לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2013, 01:09
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zuver שמתחילה ב "כלכלה דו חוגי"

אתה רוצה להיות כלכלן ? חשבת על תחום העיסוק הספציפי??
כלכלן זה תחום ללא סוף!
מעריך שווי חברות ?
תמחירן ?
יועץ השקעות ?
מעריך סיכונים ?
חשבות?
בוחן כדאיות פרויקטים ?
אנליסט ?
רואה חשבון ?
עובד בבנקים ?

למשל אם תרצה להיות מעריך שווי חברות? לדעתי חשוב לבוא עם רקע של כלכלה וחשבונאות כך תוכללנתח את הדוחות הכספיים ברמה גבוה מבחינה חשובנאית והכלכלה יתן לך את הרקע המימוני הנדרש והבנה של צמיחה כדאיות ומה לקחת בחשבון וכו'.

ואם תרצה להיות יועץ השקעות ? לדעתי רקע של כלכלה ומנהל עם התמחות בשיווק כתואר ראשון יכול להיות מצוין חשוב לדעת שצריך לעשות עוד קורסים מחוץ למסגרת של התואר ומבחנים חיצונים שנחשבים קשים. והרקע בניהול יכול לתרום בתחום של היעוץ שיווק וכו'.

אלינסט בחברות השקעות ? אולי רקע טוב בסטטיסטיקה ? כדי לעסוק בעצם בניתוחים אפילו ברמה אקדמאית יותר..

תחשוב טוב תיהיה ממוקד וחד למטרה כל המקצועות הנ'ל הם מקצועות מבוקשים והשוק אכזרי בהם ביותר !!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2013, 15:16
  Zuver Zuver אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.13
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "אתה רוצה להיות כלכלן ? חשבת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mikiller
אתה רוצה להיות כלכלן ? חשבת על תחום העיסוק הספציפי??
כלכלן זה תחום ללא סוף!
מעריך שווי חברות ?
תמחירן ?
יועץ השקעות ?
מעריך סיכונים ?
חשבות?
בוחן כדאיות פרויקטים ?
אנליסט ?
רואה חשבון ?
עובד בבנקים ?

למשל אם תרצה להיות מעריך שווי חברות? לדעתי חשוב לבוא עם רקע של כלכלה וחשבונאות כך תוכללנתח את הדוחות הכספיים ברמה גבוה מבחינה חשובנאית והכלכלה יתן לך את הרקע המימוני הנדרש והבנה של צמיחה כדאיות ומה לקחת בחשבון וכו'.

ואם תרצה להיות יועץ השקעות ? לדעתי רקע של כלכלה ומנהל עם התמחות בשיווק כתואר ראשון יכול להיות מצוין חשוב לדעת שצריך לעשות עוד קורסים מחוץ למסגרת של התואר ומבחנים חיצונים שנחשבים קשים. והרקע בניהול יכול לתרום בתחום של היעוץ שיווק וכו'.

אלינסט בחברות השקעות ? אולי רקע טוב בסטטיסטיקה ? כדי לעסוק בעצם בניתוחים אפילו ברמה אקדמאית יותר..

תחשוב טוב תיהיה ממוקד וחד למטרה כל המקצועות הנ'ל הם מקצועות מבוקשים והשוק אכזרי בהם ביותר !!

לא החלטתי עדיין ואני גם לא יודע מספיק על אופי העבודה כדי להחליט, וההרשמה מתחילה בקרוב
למרות זאת אני מכוון לעבודה בבנקים או בחברות (לא בראיית חשבון)

אני לא רוצה לשלב כלכלה עם מנהל\חשבונאות וכו, זה עדיין נחשב חד חוגי ואני מכוון לדו חוגי
רוב הסיכויים שאני אלך על סוציולוגיה\פסיכולוגיה
אני בטוח שיש הרבה עבודה בתחום עם תואר בכלכלה בלבד, לא?
ישן 15-01-2013, 11:12
  משתמש זכר הברמן של הפורום מנהל הברמן של הפורום אינו מחובר  
מנהל: כלכלה עסקים ושוק ההון, משפטים וצרכנות

חבר מתאריך: 10.07.02
היכן אתה לומד?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "אני לא מבין מאיכן הביטחון..."

כשלמדתי (לפני הרבה זמן...) באוניברסיטת "בר-אילן" הקורסים של מיקרו ומקרו (שנה א') וכן תורת המחירים א ו-ב' (שנה ב') היו הקשים ביותר לאורך כל התואר.

חשבונאות פיננסית זה בעיקר טכניקה רבה משולבת בלוגיקה. פרק הביקורת עוסק בעיקר בשינון חומר בדומה ללימודי משפטים (רק יותר קשה, כי על מנת להיות עו"ד כיום צריך בעיקר כסף לשכר הלימוד...)

בפרטיקה - דוחות מאוחדים עושים עם גליון אקסל מתוחכם שמסכם הכל ומנטרל את מה שצריך לנטרל (בעיקר עסקאות פנימיות). לאחר שבנית את הגליון בפעם הראשונה, אין צורך ביותר משעתיים של עבודה לדוח...

אני דיברתי על מבחני המועצה ולא על שלב התואר - יתכן שיש מרצים שמקשים את החיים שלא לצורך ו/או לא מסבירים טוב את החומר...

מבחני מועצת רו"ח הינם מבחנים קשים מאוד, ואני חוזר על דברי - מי שהצליח לעבור את שנה א' בכלכלה יצליח לעבור גם את מבחני המויצה (ואם לא בפעם הראשונה, אז בפעם השניה)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר