לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2012, 11:21
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הסבר:
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "?"

(ניו בורן סגמני Says): "יש לי בעיה עם מדיניות כלכלית של הליכוד"

(ניו בורן סגמני Does): שם פתק לציפי לבני.... סליחה! טעות שלי... "למפלגה שציפי לבני עומדת בראשה".

(טרול מציק בפורום טוען בתוקף): ציפי לבני היא מקרה מובהק של "אנטי מדיניות" (אלקטוראלית או כללית)

(המציאות המציקה בחוץ טוענת בתוקף): ציפי לבני היא מקרה מובהק של "אנטי מדיניות" (אלקטוראלית או כללית)

(ניו בורן סגמני Does): בכ"ז שם פתק לציפי לבני.... סליחה! טעות שלי... "למפלגה שציפי לבני עומדת בראשה".

(טרול מציק בפורום טוען בתוקף): מי שמציין שיש לו בעיה עם מדיניות X, ואומר שבגלל זה הוא מצביע לציפי לבני במשתמע מסמן שהוא מעדיף מישהו בלי מדיניות על פני עצם זה שישנה מדיניות.

(המציאות המציקה בחוץ טוענת בתוקף): פראיירים לא מתים, הם רק מחליפים את מפלגות המצברוח להן הם מצביעים.

מקווה שעזרתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2012, 11:45

אני? מפחד מבני אדם?
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "ברור שעזרת"

אני מפחד מ:

גבהים
נחשים
תהום תת ימית
כלי שיט טבועים
קערות מלאות בפירות ים
שאורי הבעל של טלי יהיה בדשעט בדיוק כשלא בא לי להתחבר תחת הניק הרגיל

סלח לי אבל מזה שמי שירון יצביע לו יגיע לשלטון אני לא ממש מפחד... ולא, לא רק בגלל שהצמד לבני-פרץ-אולמרט כבר הביאו לנו ממשלה שבפועל הייתה מאוד ימנית, אלא כי אישית, בטבע שלי, אני נוטה לחיות כל חיי בידיעה שמצעד האיוולת הוא אין סופי. אני כ"כ רגיל לזה שכבר לא מפריע לי.

לעניין האנלוגיה: אם אתה חוטא בתחום החביב עלי (לתת דוגמאות וולגריות מעולם מקביל במטרה לקחת את הדיון למקום של ניגוח ולא דיאלוג) אז נגיד שמה שאתה עושה משול ל:

עו"ד טוען בפני מרשו שמאחר ובית משפט ללא ספק יגזור עליו עונש מאסר כלשהו, עדיף לו לצאת להמון המוסת ולעמוד למשפט הרחוב.

ככה יותר טוב.

ישן 06-12-2012, 12:15

פחד הוא תחושה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה מפחד מקערות עם שרימפס יותר מאשר ממני?:("

ברור שבהיבט של הדרמטיות שיוצרים לטובת ויכוח אני "מפחד" - אבל את רעידת הקישקעס שגורמת לי קערת שרצים על השולחן בכיכר קדומים ביפו, אני לא מכיר מהרגע שבו גאולה חיימוביץ' מכריזה כי לבני "לקחה". לא יודע אבל... פשוט לא גורם לי פחד. איפושהו אני מקבל את זה כסוג של מציאות של מדינות חצי עולם שלישי... כמו שבמדינות מסויימות אנשים אוהבים את החיים אבל יודעים שאחרי 9 בלילה לא חוצים את הפארק, ככה אני יודע שבישראל תמיד יהיה איזה אולמרט בסביבה. מה אני אעשה? אצלי, אישית, פחד הוא כמעט תמיד דבר שחולף כשמסתגלים למה שגורם אותו. אני בטוח שאם בשביל להגיע לקפה בארומה הייתי צריך לשחות מעל "סכזם" תת ימי שבו צוללת U נאצית שוכבת על הצד בעומק עשרים מטר - הייתי מתרגל גם לזה.

ישן 06-12-2012, 12:08

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "אני לא לוקח את הדיון לשום מטרת ניגוח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Smilop
מי שהביא אותו למטרת ניגוח, הוא אותו אחד שהוסיף את המשפט:

"פראיירים לא מתים, הם רק מחליפים את מפלגות המצברוח להן הם מצביעים"

האמת שרשמתי די בבירור שמי שלפעמים לוקח דיון למקום של ניגוח זה אני... טענתי שהבאת האנאלוגיה בצורה "וולגרית" זו שיטה לעשות את זה, וכפי שאמרתי אני עושה אותה... לא נגדך, אבל היא קיימת בארסנל שלי... האמת שהייתי שמח בשביך לו לפעמים היית יכול לקחת, מתוך בחירה קרת רוח, דיון למקום של ניגוח משום שזו אופציה בריאה לחיים (קור רוח+יכולת לבחור לזמן קצוב "להיות מניאק"). אני חושב שאתה אדם מאוד מאוד חיובי ולא הייתה לי כוונה לנגח אותך, אם להגיד את האמת. פשוט... אתה מציג את הפתולוגיה שמאחורי הבחירה שלך בצורה כנה כ"כ, ומאידך שגויה כ"כ, שביקורת אמיתית תמיד תשמע קנטרנית ומנגחת... יכולתי להיות בחורה בפייסבוק ולהגיד "אחי - ממש מתאים לך הפתק לבני הזה! אל תקשיב למלעיזים אתה ממש כוסון עם הפתק הזה ביד" אבל אני מעדיף להגיד את האמת. זו לא בחירה שגויה - זו אנטי בחירה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Smilop

זה בסדר, אתה יכול לכנות אותי באיזה תיאור שאתה רוצה - תאכלס, אף פעם לא "שמתי" על מה חושבים על הבחירה שלי בפרש ואני לא מתכוון "לשים" על זה

בוודאי שאתה "שם"... פשוט במקרה הזה הדעה שלי, של אורי, ישראלה ושאר האנשים שמציקים לך בידידותיות, כ"כ צפויה עבורך עד שאתה מתייחס לכל הדיון הזה כמין משחק ששב-בש. האמת שגם אני מתייחס אליו ככה, ומאותן סיבות (אני יודע שלא אשנה את דעתך - לפחות לא כל עוד לא אגיד בעצמי שאני מצביע ללבני: שקר שהייתי מוכן לנקוט בו רק במקרים מאוד מאוד חמורים,מאחר וזה כמו להודות בגלוי שהלכת לנערה עובדת, או שהיה לך פלירט הומושקשואלי: לגיטימי, אבל לא משהו שמודים בו בשחור ע"ג אפור-כחול...)

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Smilop
גם הפעם

זאת אומרת שאתה מודה בזה שההצבעה שלך באה ממקום של להיות לעומתי? זה אופטימי כי זה אומר שאולי כשאתה "בארון" אז אתה בכ"ז מצביע ליכוד - מסתיר את הפתק כדי שבטעות לא תצולם, אבל מצביע מח"ל... אני מרוצה לשמוע.

ישן 06-12-2012, 16:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לבני נשארה בחוץ כי חשבה שהממשלה תיפול תוך דקה, ויוטל עליה להרכיב ממשלה חלופית
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "דווקא המצע עומד במבחן המציאות (עד כמה שניתן לבחון אופוזיציה)"

היחצ"נים של לבני, בסיוע התקשורת, מוכרים כבר שנים את הבלוף שאחרי התפטרות אולמרט ב2008, יכלה לבני להרכיב ממשלה, ולא עשתה כן, בגלל עקרון; וממשיכים וטוענים שאחרי בחירות 2009 סירבה להכנס לממשלה, בגלל עקרון.
זה לא נכון בשני המקרים. ב-2008 היא עשתה מאמץ עליון להרכיב ממשלה, וכשלה בכך, כיוון שביבי סגר חזית עם הגמלאים ועם החרדים - והיא לא מצאה את המנדט ה61. היא הציעה לחרדים את השמיים והארץ, אך אחרי שהניסיון כשל, טענה שהיא סירבה להיענות לדרישות החרדים. ב2009 הציע לה ביבי רוטציה של שני שליש-שליש, אך היא סירבה להצעה לכניסה לממשלה ולראשות ממשלה לשנה וחצי, כיוון שהאמינה בטענת יועציה שממשלת ביבי תקרוס תוך חודשים ספורים. התקשורת עודדה אותה גם כאן, ומדי כמה שבועות בישרה לנו שביבי אוטוטו נופל...

לבני אכן ממוקמת כרגע בשמאל הקיצוני, אבל מדובר בתועלתנות. אין אצלה שום עמוד שדרה אידיאולוגי, ולא מקרה שבכיר המצטרפים אליה מאט"ד הוא מאיר "נפטרנו מהקיטבגים של האידיאולוגיות" שטרית...
ישן 06-12-2012, 17:06
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
אני לא יודע מה אמרו לה יועציה באותו זמן
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לבני נשארה בחוץ כי חשבה שהממשלה תיפול תוך דקה, ויוטל עליה להרכיב ממשלה חלופית"

אבל לא היתה שום סיבה לחשוב שממשלת נתניהו תקרוס, בוודאי לא במהירות. הקואליציה של נתניהו היתה מורכבת משותפות "טבעיות" והיה לה רוב.

לבני לא היתה בגרעין האידאולוגי של הליכוד - שם היא היתה אופורטוניסטית שאחזה בסינורו של שרון - ובחלוף הזמן היא מיצבה את עצמה בשמאל של הפוליטיקה הישראלית. אין בזה שום תועלתנות משום שהשמאל הוא קטן מבחינה אלקטורלית. במשחק שמשחקת יחימוביץ' (היונה שמחזיקה נבוט) יש הרבה יותר שיקולים תועלתניים. אצל לפיד זה עוד קיצוני בהרבה. אם ניקח תסריט תאורטי שבו נתניהו זקוק למפלגה נוספת (מעבר לש"ס והאגודה) כדי להקים קואליציה, אזי מבין העבודה, לפיד ולבני, למפלגה של לבני הסיכוי הקטן ביותר לחבור לממשלה.
ישן 06-12-2012, 12:09
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
חשבת על כמה כסף יחימוביץ עשתה מכך שאנשים ששילמו דמי חבר לא ידרשו ממנה שרותים?
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "|רשע2|"

אני חושב שלמעשה מבחינה פיננסית היא יוצאת איתנה מהמהלך!

17.5 ש"ח לחודש בהוראת קבע בלתי חוזרת למשך שנה. פרץ, מצנע, סגמני - אף אחד מהשלושה לא ידרוש משרד או החזר מוניות או 'הוצאות ארוח' למיץ פז ובורקס [טוב לך מותר לדרוש בורקס גם אחרי הפרישה כי יום יבוא ותהיה נשוי לאשת מהנדס]. אם אני לא טועה זה 52.5 ש"ח לחודש. נגיד שיקח להם 10 חודשים לבטל את הוראת הקבע שזה מה שלוקח לעיריות ולמפלגות בד"כ. בסה"כ רווח נקי של 525 ש"ח רק מלהרגיז מישהו. אם אני הייתי מקבל 525 ש"ח מכל אחד שהרגזתי הייתי כל כך עשיר שהייתי קונה מפלגה קטנה משלי על אי קטן עם עצי דקל קוקוס...

ישן 08-12-2012, 20:58
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "ראשית, לבני לא סוציאליסטית"

נתניהו איננו,להערכתי,"קפיטליסט אידאולוגי" הווה אומר - הוא איננו חושב שהתערבות המדינה ברכושו של אדם היא דבר פסול מוסרית, נתניהו הוא "קפיטליסט מעשי" (וגם זה במידה בינונית) כלומר אדם שסובר שכלכלה שאינה חופשית פשוט לא תתפקד.
מהרגע שאדם לא סובר קפיטליזם כאידאולגיה מוסרית הרי שהדיון על "גישות" נגמר ומתחיל הוויכוח בין אלו שחשובים שכסף צומח על העצים וכל מה שהמדינה צריכה זה לקטוף ולתת לבין אלו שסוברים שכסף לא צומח על העצים ומאחר שמרוויחים אותו ממיסי האנשים העובדים,בעיקר ממיסי העשירים,צריך לתת לאנשים האלו איזשהו תמריץ לעבוד,הווה אומר להשאיר להם משהו מהונם, כי אחרת הם פשוט יפסיקו...
ישן 06-12-2012, 17:57
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "ואיך זה משנה את העובדה שהן..."

התגובה הייתה מיועדת לירון ספציפית - הוא אמר לאחר הפריימריז שהוא לא מתכוון להצביע לעבודה למיטב זיכרוני בגלל סתיו שפיר ומירב מיכאלי ושעכשיו הוא לא יודע למי להצביע.

פתאום שעמיר פרץ פורש וחובר לציפי לבני אז הוא אומר שיצביע עכשיו לליבני - לי זה לא מובן, אם המעשים של מתמודד מסויים גרמו לך לא לרצות להצביע למפלגה מסויימת, אז למה שתרצה להצביע לו כשהוא עוזב למפלגה אחרת?

בקשר ללמה זה משנה - נתחיל מזה שאין לי דעה חיובית בכלל על חלק מהמתמודדים בעבודה, אבל אני לא נמצא בדעה של כל אלו שבכל מקרה לא תיכננו להצביע עבודה שמדובר באסון לאומי או שיש איזה גוף שטני מאחורי הקלעים שמנסה להשמיד את מדינת ישראל. עם זאת, זה בהחלט משנה כי אותם אנשים שפרץ קידם בניגוד לרצון יחימוביץ איבדו את הגב שלהם במפלגה, פרט ללצעוק קצת לא תהיה להם שום אפשרות להשפיע בתוך המפלגה או לגרום לאיזה שהיא החלטה.

במקרה הכי גרוע נצטרך לראות את מירב מיכאלי שוב מרימה חולצה, הפעם מעל דוכן הכנסת - זה לא שנשאר איזה שהוא כבוד שצריך לשמור עליו בבית הזה.

ישן 06-12-2012, 10:23

עקרנוית שורת המהלכים הזו טובה למרכז (AKA "ימין")
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ובזאת הוכתר סופית ביבי לראשות ממשלה, עוד לפני הבחירות..."

אבל באופן מעשי אנו זולגים בלי לשים לב למנטליות של "פוליטיקה רומית", וזה לא טוב. הפוליטיקאים מתנהגים בגלוי כמי שפועלים בלעדית לשימור כוחם. ואני יודע שהצינקנים יגידו "בוקר טוב אליהו" ואני אגיד שאם עד היום כולם גנבו בסתר, מהיום גונבים בגלוי ואפילו לא מגדירים את זה כגניבה. כל ה"פול" החדש של מועמדים שאינם פוליטיקאים ותיקים מורכב מעיתונאים או סלבס/עיתונאים, שהם בעצם הרי פוליטיקאים ותיקים לכל דבר. המערכת הפוליטית הפכה למין קליקה, או גילדה, שמקיימת את עצמה בעדיפות ראשונה ומשלה אותנו שיש "חופש" ע"י יצירת דרמה סביב מאבקי פנים בין פוליטיקאי שורד אחד לפוליטיקאי שורד אחר...

המזל של הימין, כרגע, הוא שבנוסף להיותו עדיין חי תחת טראומת 1992 וטראומת שרון/קדימה, הוא כולל דמויות שיש להן אחיזה חזקה ונסיון רב בטריטוריה הפוליטית (נתניהו+ליברמן) + כוכב עולה תורן חדש (בנט).

לא קשה לי לחשוב על תסריט שבו בבחירות הבאות גם מפלגות הימין יתנהלו לפי אותו דגם דוחה שבבחירות אלה כלל בתוכו את קדימה ובנותיה (קדימה א', קדימה ב') ואת העבודה ובנותיה (העבודה, עצמאות).

בקיצר ... לו דגם ההתנהגות הזה היה "שמאלני בDNA" הייתי שמח. הבעיה היא שזו מחלה שתאכל את כל המערכת הפוליטית.

ישן 06-12-2012, 18:06
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "עקרנוית שורת המהלכים הזו טובה למרכז (AKA "ימין")"

אין לי מושג למה אתה חושב שהפוליטיקה בימין נמצאת במצב טוב יותר מזאת שבשמאל.

לדעתי הריקבון בכנסת כבר חצה מזמן את כל הקווים הפוליטיים - אם אתה קורא קצת רוטר אתה יודע שבמפלגות הימין הדתי יש מאבקי כוחות מלוכלכים לא פחות מאלו שקורות בקדימה שגם כנראה יביא להם הפסד של קולות.
העובדה שליברמן העלים את כל השותפים הבולטים שלו מהרשימה מזכירה פחות או יותר את מה שברק עשה רק לפני כמה שבועות (באופן כללי קל למצוא את הקשר בין המפלגה של ברק למפלגה של ליברמן - ובכוונה אני מזכיר את שמם ולא את שם המפלגה), אני מנחש שהמהלך הזה תואם עם נתניהו - בזכותו הוא יכול לשים בראש הרשימה אנשים פחות שנויים במחלוקת ובאותו זמן לדחוק למטה אנשים שהוא לא חפץ בהם - זה משהו ששלי מאוד הייתה רוצה לעשות (אם רק הייתה לה האפשרות להעיף כמה אנשים למקומות פחות טובים) וכרגע היא לא עושה את זה.

אולי ההחלטה הזאת טובה, אבל הוא עדיין פועל בניגוד להחלטות המפלגה אותה הוא מייצג.

ישן 06-12-2012, 14:02
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LexXx שמתחילה ב "ערוץ 2: עמיר פרץ עוזב את העבודה ועובר לציפי לבני"

לפני שנתיים:
13.01.11
אחרי חודשים ארוכים של הכחשות, עכשיו זה כבר כמעט רשמי: ח"כ עמיר פרץ, לשעבר יו"ר מפלגת העבודה, מתכוון לרוץ בבחירות הבאות ברשימת קדימה לכנסת. כך נודע הערב (יום ה') ל-ynet. רבים מפעיליו ותומכיו של פרץ התפקדו בחודשים האחרונים לקדימה כדי להכין את בסיס הכוח עבור אחד מהפוליטיקאים המנוסים בכל הנוגע לבניית עוצמה פוליטית. מדובר בטלטלה נוספת למפלגת העבודה.

מקורבים לפרץ אישרו כי פעיליו התפקדו למפלגת קדימה, ונטשו את מפלגת העבודה. לדברי המקורבים: "הפעילים החליטו לעבור לקדימה, ואנחנו לא מצאנו שום דרך לעצור אותם או להוקיע אותם על כך". מעבר של פרץ לקדימה מהווה מכה נוספת למפלגתו של אהוד ברק, שאנשיה נוטשים בזה אחר זה. השר יצחק הרצוג איים "לפרק את המפלגה", היו"ר ברק שקל לפטר את השר אבישי ברוורמן, וסגן השר מתן וילנאי מחפש מפלט בקק"ל.
http://www.calcalist.co.il/local/ar...3482561,00.html

הקדימה אותה קדימה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:23

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר