לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2013, 13:50
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "את הזןועה הזאת אני מניח שאותה מכיר"

לא רק שאני מכיר, אלא אפילו ביצעתי עבודת מחקר במסגרת הקורס באנתרופולוגיה שלי והצלחתי להתחקות אחר שתיים מתוך שלושת הבנות בקליפ שלה-

הקליפ המקורי:

הקליפ של נועם חליווה, שהופיעה בקליפ הבום-בום-בום. את עדי פוקס (a.k.a "ילדת הבום-בום-בום") ניתן לראות בקליפ בתור זאת שמחופשת לאחות:

את נועה קרפ לא הצלחתי לזהות בקליפ, לאחר מכן גיליתי גם את קליפ הבת מצווה שלה ולתדהמתי על אף השתתפות ענפה של בנות, לא ניתן לזהות אף אחת מבנות הבום-בום-בום ועל כן ניתן להסיק שהיו סכוסכים על רקע עסקי ו/או מקצועי בתוך הלהקה:

עריכה:
upon further research אני חושב שהצלחתי לזהות את חברת הלהקה המקורית הרביעית "זוהר עמית", גם בקליפ השני. בדקה 2:05 בצד הימני של המסך בטייטס ורודים.

כמו כן אני לא לחלוטין משוכנע ששתי הנועה קרפ הן למעשה אותה נועה קרפ.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 02-01-2013 בשעה 13:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2013, 08:52
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
רק עכשיו ראיתי את הקליפים (בסלולארי לא מופיעים הקישורים)
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא רק שאני מכיר, אלא אפילו..."

תשמע... כל הכבוד על התחקיר - אני חושב שצריך למצוא דרך להפיץ אותו. לא חשבתי שהתופעה המחרידה הזו כ"כ נרחבת - אני אשכרה מוטרד כל הבוקר מהמחשבה שהילדים שלי גם ירצו כזה דבר! כאילו... מסמים קשים, פדופילים ומאייפונים אתה עוד חושב שאתה יכול ללמד אותם להזהר, אבל קליפ מביך לבת מצווה? אשכרה העליתי לראש הרשימה של "לא לשכוח לדאוג שלא יקרה" את "אין קליפ דבילי לבת מצווה". נתתי לבן הגדול, שקרוב לגיל, לראות את זה ושאלתי (אחרי שאמרתי לו ש"לא יפה לקרוא לה "דבה" עם ציצים ענקיים שלא יודעת לרקוד") אם יש מצב שדברים כאלה יקרו אתצו בכיתה, ולשימחתי הוא אמר שאין כאלה בנות דפוקות אצלם... אז גם צפיתי בקליפים האחרים, עם היותר משתתפים, וראיתי שאין שם בכלל רוסיות מה שאומר שכל הזוועה הזאת לא מתרחשת נ my Hood אלא באיזו עיר שבה גרים אשכנזים ומשתאכנזים בלבד (אנחת רווחה...).

אגב: שים לך שאת ילדת הבם בם בם הלבישו בבגד מלא של אחות, בעוד שרוב השאר לבושות בבגדים רגילים. מה זה אומר עליה? שמנסים ככה להצניע אותה.

The horrorrrrrr..... the horrorrrrr...

ישן 03-01-2013, 09:16
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "רק עכשיו ראיתי את הקליפים (בסלולארי לא מופיעים הקישורים)"

לא גל, זאת הטעות הכי גדולה שלך.

כל הסימנים מאותתים לך הירדמות. אבל השגיאה הכי גדולה זה להגיד "לי זה לא יכול לקרות".
אל תשכח שעשיתי תחקיר מקיף בנושא והבאתי לפה מס' מצומצם של דוגמאות. התופעה הזאת מקיפה את כל קצוות החברה בישראל. אז נכון שהקליפים האלה הן של צפונבוניות ש(אם סגרתי מעגל נכון) גרות בדניה, אבל אפילו בהן הופיעה אתיופית!

והנה דוגמא יותר עממית מאם המושבות:

תזכור גל, אל תגיד לי זה לא יקרה...

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 03-01-2013, 09:31

אין לי רמקולים בעבודה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא גל, זאת הטעות הכי גדולה..."

ובבית יש + יש בקבוק יין אדום שאני בונה עליו, וקצת שארקוטרי בשביל שיהיה בבטן מה שיספוג את היין וישחרר אותו למחזור הדם בטיפטופים של זונדה כדי שכשאראה את זה אני אהיה מסובב ולא אתקף חרדות.

אתיופית אחת בכיתה לא אומר, הרי, כלום. אולי היא משכונה אחרת (אפשר להרשם הרי לביה"ס שלא בשכונה שלך) או שאולי ההורים שלה החליפו שמות פרטיים ומשפחה לשמות "עבריים" ואז לא זרקו את הקו"ח שלהם לסל המחזור כשהוא יצא מהפקס... לך תדע. בכל מקרה אלו ללא ספק סוג של צפונבוניות, למרות שלפי מה שאתה אומר הן צפונבוניות מחיפה (זן של בני אדם שאני מכיר בצורה רופפת למדי, אבל היי! מה אתה יכול לצפות מעיר שבה יש איזה 4 תחנות שלכולן קוראים "המרכזית" ושלמרות ששוכנות בה אוניברסיטה ועוד כמה ארגונים שמובילים תסיסה חתרנית, נחשבת למעוז של "דו קיום"? ).

בכל מקרה אני ללא ספק will keep an open eye מעכשיו.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 03-01-2013 בשעה 09:45.
ישן 28-01-2013, 14:03
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא רק שאני מכיר, אלא אפילו..."

לכל מי שצחק על ה"תיאוריות קונספירציה המגוחכות" שלי הנה עוד גורם שיוביל לסגירת מעגל, אל תגידו שלא הזהרתי אתכם, הסוף קרוב!

הנה קליפ בר מצווה נוסף. גם בו מככבת עדי פוקס (A.K.A "ילדת הבום-בום-בום") אבל זה אפילו לא החלק הקונספירטיבי. מושא סרטון ההערצה הזה הוא לא אחר מאשר אחיה, רועי פוקס. (אה כן ולאבא שלהם קוראים פוקסי פוקס...)
אני רק אניח את זה כאן:

אה כן, אכן סגרתי מעגל כראוי, הם גרים בדניה ולומדים בריאלי אחוזה. פאק איים גוד.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 28-01-2013 בשעה 14:06.
ישן 28-01-2013, 15:03

היא שם מירי.. היא שם...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "דווקא הסרטון הזה הרבה הרבה..."

אמנם עכשיו אני לא יכול לצפות, אבל אני זוכר שבזמנו שמתי איזה עשרים דקות על לצפות בקליפים מבית היוצר של "הר שלג" וראיתי את הקליפ הזה וראו שם את הילדה מקפצת... מהקרדיטים אפשר להבין ששם המשפחה של בעלי הקליפים הוא "פוקס". אפשר להבין שהבחור הצעיר (שאגב כשראיתי את הקליפ של אחותו, בו הוא מככב עם המשקולות, אמרתי "איזה דביל!" וכאן המקום לבקש סליחה כי הסתבר לי אחר כך שהקליפ מבוסס על איזה להיט דאנס שבקליפ שלו יש באמת איזה אחד עם משקולות) די פופולארי, בדיוק כפי שאפשר להבין שאחותו לא ממש (לשלושת החברות שלה בקליפ יש פרצוף של "ההורים של עדי הבטיחו לנו סיבוב שופינג מטורף אם נשתתף בקליפ של הבת שלהם").

אגב... אמנם אני לא ממש מצוי בהווי של עיר על הכרמל, אבל אם אני מבין נכון ו"דניה" זה ההרצליה פיתוח של הצפונית מחדרה, אז לפי איך שנראים הילדים שם אני בגאווה חוזר לצ'כונה שלי, הולך על הצד כדי לעבור בין הקיר ובין המכוניות שחונות על המדרכה, אומר שלום לאליקו מהירקות וממש גאה שבאתי משם. הקליפים האלה לוזריים.

ומצתרף לדעתך שילדי שמנת זה בעעע. חבל לי עליך שהשירות הצבאי שלך היה חמאה וקליל ולא הייתה לך הזדמנות להתעלל בהם, כמו שעושים ביחידות קרביות

ישן 29-01-2013, 11:07
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "דווקא הסרטון הזה הרבה הרבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
דווקא הסרטון הזה הרבה הרבה פחות מביך משל אחותו, הייתי מסתכנת ואפילו אומרת שהוא די חמוד...

לא הייתי מתפשר על חמוד אבל הוא בהחלט פחות מביך מאחרים. עם זאת נא לא לשלול ילדות בנות 13 שלבושות כאילו מפנטזיה של צ'אקי ומענטזות כאילו הן מצפות שידחפו להן דולרים לחוטיני כ"לא מביך".

אבל העובדה שמידת המבוכה חלשה יחסית בסרטון חושפת לעינינו בעיה חמורה בהרבה שהיא אבן יסוד בכל סרטי הבת מצווש- פולחן האישיות.

את יודעת כמה כסף עולה קליפ כזה? את יודעת כמה עולה לשכור/לתפעל מצלמת רחף, לסגור את אצטדיון קרית אליעזר, לקנות את כל הדגלים והחולצות כדורגל לילדים (שני סטים, אחד מעורבב ואחד זהה לכולם של מכבי חיפה), להרים הפקה כזו וכו' וכו'?

קצת גורם לי לחוש געגועים לילדים החמודים שהיו תורמים את הצ'קים של הבר-מצווה לחיילים בודדים...

עכשיו הילד כולה בן 13 ומודה, ע"פ הסרטונים הוא בהחלט שוער מוצלח. אבל ילד בן 13 שגדל כל החיים כשטוחנים לו במוח שהוא הכי טוב, שמגיע לו הכל למעשה הופך להיות דיקטטור קטן. הוא לא יכול לטעות ומגיע לו הכל. אח"כ הוא לא מתגייס לצבא בגלל שלא מתאימים לו את השירות באופן שיאה לו בהמשך הוא יוצא להפגין בכיכר רבין תחת סיסמאות מזויפות וכותב טורים מתבכיינים על כמה רע פה ובסוף הוא מרים מפלגת שקר כלשהו, מביא 19 מנדטים....ונו, קלטת את הפואנטה...

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 02-01-2013, 23:05
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "פאתטי. אני רואה בסרטון הזה..."

ציטוט:
פאתטי. אני רואה בסרטון הזה חבורה של ערסוואטים, לא ילדים. למה ילדים בימינו לא יכולים לשיר, להתלבש,
לדבר ובקיצור להתנהג כמו...ילדים?

בלי להיכנס לדיון של "מי את שתגידי איך ילד צריך להתנהג", איך את חושבת שהם צריכים להתנהג?

ציטוט:
למה ילדים (בנים) היום חושבים שהם צריכים להיראות כמו הדמויות הערסיות מ"עספור" ולשיר ראפ גרוע?
למה ילדות היום חושבות שהם צריכות להתלבש כמו איזה קוזינות ולשיר כמו ריהאנה?

בגלל שהם רואים "עספור" ושומעים ראפ גרוע. כי החברה הליברלית שלנו הופכת את זה לזמין.

ציטוט:
הנה דוגמא מימינו לאיך ילדון מתוק יכול גם לשיר ולפזז בסגנון מודרני - וגם לא לאבד את הילדות המתוקה שלו:

הילדון הזה מ"בית ספר למוזיקה" מקפיץ לי וריד ליד הגבה הימנית כל פעם שאני רואה אותו. הוא מעצבן אותי מכל ילד אחר ומעלה בי רגשות לא סימפטיים בכלל. השילוב הזה של הילד המושלם (שיער בלונדיני חלק ועיניים כחולות) עם הניזונות המכוונת(!) הזאת על אהבת המבוגרים.. זה כמו החתולי רחוב האלה שעושים "מיאו" כדי שיתנו להם אוכל, רק שלו יש הרבה אוכל והוא רוצה הרבה יותר.
כל פעם עולה בי המחשבה מחדש שילד אחר, שנראה קצת פחות "חמוד" נידון, בגלל המבוגרים, לנקודת פתיחה רעה יותר בחיים.

נערך לאחרונה ע"י hzhz בתאריך 02-01-2013 בשעה 23:07.
ישן 02-01-2013, 23:39
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "[QUOTE]פאתטי. אני רואה בסרטון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
בלי להיכנס לדיון של "מי את שתגידי איך ילד צריך להתנהג", איך את חושבת שהם צריכים להתנהג?
מי אני, אתה שואל (בנימה מתנשאת משהו)? אני מישהי שיש לה זכות להביע דיעה. ולשאלתך "איך את חושבת שילדים צריכים להתנהג", אענה לך:
ובכן, בטח שלא כמו שרואים בסרטון (סטייל הגנגסטה, כי רבאק, הם בני 12-13, אולי?), ובטח ובטח שילדים בגיל הזה, וגם גדולים יותר, לא ממש אמורים להגיד
"מי שמתעסק איתנו - שיתחיל להתפלל" (?!). אני שומעת את המשפט הזה וישר חושבת על הערסים שדוקרים במועדונים...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
בגלל שהם רואים "עספור" ושומעים ראפ גרוע. כי החברה הליברלית שלנו הופכת את זה לזמין.
עם זה אני מסכימה לגמרי, כמובן שזו תולדה של התרבות הכללית.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
הילדון הזה מ"בית ספר למוזיקה" מקפיץ לי וריד ליד הגבה הימנית כל פעם שאני רואה אותו. הוא מעצבן אותי מכל ילד אחר ומעלה בי רגשות לא סימפטיים בכלל. השילוב הזה של הילד המושלם (שיער בלונדיני חלק ועיניים כחולות)... כל פעם עולה בי המחשבה מחדש שילד אחר, שנראה קצת פחות "חמוד" נידון, בגלל המבוגרים, לנקודת פתיחה רעה יותר בחיים.
זכותך לא לאהוב אותו, אבל לגבי דבריך על נקודות פתיחה וכו': בולשיט. חוזליטו ונועם קניאל ממש לא היו בלונדיניים עם עיניים כחולות, אבל אתה יודע מה הם כן היו?
הם היו מוכשרים, עם קול של זמיר, מה שאי אפשר לומר על חבורת הערסים בסרטון של גולני...
ישן 03-01-2013, 00:04
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "[QUOTE=hzhz]בלי להיכנס לדיון..."

הדוגמה שהבאת לא סותרת שום דבר ממה שאמרתי.
בפסקה האחרונה אני ממש לא מדבר על חבורת הילדים בסרטון של גולני.

אני מדבר על שון גיטלמן (אפילו השם הזה מעצבן..). הילד הזה לא בעל קול של זמיר ועל פי היכולת המוזיקלית שלו הוא כלל לא היה צריך להיות בבית ספר למוזיקה, בטח ובטח לא להגיע למקום שהוא הגיע אליו. הוא הגיע לשם, כיכב בפרסומות, וזה כי הוא "חמוד", והוא מנצל את זה טוב מאוד.
מישל כהן לדוגמה הוא התגלמות של יכולת מוזיקלית פנומנלית וצניעות!

אני פשוט מתוסכל ומוציא קיטור על כך שיש ילדים אחרים, מוכשרים יותר משון וחמודים פחות ממנו, שלהם יותר קשה. וזה רק בגללנו, המבוגרים.

ישן 03-01-2013, 09:01

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "הדוגמה שהבאת לא סותרת שום דבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz

אני פשוט מתוסכל ומוציא קיטור על כך שיש ילדים אחרים, מוכשרים יותר משון וחמודים פחות ממנו, שלהם יותר קשה. וזה רק בגללנו, המבוגרים.

סתם שתדע... הבח"ל שלי הייתה לה תקופה שחשבה שללכת עם הילד, ועם החברה שלה והילד שלה, ל"אודישנים" זה משהו טוב. יצא לי להגרר לאיזה 2-3 כאלה כי הם התרחשו ליד העבודה שלי, כשהיה ידוע שזו שעה שאני מסיים (איפושהו ליד מגדלי ת"א). אני חייב לציין שהילדים ה"נבחרים" לכל מיני פרסומות, או כניצבים לכל מיני שטויות אלו ממש לא הילדים הכי חמודים ואשכנזים בסביבה, אלא ילדים שיודעים לעשות מה שאורמים להם ובאופן כללי "לשחק". עד כמה שאני יכולתי לראות אלו היו לרוב ילדים שבאו דווקא לא מהמשפחה הצפונבונית/צהובה.

חוצמזה... S27 סתם ניסתה להביא משהו נחמד - לא באה לייצג איזו אג'נדה גזענית. לא צריך לרדת על כל מי שאוהב להציג דברים כשהם ורודים יותר מדי. מה לעשות ויש אנשים שאוהבים לבבנות ופרצופים של הלו קיטי ליד תמונת המציאות שלהם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר