לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2012, 13:12
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
ראש הממשלה: "מי שתומך בסרבנות לא יהיה בממשלה שלי"

"מי שדבק בסרבנות לא יהיה בממשלה שלי", כך אמר היום (שישי) ראש הממשלה בנימין נתניהו, על רקע הביקורת הרחבה סביב התבטאות סירוב הפקודה של יו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט. בראיונות שהעניק נתניהו לשלושת ערוצי הטלוויזיה, התייחס נתניהו לדבריו של בנט, שאמר אתמול בראיון לערוץ 2 כי יסרב לפקודה לפינוי יישובים יהודיים, וכי הוא רואה אותם בחומרה. לדבריו, "הרעיון של סרבנות, גם כגישה אישית, אינה מתקבלת על הדעת". "אי אפשר לקיים את מדינת ישראל עם סרבנות, מי שתומך בסרבנות לא יהיה שר בממשלה שלי", הבהיר וחזר על דבריו של המשנה לראש הממשלה משה (בוגי) יעלון, כי ״הצבא מושתת על קיום מילוי פקודות", והוסיף כי "ברגע שאתה מתחיל לערער את זה, זה לא חשוב מאיזה צד אתה בא, אתה פשוט ממוטט את צה"ל, אתה ממוטט את המדינה".

במהלך הראיונות, שישודרו במלואם מחר, נתניהו הדגיש את המסר העיקרי של קמפיין הבחירות של הליכוד, שיושק בשבוע הבא, ״ראש ממשלה חזק - ישראל חזקה״, ואמר כי ״הבחירות הן הזדמנות לשלוח מסר לכל אויבי ישראל; ישראל חזקה היא מאוחדת״. לדברי נתניהו, ״כאשר ייסגרו הקלפיות - אחמדינג'אד, נסראללה ומשעל ירצו לדעת רק דבר אחד: ראש הממשלה התחזק או נחלש? הם מבינים שזה 'ישראל התחזקה או נחלשה'. ואיך הם יידעו את זה? הם יידעו את זה רק בדרך אחת - לא אם מפלגה כזו או אחרת קיבלה עוד שני מנדטים או פחות שני מנדטים, אלא האם המפלגה המרכזית בישראל, הליכוד-ישראל ביתנו, התחזקה, ואם כן אז ישראל התחזקה".

http://news.walla.co.il/elections/?w=/2780/2599158
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2012, 13:19
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "ראש הממשלה: "מי שתומך בסרבנות לא יהיה בממשלה שלי""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Smilop
"מי שדבק בסרבנות לא יהיה בממשלה שלי"... ״ראש ממשלה חזק - ישראל חזקה״...״הבחירות הן הזדמנות לשלוח מסר לכל אויבי ישראל; ישראל חזקה היא מאוחדת״...״כאשר ייסגרו הקלפיות - אחמדינג'אד, נסראללה ומשעל ירצו לדעת רק דבר אחד: ראש הממשלה התחזק או נחלש? הם מבינים שזה 'ישראל התחזקה או נחלשה'. ואיך הם יידעו את זה? הם יידעו את זה רק בדרך אחת - לא אם מפלגה כזו או אחרת קיבלה עוד שני מנדטים או פחות שני מנדטים, אלא האם המפלגה המרכזית בישראל, הליכוד-ישראל ביתנו, התחזקה, ואם כן אז ישראל התחזקה".

http://news.walla.co.il/elections/?w=/2780/2599158

ארתור?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:49

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר