לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2013, 17:31
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כיהודי, עלייה במספר המוסלמים,..."

לא ודאי, גם ככה אירופה לא בדיוק גן עדן ליהודים\לישראלים\לציונים כובשים אכזריים ואם כבר עליית האסלם יכולה אולי לעורר אותם ולקרב את אירופה אלינו.

בכל מקרה לא על זה דיברתי, הפואנטה שלי היא שכשאתה מדבר על הגזע הלבן האירופאי והנאור כנגד המוסלמים החומים והמצחינים, אתה שם את היהודים החמדנים עם האפים המעוקלים באותו צד כמו המוסלמים.

ולמען הסר ספק, אין לי כל סנטימנטים ל"גזע האירופאי" כפי שנכתב פה בצורה מלומדת כ"כ (לול גזע אירופי, רוב האירופים יותר אסייתים מ"אירופאים") הזוית הסתכלות היחידה שרלוונטית מבחינתי פה היא האינטרס של מדינת ישראל.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2013, 19:48
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כיהודי, מונחים כמו "הגזע..."

שמע, אני יודעת שזה יצא חזק כי עשיתי טעות והשתמשתי במילה הטעונה ובעלת הקונוטציה השלילית "גזע", אבל אתם כבר מכירים אותי,
ויודעים שלא התכוונתי שזה יצא כך...הכוונה הייתה יותר לאובדן הדרך, למדינות עם תרבות עשירה מכל הבחינות שבשם הנאורות והצדקנות,
ובגלל כל מיני אינטרסים כלכליים ותאוות בצע, פשוט הטביעו את עצמם בהגירת זרים (שלמרביתם אין שום כוונה להטמע, כמצופה ממהגרים) ,
כדי לכפר על רגשות האשם שנותרו בהם בגלל הקולוניאליזם שלהם ובגלל השואה. לא אני לא גזענית, אבל אני כן אהבתי את התקופה שמדינה
הייתה מדינת לאום, כל מדינה והתרבות שלה, ולא ערב רב של מהגרים, שרצונם הוא אינטרסנטי כלכלי ולא בדיוק למען המדינה אליה הם היגרו.

מה שאני בעצם מקטרת עליו, זה מה שתראו בסרטון הבא. כן, זו לונדון, לא פקיסטן (ותחשבו טוב טוב אם זה לא מזכיר לכם משהו...אהממ,
דרום תל אביב? כך בדיוק זה מתחיל, חברים):

ישן 06-01-2013, 20:48
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא, הפירוש של סמיילי עצוב הוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
ופתיחת האשכול זה לא הודעה. עובדה, באשכולות בה אף אחד לא מגיב כתוב "אפס תגובות". משמע- ההודעה הראשונה אינה תגובה (מן הסתם, כי אין למי להגיב..).

אבל זה בדיוק מה שאמרתי.
ציטוט:
ובנוסף- היא כיסתה את עצמה.
"למה אני מספרת לכם את כל זה? כי יש מי שחשבו שזו סיבה מוצדקת להראות קצת בחורות אירופאיות נטו, טבעיות ויפות כפי שהן "

כן כן ומרצ רוצים לסיים את הכיבוש כדי להבטיח את מדינת העם היהודי. ברור.

זה היה תירוץ מתקבל אם הסרטון היה אשכרה מראה משהו. יש יותר נועזות בסדרה של ניקולודאון...

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 06-01-2013, 19:09
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "השאיפה לשמור על מדינת ישראל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
השאיפה לשמור על מדינת ישראל כמדינה יהודית מופיעה כמה וכמה פעמים במצע של מרצ.
הביקורת של מרצ על המדיניות של הימין היא שזו תביא בסופו ל דבר למצב של מדינה אחת לשני עמים, ושזה יהיה הסוף של המדינה היהודית.
זכותך לטעון שהמהלכים שמרצ מנסה לקדם מהלכים שנוגדים את האינטרסים של מדינת ישראל, ושיביאו בסופו של דבר לפגיעה בהיותה מדינה יהודית (אם כי גם על זה אני כמובן לא אסכים איתך), אבל לטעון שמרצ שואפת באופן מכוון ומוצהר לכך שמדינת ישראל לא תהיה מדינת הלאום היהודי, זה פשוט מנותק לחלוטין מהמציאות.

צודק, ובגלל זה מרצ עתרה נגד חוק איחוד משפחות ובעד אזרוח פלסטינים שנישאו לישראלים.

רגע...

ישן 06-01-2013, 21:27
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "קודם כל- מעולם לא הסתרתי שאני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
קודם כל- מעולם לא הסתרתי שאני לא אוהב את החלק הזה בתוכניתו.

סבבה שאתה לא אוהב את החלק הזה בתוכנית, אבל האם זה הופך את המפלגה שלו ללא ציונית?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
שנית-לא ענית לי. מפלגה שלמה עתרה נגד האיסור לאזרח פלסטינים שנישאו לישראלים.

מדינת ישראל תמיד משחקת על הגבול בין שמירה על האופי היהודי, לבין שמירה על הזכויות של אזרחיה הלא יהודים. אני לא רוצה לפתוח כאן דיון על חוק האזרחות והכניסה לישראל, כי זה לא העניין. ברור שמרצ לא התנגדה לחוק הזה כי היא רוצה להפוך את מדינת ישראל למדינה לא יהודית, אלא כי היא רוצה לשמר את מדינת ישראל כמדינה דמוקרטית וליברלית.
לפי ההגיון שלך, אם מחר יציעו חוק שאומר שצריך לשלול את האזרחות לכל האזרחים הלא יהודים במדינה, האם כל מפלגה שתתנגד לחוק הזה תוכרז על ידיך כלא ציונית? הרי מדובר בחוק שבא לשמור על האופי היהודי של מדינת ישראל, ולמנוע משני מיליון לא יהודים מלהמשיך להחזיק באזרחות ישראלית...
ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
שלישית- לגבי ההבדלים במספרים:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97...8.D7.A4.D7 .99

רגע, אז לכמה פלסטינים בדיוק מותר למפלגה לשאוף לתת אזרחות כדי שהיא תמשיך להיחשב למפלגה ציונית?

ישן 07-01-2013, 19:26
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]קודם כל- מעולם..."

זאת בהחלט נקודה רעה לחובתו. כמו גם לתומכי הרעיון כמו ארנס וריבלין, אם תתהה.

קודם כל- אל תשקר. אתה מת להפוך את האשכול הזה לעוד דיון פוליטי.. קלטתי את זה עליך כבר.
שנית- מרצ עושה זאת מאותה סיבה שהשמאל בכל מדינה מנסה לייבא מהגרים- כדי לפגוע במדינת הלאום, להגדיל את הבוחרים שלו, ליצור שכבה של אנשים שתלויים בו כדי שימשיכו להצביע לו. זה נכון גם לארה"ב שם קרוב ל-50% נסמכים על קצבאות. מן הסתם שהם לא יהססו להצביע שוב לדמוקרטים, נכון?

בוא נגיד שעל כל נקודה רעה שמקבל מי שרוצה להכניס לפה 50 אלף, נעניק 4 נקודות למי שרוצה להכניס לפה 200 אלף. את החשבון תעשה לבד לגבי מה שכתב סופר.

ישן 06-01-2013, 09:18

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "הגזע האירופאי בסכנת הכחדה?"

אתחיל בכך שאומר שהאשכול הזה הוא אחד המגעילים שראיתי פה אי פעם (וזה הישג מרשים).
מעבר לזה, אני לא יודע אם את שמה לב לזה, אבל את משלבת באופן דמגוגי שתי סוגיות שלא קשורות האחת בשניה בשום אופן. הירידה הקיצונית בילודה בקרב בני העמים האירופאים אכן מהווה סכנה קיומית על המדינות המדוברות ועל כלכלותיהן. זו בעיה אמתית וקשה, שיתכן ובחלק מהמקרים מאוחר מדי מכדי להתמודד איתה. מדינה שהילודה שלה נמוכה מ-2 ילדים למשפחה, והאוכלוסייה שלה הולכת ומצטמצמת, פשוט לא תוכל להחזיק מעמד לאורך זמן מבחינה כלכלית.
אבל, הנשים האירופאיות לא הפסיקו ללדת בגלל ההגירה הזרה. זה לא שנגמר המקום במדינה בגלל שהגיעו הרבה מהגרים, ולכן הנשים האיטלקיות החליטו לפנות להם מקום ולא להביא ילדים לעולם. זה לא אישה צרפתיה רואה אלג'יראים ברחוב ויוצא לה החשק לשכב עם בעלה, ולהביא צאצאים צרפתים לעולם.
ההגירה המואצת באירופה אכן מהווה סיכון מבחינה תרבותית, ועשויה להוביל לכך שאירופה תיראה בעוד חמישים שנה שונה מזו שאנו מכירים היום. אבל אם שמים את נתוני ההגירה אל מול נתוני הילודה של האירופאים, הרי שבאופן אירוני ההגירה מצילה את המדינות האירופאיות מבחינה כלכלית. אם לא המהגרים, המדינות האלה פשוט היו קורסות לחלוטין תוך כמה עשרות שנים.

ישן 06-01-2013, 10:14
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אתחיל בכך שאומר שהאשכול הזה..."

הצלחת לבלבל אותי: מצד אחד אתה אומר ש"זה אחד האשכולות המגעילים", אבל מצד שני אתה אומר שבסך הכל מה שאני אומרת, עובדתית, הוא נכון, ואני מצטטת אותך:
ציטוט:
הירידה הקיצונית בילודה בקרב בני העמים האירופאים אכן מהווה סכנה קיומית על המדינות המדוברות ועל כלכלותיהן
ציטוט:
ההגירה המואצת באירופה אכן מהווה סיכון מבחינה תרבותית, ועשויה להוביל לכך שאירופה תיראה בעוד חמישים שנה שונה מזו שאנו מכירים היום
ודרך אגב, איפה ראית שטענתי שהנשים האירופאיות הפסיקו ללדת בגלל ההגירה הזרה? תקרא שוב את דבריי, אני הבאתי סיבות אחרות לירידה בילודה: שיפור במצב האישה
(רוצות קריירה), למשל.
עוד לגבי זה ש"זה אחד האשכולות המגעילים" וכו': האמנם? הרי בסך הכל אני אמרתי בקול רם את מה שרבים אחרים בארץ ובאירופה חושבים, אך לא מעיזים להגות בקול,
פן ייחשבו לגזענים/קסנופוביים. האם אני גזענית ומגעילה רק בגלל שאני אוהבת שמדינה היא מדינת לאום, שיש לה תרבות ומסורת משלה, ולא סתם ערב רב, בבל, כמו באמסטרדם?
לבוס שלי יש קרובי משפחה בבלגיה, וכשהוא נסע לביקור שם וראה שהכל זה "פלאפל חלאל" ואין כמעט זכר לבלגיה, הוא דיבר עם הקרובים על זה ושאל אותם מה דעתם על זה,
והם אמרו שהם כמובן לא אוהבים את זה, ואפילו מפחדים, אבל זה לא פוליטיקלי קורקט לומר זאת בקול...
בנוסף, ראיתי עוד איזה סרטון שלא הצלחתי למצוא אותו עכשיו, על ילד בשבדיה, או נורבגיה, שאין לו עם מי לשחק כי כל הילדים בשכונה שלו מסביב הם בני מהגרים שלא מדברים
את שפתו..., או כשראיתי באיזה סרט תעודה זוג צרפתים מבוגרים אומרים ש"זו כבר לא צרפת", תגיד בכנות: כשאתה קורא את הדברים האלו (ומתעלם מהשימוש שלי למעלה
במונחים "גזע" וה"הגזע היפה" שאני כאמור לא גאה בהם ומתחרטת עליהם, ואני גם ככה הדמות הכי פחות מוערכת, שלא לומר דחויה ומעוררת אנטגוניזם באתר הזה), אתה באמת
חושב שאין טעם בדבריי? שהכל "מגעיל" ו"דמגוגי" ו"הבל"?
ישן 06-01-2013, 10:18
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "הצלחת לבלבל אותי: מצד אחד אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
האם אני גזענית ומגעילה רק בגלל שאני אוהבת שמדינה היא מדינת לאום, שיש לה תרבות ומסורת משלה, ולא סתם ערב רב, בבל, כמו באמסטרדם?

יש מעט מאוד מדינות לאום ועוד מעט יותר מדינות עם תרבות ומסורות משל עצמן. ככל שאת הולכת יותר לכיוון העולם המערבי זה נהיה נכון יותר עוד הרבה לפני "הפלישה המוסלמית". הכל פונקציה של איפה את מגדירה את התחלת התרבות הזאת.
ציטוט:
לבוס שלי יש קרובי משפחה בבלגיה, וכשהוא נסע לביקור שם וראה שהכל זה "פלאפל חלאל" ואין כמעט זכר לבלגיה

בלגיה לכשעצמה היא מדינה מומצאת. אם היית אומרת במאה 15-18 למלך ספרד, צרפת או בריטניה שבשטח של ממלכתם תהיה איזה ממלכה פצפונת וחסרת משמעות שקוראים לה בלגיה הם היו צוחקים לך בפנים.
ציטוט:
בנוסף, ראיתי עוד איזה סרטון שלא הצלחתי למצוא אותו עכשיו, על ילד בשבדיה, או נורבגיה, שאין לו עם מי לשחק כי כל הילדים בשכונה שלו מסביב הם בני מהגרים שלא מדברים
את שפתו..., או כשראיתי באיזה סרט תעודה זוג צרפתים מבוגרים אומרים ש"זו כבר לא צרפת", תגיד בכנות: כשאתה קורא את הדברים האלו (ומתעלם מהשימוש שלי למעלה
במונחים "גזע" וה"הגזע היפה" שאני כאמור לא גאה בהם ומתחרטת עליהם, ואני גם ככה הדמות הכי פחות מוערכת, שלא לומר דחויה ומעוררת אנטגוניזם באתר הזה), אתה באמת
חושב שאין טעם בדבריי? שהכל "מגעיל" ו"דמגוגי" ו"הבל"?

אני חייב להבהיר שוב ושוב, אין לי ולו דמעה אחת להזיל על האירופאים האלה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 06-01-2013, 13:40

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "הצלחת לבלבל אותי: מצד אחד אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
ודרך אגב, איפה ראית שטענתי שהנשים האירופאיות הפסיקו ללדת בגלל ההגירה הזרה? תקרא שוב את דבריי, אני הבאתי סיבות אחרות לירידה בילודה: שיפור במצב האישה
(רוצות קריירה), למשל.

זה כמו שאמריקאי יכתוב על כך שהמצב הכלכלי בארה"ב גרוע, ושיש המון אמריקאים מחוסרי עבודה, ושהיהודים שולטים בכלכלה ובתקשורת, וייצוגם בקרב עשירי ארה"ב גבוה בהרבה מאחוזם באוכלוסיה.
זה נכון שהוא לא אומר בשום מקום שהיהודים הם האשמים במצב הכלכלי המתדרדר של האמריקאים, אבל זה שהוא שם את שני הדברים בכפיפה אחת, זה מספיק בשביל לעשות לאנשים קישור אסוציאטיבי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
עוד לגבי זה ש"זה אחד האשכולות המגעילים" וכו': האמנם? הרי בסך הכל אני אמרתי בקול רם את מה שרבים אחרים בארץ ובאירופה חושבים, אך לא מעיזים להגות בקול, פן ייחשבו לגזענים/קסנופוביים.

זה שהרבה אנשים מחזיקים בדעה מסוימת, אומר שהדעה הזו פחות מגעילה?
להזכירך, לאורך ההיסטוריה היו הרבה דעות פופולריות שהיו מגעילות ביותר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
האם אני גזענית ומגעילה רק בגלל שאני אוהבת שמדינה היא מדינת לאום, שיש לה תרבות ומסורת משלה, ולא סתם ערב רב, בבל, כמו באמסטרדם?

כמו שגולני כבר כתב - יש מעט מאוד מדינות לאום אמתיות בעולם. הרבה מהמדינות שאת חושבת שהן כאלה, מורכבות גם הן ממהגרים, שפשוט הגיעו לשם לפני מספיק שנים כדי שיוכלו להתחיל לקרוא לעצמם לאום. אגב, את זוכרת שהמעצמה הכי גדולה בעולם היום היא "ערב רב" של מהגרים, נכון?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
אתה באמת חושב שאין טעם בדבריי? שהכל "מגעיל" ו"דמגוגי" ו"הבל"?

אני חושב שבמקרים מסוימים יהיה בהחלט נכון עבור מדינות אירופה להקשיח את מדיניות ההגירה שלהם, אבל זה לא מנימוקים של שמירה על טוהר הגזע (כמו שמציג הסרטון הראשון ששמת), או כי זרים זה מגעיל (כמו הסרטון השני ששמת), אלא בשביל להגן על המרקם הסוציואקונומי של המדינות מהצפה באוכלוסיות מוחלשות. אגב, כמו שציינתי קודם - אם המדינות האירופאיות רוצות להימנע מקריסה כלכלית, הן יהיו חייבות לאפשר את המשך ההגירה לתוכן במתכונת מסוימת, לפחות עד שהנשים האירופאיות יועילו בטובן לחזור להשריץ ילדים אירופאים, אחרת הן יקרסו כתוצאה מקיטון באוכלוסיה.

ישן 06-01-2013, 10:54
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אירופה באמת כבר לא כ"כ מעניינת
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הלוואי וזה היה ככה...."

ניתן להגיד די בבטחון שהיא נהנית מהעשור, או שניים, האחרונים למעמד המסורתי שלה - שהוא גדול לאין שיעור מחשיבותה בקנה מידה של מספר תושבים, גודל או ריכוז משאבים. האירופים כיום בבירור חיים על ניצול הקיים - עושר שנצבר במשך שנים של הגמוניה ויעילות. האירופי הממוצע כיום לא ניחן במרבית התכונות המאפשרות לו כקולקטיב להשיג את המעמד ההגמוני שאירופה נהנתה ממנו.

בין אם כלכלת העולם תמשיך להתנהל בצורה שהיא המשכית לצורה המסורתית, ובין אם הדגם ישתנה דראסטית - בשני המקרים אירופה תאבד ממעמדה. אני לא טוען שהיא תהפוך למה שדרום אמריקה הפכה אחרי הכיבוש הספרדי, אבל הילדים שלך די בוודאות לא יביו איך אירופה נחשבה פעם מקום חשוב כ"כ.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:14

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר