לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2013, 14:45
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי roei-a שמתחילה ב "לדעתי זה מצדיק 64 ביט כי חבל..."

צודק, אז אל תקנה באיבורי.
ואם אין בארץ מי מחייב אותך לרכוש בארץ?

http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16832416552

ציטוט:
אני כבר חוזר על עצמי שוב ושוב, אני מעוניין בגרסה שלא נמכרת עם מחשב חדש אלא רק מערכת הפעלה

גרסת מתאימה לך O.E.M, זה לא חייב להיות מחשב חדש, מייקרסופט עשו שינוי ברישוי ועשיו גם אנשים פרטיים כמוך יכולים לרכוש גרסא זו. מה שכן הרשיון עדיין מקבוע למחשב אחד בלבד, ואין דרך אחרי האקטיבציה להעביר למחשב אחר.
ציטוט:
לדעתי זה מצדיק 64 ביט כי חבל לי לא לנצל את כל הזכרון.

ממש לא, אם יש הצדקה כלשהי, זה העניין שכולם היום עוברים לגרסת 64, מבחינת ניצול הזיכרון, ההפך הוא הנכון, מבחינת גודל הזכרון שלך 32 ביט מתאים לך יותר.
אבל מאחר שרחוק היום בו תוכנות יצאו רק בגרסאות 64 ביט, לא חושב שיש הצדקה במקרה שלך להתקין מערכת זו.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 10-01-2013 בשעה 14:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2013, 15:13

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "צודק, אז אל תקנה באיבורי. ואם..."

אני התבלבלתי טיפה עם המושגים.
בכל אופן הנה.
ציטוט:
I have had a chance to inspect three different Windows 8 EULAs:

the retail upgrade (with slight variations for Windows 8 and Windows 8 Pro);
the OEM agreement that most consumers will see when they purchase a new PC with Windows 8 preinstalled;
and a new license type called a Personal Use License for System Builder, which won’t be available until the General Availability of Windows 8 in October.

This last type replaces the outmoded and overpriced full package product and represents a significant and positive change in the way Microsoft licenses Windows.

The preamble to all of these agreements contains the following text:

השם של הרשיון שונה, התנאים אותם תנאים כמו o.e.m, ז"א התקנה על מחשב בודד.

והנה קישור למה שאתה צריך במדויק.

http://www.amazon.com/dp/B0094NXBZ0...tackoverfl08-20
ישן 10-01-2013, 15:56

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני התבלבלתי טיפה עם..."

http://www.zdnet.com/how-the-new-wi..._p2-7000003028/

למעשה על פי הנטען במאמר זה הגרסה לבונה המערכות הפרטי מאפשרת בכל רגע להעביר את המערכת הפעלה למחשב חדש, כל עוד מדובר במחשב שלך, וכל עוד אתה מסיר, את הגרסה מהמחשב האחר, ושיש לך רק מחשב אחד בו מותקנת המערכת הפעלה בכל זמן נתון.

אני אישית לא קראתי את הULA, ואני רק מתרגם את המאמר.

הנה הקטע הרלוונטי(מדובר כאן על הגרסה למשתמש הביתי Windows 8 Professional System Builder, שמתאימה לך כאמור).
ציטוט:

Likewise, you can completely remove the PUL System Builder software from a self-built PC, a VM, or a partition and then install it in a new physical or virtual PC.

There is no limit on the number of times you may do this type of transfer, providing you follow the rules I describe later in this section. That means hobbyists who like to tinker with PCs can relax. If you buy a System Builder copy, you can move (not share) that license from an old PC to a new one.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 10-01-2013 בשעה 16:03.
ישן 13-01-2013, 14:23
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roei-a שמתחילה ב "שדרוג XP ל WIN8"

קראתי הכול, ולמען האמת - לא הבנתי למה לא רכשת ישירות ממייקרוסופט
http://www.microsoftstore.com/store...uctID.257641900

אתה לא חייב לרכוש גרסת שדרוג
Upgrade to a 64-Bit Windows 8
If you want to upgrade a PC with a 32-Bit Windows operating system to a 64-Bit Windows 8, it’s necessary to do a clean install. The license we offer here qualifies for a clean install. But please note: we strongly recommend that you backup all of your data before, because you’ll lose all data and applications during this process.
A Windows 8 clean install demands a previous installed and activated version of Windows XP (SP3), Windows Vista or Windows 7. You’ll need the DVD for clean install. Please choose “ship it” above as delivery option.

ואתה בטח ובטח שלא מוגבל למוכרים בארץ, בעצמי רכשתי משם (באמצעות paypal) ואני יכול להעיד שאין בעייה בצורת רכישה זו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר