לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2012, 07:29
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yigal40 שמתחילה ב "[font=Verdana]אולי תפרט את..."

הוא שאל איזו תוכנה התקנת בשביל לנהל את ה iPhone. תגובתי לו הייתה, שלמיטב ידיעתי, כמו בכל דבר אחר שקשור ל iPhone, בחירה אין ממש למשתמש, ואא"כ קרה משהו מיוחד, תוכנת הניהול שהותקנה היא אם כן iTunes (שהיא תוכנה מזעזעת ומלאה בבאגים, לדעתי. והיא אחת הסיבות העיקריות שבגללן אני ממליץ לאנשים שלא לקנות iPhone...)

אז אם אכן iTunes היא זו שהותקנה, ואם חיבור ה iPhone למחשב מפעיל את ה iTunes, ואם ה iTunes מציגה כלפי המשתמש את אחד מהבאגים שלה (שזה ממש לא דבר נדיר), הקרסה של כל מערכת הפעלה היא לא דבר שאופתע ממנו כל כך.

האפשרות האחרת היחידה שאני יכול לחשוב עליה, זה שחיבור למחשב יגרום קצר שיגרום להפעלת המחשב מחדש (ללא קשר לשום תוכנה), אבל זה נשמע לי לא סביר - כי אופתע מאוד אם יציאת ה USB של המחשב לא מוגנת מפני קצרים... ויותר מזה, אתה הרי אמרת בעצמך שהבעייה של האתחולים קרתה רק מאז שהתקנת את התוכנה, וקצר הוא משהו חומרתי, שלא קשור לתוכנה שהותקנה או לא הותקנה. לכן זה מאוד לא סביר שהבעייה היא חומרתית...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2012, 06:29
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי yigal40 שמתחילה ב "ובכן, האפשרות השניה שהעלת, לא..."

תתחיל מלהסיר אותה מהמחשב (Uninstall דרך Control Panel), ותבדוק אם חיבור המכשיר למחשב עדיין גורם לאותה תופעה. אם כן, אולי האשמה לא בה (אבל לא מחייב, ייתכן שיש גם באג בהסרה, וחלקים נשארים...).

אם ההסרה גרמה לתופעה להעלם, אפשר לומר די בוודאות שזו אכן הייתה הסיבה. ואז אפשר לנסות את המזל ולהתקין שוב. מעבר לכך... אם זה עדיין קורה, צריך לחקור עמוק יותר, לחפש קובצי DUMP של הקריסה של מערכת ההפעלה, לבדוק מה בדיוק גרם להם, לחפש ברשת אם מישהו אחר נתקל.

במוצא אחרון, לעתים, אין ברירה, ובשביל לסדר את ה iTunes צריך להתקין את כל מערכת ההפעלה של המחשב מחדש. משום מה, לקוחות אפל מקבלים את זה וממשיכים לשבח את המוצר שהם רכשו, וכמה הוא עליון יחסית למוצרים המתחרים (למרות ששטויות כאלה, כמו שודאי הבנת את הקו שלי עד עכשיו, קורות רק באפל...). אני אישית חושב שזה הזוי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר