לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2012, 09:08
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "שנים, מתוך הרגל, הייתי עולה/יורד מדרגות במתכונת של"

החוכמה זה לא ממש לרוץ אלא לדלג מדרגות, ואז אתה יורד אותם בפי 2 יעילות, ואז כמו שאתה יורד מהר מדרגות אז אתה יורד אותם בכפולות.

זה די יעיל, אבל אם אתה לא מנוסה בזה זה כואב.

לגבי עניין הזקנה שהזכרתם (אתה ושי שי)
זה בגלל שאנחנו לא זזים מספיק. אחד הדברים הכי טובים שקרו לי זה להכיר את מד הצעדים, ולהגיע לכמות של כמה אלפים טובים בלי הליכה ושאני כושה הליכות אז אני עובדת את ה10K צעדים שזה היעד המומלץ.

התחושה הכללית השתפרה מאוד, אני יותר עירנית ביום והשינה הופכת להיות ממש טובה והעיכול הפך ליותר טוב.

בקיצור - אם אתם בטטת מחשב / כורסא, פעילות גופנית היא משהו מומלץ מאוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2012, 09:19
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הממממ.... אממממ...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "החוכמה זה לא ממש לרוץ אלא..."

אני לא נוהג, עד לפני שלוש שנים גרתי בקומה שלישית ללא מעלית ובאופן כללי אני אדם מוזר... הפסקתי לקפוץ מעל חומות, לטפס על גדרות ולרוץ במורד מדרגות (כספורט) לא כי אני בטטה או נטול כושר אלא משום שבין אם תרצי, ובין אם לא, איפושהו אחרי שנות העשרים המאוחרות לחיים ה"פאנישמנט" של הגוף על כל מכה בברך/ירך/חזה הופכת להיות כזו שלא רק משבשת לך את החיים, אלא כואבת לאורך פרקי זמן שהולכים ומתארכים יותר ויותר. עכשיו יבוא בטח שרוקי ויוכיח לי שאם הייתי אוכל חיטה מלאה ולא אוכל סוכרים אז בטח היו לי יותר נוגדי ביטא בדם, מה שאומר שבשרירים היו יותר לוחיות סיגמא=פיקת הברך הייתה כואבת לי ארבעה ימים, ולא שמונה ימים, אחרי דילוג לא מוצלח מעל חומה שמפרידה בין שני מוסכים ברחוב המסגר שתקועים במקום שחוסך לי חמש דקות הליכה אם רק אחצה אותו.

כנ"ל מדרגות... אחרי שאתה צולע שבועיים בגלל דילוג מדרגות כמו ילד בכיתה ג' - אתה מתחיל לחשוב אחרת. לצליעה כזו יש השפעות מחרידות על החיים - החל מכאבים כשהולכים לישון וכלה בזה שהפסקת הצהריים לא ארוכה מספיק בשביל ללכת למקדונלדס בלונדון מיניסטור לרדת על איזו ארוחת מקרוייאל+2 מילקשייקים בעשר שקל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:47

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר