לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2012, 18:49
  Delay Delay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.11
חפ"ק סמג"ד (נהג) - איך התפקיד ?

אהלן חבר'ה,
התגייסתי באוגוסט 12, ("פזם עולם") התגייסתי לגבעתי בתור לוחם. בשבוע האחרון ירדתי למפקדה בבא"ח למחלקת רכב. שזה אומר שאני אהיה נהג במחלקת רכב...
עכשיו אמרו לי שאני מיועד להיות נהג של הסמג"ד בבא"ח, שעוד כמה חודשים הוא יקודם למג"ד ואז יעלה לגדוד ואני אעלה איתו לגדוד (צבר ).
בקיצור... לפני חודש וחצי/חודשיים לקחו את כל מי שגר בעיר של הסמג"ד - נתניה, לראיון שאחד מאיתנו יהיה הנהג שלו, למרות שאנחנו בתפקיד לוחם רצו אחד מאיתנו.
עכשיו ירדתי למחלקת רכב ככה שהסיכוי שאהיה הנהג שלו די גדול. ואם לא הנהג שלו אז יטחנו אותי במחלקת רכב...
איך התפקיד (למי שמכיר או שהיה בתפקיד זהה). יציאות סבבה לגמרי, חמשושים ואפטרים... אמרו שאני נחשב בתור לוחם לכל דבר, רובאי 07 (אני כרגע 05), תעודת לוחם, נשק, הכל... לוחם לכל דבר בקיצור.
איך התפקיד לדעתכם? שווה ללכת על זה או לא?

למי שלא הבין: חפ"ק = חוליית פיקוד. לסמג"ד יש חוליה של 2-3 אנשים וביניהם: חובש (חופ"ל), נהג (כנראה אני) ועוד מישהו, לא זוכר.
אני אהיה ב.קודקוד שלו כנראה. מסיע אותו הביתה עם האוטו ואם אני בקשר טוב איתו הוא יכול להשאיר לי את האוטו לסופ"ש.

תודה ושבת שלום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר