לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-05-2005, 18:43
  משה מזרחי משה מזרחי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.05
מה יוצא למדינת ישראל מהטרור הערבי?

זאת השאלה שאני שואל את עצמי לאחר שהבינותי שמדינת ישראל מעוניינת בהמשך הטרור נגד אזרחיה.
הרי כבר דובר בעבר רבות על שפע האפשרויות לחנוק את הטרור במהירות - ע"י טרור נגד טרור, ע"י חיסול המנהיגים הראשיים של הטרור, וכמובן ע"י הוצאה להורג של כל טרוריסט שנתפס - אך המדינה לא ביצעה את הצעדים האלו, פשוט משום שהיא לא רצתה.
כניראה, גורמים רבי השפעה זקוקים למציאות הזאת של טרור, חרדה של אזרחים, היזקקות נואשת לעוד ועוד "כוחות בטחון". רבות דובר אצלנו על כך שמדינות ערב זקוקות למלחמות עם ישראל בגלל סיבות פנימיות. האם אצלנו זה אינו כך בדיוק?
אני רואה שכל הזמן מפתחת ישראל אמצעי לחימה חדשים נגד טרור - המוח היהודי ממציא פטנטים: כדורי גומי, כדורי פלסטיק עם קשיות מתכתית,כדורי מתכת דמויי פלסטיק,כדורים שגורמים שוק חשמלי מתון, מכשירים אופטיים לראיית האוייב כשהוא מחרבן בלילה... וגם עושים תערוכות עם כל ההמצאות של "רפאל" ו"גבריאל" ו"תעש" ו"מעש" ומתפארים בזה בלי סוף. נותנים לי להבין שמתכוננים פה למלחמה בטרור שתימשך לפחות מאה שנה, ולא נידמה לכל החנטרישים האלה שאני עלול לשאול את השאלה הגדולה באמת: "מדוע בעצם אינכם מחסלים את הטרור?"
עושים מצוד אחר מבוקשים. תמיד זה "מבצעים מיוחדים" עם "כוחות מיוחדים", וזה דורש תמיד עוד אמצעים ועוד כסף. והאזרח המסכן מאמין שכוחות הבטחון הם שמצילים את חייו העלובים. הוא התרגל להעריץ כל נושא מדים פרזיט, שעולה הרבה כסף ולא מביא את הסחורה (עובדה, יש טרור). ואחרי שתופסים את המבוקשים, לא הורגים אותם (שזה דבר שצריך להיות אלמנטרי), ואח"כ משחררים אותם - כדי שיהיה אחרי מי לרדוף... כדי של"כוחות הבטחון" תהיה תמיד תעסוקה רבה ותקציבים רבים...וכבוד, לא לשכוח רבותי. וכשכל ראשי הטרוריסטים יושבים יחדיו במלכודת מוות (מוקטעה) וכל מה שנדרש הוא פצצה אחת של טונה על הראש שלהם - זה לא מתבצע, כי ככה וככה וככה, תרוצים בלי סוף. העיקר כמובן לא לחסל את הטרור, פן יהיה פה משעמם ופן נפסיק להעריץ את "כוחות הבטחון" (חה חה חה. בפי הטבעת שלי יש יותר בטחון ממה שהם מביאים).
רבותי, לא יעזור. עובדים עליכם. אף אחד מהמחליטים במדינה איננו רוצה לחסל את הטרור, והאמת היא שככל שעובר הזמן - זה אכן נהיה פחות ופחות אפשרי, כי העולם התרגל שאנחנו רק חוטפים, אז איך פתאום ניתן מכה אמיתית?
יתכן שגם כל העסק שנקרא התנתקות יש לו כל מיני סיבות שאנחנו האזרחים הרגילים איננו מעלים על דעתנו (יש שם אינטרסים כלכליים של כל מיני כרישים ישראלים שעושים עסקים נהדרים עם הכרישים הפלשתינים. יש עניני קזינו, ויש מונופולים של בטון ושל יבוא ויצוא ושאר ירקות... הרי עמרי וויסגלס ופרס וכל מי שמחשיב את עצמו הם חברים נהדרים של דחלאן ושל רג'וב ושל ברגוטי. אוף!!! איך עובדים עלינו?).
חבר'ה, תתעשתו! תתחילו להבין שעובדים עליכם ועושקים אותכם ומנצלים אותכם, ואפילו משתמשים בילדים שלכם כבשר תותחים. במקום להשמיד את מעוזי האוייב בארטילריה מדוייקת מרחוק, שולחים את הילדים שלכם להוציא את המחבלים אחד אחד בפינצטה.

זה מה שהיה לי להגיד עכשיו (כזה כאילו).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר