לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2012, 07:23
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yoramL שמתחילה ב "כן."

אני כיוונתי להשתלטות של גורם זר על מחשב...

עוד כיוון שאפשר לנסות הוא לבדוק מה קורה אם אתה מנתק את העכבר לחלוטין ופשוט מחכה... אממה, שלא משנה מה תהיה התוצאה, אני חושש שיהיה קשה להסיק ממנה משהו.

כמובן שלא חייב להיות שהבעייה היא בדרייבר של העכבר או בעכבר בכלל, אלא בתוכנה כלשהי שהתקנת שגורמת לזה :\

באינטרנט יש שלל סיבות ונראה שכולן קשורות או למה שהעכבר יושב עליו או לדרייבר, או לתוכנה שהותקנה. הגדיל לעשות מישהו שכתב תוכנה שמאתרת מקרים כאלה ומנטרלת אותם, אולי בהעדר פתרון אחר (ובתקווה שזו לא מתיחה או וירוס...) - http://www.minifreeware.com/freewar..._mouse_jumping/ - אני לא לוקח אחריות על מה שתוכנה זו עושה. אולי היא מזיקה בעצמה. על אחריותך אם אתה מנסה.

לבסוף, יש יוצא דופן מהסיבות שציינתי לעיל, שטוען שזו דווקא יכולה להיות בעייה בדרייבר של כרטיס המסך (איך זה קשור? למיקרוסופט הפתרונים), וממליץ לנסות לשדרג את הדרייבר הזה גם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2012, 00:00
  משתמש זכר yoramL yoramL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "לא מפתיע במיוחד, אבל אתה..."

לשימי,
מה שעשיתי, היה להחליף לגמרי את כרטיס המסך. היה לי במחשב כרטיס מסך של ATI, והחלפתי אותו בכרטיס NVIDIA 850 שהוא כרטיס ישן יותר וחלש יותר, אבל רציתי לבדוק אם הבעיה היא מכרטיס המסך או מהדרייבר שלו.
התוצאה - העכבר ממשיך "לברוח" לצדדים מפעם לפעם. לא חל שינוי אחרי החלפת הכרטיס וכמובן דרייבר אחר לגמרי.

לאחר שהחלפתי כבר עכברים 3, כרטיסי מסך ודרייברים, ניסית עם אובונטו, (בלינוקס זה עובד תקין!) אני נשאר עם הבעיה ועם החשיבה שהבעיה היא בעית מערכת הפעלה או הדרייבר של העכבר המובנה במערכת ההפעלה.
אני אמשיך לבדוק בכיוון זה. ואודה לך מאוד אם תעביר את כל הפוסט הזה לפורום WINDOWS. אולי שם מישהו נתקל או שמע או קרא על בעיה כזו.

תודה, ןחג שמח!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר