לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2013, 20:03
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
הישראלית שתועדה מענגת את חבר שלה במעלית.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "dump\זרוק מס' 6 (של פורום 20+)"

התוכנית "צינור לילה" עלתה על סיפור של בחורה ישראלית בשנות העשרים שלה שצולמה ע"י החבר שלה בזמן שהיא עשתה לו מין אוראלי במעלית ואחרי שנפרדו הסרטון התחיל להתגלגל. אף כלי תקשורת אחר לא נתן לסיפור הזה במה שזה מאוד מעניין בהתחשב בזה שיש בסיפור אלמנטים שמזכירים את הסיפור של אמנדה טוד.

לכאורה המטרה המוצהרת של התוכנית היא לשתף את האנשים כדי שילמדו לקח אבל מעצם העיסוק בתקרית נוצרה התעניינות עצומה שמהדהדת ברשתות חברתיות ובפורמים. אחד הדברים המעניינים הוא שכמעט בכל הפורמים המובילים מוחקים כל אשכול שמכיל התייחסות לעניין מה שגורם לי לתהות האם המשטרה (שמעורבת בסיפור) פנתה למי שעומד מאחורי אותם אתרים ועודדה אותם בצורה כזו או אחרת להימנע מלתת במה לעיסוק בסוגיה.

http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=950391

עוד מישהו שמע על העניין הזה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2013, 03:13
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "הישראלית שתועדה מענגת את חבר שלה במעלית."

אוי, היא ממש מטומטמת ברמות. כן, להופיע בתוכנית טלוויזיה פופולרית - זה בדיוק מה שיגרום לכך שהעניין בסרטונים ירד וישכחו מהם
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2010/156/3/0/Facepalm_by_Rolzor.gif]

וזה עדיין מדהים אותי שאנשים לא לוקחים בחשבון שרוב הסיכויים שכל פעם שהם מתעדים את עצמם בצורה כזאת זה ידלוף לאינטרנט. פאק, זה לא כאילו הרשת קמה אתמול.

וכן ראיתי את הסרטונים, חוץ מהסרטון שהיא יורדת לחבר שלה יש עוד אחד שהוא משגל אותה על שולחן סנוקר בשעה שאנשים מסתובבים מסביב, הם לא משהו - אני מניח שרוב ההתלהבות זה מהעובדה שמדובר בישראלית.

ישן 15-01-2013, 10:19
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בעקבות האשכול ההוא של דשנדלרבינג כולנו ראינו...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "היי, ראיתי את הסרט הזה!"

המחיש די יפה למה בדיוק כפי שישראל לא אמורה לנסות להיות מעצמת אתרי סקי/ראפטינג, ככה היא גם לא אמורה לנסות ולהיות מעצמת פורנו (רמז: הכל עניין של טופוגרפיה ומשאבים צנועים). בכל מקרה... שנים אחרי שדשנדלר סיפר עליה, מקורית אמינה שמכירה את השחרחורת ההיא מההיסקול סיפרה לי שמדובר על בחורה שהייתה באיזו תקופה קשה (AKA "בחורה ממוצעת") ועשתה כמה שטויות ושמצויה מאז די בבריחה מעצמה ומהמציאות... ולכן אולי ראוי לרשום אזהרה כמו על קופסיגריות:

"בנות - משרד הבריאות טוען שפורנו (*) עשוי להזיק לעתיד שלכן בישראל".

* הכוונה להשתתפות בו - צפיה זה בסדר.

ישן 11-01-2013, 15:37
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
בכל מקרה, וזאת השורה התחתונה מבחינתי, מותר לה לעשות מה שמתחשק לה ועם מי שמתחשק לה וחבל שבגלל שהיא בחורה היא צריכה לעבור אי נעימות בזמן שהגבר שאיתה בטח נתפס כתותח מבחינת הסביבה שלו.

זה שווה דיון צד, אבל אני בכלל לא חושב שהגבר מרוויח מזה משהו.

בכל מקרה, אם הסיטואציה הייתה כפי שהיא תיארה אותה, אז הייתי מלא סימפטיה אליה. היות והסיטואציה בכלל לא הייתה כזאת (אני נורא מצטער, אבל אם מישהי מצלמת אותך כשמישהו נותן לך בדוגי על שולחן סנוקר, ברקע יש אנשים אחרים שצופים בטלויזיה ואת מסנכרנת את הגניחות שלך עם המוזיקה ואת לא מבינה שהסרטון הזה לא הולך להיות פרטי, את צריכה להיות סגורה במוסד) לא איכפת לי ממנה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 15-01-2013, 10:28

כולנו עשינו שטויות
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.] בכל מקרה, וזאת..."

העניין הוא שכאן מדובר על ענישה מתמשכת, על "פשע" שלא מצדיק ענישה מתמשכת. תאר לך שפעם בגיל עשרים בזמן שהיית קצת שתוי היית מתגפף עם איזה גבר בצורה שלא משתמעת לשני פנים, ושזו הייתה תקופה מוגבלת שלא חזרה עוד. תאר לך שהשמועה הייתה מופצת באותה תקופה. עד כאן... ניחא. עכשיו תאר לך שכל פעם שאתה יוצא לבילוי, עשר שנים אחרי זה, יש סיכוי שבלי שליטתך יצוץ מישהו ויכריז בקול "זה גולני2 - מנהל פורום עשרים+, האלטראגו של סרוקי וההוא שעשה הדגמה של שיעור קדרות אובניים על הזרג של חבר שלו כששניהם היו אחרי כמה בירות".

עכשיו תאר לך מניאק כמוני עומד מהצד, ואחרי שהסבב הנוכחי מסתיים, אומר לך בקול "אתה נתת שיצלמו אותך מכין את מבחנת החרס ההיא עם האבניים - אין לי שום סימפטיה אליך!".

ויותר ברצינות: מנסיון חיים די עשיר: מעטות יחסית הבחורות ה"טובות" שאי אפשר לדחוק אותן למצבים שיכולים להזיק לעתידן. Its all about preasure and time - that all it takes: preasure and time. ותאמין לי שהמון פעמים הן גם יעשו את עצמן שנוח להן עם זה. אני אמנם ביליתי את רווקותי דקה לפני עידן הסמארטפונים, אבל אני מבטיח לך שממש בימים אלה, ממש סביבך, ישנן לא מעט בחורות טובות ורגילות שעשו שטויות בגלל לחץ מתמשך של איזה מניאק. הן רק לא יספרו לך , ידחיקו ויקוו שהכל יעבור ויעלם: כפי שבדרך כלל קורה (אגב: כיום מאוד-מאוד מקובל אצל בנות בגיל עשרה, ואפילו כוסיות בהריון, לעשות צילומי עירום "אמנותיים" (AKA "צילומים שעשה לי ידיד שלי שאוהב לצלם"). הקטע המדהים הוא שפעם אחרי פעם הן אומרות לעצמן "איכפת לו ממני - הוא לא יעשה עם זה כלום". זה בחורות... אופטימיות פושעת.

ישן 15-01-2013, 11:23

אין לך מושג באיזה מצב היא הייתה
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "1) ההבדל הוא שאין סיכוי שאני..."

א. דיברתי על מצב "שתוי" מאחר וניסיתי לכוון לסיטואציה שבה אתה תעשה שטויות שלא היית עושה במצב אחר. למישהו אחר אפשר להחליף "שתוי" ב"מדוכדך", "מסומם", "אחרי שחבר שלה זרק אותה מכל המדרגות ושבר אותה לגמרי". המשותף לכל המצבים הוא שהם די קבילים בעולמינו, די נפוצים ושישנם אנשים (מה לעשות - לא כולם אנשי פלדה כמוך) שברגעי חולשה נופלים לכל מיני מקומות.

ב. אף פעם אל תגיד "אני לעולם לא...". לפחות עד למצב שבו הרופאים סביבך שואלים אם הגיע הזמן להכניס לך קוקטייל קסם לעירויי ואם אתה רוצה לחכות לרב של בית החולים לאיזה צ'אט קצר. כמו שאמרתי: אצל 99% מהאנשים הכל שאלה של "לחץ וזמן". בנסיבות הנכונות (ובמקרה של מניאק שמקרבן בחורה - גם מבויימות ביעילות) אפשר לעשות ממך כל דבר: מבריח אקסטזי, gay for pay, בעל בוגד, בעל מכה, עבריין מועל בכספים ועוד ועוד. הנחרצות של "אותי אי אפשר להשחית" שייכת לגיל עשרים +/- כמה שנים, שאז החיים חד מימדיים ומאוד פשוט לעמוד במילה שלך מאחר ו"הכל משחק".

ישן 04-02-2013, 08:57
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
סטס אמן פתוי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "dump\זרוק מס' 6 (של פורום 20+)"

אני בטוח שזה פורסם בעבר, אבל הנה ה"מקור":

והתגובה (האפילו הרבה יותר משעשעת מהסרטון) של סטס האמיתי והחברה שלו. למי שנמאס מסתם דיבור קלוקל יכול להריץ קדימה לחלק שהחברה מדברת ולהנות גם מדיבור קלוקל וגם ממשחק נורא:

בסרטון חבויים כמה פנינים כגון "לא הייתי מעז לעשות את זה לאופטומיטריסט או לטכנאי מזגנים", "העלייה הרוסית הצילה את מדינת ישראל", סטס מנסה להפנט את הצופים כשהוא מזמין אותנו לחקור ולחגוג את עצמנו וכמובן הוכחה ניצחת לעובדה שטימון טעה "לא היית מעז לעשות את זה לאשכנזים- אבל לרוסים כן".

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 04-02-2013 בשעה 09:00.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:41

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר