לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2012, 13:46
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל מפלגת עוצמה לישראל לא מופיעה בתוצאות החיפוש של גוגל

ובכן -

1. לא קיבלתי עוצמה לישראל בשורת החיפוש כשהיא נפתחת לכל מיני אפשרויות.

2. כשבכל זאת נמצאו תוצאות (מס' זעום ביותר) התוצאה הראשונה הייתה קישור לניף.

3. בחיפוש אחר ישראל היום או ישראל אהרוני- לא קיבלתי קישור לניף.

אז למה פתחתי אשכול בסקופים וחדשות? אני חושב שזה משהו שעלינו לדעת, מה באמת קורה במדינתינו הדמוקרטית.*

*אסייג את הכל ואציין שאין לי ידע עמוק בנושא, ואולי יתכן שמדובר בהגדרות חיפוש מסוימות אצלי.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 13-12-2012 בשעה 14:37. סיבה: שינוי הכותרת באישור הגולש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2012, 13:52
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אההם אולי כדאי שתזהר באזהרות שלך, כי ישנם חברות גדולות מאוד כמו מקאן"

לא מכיר את מקאן, וזה גם לא כל כך מעניין אותי באיזה מחירים הם מתמחרים. עצם העובדה שאתה חושב, שהתמחור קשור לסדר גודל החברה שאתה מקדם, מעיד על חוסר הבנה באופן הפעולה הבסיסי ביותר של מנוע החיפוש.

שאלה, מה תעשה "מקאן" כאשר היא תגלה שחברה מתחרה באותה הזירה משקיעה 15000 ש"ח בחודש?
איך היא תעקוף את המתחרה הזאת? תדרוש מהלקוח שלה להגדיל את התקציב? תעבוד במאזן רווח שלילי? אלה שתי האפשרויות היחידות שנשארות לה במצב כזה, לכן אני חושב ששיטת תמחור כזו היא שגויה ומסוכנת גם ללקוח וגם לנותן השירות. אחד מהם ידפק במצב כזה. כמובן שזה לא חייב לקרות, כי כמו שכבר אמרתי, הכסף הגדול נמצא רק בזירות התחרותיות. ובזירות כאלה התיאוריה של דארווין מאוד רלוונטית - הטיפשים נופלים (וכן, הכוונה לאותם מקדמים שמתמחרים בצורה שאתה מתאר).

לא יאמן, מצחיק אותי לגלות שיש אשכרה מקדמי אתרים עובדים על פרוייקטים של 500 שקל (פרוייקט של 5000 זה דווקא סבבה).
ישן 13-12-2012, 14:32
צלמית המשתמש של רועי AZ

די מוזר שאני מחפש משהו אחד.. ופתאום מופיע לי משהו אחר באותו נושא (פוליטיקה)
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "התגובה הייתה עניינית, פשוט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
התגובה הייתה עניינית, פשוט סרקסטית.
הנה תגובה עניינית שאינה סרקסטית - מנוע החיפוש של גוגל מבוסס על אלגוריתם, ולא על בחירות מודעות של אנשים כאלה או אחרים. אין בשום מקום אדם שיושב ומחליט שאם תחפש "עוצמה לישראל", תחפש תוצאות כאלה ולא אחרות.

אבל מנוגד כ"כ!

ישן 13-12-2012, 14:45
צלמית המשתמש של רועי AZ

אהלן. נעים מאוד.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "קוראים לזה "אירוניה", תכיר...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vladin
קוראים לזה "אירוניה", תכיר. צירופי מקרים אפילו יותר אירוניים קורים בחיים כל הזמן.
אם הייתי מתרגש מכל צירוף מקרים כזה, כבר הייתי מתחיל לחתוך לעצמי ורידים.

לא קונה את הלוקש. ניסיון יפה...

ישן 15-12-2012, 23:06
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "התגובה הייתה עניינית, פשוט..."

ציטוט:
התגובה הייתה עניינית, פשוט סרקסטית.
הנה תגובה עניינית שאינה סרקסטית - מנוע החיפוש של גוגל מבוסס על אלגוריתם, ולא על בחירות מודעות של אנשים כאלה או אחרים. אין בשום מקום אדם שיושב ומחליט שאם תחפש "עוצמה לישראל", תחפש תוצאות כאלה ולא אחרות.

http://en.wikipedia.org/wiki/Chilling_Effects

http://www.chillingeffects.org/dmca...NoticeID=723748

http://www.chillingeffects.org/dmca...cgi?KeywordID=2

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-12-2012, 14:04

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מפלגת עוצמה לישראל לא מופיעה בתוצאות החיפוש של גוגל"

כהקדמה קצרה, חשוב לדעת שמנוע החיפוש של גוגל עובד לפי אלגוריתמים.

1. הצעות החיפוש זה משהו שמתקבל בהתאם לכמות החיפושים שבוצעו על צירוף מילים. כנראה הצירוף "עוצמה לישראל" לא כל כך מעניין את הגולשים הישראלים.
2. דירוג דפים בגוגל גם כן עובד לפי אלגוריתם, שמצד אחד אמור לדרג באופן אובייקטיבי, אבל ברוב המוחלט של המקרים הוא נתון למניפולציות. אפשרי בהחלט שניף קידמו את הדף הזה עבור הצירוף "עוצמה לישראל" בגוגל. אין בזה שום דבר פסול.
3. "ישראל היום" ו"ישראל אהרוני" הם גופים שמשקיעים כסף בקידום אתרים כנראה. בקידום אתרים יש גם תהליך של מיתוג, כלומר מקדמים את האתר שלך לראש תוצאות החיפוש עבור השם שלך בשביל למנוע מדפי אינטרנט אחרים להגיע לראש תוצאות החיפוש עבור השם שלך.
ישן 13-12-2012, 14:38
צלמית המשתמש של רועי AZ

מצויין שהם חברה פרטית. אך אם הם נותנים שירות מסוים,
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה הקשר למדינה דמוקרטית או..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
מה הקשר למדינה דמוקרטית או לא? גוגל היא חברה פרטית ומה שהיא עושה עם אלוגריתם החיפוש שלה לא קשור למדינה ולשאלה אם היא דמוקרטית או לא. למפלגה הזו יש בכלל אתר ברשת?

עליהם לתת את אותו שירות מצופה, ללא הכשלה ובטח ללא התרסה! אין לי מושג אם יש להם אתר ברשת, אבל היו עליהם מספר רחב של כתבות!

ישן 13-12-2012, 14:47
צלמית המשתמש של רועי AZ

זה אתה אומר.. והאמת, יתכן ואינני חולק עלייך באופן כללי.
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]עליהם לתת את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vladin
למרות שעל מנוע החיפוש של גוגל עושים הכי הרבה מניפולציות ברשת, עדיין הוא מביא את התוצאות הכי רלוונטיות ברשת. זה אומר שיש להם את השירות הכי מקצועי והכי אמין. כדי להיווכח בכך אני ממליץ לך לתת חודש ניסיון של חיפושים במנועי חיפוש אחרים ותראה איזה תוצאות הזויות אתה מקבל.

אבל בנושא המאוד מאוד ספציפי ורגיש הזה - צר לי. לא מקבל!

ישן 13-12-2012, 14:48
צלמית המשתמש של רועי AZ

אז אתה מחזק אותי בעצם..
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "תשים לב שהקישור לאתר של NIF..."

ציטוט:
תשים לב שהקישור לאתר של NIF עולה כפרסומת, ולא כאחת מתוצאות החיפוש.
זה כמו שאני אתלונן על פרש, שנכנסתי לאשכול על סקרי בחרות, אל בראש הדף מופיעה פרסומת של רשת מגה.

אם זה פרסומת.. מכאן שזה נשלט ולחלוטין לא מקרי...כי כשבפרש מעלים פרסומת למגה - אני מניח שזה נעשה ע"י מישהו.

ישן 13-12-2012, 15:12
צלמית המשתמש של רועי AZ

למי כוונתך "הם"?
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "לא קיבלתי. שוב, אין קשר. יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vladin
לא קיבלתי. שוב, אין קשר. יכול להיות שהם בחרו לקדם את הדף הזה רק עבור הביטוי "עוצמה לישראל". זה עדיין קידום לגיטימי. קצת מסריח אבל לגיטימי. ככה הם החליטו שהם מתנהלים במהלך קמפיין בחירות. זה לא שחסרים קמפיינים מסריחים כרגע.

ישן 13-12-2012, 15:26
צלמית המשתמש של רועי AZ

הייתי מצפה מגוגל כחברה שנותנת שירות לכולם - לא לשת"פ.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "לא קיבלתי. שוב, אין קשר. יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vladin
לא קיבלתי. שוב, אין קשר. יכול להיות שהם בחרו לקדם את הדף הזה רק עבור הביטוי "עוצמה לישראל". זה עדיין קידום לגיטימי. קצת מסריח אבל לגיטימי. ככה הם החליטו שהם מתנהלים במהלך קמפיין בחירות. זה לא שחסרים קמפיינים מסריחים כרגע.

כאמור, זכותך וזכותה של "עוצמה לישראל" לנהל קמפיין נגדי באותו אופן. גוגל לא ימנעו את זה מיכם.

אני לא בטוח עד כמה בNIF (או זה שמחפש אותם) היו שמחים אם מישהו היה מחפש אותם והם מקבלים את בן ארי במקום.

גוגל יודעת לעקוב אחרי, ולהשתמש במידע פרטי שלי לתועלתם ורווחתם. אני מחפש משהו ספציפי שגם אינו מופיע באופציות החיפוש וגם מופיע עבורי משהו שלא הייתי רוצה לראות! והכל מכוון..

בכל אופן - נמצא איך להעביר לידיעת המפלגה איך צריך להתנהל.

ישן 13-12-2012, 15:19
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אוקיי.. חפש "מדינת ישראל" ו "כנסת ישראל"..."

תקשיב, אני לא בטוח איך עובד האלגוריתם שקובע אילו פרסומות לשים כתגובה לאילו מילות חיפוש (ובאופן כללי אילו פרסומות לשים באיזה דף אינטרנט לצורך העניין), יכול להיות שיש פה אנשים שמכירים את הנושא יותר טוב, ויכולים לפרט עליו.
אבל, תאמין לי שהמצב הפוליטי בישראל לא מעניין את גוגל יותר מאשר היבלת שמתחילה לצמוח לי על כף רגל ימין. גוגל זו חברה מסחרית שמוכרת מקום פרסום. NIF שילמו לגוגל כסף עבור מקום פרסום, וקיבלו ת מה שהם שילמו עבורו (אגב, אני ממש בספק אם הם רצו לגרום באופן מכוון לכך שהפרסומת שלהם תופיע דווקא בתגובה לחיפוש 'עצמה לישראל'' - זה מפספס לחלוטין את קהל היעד שלהם), אם עצמה לישראל היו משלמים כסף עבור פרסום, הם יכלו לגרום לכך שבתגובה לחיפוש 'הקן החדשה לישראל' יופיע בפרסומות קישור לאתר שלהם.

ישן 13-12-2012, 15:28

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "תקשיב, אני לא בטוח איך עובד..."

האמת שאני מכיר את אופן הדירוג של גוגל גם בתוצאות האורגניות וגם בתוצאות בתשלום.
אני לא אפרט על זה כי זה לא רלוונטי לדיון.

אני דווקא חושב שזה מאוד אפשרי שNIF בחרו לקדם את עצמם בין היתר בביטוי "עוצמה לישראל", אם המטרה שלהם היא לפגוע בקמפיין הבחירות של המפלגה הזאת, אז הפרסום הזה הוא מאוד אפקטיבי. זה פרסום מאוד זול, שלא גובים עליו תשלום אלא אם כן הקליקו על המודעה (גובים גם על כמות הופעות אם אני לא טועה, אבל הסכום הזה בטל בשישים). ברמה העקרונית NIF יכולים לשלם לגוגל 10 אגורות על כל קליק (המפרסם רשאי לבחור את גובה התשלום), והם עדיין יופיעו בראש התוצאות, כי אין תחרות על הביטוי "עוצמה לישראל" כמו שאתה רואה.
ישן 13-12-2012, 18:46
צלמית המשתמש של רועי AZ

מה אתה יודע.. במקום MILF אני מחפש NIF..
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "שלך כנראה. אני באמת לא יודע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vladin
שלך כנראה.

אני באמת לא יודע מה רמת ההתעסקות האישית שלך בזה, אבל אני יודע שבפורום הזה אוהבים להזכיר כל נאד שהתנועה הזאת תוקעת, לכן אני מניח חלק גדול מעולם התוכן שלך זה NIF.

ישן 13-12-2012, 16:44
צלמית המשתמש של רועי AZ

תודה רבה על דעתך הכנה על "תלונתי" זו..
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אפילו שהתלונה פתטית בעיני, אני מודה לך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
למדתי כמה דברים שלא ידעתי ואיך הוא עובד. זה גרם לי להבין כמה תוצאות מוזרות שהיו לי בעבר בחיפושים שעשיתי אחרי אתרים של חברות מסחריות.

אבל - מודה ומתוודה, שגם אני למדתי הרבה.. (וגם ציינתי בהערה מוקטנת שאני לא מבין לעומק).

ישן 13-12-2012, 22:50

סליחה, צודק, מנהג המקום הוא להגיב לעניין
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "זה לא צ'אט"

למעשה התגובה שלך יותר דומה לתגובת צ'אט או טוקבק. כדאי שתסתכל במראה לפני שאתה מותח עלי ביקורת, כי אני בניגוד אלייך משתדל (באמת שאני משתדל, גם אם לא תמיד מצליח) לכתוב רק דברים שאני מבין בהם או חושב שאני מבין בהם.

לפי מה שאני רואה, כאשר מחפשים את הביטוי "לישראל", לא עולה בגוגל פרסום של הקרן החדשה לישראל, אלא מתקבלת תוצאה אורגנית של הקרן. אז כן, בהחלט יש טעות בהודעה שלך (אלא אם כן באמת ראית פרסומת ממומנת, שזה הגיוני, כי גם אתה כנראה מתעסק בניף באופן אובססיבי, ולא מן הנמנע שזה חלק גדול מעולם התוכן שלך באינטרנט). ותהיה בטוח שהקרן לא שילמה לגוגל כסף בשביל שזה יופיע שם, כי גוגל פשוט לא מקבלת תשלום עבור קידום דפים אורגני. הגיוני שזה קרה באופן טבעי לחלוטין (ויש מאחורי זה הרבה היגיון, שאתה כנראה לא רואה, כי כאמור, אתה לא מבין בזה).

אבל זה לא מה שהפריע לי בהודעה שלך. יותר הפריע לי שאתה חושב שזו הפקרות שישראל לא משתמשת בזירה "לישראל" בשביל פרסום, כי אני באמת מתקשה להבין מי האידיוט שמחפש את הביטוי הזה במקום הביטוי הפשוט "ישראל".

חוץ מזה, עם כל הכבוד לגוגל ולערוצי הפרסום המאוד איכותיים שלהם, יש המון ערוצי פרסום אחרים. זה שהממשלה לא משתמשת בערוץ הזה לפרסום (אולי כן, אני לא יודע), לא אומר שזו הפקרות.

עריכה:
סתם בשביל הדאחקות עשיתי השוואה בין כמות החיפושים של הביטוי "ישראל" לבין הביטוי "לישראל". כנס לקישור הזה בשביל לראות את ההשוואה.

נערך לאחרונה ע"י Vladin בתאריך 13-12-2012 בשעה 22:57.
ישן 14-12-2012, 07:37
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מפלגת עוצמה לישראל לא מופיעה בתוצאות החיפוש של גוגל"

מי לכל הרוחות מסתכל בקישורים הממומנים = פרסומות?
ועוד יותר מתמיה – למי בכלל אכפת מהם? לא מדובר בתוצאות מנוע החיפוש עצמו..

לא מבין איך זה קשור ל־"מדינה הדמוקרטית" שלנו או איך זה קשור לגוגל כמנוע חיפוש.
אם אני ארצה שכשתחפש "פשטידת רועים" תעלה לך פרסומת שמעודדת צמחונות, יש בכך בעיה? זכותי לפרסם מה שבא לי ואיך שבא לי.

בהתעלם מהפרסומות, מנוע החיפוש עצמו מעלה עשרות אלפי תוצאות (בחיפוש "עוצמה לישראל" עם מירכאות), כולן, כלומר לפחות אלו שאני ראיתי, רלוונטיות.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 14-12-2012 בשעה 07:39.
ישן 14-12-2012, 09:23
צלמית המשתמש של רועי AZ

מוסטקיס.. מה נשמע חביבי?
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "מי לכל הרוחות מסתכל בקישורים..."

שמע, היה נראה לי מאוד מוזר, מדוע שורת החיפוש לא נפרסה (כמו שקורה בחיפושים אחרים) - כלומר הצירוף עוצמה לישראל לא קיים כלל בחיפוש... ולמה כשאני כבר מוצא משהו - דוחפים לי את NIF במקום (מסתבר שזה ממומן).

החבר'ה המומחים הבהירו לי. אני נאלץ לקבל את דבריהם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:36

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר