לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2013, 08:10
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בעסה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "שרשור קיטור (או אשכול הנאחס השבועי)"

השבועיים-שלוש האלה הם אשכרה מריטת עצבים אחת ארוכה... נקווה שלא תהיו צריכים יותר מדי פעמים לעבור כשהכנסיה הרוסית ההיא מצד ימין של האוטו, ושעתיים אחרי זה לנסוע חזרה הביתה כשהכנסיה מצד שמאל... לא כיף להסחב למיון נשים, לראות את כל אלה שנשלחות למאפיה, אבל אותך מחזירים הביתה עם "כשהם יהיו כל X שניות, אז תחזרי". מעניין אם בהדסה גם מציעים את השיטות הקובנציאונליות, או הפחות קונבנציאונליות, לזירוז לידה כמו בליס... תתנחמי בזה שעבור הגבר לרוב התקופה הזאת נשכחת ומה שבא אחרי הוא פיצוי הולם. נשאר רק זכרון עמום, משהו בדומה למה שאתה זוכר מהתקופה שחיכית לפינוי בבקו"ם בימים עברו.

נאחס שלי: לקחתי אתמול יום חופש בשביל כל מיני דברים, ובין השאר בשביל ללכת לכמה סוחרים בשביל לגשש לקראת חזרה לעיסוק של אספנות פריטים מסויימים כתחביב (אחרי העדרות של עשור). גיליתי שאין כלום בשוק, המחירים מחרידים והתבעסתי לאללה. זה אף פעם לא כיף לגלות שמשהו שהיית קונה במחיר סביר, הופך ליקר ללא הכרה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2013, 08:38
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני אוסף ביקורים בדירות סאדו - אתה יכול לעזור?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h] נאחס שלי:..."

וברצינות... אני אוסף מטבעות עתיקות: "יהודיות" ו"מטבעות ניצחון" רומיות. בשוק של היהודיות המצב חרבנה... הז'ידים מארה"ב, צורפת, אנגליה ורוסיה שותים הכל... פתאום הם כולם נהיו סנטימנטליים לרליקיות של עבר יהודי מפואר ... פוי! אני שוקל לכתוב מאמר באנגלית שיגדיר את בר כוכבא, שמעון בר גיורא ויוחנן מגוש חלב כטרוריסטים שהיו בטוח מטיסים איזה ג'מבו לתוך מגדלי התאומים לו היו חיים היום. אם זה ימנע מהם לקנות את המטבעות האלו כמו חטיפים... זה היה שווה! חוצמזה כל צפונבון שלישי מחזיק מגמ"ת באחורה של הריינג'רובר שלו.. .עוד סיבה למה אין מטבעות.

ספר לי על עליית מחיר הקנביס... אולי נעשה איזו קופה. שרוקי יחבר עבורינו "כתב אופציה" על קנביס, או משהו דומה, ונעשה כסף בלי ללכלך תידיים.

ישן 03-01-2013, 21:29
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הכאבים הם לא מהסקוואט, אבל הם..."

הבנתי, יש לך כאבים ולכן אתה לא רוצה לבצע סקוואטים כדי לא להחמיר את המצב. ולכן כתבתי שסקוואט טוב לא פוגע בברכיים.
אתה יכול לחזק את השרירים בתרגילים מבודדים. במקום סקוואט שעובד על הארבע ראשי, ההמסטרינג והישבן, תבצע פשיטה וכפיפת רגליים, עם עליות בספסל רומי. כך תעבוד על אותם השרירים ללא הלחץ של המשקל שיושב על הכתפיים.
ייתכן שגם לג-פרס יעזור לך.

והכי חשוב- תפסיק עם ריצות ארוכות. היה לי הרבה זמן לקרוא וללמוד בשנה האחרונה, הבנתי שריצות ארוכות אינן טבעיות לבני האדם. נועדנו להליכות ארוכות, ולספרינטים קצרים, מבחינה פיזיולוגית וגם היסטורית, כך תמיד התנהל האדם הקדמון. שלא לדבר על כך שצריך לרוץ נכון, קרי על הכריות ולא על העקבים. וכמובן- יחף, אם אפשר.

נערך לאחרונה ע"י shruki בתאריך 03-01-2013 בשעה 21:31.
ישן 08-01-2013, 10:17
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 מחובר עכשיו  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "שרשור קיטור (או אשכול הנאחס השבועי)"

לקח לי 3 שעות היום לעשות מסלול שלוקח לי ביום רגיל 20 דקות.

היה אמור להיות לי מבחן ב9, אז אמרתי לעצמי נצא ב8 כי בטח יהיו פקקים וזה.ב9 קיבלתי סמס שהמבחן נדחה ל11, אפילו לא הייתי ברבע דרך.

הגעתי לכיתה ב10:55 רטוב עד העצם אבל מרוצה שלפחות לא אפסיד 20% מהציון, רק כדי לגלות שלא רק שהמבחן נדחה ליום ראשון אלא גם שלא לוקחים נוכחות כל היום בגלל הסופה.

עכשיו יש לי דרך של בערך 3 שעות חזרה הבייתה.

הכי גרוע זה שהיום בבוקר אמא שלי שאלה אותי עד כמה הכרחי זה שאני אסע היום ללימודים ושאולי עדיף שאשאר היום בבית.אני אמרתי שיש מבחן אז אין לי ברירה....

FML

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:50

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר