לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2013, 11:36
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
מבולבל למה זוגות חייבים לישון באותה מיטה?

אני לא מצליח להבין את המוסכמה החברתית הזו. האם זה נעים לעשות את זה מידי פעם? בהחלט. האם זה נעים לעשות את זה כל הזמן? ממש, ממש, ממש לא!

לאחרונה העזתי לומר למישהי (בעדינות המתבקשת) שלא מתאים לי שנישן ביחד והיא אמרה לי שאין דבר כזה. כאילו, אם אנחנו יוצאים ואחרי זה אנחנו עושים עניינים אצלי/אצלה אנחנו חייבים ללכת לישון ביחד אחרת זה גורם לה להרגיש משהו לא טוב.

בכלל, תמיד כשמכירים מישהי אז אחרי הסקס פתאום מתחילים לישון ביחד כאילו זה הדבר הכי הגיוני בעולם כשבתכלס זה לא נוח. אני לא רוצה להיות מוטרד מהמחשבה שאולי אני אנחר בלילה או שאולי אני ארצה להסתובב וזה יעיר אותה או שאולי סתם יתחשק לי לתקוע נוד מאסיבי בבוקר ולא מתאים לי לעשות את זה מולה

אני דורש לקבל דעות בעניין הזה של שינה משותפת . פרלמנט המוחות, נא להתכנס לדיון!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2013, 20:30
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני התבגרתי בעידן שבו עזרים ויזואליים היו
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "גם את אלה שמפנקים את עצמם..."

1. עשויים נייר ולכן לא אפשריים לשימוש במקלחת

2. עשויים VHS, שבעצמו היה מופעל ע"י מין דיבייס שהיה נקרא VCR והיה מאוד יקר ובטוח לא בר טלטול לחדר האמבטיה

3. מורות להתעמלות, של"ח או אמנות - שכמובן היו בבית כשאתה הייתה במקלחת (לא בבית שלך, לפחות לא מחוץ לחלומות)

4. לעיתים רחוקות הדיבייסים היו הולכי על 2, ולא מורות, אלא שאז:

א. ההורים היו די נחרדים מזה שהן אצלך בבית

ב. הן לא היו טולרנטיות כלפי משחקי "טוב אז אם את לא נותנת _____ לפחות תעזרי לי _____

ג. ממילא כשאתה בן עשרה אין גבול לכמה אתה רוצה, כך שעזר ויזואלי הולך על 2 ממילא לא הייתה מספיקה.

מאידך היית צריך פרטיות ומיקום בחדר שבו, כמו עבור הנשק הצבאי לפי תדרוך לפני יציאה הביתה, יש "2 דלתות" (דלת החדר +דלת המקלחון).

כיום, מאידך, הפורן זמין בכל סלולארי וטאבלט שאפשר לקנות במחיר 3 משמרות כבאסבוי... כך שאולי באמת לא ברור לי מה למקלחת ולסיפוק עצמאי.

ישן 07-01-2013, 09:08

סרטי חצות באר.טה.אל ודראי-צאט היו בעצם סרטי פורנו
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אמנם כשהתחלתי ללחוץ ידיים עם..."

מעידן ה"סרטי פורנו העלילתיים" שנחתכו מהם הקטעים החמים ביותר (אני זוכר שכמה פעמים ראיתי שם סרטי פורנו שהיו מוכרים בגרסאת ה VHS המלאה). לחכות לRTL בשביל פורנו, זה היה כמו לנסוע מירושלים לרחוב שינקין בת"א בשביל לראות דוסים: נכון שיש שם אבל... די דבילי לעשות את כל הנסיעה ההיא ממקום כמו ירושלים.

בכל מקרה את הנעשה אין להשיב, ונזקים שנגרמו לך כבר נגרמו והם לנצח יהיו נחלתך, נחלת בחלת"ך ונחלת הקולגות בפורום.

אגב: פורנו במחשב תמיד הייתה אחת הטכנולוגיות המובילות ביותר שיש - אפילו בשנות השמונים. אם מעבד תמלילים החדיש ביותר בשנת 19XX היה נחשב ל "6 בסולם של 10 מבחינת השכלול" אז בדיוק באותו הזמן מדיית הפורנו החדישה ביותר הייתה ב "8 בסולם של 10 מבחינת השכלול". אין מה לעשות... פורנו זה כמו מלחמות: זה מגעיל, רע והופך המון אנשים לקורבנות, אבל אי אפשר להכחיש שהאנושות עשתה כמה מצעדיה הטכנולוגיים הגדולים ביותר תודות לו. אני חושב שלו לא הייתה תעבורת פורנו באינטרנט עוד היינו חיים במשהו כמו שנת 1998 כיום מבחינת רוחב פס וכו'. זה בדיוק כמו שבלי מלחמת העולם השניה ככל הנראה רק בעוד שנה היה מושק הבואינג 707 הראשון. בקיצר... נראה לי שהנעורים שלך יכלו להיות טובים יותר לו היית פולי אקנולג'דט למלוא הספקטרום של הטכנולוגיה של אותו הזמן (*)

* למרות שלדעתי תור הזהב, שככל הנראה לא ישוב עד שאתם המדענים תפסיקו להתעסק בשטויות כמו בוטוקס וסיליקון ותתחילו להתמקד בתרופות למחלות חשוכות מרפא אחרות, היה טרום 1982/1 - עידן שלא ישוב עוד של סקס חופשי, פניצילין תקופתי, גלולות בערימות ועוד המון דברים מאוד מאוד טובים (גברים מקריחים שנחשבים סקסיים למרות שמגדלים את הרעמה שלהם, beer belly שבולטת בגאווה ממכנסי פעמון, שיער מקורזל לנשים כשו"ס, כרטיסים להופעות רוק ב 12$, טרוריסטים וואנביז שקוראים להם "קרלוס" או "אולבריכט" ולא סוציופטים שקוראים להם "אוסאמה" וכו' וכו').

ישן 07-01-2013, 09:16

ואללה? איך פספסתי את זה?
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הו, חוקי האינטרנט..."

לא זכורים לי דיונים מעמיקים כאלה... כנראה במקרה הייתי עסוק אותו הזמן בדיונים על היתרונות/חסרונות של שיטת המין הטבעי לעומת מין בטוח, ונגזרותיה.

בכל מקרה ה-2 סנט שלי: ברית מילה זה דבר גאוני. מעולם לא שמעתי על בחורה שטענה שהיא מעדיפה את גרסאת ה RAW - אבל שמעתי על לא מעט שעשו לייק ענק לגרסאת ה REMASTERED. ואני לא מדבר רק על הישראליות הפרובינציאליות, אלא על בכלל נשות העולם הגדול. איך אפשר בכלל להשוות? אם נשווה פין גברי לפרי בבוטיק פירות (אני מדבר תל אביבית עכשיו): אם אתה בא לבחור פירות ויש שמה עגבניה כזו שצומחת ממנה פלולה בצורת דבשת של גמל אתם תחשיבו אותה כמשהו שקונים? ממש לא! אף אחד לא מצפה כיום לקנות עגבניה שבאה כמו שאמא טבע עשתה אותה. אנו רוצים עגבניות מעוצבות ויפות. ככה בדיוק עם שאר חלקי הגוף שניתנים לשיפור. ברית זה פשוט מאסט.

ישן 05-01-2013, 11:51
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
נו טופ. זה די ברור שמושגים כמו אינטימיות/אהבה/קרבה/חדר הפיקוד של הבית וכו' לא ישכנועך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "למה זוגות חייבים לישון באותה מיטה?"

אז נתמקד במה שמעניין את צ'אקי: כ-ס-ף!!!

מיטה אחת במקום שתים גם אם שטח העץ לתחתית זהה עדיין חוסכת שתי זוגות רגלים. תוסיף את המזרון ותקבל חיסכון של 30% מעלות המיטות. שווה ערך ללפחות 2500 ש"ח.

שני חדרים לשני בני זוג זה אומר יותר חדרים בדירה וזה אומר יותר דמי שכירות, יותר שעות עבודה כדי לממן זאת וכן הלאה. מה שכבר מביא אותנו לאובדן של כ6000 ש"ח לשנה לצ'אקי ולזוגתו שתחיה.

שני חדרים נפרדים זה גם יותר לנקות. יותר סדינים לכבס, יותר ציפות להחליף ובכלל חיים מורכבים מדי.

שומרי מצוות ישנים כידוע לך במיטות הניתנות להפרדה. זה חוסך בעלויות אבל לא מספק לך פתרון לכל הבעיות שציינת.

צ'אקי - תתחתן כבר!!

ישן 05-01-2013, 12:14
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
פעם אשתי קנתה מזרון של הולנדיה. משהו שאמור להתאים את עצמו לגב שלך ולספק חלומות טובים
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "תשמע, תראה, תבין - לא בא לי..."

זה היה כל כך יקר שהמובילים הביאו לנו מן ואזה כזאת במתנה מרוב שמחה על שקנינו אותו.

המזרון אכן התאים את עצמו במדויק לגב של אשתי אבל היה סיוט מתמשך בעבורי. אחרי 3 ימים של כאבי ראש עברתי ל3 ימים של כאבי צוואר, משם עברתי ליומיים של כאבי גב ומשם עברתי למזרון גומי ישן שהונח על הרצפה ואפשר לי סוף סוף להרדם.

עוד שבוע של מו"מ מטעם אשתי מול החברה עד שהסכימו לקחת את המזרון ולהחזיר את הכסף [פחות דמי הובלה נאים כמובן].

את המזרון הבא שנקנה מחנות משפחתית וצנועה כבר הלכתי לבדוק אישית ולודא שהוא ק-ש-ה ומאז אני והמזרון מסתדרים מצוין. הואזה מהולנדיה אגב נשארה אצלנו.

מוסר השכל - צריך להשקיע הרבה במזרון אבל כדאי שזה יהיה במזרון הנכון.

ישן 06-01-2013, 10:33

למה פסימי?
בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אתה כזה פסימי :("

אני מאמין שחייל שלא מקבל זמן חופש מחובותיו הוא בסופו של דבר לא חייל טוב. או במילים אחרות אני די מתקדם, ליבראל ובעד העצמה נשית.

לדעתי אשה שרואה עצמה כסוג של בידור לגבר 24/7, תישחק מהר מאוד. מסיבה זו נשים שמבחינת הפינוק לגבר שלהן "ישנות בחדר כוננות עם נעליים ומדים", הן נשים שלא יהיו כשירות יותר מדי ללחימה של ממש. רק בחורה שהוחפצה לחלוטין, או בחורה עובדת, זמינה לפנק בהתראה של 5 דקות לאורך שנים (אני לא מדבר על הטירונות של מערכת יחסים, ששמה לגיטימי לעשות את עצמך שאת ראש גדול ופטריוטית).

זה נכון שנשים הן לא גברים: הן תומך לחימה, ולא לוחם - מי שלא מבינה זאת זה גם לא בסדר. לא סתם, הרי, הטבע/אלוהים ברא אותן כך שבין 12-15 אחוז מהזמן שבו הן ערות בתקופת הבגרות שלהן הוא זמן שבו הן מחוץ לכשירות בגין תפקידים הקשורים בתמיכה בגבר, או בהקמת דור המשך. לא סתם גבר יכול, לא משנה איזו חובה הוא מילא, לחזור לפעילות תוך חצי דקה, בעוד שנישם צריכות שעת טיפול על כל שע"מ.

אבל, וזה אבל גדול, זה לא אומר שרק בגלל שמעמדן הוא משני אז הן צריכות להיות כלי שרת לגבר. אפילו לאסירי עולם יש חצי שעה ביום לטייל בשמש. אפילו לפיליפינית יש את שבת-ראשון לצאת ל"הים הסיני" לארוחת ערב. אז למה שלנשים לא יהיה זמן שהוא בהגדרה "אופ דיוטי"? תתקדמי קצת שי שי. אנחנו כבר לא בזמן של סבתא שלנו. העולם התקדם.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 06-01-2013 בשעה 10:36.
ישן 06-01-2013, 10:58

רק אשה על אי בודד היא עורף בטוח
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כשאמרת מוחפצות הנחתי שגם..."

במציאות יש לה חברות, ידידות ואחיות לצרה (ומזה עשור או שניים: גם ידידים הומואיסטים שהם גרועים מנשים מבחינה זו). תרפרף במדיות החברתיות.... אלו הטיפוסיות שתחת תמונה חדשה שמציגה את הגברת בצורה מגוחכת, רושמות "ממי אין עליך - הכי יפה בעולם". תאר לך מה הן יגידו לה על מערכת היחסים על גולני2... "ממי אחת כמוך חייבת מישהו יותר טוב! " ושטויות כאלה. מאחר והיא מוחפצת - היא גם בסוף תקשיב. בקיצור: תתפשר על נשים שיודעות לפעמים לדאוג גם לאינטרסים שלהן. זה כמו בשאר אסד: זה אוייב, אבל זה אוייב שאתה יודע למה לצפות ממנו. האלטרנטיבה גרועה יותר.

ישן 06-01-2013, 11:13
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "רק אשה על אי בודד היא עורף בטוח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
במציאות יש לה חברות, ידידות ואחיות לצרה (ומזה עשור או שניים: גם ידידים הומואיסטים שהם גרועים מנשים מבחינה זו). תרפרף במדיות החברתיות.... אלו הטיפוסיות שתחת תמונה חדשה שמציגה את הגברת בצורה מגוחכת, רושמות "ממי אין עליך - הכי יפה בעולם". תאר לך מה הן יגידו לה על מערכת היחסים על גולני2... "ממי אחת כמוך חייבת מישהו יותר טוב! " ושטויות כאלה. מאחר והיא מוחפצת - היא גם בסוף תקשיב.

אוי חובבן, בהחפצה אמיתית של נשים גם דואגים שהן ישרפו (תשרפנה?) את כל הגשרים מאחוריהן. מערכות יחסים עם אקסים, חברות, ידידים ומשפחה. ככה גם דואגים שאת הזמן הפנוי היא תשקיע בלנקות את הבית ולבשל ולא, רחמנא ליצלן, בפיתוח עצמי.
ציטוט:
בקיצור: תתפשר על נשים שיודעות לפעמים לדאוג גם לאינטרסים שלהן. זה כמו בשאר אסד: זה אוייב, אבל זה אוייב שאתה יודע למה לצפות ממנו. האלטרנטיבה גרועה יותר.

אם החתימה שלי לא הייתה עמוסה לעייפה, הייתי מצרף אליה את הנ"ל...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 06-01-2013, 11:31

אז תגיד שאתה בקטע של גידול, טיפוח ופיתוח מהזרע...
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]במציאות יש לה..."

אתה רוצה להחפיץ אותה - אני דיברתי על מוחפצת כבר מהמדף... אתה מדבר על לזרוע, להשקות ולדאוג שזה יצמח כמו שתאה רוצה... אני מדבר על לקנות את העץ כבר שתיל+ ולעשות לו "הרכבה", כמו שעושים עם תפוזים. אני לא מבין בייצור של מוחפצות - נראה לי שאתה צריך לשאול ערבים איך עושים את זה. אני דיברתי על מוחפצות שכבר באו בילט-אין.

אגב שריפת גשרים וכו' - בחיים ההגמוניה הטובה היא בסטייל האמריקאי , לא בסטייל הרוסי. הרוסי כובש באש, דם ותמרות עשן - אונס, ביזה ורצח בקנה מידה נרחב. אחרי זה הוא שולט על טריטוריה רצוצה שמניבה כלום בריבוע. בסוף הוא גם מפסיק לשלוט ולא מסוגל אפילו לנהל את עצמו. האמריקאי, לעומת זאת, מוריד עליה איזו פצצה אטומית, או "שוק & אוו", ואחרי זה שולט בהגמוניה שמבוססת על שילוב בין כלכלה להפחדה מדודה. אפשרי גם ללמד אותן לאהוב בייסבול וככה לשלוט עוד יותר. בשורה התחתונה ככה ההגמוניה עובדת טוב יותר. הן מקללות אות לפעמים, חצופות יותר, אבל השליטה היא לטווח ארוך ואתה יכול יותר לישון בשקט.

אני כבר הייתי במקומות שבהן הסחבה חזרה מיום עם החברות ואמרה ש"שלי אומרת שאני כל הזמן מזכירה מה אתה אומר, מה אתה רוצה וכל זה והיא חושבת שאני יותר מדי עושה מה שאתה אומר". אתה נותן לה לדבר, ונותן לה ללכת. ברוב רובם של המקרים מי שבסוף הולכת זו "שלי".

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 06-01-2013 בשעה 11:35.
ישן 06-01-2013, 11:47
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אז תגיד שאתה בקטע של גידול, טיפוח ופיתוח מהזרע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
אתה רוצה להחפיץ אותה - אני דיברתי על מוחפצת כבר מהמדף... אתה מדבר על לזרוע, להשקות ולדאוג שזה יצמח כמו שתאה רוצה... אני מדבר על לקנות את העץ כבר שתיל+ ולעשות לו "הרכבה", כמו שעושים עם תפוזים. אני לא מבין בייצור של מוחפצות - נראה לי שאתה צריך לשאול ערבים איך עושים את זה. אני דיברתי על מוחפצות שכבר באו בילט-אין.

לא לא, אני כבר זקן מדי בשביל לגדל. התכוונתי לאחת שמגיעה ככה קומפלט. אתה דיברת על מישהי שעשו עליה חצי עבודה ולכן עוד נשארה עם זיו של עצמאות. במקרה הזה נדרש ליטוש וזה עוד אפשרי בגילי...
ציטוט:
אני כבר הייתי במקומות שבהן הסחבה חזרה מיום עם החברות ואמרה ש"שלי אומרת שאני כל הזמן מזכירה מה אתה אומר, מה אתה רוצה וכל זה והיא חושבת שאני יותר מדי עושה מה שאתה אומר". אתה נותן לה לדבר, ונותן לה ללכת. ברוב רובם של המקרים מי שבסוף הולכת זו "שלי".

רשמתי לפני...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 06-01-2013, 12:00

חבל שרק עכשיו אתה רושם את זה...
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]אתה רוצה..."

חשבתי שמלמדים את זה בבה"ד1 של ה"איך להיות גבר יעיל". יאנג-טפו-מאצ'ו, הפיסלוסוף הסיני בן המאה השניה לפני הספירה סיכם בספרו "אמנות השליטה" בצורה ממצה, שתקפה גם להיום, את הכללים הבסיסיים להצלחה במלחמת ההתשה בנשים. אחד מהם הוא "תיסוג משדה מערכה שבו לאוייב יש עליך מראש עדיפות, ותקוף תמיד בשדות מערכה שבו האוייב נחות או חסר עומק". אם אתה מתעמת מולה כשהיא במצברוח קרבי, מתודלקת מהרוח הגבית שקיבלה מכל ישויות ציר הרשע שממנות טרור (AKA "החברות הרווקות שלה") - אתה או מפסיד, או יוצא עם נצחון פירוס. אתה חייב לזהות מה חסר לאוייב, או איפה הוא רגיש. לנשים אין סבלנות פעילה במערכת ההפעלה. יש להן סבלנות, כאילו, אבל צריך WINRAR כבד מאוד כדי לחלוץ אותה מהתיקיה, הוא עצמו מסובך להפעלה והן פשוט זונחות את השימוש בנשק ב"סבלנות" ובמקום זה בונות על שורת מתקפות פתע מוחצות. אתה חייב לאמץ את נשק הסבלנות נגדן. כאילו... הן יכולות להגיע עמוק כמו שנפולאון היה יכול להתפעל מהיופי של הכיכר האדומה. העניין הוא שהנסיגה משם, אם לא נשברת, היא מסע אימים ארוך של בכי, צער ונקמה ביועצות אחיטופל. אחרי זה לוקח 150 שנה עד שהיא שוב מנסה מהלך כזה. בכלל סבלנות בישראל זה נשק מנצח.

ישן 06-01-2013, 17:04
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "למה זוגות חייבים לישון באותה מיטה?"

התלבטתי הרבה אם להגיב לשאלה ובסוף החלטתי שכן, למרות שכאדם דתי, בד"כ עניינים שבינו לבינה אמורים להישאר ככה, ז"א, בינו לבינה.
כאדם נשוי מעל 15 שנים אני חייב להגיד שאין כמו לישון ליד מישהו שאתה אוהב, ואני לא מדבר רק על "תענוגות הגוף" במובן הכי רדוד שיש, אלא על מילות קוד כמו "חום גוף", הרגשת קרבה, הרגשת מוגנות. ברובד אחר, אולי זה הולך אחורה לתקופה שהיינו ילדים ואהבנו לחבק את הדובי. זה כנראה משהו שהוטבע בנו, שאנחנו זקוקים למגע של חום ואהבה ואין משהו אחר שדומה ללישון עם אותו בן/בת זוג לילה לילה.
מקווה שתרמתי לאשכול.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:15

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר