לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2013, 13:13
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
אשכול הסרטים שלי לשנת 2013

עברתי על IMDB בניסיון לחפש סרטים מתוכננים חדשים, החלטתי פחות או יותר לאלו אני מתכנן ללכת. מקווה שבאמת אזכה לראות את כולם ולכתוב פה ביקורת, כמו באשכול הקודם.

ראשית נתחיל מסרט שיצא למעשה ב-2012, אבל לישראל עדיין לא הגיע- עלובי החיים. כן, תקפצו לי, הטריילר ריגש אותי מאוד. מדובר על עיבוד מוזיקלי עתיר כוכבים לספר הידוע, בכיכובם של יו ג'קמן, ראסל קרואו, אן האת'ווי ובוראט

יחידת גנגסטרים- סיפורם של שוטרים הפועלים מחוץ לחוק על מנת להפיל את מיקי כהן בלוס אנגל'ס של שנות ה-40. שון פן, ראיין גוסלינג ועוד אחרים בסרט שזכה לפרסום בעקבות הדמיון בין סצינה שלו לטבח באורורה (הסצינה נמחקה למיטב הבנתי).

העמדה האחרונה (?)- שוורצנגר חוזר לקולנוע לאחר הופעת האורח בבלתי נשכחים 2. שריף בעיירה קטנה עומד בפני מנהיג של קרטל סמים אכזרי.

עמי ותמי ציידי המכשפות (תרגום שלי, הסרט נקרא הנזל וגרטל).
בדומה לעיבוד של שלגייה והרבה לפני כן- ואן הלסינג, מישהו הפך את הסיפורים הללו לסרטי אקשן. ג'רמי רנר וג'מה ארטרטון כציידי מכשפות.

סרט 43- קומדיה עתירת כוכבים עם טריילר בעל הומור מזעזע, מבלי שיש לו עלילה ברורה. אבל קרקרתי מצחוק במהלך הסצינה עם הצעת הנישואין.

כדור בראש- רוצח שכיר ושוטר משתפים פעולה כנגד פושע שרצח את השותפים של שניהם. סטאלונה כרוצח המזדקן מול ג'ייסון מומואה (קונן הברברי) הצעיר והשרירי לא פחות.

מת לחיות 5 (או איך שיתרגמו אותו)- ברוס וויליס טס לרוסיה לעזור לבנו שהסתבך, ומגלה שבנו הוא סוכן CIA שמנסה לעצור הפצת נשק גרעיני. הטריילר משעשע ועשוי טוב.

כוח המחץ 2- כתבתי עליו באשכול הקודם, הסרט נדחה כדי שיעבדו אותו לתלת מימד. חמדנים...
בסוף הסרט הקודם למדנו על סוכן מושתל של ארגון קוברה בצמרת הממשל, מה שגורם לחיסולה של יחידת הקומנדו כמעט כולה. הפעם הם מנסים להציל את חייהם ולנטרל את האיום.

אובליביון (אבדון/נשייה)- טום קרוז חוזר לסרטי מדע בדיוני. לאחר שכדור הארץ נחרב והאוכלוסיה עזבה, מגיע טום קרוז לסגור פינות, ומגלה שהכוכב לא נטוש כפי שחשב.

איירון מן 3-
לאחר האוונג'רס מגיעים שוב הסרטים האישיים של גיבורי העל, כהכנה לאוונגר'ס 2 ב-2015. איירון מן 3 ות'ור 2 ייצאו השנה, קפטן אמריקה 2 ב-2014.
המנדרין, אויבו המסוכן ביותר של איירון מן, משתף פעולה עם אויבים נוספים כמו פייר פאואר ואלדריץ' קיליאן (מסיפור האקסטרמיס) בעוד סטארק ייעזר בוור- מאשין (דון צ'ידל) ובפפר פוטס. הטריילר מראה סרט פחות קומי מהקודמים, ומעט יותר בוגר. אני מחכה בקוצר רוח.

בדרך לחתונה עוזבים את שקר כלשהו- ההאנגאובר 3. לא ברור לי כיצד שוב החבורה תסתבך, אבל אני בטוח שזה יהיה מוצלח למדי. השניים הקודמים היו מעולים.

מהיר ועצבני 6- הסרט החמישי היה הטוב בכל הסדרה, לטעמי, ואני מחכה מאוד לסרט הזה, במיוחד לאחר סצינת אחרי הכתוביות בקודם. לא ברור לי כיצד זה יתחבר עם מה שקרה ברביעי, אבל אני מחכה. הצוות של הסרט החמישי יחזור בתוספת ג'ינה קראנו, לוחמת MMA וסמל סקס (עבורי).

AFTER EARTH , שב-YNET תורגם לעולם שאחרי. אב ובנו מתרסקים על כדור הארץ הנטוש (מזכיר לכם סרט מהרשימה?) ונאבקים לשרוד בעולם מלא בחיות טרף. הטריילר מראה לא רק אקשן אלא גם דרמה נוגעת ללב. מ. נייט שמאלן מביים, ולמרות הביקורות הרבות שחטף, אני חושב שיש לו פוטנציאל לעשות את הסרט לסרט טוב.

סופרמן איש הפלדה- זאק סניידר (השומרים, 300, שלטעמי היו סרטים מדהימים) תחת פיקוחו של כריסטופר נולאן ינסו לאתחל את הסדרה כפי שנולאן עשה לבאטמן. שוב מתחילים מההתחלה- קאל-אל מתבגר בסמולוויל, מתבגר להבין את ייעודו, ובדרך נלחם באחד האויבים הגדולים שלו ושל משפחתו- גנרל זוד. הנרי קאוויל, ראסל קרואו, איימי אדמס, קווין קוסטנר ואפילו איילת זורר.

זה הסוף- סרט עם שחקנים שמגלמים את עצמם- במהלך מסיבה אצל ג'יימס פרנקו בבית, סוף העולם מגיע כמו שחזו המאיה, לכאורה. אמה ווטסון, פול ראד, גו'נה היל, סת' רוגאן, ג'ייסון סיגל ועוד אחרים מנסים לשרוד מה שנראה כמו אסונות טבע או חייזרים.

מלחמת העולם Z- נכתב על הסרט די הרבה בפורום פנטזיה. בראד פיט מנסה ללחום בזומבים שמציפים את העולם, כשישראל הופכת למעוזם של המגנים.

קיק אס 2. קיק אס והיט גירל ממשיכים ללחום בפשע כשרד מיסט (כריסטופר מינץ פלאס המגוחך) מנסה לנקום את מותו של אביו בסרט הקודם.

RIPD- שילוב בין RIP ושמן של מחלקות משטרה עירוניות- צוות של שוטרים מתים חוקר את מותו של אחד מהם. ראיין ריינולדס, ג'ף ברידג'ס וקווין בייקון.

וולברין- יו ג'קמן כלוגאן/וולברין, שנודד לאחר אירועי הסרט הקודם חסר זיכרון, ומגיע ליפן. שם הוא מתאמן בדרכי הסמוראים ונלחם נגד חלק מאויביו מהקומיקס, כמו הסמוראי הכסוף ווייפר.

300: עלייתה של האימפריה. מבוסס על סיפור אמיתי, בערך. מדובר על פריקוול לסרט הקודם, על קרב בין האימפריה הפרסית לבין היוונים, שמבוסס על מספר קרבות אמיתיים שהתרחשו. בלי כוכבים גדולים, רק זאק סניידר והעיצוב הגרפי המדהים של הסרט הקודם. וכמובן אלימות..

הקבר- סטאלונה כאדריכל בתי סוהר שנכלא בתוך אחת מיצירותיו. יחד עם שוורצנגר ו-50 סנט הוא ינסה לברוח משם. כן, זה נשמע בדיוק כמו נמלטים.

עיר החטאים 2- עלמה ששווה להרוג עבורה (תרגום צולע שלי)- המשך עלילותיה של עיר מושחתת בה הרעים הם טובים והטובים הם רעים. חלק מהדמויות הופיעו בסרט הקודם, שהיה לפני 8 שנים בערך. חבל שחיכו כל כך הרבה זמן, טוב שנזכרו. המשך לאחד הסרטים האהובים עלי.

ת'ור 2- העולם האפל. ת'ור מתמודד עם כוח חזק (מלאקיט', האלף האפל) שגם אודין לא יכול לעצור. הוא נאלץ לשתף פעולה עם לוקי כדי לגייס צבא מהקצה של אסגרד ולהשיב מלחמה נגד מלאקיט' ונגד שותפו, אלגרים החזק (קורס). המשך לסרט הקודם, ועוד חלק בהכנה לקראת האוונגר'ס 2.

ההוביט- ישימון הסמאוג. אין צורך להרחיב על הסרט השני בטרילוגיה של ג'קסון... פרט לכך שאני לא יודע איך אחזיק שנה.

לא מעט סרטים אחרים נראים שווים צפיה, אבל לא בטוח שאלך לראות אותם בקולנוע, בין אם משחקי הרעב (לא ראיתי את 1, אם אוהב אולי אשקול זאת), כמה סרטי אנימציה שנשמעים לא רע (טורבו במיוחד) ועוד כמה. אם אראה- כמובן שאכתוב פה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2013, 11:42
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
כל הכבוד על האשכול המושקע שרוקי. יש לי ולך פחות או יותר אותו טעם.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אשכול הסרטים שלי לשנת 2013"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
עברתי על IMDB בניסיון לחפש סרטים מתוכננים חדשים, החלטתי פחות או יותר לאלו אני מתכנן ללכת. מקווה שבאמת אזכה לראות את כולם ולכתוב פה ביקורת, כמו באשכול הקודם.

ראשית נתחיל מסרט שיצא למעשה ב-2012, אבל לישראל עדיין לא הגיע- עלובי החיים. כן, תקפצו לי, הטריילר ריגש אותי מאוד. מדובר על עיבוד מוזיקלי עתיר כוכבים לספר הידוע, בכיכובם של יו ג'קמן, ראסל קרואו, אן האת'ווי ובוראט

תהנה, אני אישית לא מסוגל לצפות בשירה בציבור בסרט עלילתי

יחידת גנגסטרים- סיפורם של שוטרים הפועלים מחוץ לחוק על מנת להפיל את מיקי כהן בלוס אנגל'ס של שנות ה-40. שון פן, ראיין גוסלינג ועוד אחרים בסרט שזכה לפרסום בעקבות הדמיון בין סצינה שלו לטבח באורורה (הסצינה נמחקה למיטב הבנתי).
עד לפני חודש הייתי רץ לראות, אבל אחרי שחתמתי את העונה השלישית והמדהימה של אמפריית הטיילת, אני פשוט לא חושב שאני אהיה מסוגל להנות מסרט גנסטרים אחר כמו פעם.

העמדה האחרונה (?)- שוורצנגר חוזר לקולנוע לאחר הופעת האורח בבלתי נשכחים 2. שריף בעיירה קטנה עומד בפני מנהיג של קרטל סמים אכזרי.

הולך לראות בקולנוע. עד כה הביקרות מאוד חיוביות ברשת. מעבר לשוורצנגר, כל סרט עם גוני נאקסוול הוא חובה מבחינתי. הבנאדם אדיר.

עמי ותמי ציידי המכשפות (תרגום שלי, הסרט נקרא הנזל וגרטל).
בדומה לעיבוד של שלגייה והרבה לפני כן- ואן הלסינג, מישהו הפך את הסיפורים הללו לסרטי אקשן. ג'רמי רנר וג'מה ארטרטון כציידי מכשפות.

נשמע מאפן לגמריי.

כדור בראש- רוצח שכיר ושוטר משתפים פעולה כנגד פושע שרצח את השותפים של שניהם. סטאלונה כרוצח המזדקן מול ג'ייסון מומואה (קונן הברברי) הצעיר והשרירי לא פחות.
די סטאלון די . אותך מיציתי להבדיל משוורצי.

מת לחיות 5 (או איך שיתרגמו אותו)- ברוס וויליס טס לרוסיה לעזור לבנו שהסתבך, ומגלה שבנו הוא סוכן CIA שמנסה לעצור הפצת נשק גרעיני. הטריילר משעשע ועשוי טוב.

ברוס ויליס! השחקן היחיד אצלי שלא היה סרט שהתאכזבתי ממנו. כל סרט שלו מבחינתי חובה.
גדלתי על מת לחיות עוד שהייתי בחיתולים. אחת הסצנות הכי זכורות לי אי פעם בקולנוע היא ברוס ויליס עם השלט ההוא בהארלם. ברוס וילס הוא כמו יין, רק משתבח. הבנאדם אשכרה נראה טוב יותר חיצונית היום מלפני 20 שנה.

כוח המחץ 2- כתבתי עליו באשכול הקודם, הסרט נדחה כדי שיעבדו אותו לתלת מימד. חמדנים...
בסוף הסרט הקודם למדנו על סוכן מושתל של ארגון קוברה בצמרת הממשל, מה שגורם לחיסולה של יחידת הקומנדו כמעט כולה. הפעם הם מנסים להציל את חייהם ולנטרל את האיום.

השם של הסרט נשמע כזה ילדותי שפשוט הוציא לי את כל החשק ממנו.

אובליביון (אבדון/נשייה)- טום קרוז חוזר לסרטי מדע בדיוני. לאחר שכדור הארץ נחרב והאוכלוסיה עזבה, מגיע טום קרוז לסגור פינות, ומגלה שהכוכב לא נטוש כפי שחשב.

חובה חובה חובה. ראיתי את הטריילר וזה נראה מרשים. חוץ מזה, אני יושע שאני במיעוט אבל, אני ממש אוהב את המשחק של טום רוז. בג'יק ריצ'ר הוא פשוט היה אדיר. שחקן מצוין שעושים לו עוול.

איירון מן 3-
לאחר האוונג'רס מגיעים שוב הסרטים האישיים של גיבורי העל, כהכנה לאוונגר'ס 2 ב-2015. איירון מן 3 ות'ור 2 ייצאו השנה, קפטן אמריקה 2 ב-2014.
המנדרין, אויבו המסוכן ביותר של איירון מן, משתף פעולה עם אויבים נוספים כמו פייר פאואר ואלדריץ' קיליאן (מסיפור האקסטרמיס) בעוד סטארק ייעזר בוור- מאשין (דון צ'ידל) ובפפר פוטס. הטריילר מראה סרט פחות קומי מהקודמים, ומעט יותר בוגר. אני מחכה בקוצר רוח.

סרט חובה גם כן.

בדרך לחתונה עוזבים את שקר כלשהו- ההאנגאובר 3. לא ברור לי כיצד שוב החבורה תסתבך, אבל אני בטוח שזה יהיה מוצלח למדי. השניים הקודמים היו מעולים.

כמה כיף לצאת איתם לעוד סיבוב קורע בקולנוע. אראה בהחלט.

מהיר ועצבני 6- הסרט החמישי היה הטוב בכל הסדרה, לטעמי, ואני מחכה מאוד לסרט הזה, במיוחד לאחר סצינת אחרי הכתוביות בקודם. לא ברור לי כיצד זה יתחבר עם מה שקרה ברביעי, אבל אני מחכה. הצוות של הסרט החמישי יחזור בתוספת ג'ינה קראנו, לוחמת MMA וסמל סקס (עבורי).

החמישי היה מעולה אבל חלאס! כמה אפשר לטחון את הסדרה הזו? אוותר.

AFTER EARTH , שב-YNET תורגם לעולם שאחרי. אב ובנו מתרסקים על כדור הארץ הנטוש (מזכיר לכם סרט מהרשימה?) ונאבקים לשרוד בעולם מלא בחיות טרף. הטריילר מראה לא רק אקשן אלא גם דרמה נוגעת ללב. מ. נייט שמאלן מביים, ולמרות הביקורות הרבות שחטף, אני חושב שיש לו פוטנציאל לעשות את הסרט לסרט טוב.

לא יודע הטריילר לא עשה לי את זה.

סופרמן איש הפלדה- זאק סניידר (השומרים, 300, שלטעמי היו סרטים מדהימים) תחת פיקוחו של כריסטופר נולאן ינסו לאתחל את הסדרה כפי שנולאן עשה לבאטמן. שוב מתחילים מההתחלה- קאל-אל מתבגר בסמולוויל, מתבגר להבין את ייעודו, ובדרך נלחם באחד האויבים הגדולים שלו ושל משפחתו- גנרל זוד. הנרי קאוויל, ראסל קרואו, איימי אדמס, קווין קוסטנר ואפילו איילת זורר.

למרות שסופרמן אף פעם לא התלהבתי גם בתור ילד, הטריילר עושה רושם ממ שטוב. והשילוב של סניידר ונולאן בהחלט ימכור כרטיסים.

זה הסוף- סרט עם שחקנים שמגלמים את עצמם- במהלך מסיבה אצל ג'יימס פרנקו בבית, סוף העולם מגיע כמו שחזו המאיה, לכאורה. אמה ווטסון, פול ראד, גו'נה היל, סת' רוגאן, ג'ייסון סיגל ועוד אחרים מנסים לשרוד מה שנראה כמו אסונות טבע או חייזרים.

מלחמת העולם Z- נכתב על הסרט די הרבה בפורום פנטזיה. בראד פיט מנסה ללחום בזומבים שמציפים את העולם, כשישראל הופכת למעוזם של המגנים.

מצד אחד הטריילר גרוע אך מצד שני, בראד פיט בדרך כלל לא מפשל בבחירת סרטיו.

קיק אס 2. קיק אס והיט גירל ממשיכים ללחום בפשע כשרד מיסט (כריסטופר מינץ פלאס המגוחך) מנסה לנקום את מותו של אביו בסרט הקודם.

הראשון היה נראה מטופש וזה כנראה ימשיך באותו כיוון.

וולברין- יו ג'קמן כלוגאן/וולברין, שנודד לאחר אירועי הסרט הקודם חסר זיכרון, ומגיע ליפן. שם הוא מתאמן בדרכי הסמוראים ונלחם נגד חלק מאויביו מהקומיקס, כמו הסמוראי הכסוף ווייפר.
עוד אקסמן .. מיצינו לא?

300: עלייתה של האימפריה. מבוסס על סיפור אמיתי, בערך. מדובר על פריקוול לסרט הקודם, על קרב בין האימפריה הפרסית לבין היוונים, שמבוסס על מספר קרבות אמיתיים שהתרחשו. בלי כוכבים גדולים, רק זאק סניידר והעיצוב הגרפי המדהים של הסרט הקודם. וכמובן אלימות..
נשמע מעניין.

הקבר- סטאלונה כאדריכל בתי סוהר שנכלא בתוך אחת מיצירותיו. יחד עם שוורצנגר ו-50 סנט הוא ינסה לברוח משם. כן, זה נשמע בדיוק כמו נמלטים.
די די כבר עם סרטי נמלטים. אני רואה את הסדרה המעולה נעולים בנשיונל וזה מספיק לי.

ההוביט- ישימון הסמאוג. אין צורך להרחיב על הסרט השני בטרילוגיה של ג'קסון... פרט לכך שאני לא יודע איך אחזיק שנה.
אלך לראות למרות שהראשון לא הלהיב אותי במיוחד.

לא מעט סרטים אחרים נראים שווים צפיה, אבל לא בטוח שאלך לראות אותם בקולנוע, בין אם משחקי הרעב (לא ראיתי את 1, אם אוהב אולי אשקול זאת), כמה סרטי אנימציה שנשמעים לא רע (טורבו במיוחד) ועוד כמה. אם אראה- כמובן שאכתוב פה.
ישן 18-01-2013, 01:12

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אשכול הסרטים שלי לשנת 2013"

טוב, הסרט הראשון שראיתי השנה משום מה לא מוזכר פה (כנראה מכיוון שיצא כבר בדצמבר). ואגב- הסתבר לי שעלובי החיים יגיע רק בפברואר, לא ברור למה.

אז ג'אנגו חסר מעצורים. במילה אחת- ארוך. בשתיים- ארוך מדי.

זהירות - ספויילר!

המלצה סופית- אל תלכו לראות בקולנוע. חכו ל-DVD ותריצו את הסצינות באמצע.

ישן 18-01-2013, 09:12
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "טוב, הסרט הראשון שראיתי השנה..."

אני חולק על אדוני. הסרט awesome.

זהירות - ספויילר!
ישן 21-01-2013, 18:30
צלמית המשתמש של Xdeal
  Xdeal Xdeal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.12
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "טוב, הסרט הראשון שראיתי השנה..."

צפיתי בסרט, הפעם בקולנוע ועם תרגום ברור ועכשיו אני הבנתי לגמרי את הסרט. ולמעשה המערכה הזאת באמצע, שאותה אתה מכנה משעמם, לפי דעתי זה מכיוון שלא הבנת אותה.

ספוילרים בהמשך.

הסרט מחולק לשלושה חלקים, הראשון- בו שולץ משחרר את ג'נגו ורואים אותו הופך מעבד לצייד ראשים. השני - מהרגע שבו פוגשים את דיקפריו עד מותו, המסע לשחרור ברוהמילדה. והחלק השלישי - ג'אנגו בתפקיד רמבו.

כמו ששולץ אומר לג'נגו בתחילת הסרט, כשהוא מלבד אותו את מקצוע ציד הראשים. יש "דמות" שהוא אמור לשחק, דמות שהוא אמור לשמור עליה עד שהוא ישיג את האיש שהוא מחפש. אבל במהלך המערכה השנייה של הסרט. שולץ שובר אותה – לעומת ג'נגו ששומר אותה לכל אורך הדרך, הסיבה לכך היא שהוא רגיל לראות דברים כאלה כעבד. בסצינה של מונולוג הגולגולת, תסתכלו על שולץ, ברגע שבו דיקפריו מטיח את הפטיש על השולחן, הוא פשוט מבועת.

הם מחליפים מקומות, ג'נגו הוא הבחור הרציונלי כששולץ בעצם מאבד את זה. במובן מסויים, שחרורו של ג'נגו וצפייה בעבדות בפעולה מביאה את שולץ לבלבול ולאיבוד הדמות,

כל הקטע במערכה 2 , זה ששולץ לומד על העבדות ובסופו של דבר הוא מגיע לנקודה בה הוא לא יכול יותר לשבת בשקט לנוכח המראות. ג'נגו לעומת זאת, כבר משוחרר, הוא יודע מה הוא צריך לעשות והוא עושה את זה, הוא לא זקוק יותר לשולץ, ולכן הוא מת.
ישן 22-01-2013, 13:19
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מצטער, זה נראה כמו המורים..."

התרגיל היה מבריק עד שהוא התפוצץ להם בפרצוף. אם הם מראש היו מבקשים לקנות את הבחורה אז קנדי היה מתעקש לדעת איך הם מכירים אותה ולמה הם רוצים אותה ואם הוא היה מגלה שהיא אשתו של ג'אנגו המחיר היה קופץ לשמיים. לשולץ לא הייתה שום כוונה או רצון לשלם סכום גבוה עד שהעניין התפוצץ. הרי כל הרעיון היה לגרום לקנדי להאמין ששולץ יקנה מתאבק בסכום מופרז אחרי שהעו"ד (שלא קיים) של שולץ יעבור על הפרטים ובינתיים, על הדרך, שולץ היה קונה את ברומהילדה ומשיג את מסמכי השחרור שלה בזול מבלי שיש לו כוונה לחזור כדי לקנות את המתאבק.

שולץ היה גיבור! אתה מחלל את זכרו בזה שאתה מפקפק במידת האינטליגנציה של התוכנית שלו
ישן 25-01-2013, 00:07

עומד אחרון:
ככתוב מעלה, אסיר אלים, ראש קרטל, בורח מה-FBI, ובמנוסתו למקסיקו הוא ואנשיו עוברים דרך עיירה קטנה ליד הגבול. בעיירה שריף מזדקן עם 3 סגנים, בהם לואיז גוזמן האלוהי. מן הסתם- התנגשות.
אז מה היה לנו? הרבה בדיחות זקנים על שוורצנגר, מאת אחרים או עצמו, אקשן טוב למדי, ג'וני נוקסוויל קורע מצחוק, כמו בכל הסרטים בהם הוא משתתף (הוא דווקא שחקן לא רע כשהוא משחק את הדביל) ועוד פעם לואיז גוזמן. הסצינה עם אקדח הזיקוקים שלאחריה הזקנה בחנות היא הסצינה הכי טובה בסרט.
פורסט וויטקר מופיע גם בתוך הסוכן האחראי, אבל כמעט לא נמצא שם, ולא נותן איכות מיוחדת לסרט.

סרט מומלץ, מאוד אהבתי.

עוד סרט שראיתי היום ושכחתי לציין פה באשכול- האביר האפל חוזר, חלק 2, יצא ממש עכשיו. המשך לפרק הקודם, שיחד עם הנוכחי מהווים עיבוד לקומיקס המפורסם של פרנק מילר. לא אספר מה קורה בעלילה, כי קודם כל אתם צריכים לראות את הראשון כדי להבין, אבל השני מעולה, לא פחות ואולי יותר מהראשון. אלימות כמו שלא ראיתם בקומיקס מצויר (חוץ מזה של פרנק מילר) באטמן קודר ואלים כמו שמעולם לא הוצג, לא בסרטים ולא בגרסאות המצויירות. ואפילו הופעת אורח של סופרמן. ממליץ בחום, במיוחד למי שאוהב עיבודי קומיקס. הסרט מצויר, אם לא הובן למעלה.

ישן 31-01-2013, 21:54

כדור בראש- ביקורת.
רוצח שכיר מזדקן מגלה שבמקום לקבל את הכסף לאחר ביצוע ג'וב הוא נכנס לאמבוש והשותף שלו נהרג. הוא נעזר בבלש משטרה שמחפש את מי שהרג את השותף שלו, ויחד הם מטפסים במעלה הסולם.

ראשית- הכימיה בין סטאלון לבין סונג קאנג (מסדרת סרטי מהיר ועצבני) מעולה. הרוצח המזדקן, הקשוח והציני, מול השוטר שנלחץ בכל פעם שנדמה שהם עומדים לעבור על החוק (סצינת החקירה המשותפת, למשל). פנינה למבינים בלבד- סטאלון מכנה אותו בכל מיני כינויים לאסייתיים, כמו סמוראי, קונפוציוס, ושני החביבים עלי- קייטו ואודג'וב (שנדמה לי שאני היחיד באולם שהבין את הבדיחה וצחק).
כל השאר- אפקטים, אלימות, ציצים- לא חסר.
הנבלים- כריסטיאן סלייטר בהופעה קצרצרה שלא משאירה חותם, אבל ג'ייסון מומואה בתור האויב המשותף נותן עבודה לא רעה, הקרב בסוף מרשים למדי.

נקודה רעה- חולשה בתסריט. הכל התנהל כצפוי מסרט אקשן, עד לסצינה בתחנת הכוח, שם פתאום המניעים הסתבכו, ולא היה ברור מדוע כל דמות עושה מה שהיא עושה.

סך הכל- סרט טוב לסגור שבוע מסריח וארוך.

ישן 01-02-2013, 13:06

יחידת גנגסטרים.
נתחיל מהסוף- סרט מעולה. באמת. מצליח להעביר את האווירה של התקופה ההיא, ברנשים וחתיכות, מאפיונרים עם טומי גאן, נשים פתייניות ושחיתות בכל מקום.

מיקי כהן (שון פן המעולה) שולט בלוס אנג'לס ביד רמה. לאור קשריו בכל הדרגים, המשטרה לא יכולה לגעת בו. ראש העיר מגייס שוטר ישר בעל רקע בלוחמת גרילה ממלה"ע 2 ומורה לו לצאת ולחסל את הארגון של כהן. השוטר מגייס איתו עוד כמה שוטרים, במה שנראה קצת כמו "הבלתי משוחדים", כולל היספני בתור האיטלקי שאף אחד לא רצה לעבוד איתו (אנדי גרסיה בסרט ההוא).

נקודה טובה לא רק לצוות השוטרים (כולל הופעה טובה של רוברט פאטריק, שקצת הידרדר מאז שליחות קטלנית 2), אלא גם לאמה סטון בתור חברתו של מיקי כהן. אם קטלתי אותה בספיידרמן כי בתור בת 17 היה לה קול של גרושה בת 40, תפקיד נערת הזוהר הפתיינית והקול המעושן הולם אותה במדויק.

בקיצור- לכו לראות.

ישן 07-02-2013, 23:57

עלובי החיים.
כן, תקפצו לי, הלכתי למחזמר. והאמת? היה שווה את זה.
אז נכון, הערסים שישבו ליד המעבר ואמרו לכל אחד "גבר, את הפופקורן לפה" וצחקו לא ממש הבינו למה אני שואל אותם האם הם בטוחים שהם בסרט הנכון. לא משנה. אולי הם חשבו שזה סרט חדש של בוראט.

אתחיל מלפני ההתחלה- הדבר היחיד שגרם לי ללכת לראות את הסרט זה הטריילר. אן האת'ווי קצות שיער ומוזנחת שרה את השיר הטוב ביותר בכל הפסקול (מגוחך לקרוא לזה פסקול, היו בערך 5 משפטים שאינם שירים בכל הסרט). וחיכיתי לקטע הזה, שלצערי הגיע מוקדם למדי. לא משנה. אמנם קראתי שהאת'ווי היא בכלל זמרת במקור, אבל לא ידעתי שהביצוע שלה יהיה כזה. התרשמתי לטובה, מאוד.

ביקורת על העלילה לא תהיה פה, בסופו של דבר העלילה די ידועה, נותר להתמקד בשחקנים בעיקר, וקצת בסרט.
השחקנים כולם שרים בקולם האמיתי. מפתיע לגלות שיו ג'קמן דווקא שר לא רע (לא מקצועי, אבל לא רע) ועוד יותר מפתיע לגלות את ראסל קרואו כבעל קול מתאים במיוחד למחזות זמר. לולא הכרתי אותו, לא הייתי מנחש שאותו זמר הוא גם שחקן של סרטים גבריים למדי. המשחק שלו כשוטר האכזר אך הישר היה מעולה, כמו גם המשחק של ג'קמן כאסיר ששונא את העולם אך מגיע להכרה לקראת סוף הסרט, בעקבות מפגש מטלטל בתחילת הסרט שגרם לו להתחיל בתהליך.

נקודה בינונית- סשה ברון כהן. הוא בהחלט סיפק את הקטעים הקומיים, איני יודע האם זה היה כך במקור או שזה עיבוד של הבמאי, אבל היה נחמד לצחוק מעט בתוך סרט מאוד טרגי ומאוד קודר (ברובו המכריע). עם זאת, אולי כי המניירות שלו מעט מוכרות, היה לי הרושם שהשחקן קצת לא מתאים לשחק את הנוכל.

מעט נקודות רעות למי שבחר את אמנדה סייפריד- היא שרה יפה מאוד, אבל העיניים שלה, אוי העיניים שלה מפחידות. גם של האת'ווי היו קצת גדולות מדי, אבל זה יותר מכיוון שהיא רזתה לצורך הסרט.
הבחור שמשחק את מאריוס (אין לי כוח לגגל)- שר מעט מאולץ מדי, אם כי משחקו כסטודנט עשיר שמנסה לשחק במהפכנים היה אמין ביותר, הוא הצליח להדגיש את הלהט בעיני הדמות בצורה מופתית.
וכמובן- אורך הסרט והעובדה שראיתי אותו מאוחר, לאחר יום ארוך ושבוע ארוך עוד יותר. עשו לעצמכם טובה, תבואו רעננים לסרט. אבל תלכו אליו.

נערך לאחרונה ע"י shruki בתאריך 07-02-2013 בשעה 23:59.
ישן 14-02-2013, 22:32

אז כן, צ'אקי השיג אותי. לא נורא, זה לא בושה להפסיד לצ'אקי, הוא היה הקינג של הסינמה סיטי בארץ.
חזרתי ממת לחיות 5. בקיצור-הרבה אקשן, מעט סרט.
לא שאת אלו של סטאלון ושוורצנגר עליהם כתבתי למעלה חיבבתי יותר, אלא שהגעתי אליהם עם מעט פחות ציפיות. סרטים חביבים, עלילה לא מדהימה, בדיחות על כך שהם מבוגרים. וויליס היה אמור לעשו את אותו הדבר, אבל בתקציב שגבוה פי שניים ושלושה, ציפיתי ליותר מסתם מרדף אחד ארוך (ומעולה!) בתחילת הסרט והרבה פיצוצים בהמשך.

סדרת מת לחיות הצטיינה בגיבור קלאסי שהוא אנטי גיבור- שותה, גרוש, רב עם האישה, שוטר שלא נמצא בבית וילדיו מתנכרים לו. וויליס התאים במיוחד בגלל הפרצוף המוכר שלו- מביט תמידית בשמש ואינו מרוצה. גם הציניות והסרקזם של ג'ון מקליין התפתחו עם וויליס בכל הסרטים. אז כמובן שלקהל נותנים את מה שהוא רוצה. אבל הפעם זה לא יצא טוב. במהלך כל תחילת הסרט, עד למפגש באולם הנשפים, וויליס כמו מתאמץ להצחיק, ולזרוק שורות מחץ לא ממש קשורות. וכן, היו גם בדיחות על זה שהוא זקן. כאילו כל יוצאי הבלתי נשכחים ממשיכים את הבדיחה בסוף הסרט השני.

לסיכום- כיף לראות אם לא מצפים ליותר מדי.

ישן 22-02-2013, 13:44

קוטלי המכשפות, השם הדי לא מוצלח להנזל וגרטל, ציידי המכשפות.
עמי ותמי מושארים באמצע הלילה ביער על ידי אביהם, משוטטים ומוצאים את בית הממתקים. לאחר חיסול המכשפה (תקפצו לי, זה לא ספוילר, כולם יודעים שהם חיסלו מכשפה שם) הם הופכים להיות צייד מכשפות מקצועיים, ומגיעים לעיירה מוכת חטיפות ילדים על ידי מכשפות כדי למצוא את הילדים ולחסל את המכשפות באזור.

אז מה היה לנו? ג'רמי רנר עושה שוב הוקאיי- לוחם ללא חת, אומן בקשת. נו שוין, הוא סך הכל לא שחקן רע.
ג'מה ארטרטון כאחותו- סקסית במכנסי עור, קצת ערסית מהסוג האנגלי- נגיחות, הרבה FUCK ו-SHIT (בחייאת רבאק, אני עוד יכול לקבל מיניגאן ורובי קשת אוטומטיים, אבל ממתי בני עיירה במאה ה-17-18 משתמשים במילים הללו?). סה,כ בחירה לא רעה.

פמקה ינסן כמכשפה הרעה הבכירה- ליהוק מוצלח. מי שזוכר אותו כפסיכית מגולדן איי לא יתאכזב. היא התבגרה יפה לסוג מוצלח במיוחד של מילף.

שחקנית פינית אנונימית בשם פילהה וייטלה בתור מינה, בת העיירה שמתאהבת בעמי. היא מדהימה, הסצינה במעיין היתה שווה את כל הסרט (אם אתם מבינים למה אני מתכוון).

ומה לגבי הסרט עצמו? חיקוי אחד לאחד של ואן הלסינג. צייד מכשפות/ערפדים, עוזר די חנון שרוצה להצטרף,

וכמובן-

זהירות - ספויילר!

אגב- לא ללכת לראות בתלת מימד. הסרט היה יחסית חשוך בדו מימד, מי שיילך לראות בתלת מימד יראה אפילו יותר חשוך.

סה"כ- תחכו לבלו ריי.

ישן 08-03-2013, 00:08

חזרת מאוז הגדול והמופלא. לא חשבתי שאלך לסרט, אבל השכנעתי מהטריילר.
ראשית אומר- מי שחשב שהנופים באוואטר היו עוצרי נשימה, צריך לראות את הסרט הזה כדי להבין מה זה באמת נוף עוצר נשימה. באמת, שווה כל דולר שהושקע- והושקעו 200 מיליון כאלו.

ג'יימס פרנקו הוא אוסקר ,אוז", קוסם ירידים נכלולי ואגואיסט שהוריקן קנזסי מעיף אותו לארץ עוץ. שם חושבים אותו בטעות לקוסם הגדול מהנבואה, שהגיע להציל את עוץ מהמכשפה הרעה. אוז, שהוא כמובן נוכל עם לב זהב, יוצא למשימה ואז הכל מסתבך.

פרנקו פשוט הולם את התפקיד- יש לו את הלוק של הנוכל עם הזיק של טוב הלב בעיניים. הוא מעט זחוח, מעט אדיש, חמדן, אגואיסט וכך הלאה. אבל אל תדאגו לו.

זאק בראף (ג'יי.די מהסדרה האהובה סקראבס) בתור חברו ליריד וגם מדבב את אחת הדמויות בעוץ. הגיע הזמן שהוא יחזור לעניינים, הוא שחקן מעולה לטעמי.

3 מכשפות יפהפיות- רייצ'ל וויז, מישל וויליאמס, מילה קוניס. כל אחת ממתק לעין, והן גם שחקניות טובות.
הסרט עצמו מלא בהומור משעשע, פרצי צחוק אדירים נשמעו בקהל לא פעם. הויזואליות מדהימה, העלילה חביבה אם כי מעט צפויה ולא מפתיעה. בסך הכל שווה לראות את הסרט. ואתם יודעים מה- אמנם לא ראיתי בתלת מימד, אבל הסרט היה בהיר ברובו, כך שמי שיראה בתלת מימד עשוי ליהנות אף יותר.

ישן 22-03-2013, 18:29

שני סרטים שלא היו באשכול המקורי-

1. המטרה: הבית הלבן. סוכן בשירות החשאי שהודח מתפקידו לאחר שכשל ואיבד את הגברת הראשונה מוצא את עצמו כיחיד שיכול לעצור מתקפת טרור קוריאנית על הבית הלבן. ג'רארד באטלר כסוכן, אהרון אקהרט כנשיא, מורגן פרימן כדובר הבית, שהופך להיות נשיא בפועל לאור ההתקפה.
אז מה היה לנו? גירסה מתוקצבת יותר של מצור ימי. ולמה? ספוילר.

זהירות - ספויילר!

למרות ההעתקה הבוטה, זה סרט שהאקשן לא נגמר בו, וזה אקשן טוב, אפקטים טובים, קרבות טובים, אין מילה רעה על זה. בהחלט סרט אקשן טוב.

2. ג'ק צייד הענקים. עיבוד חדש לאגדה, בה ג'ק שותל בטעות את השיח שמגיע לשמיים וגורם למפגש עם הענקים. רק שפה מדובר על מלחמה עתיקת יומין בינם לבין בני האדם.
זהו סרט מושקע במיוחד, עם תקציב ענק, בסדר הגודל של אוז הגדול והמופלא, מעל 200 מיליון דולר. כתוצאה מכך לא חסכו בגרפיקה. אבל אולי קצת חסכו בסרט. זה לא סרט רע, ממש לא, אבל הוא בנוי לא טוב, אם אתה לא מסתכל בשעון לא ברור לך האם זה כבר הסוף או לא, כי פתאום יש סצינה חדשה ועוד משהו משתנה. השחקנים לא רעים, בדומה לשר הטבעות גם פה כולם בריטים. הענקים יותר מגוחכים מאשר מאיימים, אולי כי רצו שהסרט יפנה לילדים (ומילה רעה לילדים שישבו איתי בקולנוע- תלמדו לסתום את הפה...).
זה סרט לקחת את האח הקטן וחובב הסרטים, לא יותר מזה.

ישן 28-03-2013, 16:17

כוח המחץ 2-
הסרט נקרא בעברית ג'י איי ג'ו: סוגרים חשבון, אולי המפיצים פחדו שהשם הילדותי מעט ירתיע צופים.
אז מה היה לנו שם? ארגון קוברה הצליח להסתנן לבית הלבן בסוף הסרט הקודם, וכך למרות שלכאורה הארגון חוסל, הרי שלא כך הדבר. הנשיא המזויף מורה על חיסול היחידה, ורק מתי מעט נותרים. הם יוצרים קשר עם גנרל מורטון, מקים היחידה (ברוס וויליס) ומנסים לסכל את המזימה של קוברה.

הסרט- מטומטם. אין מילה אחרת. באמת שהרגשתי תאי מוח נמסים. כנראה שמתאים לראות אותו כשממש חם, עם גלידה, או אחרי כמה בירות קרות. הרגשתי ממש נבוך מחלק מהסצינות.
אבל אם נתעלם מזה- יש שם לא מעט אקשן. קרבות פנים אל פנים, יריות, פיצויצם, וסצינה בהחלט מדהימה, שלא זכור לי שראיתי מרשימה כל כך- הסצינה עם לונדון לקראת הסוף. תגלו לבד.
משהו שהפריע לי- לא מעט מהשחקנים הקודמים פשוט התאיידו. או שהוחלף השחקן, או שהדמות פשוט נעלמה ללא הסבר. זה היה קצת מוזר. ובניגוד לסרט הקודם, פה יש כוכב אקשן מוכר, דה רוק, שקצת גונב את אור הזרקורים אליו. זה לא דבר רע דווקא, מדובר בשחקן טוב, רק שבסרט הקודם זה לא היה כך, וזה די התאים לי.

והיי, מזכירים את ישראל! וכמובן שכל הקהל לחש בתדהמה כשהוזכרה המדינה ונראה הדגל. פרובינציאליים שכמונו.

לסיכום- ממש אין צורך ללכת לראות בקולנוע, ניתן לחכות לבלו ריי (בכל זאת, שווה לראות ב-FHD).

ישן 30-04-2013, 20:30

הבטחתי ולכן אקיים.
הטריילר של איירון מן 3 שיקר- הסרט ממש לא יותר בוגר מקודמיו, ולא יותר אפל. עדיין אותה שנינות מקסימה, אותה עוקצנות, אותם פאנצ' ליינס, אותם אפקטים ואותו הכל. הסרט מסלף לחלוטין את עלילת האקסטרמיס האמיתית, הנבלים פייר פאואר וקולדבלאד לא באמת עצמם, קיליאן מקבל יותר נפח מהסיפור והמנדרין מזהיר 2 בחורות שלא להיכנס אחריו לשירותים.. כן, זה מגוחך כמו שזה נשמע.
והחרדות של טוני סטארק לא הופכות את הסרט לאפל, סתם לנמרח. קיבלנו שעתוק של איירון מן 1-2, שזה לא רע לכשעצמו אבל קיוויתי ליותר מזה. לא היה שווה ללכת לראות באמצע השבוע במיוחד, יכולתי לחכות לסוף השבוע.

ישן 07-06-2013, 21:39

אוקי, הצלחתי לדחוס 4 סרטים מאתמול בערב ועד היום. שלא תגידו שאני לא אוהב אותכם (למרות שההשקעה של אלפי שקלים בכל הכרטיסים שאני קונה לעשרות הסרטים עליהם דיווחתי לכם לא העניקה לי צל"ש וצ'אקי הנוכל כן קיבל).

מהיר ועצבני 6-
סרט קיץ מושלם. נכון, הוא יצא במאי, אבל מילא. סוג של שכפול של 5, אבל עכשיו הובס והכנופיה משתפים פעולה נגד נבל די אנמי, אבל לאף אחד לא אכפת ממנו. העיקר לראות את החבורה שוב נוהגת, מפוצצת והורסת דברים ומכוניות. טייריס גיבסון מצחיק מתמיד, דה רוק משעשע וקשוח בו זמנית, ורק דיזל נראה שמן ובטלן. חבל.
אבל רגע השיא של הסרט הוא בסצינה לאחר הכתוביות, שמתקשרת לסרט קודם בסדרה ופותחת פתח לסרט השביעי והאחרון.

ההאנגאובר 3- גרוע ביותר. הצחוקייה מהסרטים הקודמים נעלמה, אין האנגאובר בסרט, הקטע של צ'או ושל אלן מיצה את עצמו, והסרט היה די משעמם. סצינת אחרי הכתוביות היתה איכשהו סבירה אבל לא הספיקה לכסות על הכישלון של הסרט. להתרחק כמו מאש.

העולם שאחרי- הסרט נראה כמו הכישלון הגדול של הקיץ, והביקורות קוטלות, משום מה כולם החליטו שהסרט מעודד סיינטולוגיה (סמית' נאשם בעידודה למרות שלא הודה בזה מעולם). אני חושב שזה סרט טוב, טוב משצפיתי, זה לא סתם סרט על חללית שהתרסקה על כדור הארץ, זה סרט על בן שמנסה להתקרב לאביו שלא יודע איך לאכול אותו, זה סרט על מסע התבגרות של ילד שנאלץ לעמוד לבדו מול הטבע. ילד שמנסה לא לאכזב את אביו, אותו הוא לא מצליח לרצות. זה באמת סרט טוב.

סטאר טרק- האויב בתוכנו. משום מה הסרט הגיע להקרנת טרום בכורה בסופ"ש הזה, למרות שאמור לצאת בישראל רק בשבוע הבא. לא נורא, הרווחתי. סרט מדהים. למה לא כתבתי עליו באשכול? כי אז עוד לא ראיתי את הראשון ולא ממש התחשק לי. אבל מאז כן ראיתי את הסרט, והתאהבתי. הסרט הראשון היה מעולה, וזאת כי הנבל היה מעולה (נירו). גם עכשיו- כשהנבל מעולה הסרט מעולה. שרלוק הולמס (השם האמיתי שלו ארוך מדי בשבילי..) משחק נבל מושלם, פסיכופת זועם וקר רוח (סותר כמה שזה נשמע), ומולו רובוט חסר רגשות שמנסה להיות אנושי (ספוק) וקירק שממשיך לשעשע אותנו רק בלי המשחק המוגזם של וויליאם שטנר. ממליץ בחום.

ישן 08-06-2013, 10:49
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אוקי, הצלחתי לדחוס 4 סרטים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אוקי, הצלחתי לדחוס 4 סרטים מאתמול בערב ועד היום. שלא תגידו שאני לא אוהב אותכם (למרות שההשקעה של אלפי שקלים בכל הכרטיסים שאני קונה לעשרות הסרטים עליהם דיווחתי לכם לא העניקה לי צל"ש וצ'אקי הנוכל כן קיבל).

אני לא קיבלתי צל"ש. אני קיבלתי צל"ש ומומחה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
העולם שאחרי- הסרט נראה כמו הכישלון הגדול של הקיץ, והביקורות קוטלות, משום מה כולם החליטו שהסרט מעודד סיינטולוגיה (סמית' נאשם בעידודה למרות שלא הודה בזה מעולם). אני חושב שזה סרט טוב, טוב משצפיתי, זה לא סתם סרט על חללית שהתרסקה על כדור הארץ, זה סרט על בן שמנסה להתקרב לאביו שלא יודע איך לאכול אותו, זה סרט על מסע התבגרות של ילד שנאלץ לעמוד לבדו מול הטבע. ילד שמנסה לא לאכזב את אביו, אותו הוא לא מצליח לרצות. זה באמת סרט טוב.

לרדת על הסרט הזה זה משהו שהפך לענף ספורט בינלאומי. ברדיט ובIGN המגיבים חוגגים לו על הטוסיק.
אני גם ראיתי אותו ואומנם הביקורות הקטלניות מוגזמות לגמרי אבל זה לא סרט מרשים במיוחד ואפשר להמשיך לחיות בסדר גמור גם בלי לראות אותו. אני כן חושב שבשביל ליהנות ממנו צריך לראות אותו בקולנוע כי לא נראה לי שיהיה כיף לראות אותו על מסך קטן. זה לא שיש פה איזשהו סיפור כובש...

הדבר שהכי עצבן אותי זה החורים בהיגיון הפנימי:

זהירות - ספויילר!
ישן 21-06-2013, 16:48

באטמן החדש, אה.. סליחה, איש הפלדה.

זהירות - ספויילר!

בסך הכל, אני ממליץ מאוד על הסרט, הוא באמת סרט טוב, טוב מאוד אפילו. הוא נעדר את אפקט ההפתעה שהרים את האביר האפל לגדולות, אבל אם ההמשך שלו יתעלה עליו, נוכל להגיד בפה מלא שיש יורש לאביר האפל בתור סרט הקומיקס האיכותי ביותר (טוב, השומרים זאת אופרה אחרת..).

ישן 26-07-2013, 00:09

וולברין.
מודה שהוטעיתי לגביו- כתבתי למעלה שהוא נודד ליפן חסר זיכרון, כי הנחתי שהסרט הזה יתרחש אחרי אירועי אקס מן המקור, אך הסרט מתרחש אחרי אקס מן 3, כשוולברין הרג את ג'ין וראה את פרופסור קסבייר מת מול עיניו.
מותש מחיים של הרג, בהם הוא צופה בכל אהוביו מתים (ואת אהובתו האחרונה הרג בעצמו), הוא מגיע ליפן לחלוק כבוד לחבר יפני אותו הציל במלה"ע 2. היפני, טייקון טכנולוגיה, מציע לקחת ממנו את חיי הנצח ולהעביר אליו- היפני זקן גוסס, וולברין צריך להגיע למנוחה ולנחלה. מפה לשם, מתחיל משולש רומנטי עם נכדתו של הזקן, וכמובן אויבים וחורשי מזימות לרוב שינסו ללכוד את לוגן.

הסרט היה טוב מאוד. ג'קמן הוא בהחלט שחקן טוב שמצליח להעביר את התחושה של אדם שבורח כל הזמן ממה שהוא, לוחם/חיה/מפלצת, אדם שמאבד את כולם סביבו, שיוצא לקרב (אחרון?) כדי להציל שוב את אהוביו. השחקנים לצידו הם שחקנים טובים. לא יודע, אולי כי הם יפנים וכולם שם שחקנים טובים, או לפחות עושים רושם של כאלו.
הבמאי לא חסך באפקטים בסצינות הפעולה הרבות, וזה כמובן משובח.

כדרכם של סרטי מארוול (למרות שבאקס מן ההתחלה ובסרטי אקס מן 1-2 לא היה..), יש סצינה בסיום הסרט, באמצע הכתוביות. חדי העין בינכם יבחינו די מהר על מה מדובר, אבל ככל הנראה לא תצפו למה שיבוא לאחר מכן. אף אחד בקהל לא צפה את זה. אני צפיתי חצי מזה.

זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י shruki בתאריך 26-07-2013 בשעה 00:15.
ישן 26-07-2013, 00:14

קטע, שכחתי לדווח על עוד כמה סרטים שראיתי-
מלחמת העולם Z- סרט מגניב, למרות הזומבים הרצים. הקטע עם ישראל די דבילי. בסך הכל סרט קיץ די שווה.
הפרש הבודד- ציפיתי לקצת יותר, אבל היה מגניב, כמו שודדי הקאריביים.
וושינגטון על הכוונת- בזבוז של כסף. לא היה עם אקשן כמו המטרה הבית הלבן, הצחוקיה שניסו להריץ שם כמו במת לחיות פשוט לא עבדה. לא לראות, גם בחינם.

פרט לכך, לא ברור לי מדוע לצ'אקי יש צל"ש כשהוא כבר לא כותב על הסרטים החדשים שמגיעים, ומדוע לינוקס מקבל צל"ש על זה שהוא עושה העתק הדבק כל שבוע וכמובן לא מספר לנו מה הוא ראה, ולי אין.

|נשיקות|

ישן 26-07-2013, 00:18

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "קטע, שכחתי לדווח על עוד כמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
קטע, שכחתי לדווח על עוד כמה סרטים שראיתי-
מלחמת העולם Z- סרט מגניב, למרות הזומבים הרצים. הקטע עם ישראל די דבילי. בסך הכל סרט קיץ די שווה.
הפרש הבודד- ציפיתי לקצת יותר, אבל היה מגניב, כמו שודדי הקאריביים.
וושינגטון על הכוונת- בזבוז של כסף. לא היה עם אקשן כמו המטרה הבית הלבן, הצחוקיה שניסו להריץ שם כמו במת לחיות פשוט לא עבדה. לא לראות, גם בחינם.

פרט לכך, לא ברור לי מדוע לצ'אקי יש צל"ש כשהוא כבר לא כותב על הסרטים החדשים שמגיעים, ומדוע לינוקס מקבל צל"ש על זה שהוא עושה העתק הדבק כל שבוע וכמובן לא מספר לנו מה הוא ראה, ולי אין.

|נשיקות|

אני לא חייב לך כלום shruki ויש לי את הפרוייקט הגדול שאני עובד עליו ומקבל 100 ש"ח בשעה בחברת ההייטק שהתחלתי לעבוד בה ואת הפרוייקטים בבית שאני גם מקבל עליהם כסף בחור יקר כדי לשלם את הפרמיה לביטוח הבריאות שיש לי שאני סוחט כל פעם מקופת חולים כפכפים ב-900 ש"ח או 9 שעות עבודה איש טוב שכמוך וכמובן שהמקש של הפסיק לא עובד אצלי במקלדת ולכן אתם תקראו את ההודעה שלי עד שתצא לכם הנשימה ואז גם אתם תהיו מתים כמו שגולני הוא רוח שלא קיימת ומת בשבילי בגלל שהוא לא קורא את ההודעות שלי

ישן 26-07-2013, 00:24
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "קטע, שכחתי לדווח על עוד כמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki

מסכימה לגבי מלחמת העולם Z. די נהנתי. לא הבנתי למה קטלו לזה את הצורה.

ואישית דווקא חשבתי ש'וושינגטון' לא רע. הוא בהחלט טוב יותר ממה שציפיתי.
ממש ממש ממש לא רציתי ללכת לראות את הסרט, אבל ידיד שלי התעקש ופייר לחץ חברתי משפיע עליי. בסוף שמחתי לגלות שהסרט ממש נחמד!
הדבר המבאס היחידי זה שהרגיש לי בחלק מהסצינות "היינו פה ועשינו את זה" מבחינת הדמיון הרב שיש לסרט המעולה "אייר פורס 1".
אבל לא נורא. סרט קליל וחמוד לקיץ.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki

האמת היא שכבר מזמן תכננתי לתת לך צל"ש, אבל אז נעלמת לתקופה, ואז ספק חזרת-לא חזרת עם כינוי אחר,
וגם כשעלו על זה שזה אתה- אתה עדיין רושם עם הכינוי ההוא! איך אפשר לצל"ש ככה מישהו?

09.07.00-16.07.12

ישן 26-07-2013, 12:25
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "גולני היחיד שקטל את מלה"ע Z,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
גולני היחיד שקטל את מלה"ע Z, הסרט קיבל ביקורות טובות דווקא..

דווקא קראתי בכמה מקומות שגם הביקורות היו פושרות ומטה, וגם שהסרט כשל קופתית.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
פרט לכך הסיבה היחידה שאני עוד מסתובב פה היא כי הבטחתי לכם ביקורות על הסרטים הללו. אבל ברגע שהשנה תיגמר (נדמה לי שההוביט יהיה האחרון), כך גם אני.

מאיזו סיבה בעצם?
גם לי יש חיים, והאמת היא שיש לי יותר מדיי חיים ואני חייבת קצת לנוח מכל ה"יאי-חברים-סרטים-מסעדות", אבל אני חושבת שלהעלם לגמרי זה קצת קיצוני מדיי. לא חושב?
בסופו של דבר הפורום נועד לקצת כיף ובידור בזמן הפנוי...

09.07.00-16.07.12

ישן 10-08-2013, 12:32

שני סרטים חדשים ביקום הסרטים המצויירים של DC-
הראשון הוא עוד סרט סופרמן- Superman: Unbound

עלילה- מבוסס על הסיפור- סופרמן:ברייניאק, בו סופרמן פוגש לראשונה את ברייניאק, שאינו המחשב של קריפטון אלא ישות מכוכב אחר שמשתלטת על עולמות ומחריבה אותם. סרט לא רע בכלל.

השני- Justice League: The Flashpoint Paradox

עלילה- פלאש חוזר בטעות בזמן ומשנה את כל ההיסטוריה- מלחמה בין האמזונות לאטלנטיס מחרבת את כל העולם, ברוס וויין מת בסמטה ואביו תומאס הפך לבאטמן (אמא שלו הפכה לג'וקר...), סופרמן נלכד על ידי הממשלה כתינוק ומעולם לא יצא מהמעבדה וכך הלאה. פלאש היחיד שמבין שמשהו השתנה ויוצא לנסות למצוא את מקור הבעיה.

זה אחד הסרטים הטובים ביותר שראיתי מימי, מצויירים או לא. בוודאות הסרט הטוב ביותר שיצא מכל סרטי DC המצויירים ואפילו הלא מצויירים, אולי סרט הקומיקס הטוב ביותר שראיתי. העלילה בוגרת ואפלה הרבה יותר מהמצוי, משהו בסגנון האביר האפל חוזר 1-2, כמויות דם והרג שלא ראיתי בסרטים מצויירים וגם בקומיקס משתדלים להימנע מהם ובעיקר עלילה מצויינת עם הרבה מחשבות שנותרות לאחר מכן. הסרט קיבל 7.9 ב-IMDB, שזה המון..

גם בסרט זה יש סצינה לאחר הכתוביות שמובילה לסרט הבא בסדרה- Justice League: War, אמור לצאת עוד שנה.

ישן 10-08-2013, 14:36
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "שני סרטים חדשים ביקום הסרטים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
השני- Justice League: The Flashpoint Paradox

עלילה- פלאש חוזר בטעות בזמן ומשנה את כל ההיסטוריה- מלחמה בין האמזונות לאטלנטיס מחרבת את כל העולם, ברוס וויין מת בסמטה ואביו תומאס הפך לבאטמן (אמא שלו הפכה לג'וקר...), סופרמן נלכד על ידי הממשלה כתינוק ומעולם לא יצא מהמעבדה וכך הלאה. פלאש היחיד שמבין שמשהו השתנה ויוצא לנסות למצוא את מקור הבעיה.

זה אחד הסרטים הטובים ביותר שראיתי מימי, מצויירים או לא. בוודאות הסרט הטוב ביותר שיצא מכל סרטי DC המצויירים ואפילו הלא מצויירים, אולי סרט הקומיקס הטוב ביותר שראיתי. העלילה בוגרת ואפלה הרבה יותר מהמצוי, משהו בסגנון האביר האפל חוזר 1-2, כמויות דם והרג שלא ראיתי בסרטים מצויירים וגם בקומיקס משתדלים להימנע מהם ובעיקר עלילה מצויינת עם הרבה מחשבות שנותרות לאחר מכן. הסרט קיבל 7.9 ב-IMDB, שזה המון..

נשמע מדהים... לא יודע מתי אבל אני 100% אצפה בזה.
ישן 17-08-2013, 13:33
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "על אליסיום החלטתי לוותר ולא..."

לא הפסדת שום דבר באליסיום...הרעיון הבסיסי לא היה רע, הסיטואציה הזכירה לי משהו מפרי ידיהם של מלכי הסייברפאנק - דיק וגיבסון - אך הכל התחרבש בגלל ה"סובטקסט" הפוליטי הבוטה שנדחף לך בפרצוף לאורך כך הסרט. אליסיום היא ממלכתו של האמריקני הלבן, מושלמת וחסרת אלוהים. מלבד מאט דיימון, נראה כאילו כל תושבי כדור הארץ העניים, הנדכאים, המנוצלים - הם מקסיקנים. אליסיום מונהגת על ידי נשיא בובה ושרת ביטחון פאשיסטית וחסרת מצפון. כוחה הצבאי של אליסיום מבוסס על רובוטים חסרי נשמה וחיילים פסיכופטים מפלצתיים שכל רצונם בחיים זה לגרום לכאב והרג...

אליסיום היה יכול להיות סרט אדיר אם מישהו היה מחליט להשאיר את הפוליטיקה בחוץ.....במקום זה יצא פמפלטון פוליטי של השמאל החדש ומהסרט עצמו לא נשאר הרבה

ישן 07-10-2013, 18:09

זה הסוף. סרט אנסמבל על שחקנים שמגלמים את עצמם, במלוא ההדוניזם, לאחר שאפוקליפסה מתחילה בזמן מסיבה אצל ג'יימס פרנקו. סלבס רבים מתים במהירות, 5-6 חברים מתבצרים בבית במה שלדעתי הוא הסרט המצחיק שראיתי בשנים האחרונות. טונות של בדיחות פנימיות, הומור עצמי ואפילו מסר נוצרי למדי. מומלץ בחום.

מילה רעה למפיצים, הסרט הגיע שבוע שעבר לישראל, לאחר שיצא לפני מספר חודשים בארה"ב. מצחיק, כי בשבוע שעבר הוא כבר יצא ל-DVD, מה שמוסיף אופציה נוספת לצפיה שאינה הקולנוע, אם אתם מבינים למה אני מתכוון.

ישן 17-10-2013, 23:01

"הקבר" עם סטאלון ושוורצנגר יצא בתור "תוכנית בריחה". העלילה- מומחה אבטחה שנכנס בזהות בדויה לבתי כלא כדי לבדוק את עמידותם לבריחה מגלה כי מישהו סידר אותו והוא נכלא על אמת בכלא משוכלל. שוורצנגר בא לעזרתו בתור אסיר מקביל.

סה"כ בידור טוב. השניים הללו לא יכולים ללא בדיחות כאלו ואחרות, רגעים בהילוך איטי בו אחד מהם מסתובב עם נשק ביד, ערימות של גופות, פעלולים קצת לא הגיוניים וכו'. סרט קלאסי שלהם, ומאוד מהנה אם באים בראש של "היה לי שבוע קשה ובא לי להירגע מול סרט שאינו מטרילוגיית הצבעים של קישלובסקי".

ישן 01-11-2013, 12:14

ת'ור העולם האפל-
משהו לא התחבר לי בסרט. לכאורה היה פה הכל- אקשן משובח, נופים פראיים ומדהימים, גם הרגעים הקומיים שלא היו חסרים בסרט הקודם. אפילו סטן לי היה שם.
אבל חסרה לי התיאטרליות שהיתה בסרט הקודם. הוא באמת היה כמו מחזה של שייקספיר עם פיצוצים.

אבל בגדול- זה סרט טוב, ראוי ביחס לשאר הסרטים ביקום הזה.

לאחר שסבו של ת'ור משמיד את (כמעט) כל האלפים האפלים, אודין ות'ור מביאים סדר ליקום. מאז קריסת הבייפרוסט העולמות האחרים מתמרדים ות'ור יוצא להשליט שם סדר. כשנטלי פורטמן נתקלת בטעות בנשק העוצמתי של האלפים, ת'ור יוצא להצילה כשהמנהיג האלפים מנסה לתפוס אותה ולהשמיד את היקום עם הנשק הזה. ת'ור צריך את עזרתו של לוקי, מה שמבטיח אינטריגות שונות ומשונות. לוקי, אגב, עושה את כל הסרט..

להזכירכם, לינוקס, יש שתי סצינות לאחר תום הסרט- האחת באמצע הכתוביות עם קישור להמשך סאגת הסרטים הזאת, השניה די סתמית ולאחר כל הכתוביות.

ישן 01-11-2013, 22:35

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "ראיתי. אני נותן לסרט..."

אל תהיה ילד כאפות

זהירות - ספויילר!

ישן 02-11-2013, 21:10

בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=shruki] [SPOILER] מה..."

מבחינת העלילה של שומרי הגלקסיה, מדובר במשהו מאוד לא סתמי.

זהירות - ספויילר!

ישן 03-11-2013, 22:43

בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "או.קיי. אני זוכר את הסצינה..."

לא כתבתי איזו ספקולציה מדהימה לגבי הסרטים שהתבררה כאמת (אגב, אם מדברים על זה, אז היו ספקולציה באתרים השונים לגבי הסצינה עם פריגה והסצינה של לוקי ות'ור במדבר עם הסכין, צדקו בשניהם וזה משהו שלא ממש הפתיע אותי). ברגע שאתה מזהה שתאנוס היה בנוקמים, ואתה יודע שהוא האויב של שומרי הגלקסיה, ואתה רואה את הסצינה בת'ור 2, אתה מבין מה יהיה שם. יש סאגה שלמה של תאנוס והאבנים שלו.

תתפלא, אבל לא התחלתי לראות את הסדרה על שילד בינתיים.. אני מניח שאחכה שיצטברו פרקים.

ישן 17-12-2013, 19:06
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אל תיפגע...
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מבחינת העלילה של שומרי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
מבחינת העלילה של שומרי הגלקסיה, מדובר במשהו מאוד לא סתמי.

זהירות - ספויילר!

אבל כשאני קורא את השטויות שאתה כותב (בעיקרון דברים נכונים, אני לא מאשים אותך) - זה מרגיש כאילו ילד בן 6 וחצי כתב את התסריט של כל הבולשיט הזה.

מה לעזאזל הקשר בין אספן כפפות יהלומים לחורבן היקום?
חלאס, מה זה החרא הזה??

במקום כל הזבל הזה עם ת'ור שעף כמו סופרמן עם הפטיש שלו, שיעשו כבר סרט לפאקינג סופה אדומה עולה של טום קלנסי.

ראבק, כבר שנים שלא היה לנו סרט מלחמה נורמאלי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-12-2013, 08:54

הבטחתי ולכן אקיים- הסרט האחרון לשנה זו.
הסרט נקרא לבסוף מפלתו של סמאוג, אך התרגום לא נכון. הפירוש הוא חורבנו של סמאוג, אבל לא החורבן שלו, אלא החורבן שהוא ממיט.
בעלילה- ההוביטים ממשיכים את מסעם, לאחר שברחו מהאורקים. תוך כדי הם נפגשים עם ביאורן משנה הצורה, העכבישים שביער, האלפים החיים ביער, העיר שעל שפת האגם וכמובן המפגש בין בילבו לסמאוג.

זהירות - ספויילר!

ישן 22-12-2013, 07:57
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ספרי שר הטבעות היו טובים יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
ספרי שר הטבעות היו טובים יותר לדעתי מההוביט. זה הגיוני שגם הספרים יהיו כך. ראית את ההוביט הראשון? אני חושב שהשני טוב יותר ממנו.

ראיתי את הראשון בקולנוע. נהנתי, אך במידה גדולה הרבה יותר התאכזבתי כי באתי עם צפיות גבוהות מדי למשהו בקנה מידה של שר הטבעות. אבל לא משנה כמה פיטר וצוותו כישרוניים וכמה התקציב של וורנר גדול , הספר של הההוביט בסופו של דבר דל ונכתב לילדים והעומק והרצינות שלו בהתאם. קשה היה להיכנס לסיפור קורע הלב שניסו למכור לנו על ממלכת הגמדים שחרבה. ועל 13 הגמדים שנוצרו הומלסים ורעבים בהגיעם לביתו של בילבו. פשוט לא קניתי את זה. בשר הטבעות הראשון, בלי כל הסיפור המורחב על מה קרה ואיך קרה לגמדים במסע בלתי צפוי , מספיק הקטעים הקצרים במוריה החרבה מבלי להראות גמד טחד מלבד גימלי באחוות הטבעת, הכניסו אותי לעומק והזדהות עמוקה לסיפור ולסבלם של הגמדים שחיו שם פעם. כי הסיפור היה עמוק אפל ורציני לצד היופי הקסום וההומור השנון מפעם לפעם. וכל זה נעלם כמעט כליל בהוביט.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:25

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר