמוד בהסתה של העיתונות, אבל אני כבר רואה החלשות מסויימת,
פוטין מנסה להחיות את ה"אימפריה" של סטאלין,
וקלינטון מקוששת קולות יהודיים דמוקרטים לקראת בחירות 2016.

לשמאל יש קלפים חזקים מאד לקראת קמפיין ינואר שמכונת התעמולה התקשורתית החלה להעצים
ותעצים יותר ויותר לקראת תאריך היעד בינואר.
חבל שמעריב מיישר קו עם "ידיעות""הארץ".
ולא ייאמן שמיליונר "ימני" מממן את ערוץ התעמולה הכושל.
ישן 03-12-2012, 13:12
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי jefferson82 שמתחילה ב "פוליטיקאים ישראלים חייבים להפסיק להתראיין נגד ישראל ברשתות זרות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jefferson82
מה זה צריך להיות, לא לימדו אתכם איך להתנהג? באיזה זכות אולמרט מקדם את האינטרסים הפוליטיים שלו על חשבון תדמיתה של מדינת ישראל ומשמיץ את ראש הממשלה שלו בתקשורת הזרה? בנאדם כזה מתיימר להיות מנהיג של הכלל? מייצג? אפילו להשתייך לכלל לא הייתי נותן לו, אפס.

הראשון שזיהה את התופעה היה מנחם בגין, כשסיפר כיצד שמעון פרס מתראיין נגד הממשלה,
בעיתונות צרפתית, בנאום המפורסם ב-81.

לצערי הימין לא טיפל בתופעה בגלל חולשתו החילונית ,וזה כבר מאוחר מדי.

לגבי אולמרט ממש לא ברור לי מה בנאדם צריך 7 דירות פאר ,ועוד ועוד דולרים ,כשהוא כבר
לקראת שנות ה-70 לחייו, אבל יש לו אובססיה לרכוש , והוא מכור לממון ויסכים לוותר גם על ראשון לציון.
תמורת המעטפה המתאימה.
ישן 03-12-2012, 15:36
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל בכיר במשרד החוץ הבריטי: "יש תיאבון רב לנקוט בפעולות נגד ישראל"

לפי רשת סקיי ניוז הבריטית, לונדון תדון היום בצעדים נגד ישראל, ומלבד החזרת השגריר נשקלת השעיית הסכמי הסחר עם ישראל

ברור שיש תיאבון. הרי את כל הפעולות נגד סוריה ואיראן כבר עשו, ואז לא נשארו פעולות אחרות לאכול.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר