לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2012, 01:09
  jadadaia jadadaia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.11
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "לא מעניין אותי החוק, מכבי מחוקים מבחינתי כל עוד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תפוחים
הדפוק הזה בקבוצה שלהם, אני יכול לחיות טוב מאוד גם בלי לראות את משחקי מכבי בליגה או באירופה,
לא חסרים אמצעי בידור או ליגות כדורסל הרבה יותר טובות מאלו שמכבי משחקת בהן.

הפניני הזה שעד היום התייחסתי להתנהגות של כמשהו משעשע פשוט מעורר בי גועל, לא מוכן לראות אותו יותר.

אני בעד הפעלת צעדים קשים ונחרצים גם בעד החוליגנים בקהל מכל הצדדים אבל אתה חייב להבין שהתנהגות חוליגנית מצד שחקן תוך כדי משחק זה שיא חדש שאסור להשלים עימו.

שלום

להגיד עליו דפוק זה נראה לי גובל בהוצאת דיבה.
אף אחד לא מכריח אותך לרקאות משחקים שלהם.
לא שאני בעד מה שהוא אמר .... אבל האם יש חוק בארץ שאומר שאסור לקרוא למישהו נאצי ? וממתי דיבורים זאת התנהגות חוליגנית ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2012, 08:05
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "יסולק גיא פניני מהליגה הישראלית"

אני חושב ששמעון מזרחי התמודד עם זה יפה מאוד. עונש כבד ומשתק. אין לי ספק שזה לא יהפוך את פניני פתאום לילדון חמוד אבל זה ללא ספק ירסן אותו, או שהוא פשוט יגמור לעצמו את הקריירה.

בכלל היה תענוג לשמוע בדרבי את שמעון עולה להשתיק את הקהל של מכבי כל פעם שאיזה ילדון מטומטם החליט שזה הגיוני לשיר "טועמה מחבל".

בקיצור, מכבי התמודדה עם זה ברמה מעולה בגזרתה- יותר משאפשר להגיד על כל קבוצה בכל סיטואציה אחרת ובכל ענף אחר בארץ, כל השאר זה כבר שיקולים של ההתאחדות.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 04-12-2012, 15:16
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "יסולק גיא פניני מהליגה הישראלית"

מכבי אחרי בדיקה הגיבה והעונש הושעה עד להודעה חדשה, איבד את סרט הקפטן ובנוסף הוא ישלם קנס של 100000 ש"ח שיתרם בשמו לארגון ע"פ בחירתו, והאיגוד הולך כנראה להרחיק אותו ל 5 משחקים.

תנוח דעתך תפוחים והוא ישלם על זה ביוקר,ומכבי נתנה לקבוצה שלך שיעור כיצד מטפלים בבעיות כאלה של השואה ואולי עכשיו תטפלו בקהל שלכם לשם שינוי ותפסיקו את השירי שואה מצד הקהל האדום.

קישור ראשון וקישור שני
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 04-12-2012 בשעה 15:19.
ישן 05-12-2012, 19:50
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
לו הדבר היה תלוי בי הכללים היו מאוד מחמירים גם
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אז תגיד לי עכשיו מדוע אינך..."

כלפי קהל ביציעים, אפס סובלנות, "קיללת? - סולקת עד סוף העונה", החל מחוות דעתך על האמא של
המאמן וכלה באיחולים מטורפים כאלה ואחרים. שים לב איך נראים משחקי כדורסל ב nba, חוויה לכל המשפחה,
בליגות בישראל מדובר בפורקן יצרים של כל מיני דפוקים/מופרעים, אגב, זה מתחיל כבר בליגות הילדים והנוער,
ההורים מתנהגים כאילו מדובר במלחמה לחיים ולמוות ולא בספורט.

אם אינני טועה הקהל המופרע יותר באופן היסטורי ודי מוחלט בכדורסל הוא זה של האדומים אבל
תופעת פניני היא שיא חדש ולא ברור לי למה יש אדם אחד שחושב שצריך לסנגר עליו - הדרישה לסילוקו
צריכה להיות כללית.

אם רוצים לשנות חייבים להציב גבולות ברורים ומחמירים, התעלמות ממקרה חריג וחריף כמו זה של החוליגן
פניני ימשיך את ההידרדרות.

פניני צריך להיות מסולק מהליגה לפחות עד סוף העונה, שילך לקבל טיפול רפואי.

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 05-12-2012 בשעה 19:58.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר