לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2012, 18:39
  אדיר318 אדיר318 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.10
אבקת חלבון טוב או לא?

התחלתי להתאמן בחדר כושר 3-4 פעמים בשבוע. באימון אני משלב גם ארובי וגם מתח לשרירים.
התחלתי לראות שינוי ביכולת שלי לרוץ , אם לא הייתי מצליח לרוץ באותו קצב ב- X זמן עכשיו אני יכול מאידך אני לא רואה שינוי בנפח של השרירים למרות שאני עובד הרבה על משקולות. השריר שלי אכן התחזק ואפשר לראות שינוי אך הוא מועט מאוד. יש לציין שאני מקדיש יותר זמן לאימון שרירים מאשר אירובי. נאמר לי על ידי חבר שגם מתאמן עם תוצאות טובות שאני חייב לצרוך חלבון אחרי אימון אחרת השריר שלי יתחזק אך התהליך ייקח הרבה מאוד זמן. עכשיו בדקתי מה הם המזונות שמכילים הרבה חלבון (טונה,ביצים,עוף,קוט'ג) אך אין ביכולתי לצרוך כמות גדולה כל כך של קלוריות ביום ואז בדקתי והבנתי שיש אבקת חלבון שאמורה "לכפות" על כמות צריכת החלבון. שאלתי היא:
איזה אבקות חלבון טובות ניתן לרכוש שאכן יובילו אותי לדרך הנכונה, הגדלת מסת השריר?
והאם באמת חובה לצרוך חלבון אחרי אימון?וכמה?
תודה

וַיִּסְעוּ, מִסֻּכֹּת; וַיַּחֲנוּ בְאֵתָם, בִּקְצֵה הַמִּדְבָּר. כא וַיהוָה הֹלֵךְ לִפְנֵיהֶם יוֹמָם בְּעַמּוּד עָנָן, לַנְחֹתָם הַדֶּרֶךְ, וְלַיְלָה בְּעַמּוּד אֵשׁ, לְהָאִיר לָהֶם--לָלֶכֶת, יוֹמָם וָלָיְלָה. כב לֹא-יָמִישׁ עַמּוּד הֶעָנָן, יוֹמָם, וְעַמּוּד הָאֵשׁ, לָיְלָה--לִפְנֵי, הָעָם.

חזרה לפורום
ישן 05-12-2012, 20:36
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
המלצה אישית, אל תכנס לזה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אדיר318 שמתחילה ב "אבקת חלבון טוב או לא?"

זה סתם עסק יקר, מורכב, ובעיקר לא בריא.

צריך לדעת לקחת במינון נכון, ויש עוד מרכיבים שתומכים בזה, וזה סתם עוד תוספת כסף, ובסופו של דבר דופק את הגוף.

אם אתה לא מתכוון להיות באדי בילדר, אני ממליץ לך בחום על סלט טונה לאחר אימון (גם חלבונים וגם ירקות, אין שילוב יותר טוב), ותפריט שמבוסס על בשר עוף (סלט עוף, או חזה עו, על האש).

אני מבטיח לך שככה תוכל לעצב גוף ברמה מאוד גבוהה, וזה גם יחזיק לאורך זמן.

אל תתפתה לכל התוספים שמפרסמים, הכל זבלה.

(הייתי מצרף לך תמונה של הגוף שלי לאחר אימון של שנים על החומרים שציינתי, אבל רוב הסיכויים שצ'אקי ישתמש בזה כנשק נגדי באשכול כלשהוא, אז לעת עתה תסתפק בעצה שלי, ותאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר...)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 05-12-2012, 20:45
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "המלצה אישית, אל תכנס לזה..."

אני לא מסכים איתך מכל הבחינות.
ראשית- מחיר. סקופ אבקה יעלה לך בין 4 ל-6 ש"ח, שזה המחיר של קופסת טונה/גבינה. לא רק שיש בזה את אותה כמות החלבון, זה הרבה יותר טעים, זה מתעכל הרבה יותר טוב אם אין לך בעיות עם חלב, הספיגה מהירה יותר (רק WHEY ללא קזאין) ובהשוואה לקוטג' המלא בנתרן זה בוודאי לא פחות בריא.
אין סיבה באמת לא לצרוך אבקת חלבון. לא מחיר ולא איכותץ

לפותח האשכול- אם הבעיה שלך היא צבירת מסה, אתה צריך גם פחמימות ושומן ולא רק חלבון. כדי להגדיל את המאזן הקלורי אתה צריך או לאכול יותר או לעבור מאבקת חלבון לגיינר, אבקה שכוללת גם חלבון וגם פחמימה ושומן. יש חנויות שמוכרות תוספים ומתמחות בזה, המוכרים יוכלו לעזור לך.

חזרה לפורום
ישן 15-12-2012, 00:21
  apile apile אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אדיר318 שמתחילה ב "אבקת חלבון טוב או לא?"

1.צריכת שעועית וקטניות בכלל צריכה להיות כחלק מתזונה נכונה. בנוסף לחלבון הם פחמימות מורכבות ומהוות תחליף לכל הזבל הרגיל (תפוחי אדמה, פתיתים ואורז, שמשום מה האחרון נתפס בקרב רבים כדבר בריא!!) שכל ה"סוסים" של חדרי הכושר צורכים "כדי לגדול".

2.כדי שהשריר יתפתח הוא צריך להיבנות. האימון הורס אותו, ואז הוא בונה את עצמו במנוחה. אתה לא חייב להשתמש באבקת חלבון. פשוט רצוי לצרוך חלבון אחריי האימון. טונה לא מומלץ כי צריכה קבועה שלה עלולה להזיק לגוף... אבקת חלבון גם אינה חפה מפגמים, אבל זה יותר טעים, יותר זמין (שזה מאוד חשוב) ולרוב גם יותר זול.

3.סקופ סוכר ענבים זה די ביזבוז כסף...לרוב גם ככה משתמשים באבקת מי גבינה, ואלה נספגות מהר מאוד ואין צורך באבקה ייעודית כמו סוכר ענבים. אפשר לקחת איזה פרי (כדי להעלות את רמת האינסולין ולזרז ולעודד את ספיגת החלבון. לא יודע עד כמה זה באמת קריטי כשמדובר במי גבינה שנספגים מהר גם ככה.

4.ממליץ לך לבחון את הנושא טוב טוב, לפניי שאתה מיישם את ההמלצה לצרוך אבקת חלבון עם חלב. תשאל את עצמך אם אתה באמת רוצה להכניס לגוף שלך 250 מ"ל חלב אחריי כל אימון... אני לא רואה בכלל סיבה לחשוב על להעדיף חלב כשיש לך את האפשרות הפשוטה יותר-מים קרים.

5.במקרה שלך אני חושב שהמוצר שהכי פחות יתאים לך זה אבקת חלבון מבוססת מי גבינה. גיינר נשמע הכי מתאים. ואם כבר רק חלבונים אז עדיף לדעתי אבקת של תשלובת חלבונים.

6.כמובן שאם יש לך את הזמן (לרוב אם אתה לא חייל) ואת הרצון, עדיף לדעתי שלא לצרוך אבקות ולהתבסס על תזונה טובה...קטניות, עופות, בשר, ירקות... אבקות נועדו לאנשים שאין להם זמן או רצון להשקיע בעצמם ולהכין אוכל בבית כל יום (רוב האנשים ככה...ולצערי גם לי אין זמן ואני משתמש באבקה).
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר