לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2012, 13:59
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
טרקים זולים באירופה

שלום לכולם.
בעקבות השחרור המתקרב, התחילו התכנונים גם לטיול.
אני מחפש טרק- לראות טבע, לנווט לבשל ולישון בשטח... דברים כאלה.
הטיול יהיה באוגוסט, ואני אצא אליו אחרי טיול משפחתי בספרד, כך שאזור הטיול יהיה כנראה אירופה.
מגבלה נוספת היא שאני מתכנן להתחיל ללמוד באוקטובר, כך שהטיול עצמו יהיה קצר יחסית (בין 3ל5 שבועות).
התקציב שהקצבתי לעניין הוא בסביבות 25 אלף.
שאלתי היא: באיזו מדינה אני אוכל למצוא טבע מרשים מצד אחד ומחייה זולה מצד שני?
כאמור, אני מתכנן רוב הזמן להיות בשטח, אבל חשוב לי שיהיה סביבה יחסית מסודרת לטיול (שבילים מסודרים, למשל).
עוד דבר שדי חשוב לי זו ידיעת השפה האנגלית. חשוב לי שאני אוכל לתקשר עם המקומיים, לפחות ברמה הבסיסית.
התכנון המקורי היה סקוטלנד, אבל אשמח לשמוע על חלופות זולות יותר ויפות לא פחות.
תודה רבה!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2012, 14:36
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
סקוטלנד בטוח לא זולה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "טרקים זולים באירופה"

וכמו כן קח בחשבון שמזג האוויר "מחורבן" אפילו ביחס לבריטניה...

אישית ביצעתי קטעי טרק בווילס שבבריטניה - חבל ארץ שחלקו הצפוני הררי מאוד והשאר גבעי עד הררי. מצד אחד ווילס מאוד יפה, מן הצד השני היא גם מפותחת למדי ולא ממש פראית.

לא ממש יכול לעזור לך לגבי איזורים אחרים באירופה, מעבר ל"היילייטס" שממילא תוכל לקבל בקלות באתרים כמו "למטייל" (שם תוכל למצוא בקלות תחת כל מדינה תיאור ממצה, ומפורט גם, של האפשרויות).

שאלת התקשורת באנגלית פוגעת משהו באטרקטיביות של יעדים כמו רומניה, אבל יש לי הרגשה שקצת אימון, הכנה+שיחון יכולים לחולל פלאים: זה ועוד חסכון מאוד משמעותי בעלויות+נופים פראיים יחסית למה שאפשרי למצוא באירופה.

עוד 3 מדינות שבהן אפשרויות מסודרות לטרקים + עמידה ביעד עלות סביר: אוסטריה (טירול בעיקר), צרפת (דרום מזרח המדינה, דהיינו האלפים) וצפון איטליה. זו סתם טעימה ולא ממש המלצה - אתה תהיה צריך להעמיק פה בשביל לדעת האם המתאר המאוד הררי מתאים לך. יש באזורים אלה תשתית מעולה לטרקים+המון מידע. האלפים מלאים ב"בקתות" (בעצם מין גסטהאוסים גדולים) שמעניקות אםפשרויות לינה וכלכלה. אינספור מסלולים. טירול, במיוחד, בקיץ היא יעד לספורט אתגרי מכל הסוגים (זה מה שהם עושים כשאין סקי). לכל אתר אינטרנט בטירול המקיף אתר סקי, או אזור סקי, יש "גרסאת קיץ" שמקיפה את הפן הקייצי של האזור. עושה רושם שיש שם אינספור אפשרויות וראיתי הרבה פעמים שבכל מקום נמכרות מפות טרקים מפורטות שמכסות את כל החבל.

עריכה: הנה אתר מעולה המרכז בצורה נוחה המון מידע על "ספורט הרים" לסוגיו באלפים:

http://www.bergfex.com/sommer/oesterreich/

משום מה הלינק שגזרתי מוביל ישר לאוסטריה, אבל יש בצד שמאל גם קישורים לדפים על שאר מרכז אירופה.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 10-12-2012 בשעה 14:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר