לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2012, 13:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ארגון כלשהו משקיע כסף רב ב"פרסומות בחירות" של פסאודו-מפלגה דמגוגית

בעמוד הראשי של אתר "הארץ", מעל הכותרת הראשית, המקום היקר לפרסומת באתר זה, הופיע הבאנר הבא: "ישראל צריכה מנהיג חזק - רק פטרושקה יעשה פה סדר".
הבאנר מוביל לאתר הבא ובו "סיפור חייו" ו"מצעו" של אלמוני, "אולג פטרושקה", גיבור ק.ג.ב ועסקים שמתחייב "לעשות פה סדר", ולתת לכוווווווווווווווולם מה שהם רוצים (שכר מינימום של 2000$, דלק ב4 שקל לליטר, חיסול הגרעין האיראני ועוד ועוד).
האתר כולל לוגו, שמזכיר באופן חשוד לוגואים קיימים (קו אדום למטה, נקודה אדומה וכד'...), וסרטוני יוטיוב של 15 שניות שבהן מדבר באיש במבטא רוסי סביר ועברית קלוקלת באופן מוגזם להחריד, וזורק בהן סיסמאות קליטות אודות הדרכיפ שבהן ישפר כאן ת'מצב.

ל"פטרושקה" יש גם דף פייסבוק פעיל עם סביב המאה לייקים (מאז נפתח העמוד לפני כמה ימים).

יש גם

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. איתו.

דבר קטן וחשוב שחסר באתר "משום-מה", הן האותיות של מפלגתו...

----------------------------------------------------------------------------------------

אין לי מושג מי עומד מאחורי ה"קמפיין" הזה (אבל אני יכול לנחש בערך במי המדובר, ואני מעריך שכך מי שייכנס לאתר ולדף הפייסבוטק יוכל לנחש גם: "רוסי" שמדבר על דמוקרטיה וזורק סיסמאות דמגוגיות שמדברות לרוב-רובו של הציבור, נדמע כמו ניסיון תקיפה די ספציפי...).
אני מניח שבימים הקרובים העלק-קמפיין "יתפוס תאוצה" ורק בהמשך, בדרמטיות שמזכירה את הצגת בתי הספר המוכרת (והסרט העתיק-יותר), "הנחשול", יגידו לנו שבעצם כאן ראינו דוגמא כמה אנחנו עדר כבשים שרק כמהים לרודן שיגיד לנו מה לחשוב, בעוד שעלינו להיות אינדיווידואליסטים ועצמאים.
השאלה היחידה היא רק מי עומד מאחורי הסרטון, האם זו אחת מזרועות התמנון, האם זה ארגון חדש ולא מוכר - או סתם מפלגת שמאל. כך או כך, פרוייקט מושקע, אבל מביך בברנז'איזם שלו ובחוסר התחכום שלו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-12-2012, 15:44
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
'מסחרית' לא שווה להתחיל קמפיין כזה ב'הארץ'. חשיפה מעטה מדי. קהל 'פלצני' מדי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "מסחרי. מהמר על תוכנית..."

את מוצרי האלפיון העליון לא מפרסמים בדרך משונה שכזו ומי שרוצה למכור מוצר להמונים ובונה על דאחקה פוליטית לא משקיע בהארץ און לפחות לא 'רק' בהארץ ולא עושה כל מאמץ לעצבן מראש 20% מהקונים הפוטנציאלים שלו.

הימור שלי - שטיק פרסומי פוליטי שנועד להתחרות על קולות השמאל. החוכמולוגיה בסגנונה מתאימה ל'קדימה' אבל קדימה היא כבר אחורה מה שמשאיר אותנו עם [1] ציפי לבני שאין לה גבולות כאשר היא מתמלאת בעצמה [2] מרצ (שכבר עשתה משהו בסגנון דומה) [3] סוביניר מאולמרט או איזה מממן חוץ מקורב שמת להכניס קטנה לנתניהו אצל החבר'ה הטובים בשוקניה.

יהיה הספונסר באשר יהיה אני מניח שפרסומת דומה עם ערבי שרוצה לעשות כאן סדר ב'ישראל היום' כבר הייתה מביאה לידי הגשת בג"צ ע"י שמממן את הפרסומת הזאת ולכתבת תחקיר בעיתון הארץ

ישן 09-12-2012, 21:32
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
פרסומת גרועה מאוד שמחמיצה קהל יעד. גרועה כמו הפטריה הנעלמת של מופז [הנעלם אף הוא]
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "פרסומת בחירות של פסאודו-מפלגה דמגוגית ?"

פרסומת שעיקרה: 'אני שונא/ת את ביבי' מוותרת מראש על כל מתנדנד בין ימין לשמאל או על כל שמאלני שמוחו מעבד מידע שמעבר ל'זיעה/נקניקיות/שרה/איכסה ביבי'.

באגף השמאל הקיצון שם מתמודדת לבני על קולות מרצ הפוזה של 'אני שונא/ת את ביבי' כבר לא ממש עושה רושם. אין בה ריגוש כלשהו. המצביע המתלבט בין לבני ומרצ יאמר לעצמו: נו טוב. היא שונאת את ביבי אבל גם זהבה שונאת אותו. היא ברחה מביבי גם כשהיה לה הרבה יותר כח ביד וזהבה לא.

אז מה נשאר לה? שפתי כהן? אומנם נראה לעין בלתי מקצועית כי יש לו הרבה ניקים אבל הוא בסה"כ מצביע אחד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:50

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר